1 BOLE Grega
2 HAUSSLER Heinrich
3 MOHORIČ Matej
4 NOVAK Domen
5 PIBERNIK Luka
6 TRATNIK Jan
11 NATAROV Jurij
12 PRONSKIY Vadim
13 BIŽIGITOV Zhandos
14 FOMINIK Daniil
15 GIDICH Jevgenij
16 VILLELLA Davide
17 ZEITS Andrej
 
21 FOUCHÉ James
22 BEWLEY Sam
23 EDMONDSON Alex
24 BOOKWALTER Brent
25 SCOTSON Callum
27 PEÁK Barnabas
31 ZOIDL Riccardo
32 ZIMMERMANN Georg
33 ROSSKOPF Joey
34 ANTUNES Amaro
35 DE LA PARTE Victor
36 PAUWELS Serge
37 TEN DAM Laurens
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
41 BADILATTI Matteo
42 CATAFORD Alex
43 EARLE Nathan
44 GOLDSTEIN Roy
45 HERMANS Ben
46 OVETT Freddy
47 PLAZA Rubén
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
51 BUSATO Matteo
52 FRAPPORTI Mattia
53 RIVERA Kevin
54 CARDONA Julián
55 RUMAC Josip
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
61 FEDELI Alessandro
62 GROSU Eduard
63 FERNÁNDEZ Delio
64 FINETTO Mauro
65 GUÉRIN Alexis
66 MORENO Javier
tim
krajinaBARDIANI - CSF
71 CARBONI Giovanni
72 MARONESE Marco
73 BRESCIANI Michael
74 PESSOT Alessandro
75 COVILI Luca
76 MAESTRI Mirco
77 SIMION Paolo
 
tim
krajinaVITAL CONCEPT - B&B HOTELS
81 ROLLAND Pierre
82 GAUTIER Cyril
83 CHEVALIER Maxime
84 DE BACKER Bert
85 COURTEILLE Arnaud
86 PACHER Quentin
87 MÜLLER Patrick
tim
krajinaTirol KTM Cycling Team
91 EL GOUZI Omar
92 ENGELHARDT Felix
93 FRIEDRICH Marco
94 GAMPER Florian
95 GAMPER Patrick
96 RIVI Samuele
97 WILDAUER Markus
 
tim
krajinaTeam Felbermayr - Simplon Wels
101 BAJČ Andi
103 KIERNER Florian
104 KRIZEK Matthias
105 LEHNER Daniel
106 RABITSCH Stefan
tim
Team Illuminate
111 BÁRON Félix
112 CASTIBLANCO Jorge
113 JEANNES Matthieu
115 LONGHITANO Claudio
116 TORRES Rodolfo
 
tim
krajinaAdria Mobil
121 ROGINA Radoslav
122 KUMP Marko
123 OMRZEL Aljaž
124 PER David
125 RAJOVIČ Dušan
126 KATRAŠNIK Gasper
127 BRAJKOVIČ Janez
tim
krajinaĽubľana - Gusto - Santic
131 FINKŠT Tilen
132 GROŠELJ Matic
133 GUY Tim
134 HILL Ben
135 KOROŠEC Rok
136 PRAH Aljaž
137 RUČIGAJ Žiga
 
tim
krajinaMetec TKH Continental p/b Mantel
141 BAX Sjoerd
142 BOUWMANS Dylan
143 DE KLEIJN Arvid
144 KRUL Stef
145 BERG Lars van den
146 DOOL Jens van den
147 TUUK Danny van der
tim
Wibatech Merx
151 BOGUSLAWSKI Marceli
152 BUDIAK Anatolii
153 KISTOWSKI Kacper
154 PATERSKI Maciej
155 PODLASKI Michal
156 WARCHOL Bartosz
 
tim
krajinaHrinkow Advarics Cycleang
161 EICHINGER Daniel
163 HOFER Andreas
164 HRINKOW Dominik
165 LODERER Timon
166 RAPP Jonas
tim
P&S Metalltechnik
171 JÄGELER Robert
172 MANDRYSCH John
173 NOLDE Tobias
174 RÖBER Dominik
175 SONNLEITNER Jonas
176 ASCHENBRENNER Michel
177 DINKLER Jonathan
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.