1 SWIFT Ben
2 VAN BAARLE Dylan
3 GOLAŠ Michal
4 MOSCON Gianni
5 DUNBAR Eddie
6 SIVAKOV Pavel
11 GROENEWEGEN Dylan
12 BOUWMAN Koen
13 EENKHOORN Pascal
14 JANSEN Amund
15 TEUNISSEN Mike
16 EMDEN Jos van
 
22 AMADOR Andrej
23 BARBERO Carlos
24 CARRETERO Héctor
25 SEPÚLVEDA Eduardo
26 VERONA Carlos
31 DOWSETT Alex
32 POLITT Nils
33 DEBUSSCHERE Jens
34 HOLLMANN Juri
35 SCHMIDT Mads
36 TANFIELD Harry
 
41 TRENTIN Matteo
42 AFFINI Edoardo
43 BAUER Jack
44 DURBRIDGE Luke
45 EDMONDSON Alex
46 MEYER Cameron
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
51 MEURISSE Xandro
52 OFFREDO Yoann
53 KREDER Wesley
54 TRONDSEN Trond
55 VALLÉE Boris
56 VLIEGEN Loïc
 
62 CUMMINGS Steve
63 WYSS Danilo
64 EISEL Bernhard
65 RENSHAW Mark
66 VERMOTE Julien
71 GALLOPIN Tony
72 CHÉREL Mikaël
73 DOMONT Axel
74 GASTAUER Ben
75 BAGDONAS Gediminas
76 WARBASSE Larry
 
tim
krajinaCORENDON - CIRCUS
81 POEL Mathieu van der
82 DE BONDT Dries
83 HANSEN Lasse
84 JANSSENS Jimmy
85 VERGAERDE Otto
86 WALSLEBEN Philipp
tim
krajinaVeľká Británia
91 SWIFT Connor
92 BRITTON Rhys
93 BROWN Jim
94 STEWART Jake
95 VERNON Ethan
96 WALLS Matthew
 
101 CLARKE Simon
102 MODOLO Sacha
103 HOFLAND Moreno
104 KANGERT Tanel
105 LANGEVELD Sebastian
106 VILLALOBOS Luis
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
111 PERRY Benjamin
112 CIMOLAI Davide
113 DUNNE Conor
114 HERMANS Ben
115 GOLDSTEIN Omer
116 VAN ASBROECK Tom
 
tim
krajinaCanyon DHB p/b Bloor Homes
121 TENNANT Andy
122 BOSTOCK Matthew
123 COLMAN Alex
124 STEWART Tom
125 TOWNSEND Rory
126 CHRISTENSEN Ryan
131 BENOOT Tiesj
132 DE BUYST Jasper
133 IVERSEN Rasmus
134 FRISON Frederik
135 MERTZ Rémy
136 VAN MOER Brent
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
141 DECLERCQ Benjamin
142 NOPPE Christophe
143 SPRENGERS Thomas
144 VAN GESTEL Dries
145 VERWILST Aaron
146 WILLEMS Thimo
tim
krajinaMadison Genesis
151 HOLMES Matthew
152 CUMING Mike
153 DIBBEN Jonathan
154 McEVOY Jonathan
155 ROWSELL Erick
156 WALKER Joey
 
161 BOL Cees
162 CURVERS Roy
163 HAGA Chad
164 HAMILTON Chris
165 STORK Florian
166 EEKHOFF Nils
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
171 KAMP Alexander
172 ERIKSSON Lucas
173 LUNKE Sindre
174 VINJEBO Emil
175 STOKBRO Andreas
176 VEYHE Torkil
 
tim
SwiftCarbon Pro Cycling
181 SHAW James
182 HARDY Ben
183 LAVERACK Ed
184 ROBBINS Tristan
185 SCOTT Jake
186 WILLIAMS Pete
tim
krajinaTeam Wiggins Le Col
191 DONOVAN Mark
192 CHRISTIAN Mark
193 CULLAIGH Gabz
194 FOUCHÉ James
195 JENNER Samuel
196 SCOTT Robert
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.