BIDARD François
CHAMPOUSSIN Clément
CHEVRIER Clément
DOMONT Axel
DUPONT Hubert
HÄNNINEN Jaakko
PETERS Nans
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
BAIS Mattia
BISOLTI Alessandro
CATTANEO Mattia
FLÓREZ Miguel
MASNADA Fausto
MUŇOZ Daniel
RAVANELLI Simone
 
BALLERINI Davide
BOARO Manuele
DE VREESE Laurens
PRONSKIY Vadim
SÁNCHEZ Luis León
WILSLY Jonas
ZEITS Andrej
BOLE Grega
COLBRELLI Sonny
GAROSIO Andrea
PADUN Mark
PERNSTEINER Hermann
PIBERNIK Luka
TRATNIK Jan
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
BARBIN Enrico
CARBONI Giovanni
COVILI Luca
ORSINI Umberto
ROMANO Francesco
ROTA Lorenzo
SAVINI Daniel
BENEDETTI Cesare
BUCHMANN Emanuel
KONRAD Patrick
MAJKA Rafal
MÜHLBERGER Gregor
SCHACHMANN Maximilian
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
BERHANE Natnael
EDET Nicolas
HANSEN Jesper
HERRADA José
MATÉ Luis Angel
PEREZ Anthony
ROSSETTO Stéphane
BENNETT Sean
BROWN Nathan
CAICEDO Jonathan
DOCKER Mitchell
MODOLO Sacha
WALLS Matthew
WHELAN James
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
ARSLANOV Ildar
BOJEV Igor
CHERKASOV Nikolay
KOBERNYAK Evgeny
KULIKOV Vladislav
RIBALKIN Alexej
VLASOV Aleksandr
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
ANDEMESKEL Awet
CATAFORD Alex
GOLDSTEIN Omer
HERMANS Ben
NEILANDS Krists
PLAZA Rubén
SBARAGLI Kristian
 
BARBERO Carlos
CARAPAZ Richard
CASTRILLO Jaime
FERNÁNDEZ Rubén
PRADES Edu
SÜTTERLIN Jasha
VERONA Carlos
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
BONGIORNO Manuel
FORTUNATO Lorenzo
GABBURO Davide
SCHÖNBERGER Sebastian
VELASCO Simone
VISCONTI Giovanni
ZARDINI Edoardo
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
ACOSTA Ruben
BAGIOLI Nicola
BOU Joan
CANOLA Marco
NAKANE Hideto
OSORIO Alejandro
ZACCANTI Filippo
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
DOLÉATTO Aurélien
GESBERT Elie
HARDY Romain
JARNET Maxime
LE ROUX Romain
MAISON Jérémy
 
GASPAROTTO Enrico
GEBREIGZABHEIR Amanuel
KONYCHEV Alexander
MÄDER Gino
MEINTJES Louis
VENTER Jaco
WYSS Danilo
BERNAL Egan
CASTROVIEJO Jonathan
GANNA Filippo
GOLAŠ Michal
MOSCON Gianni
ROSA Diego
SOSA Iván
 
BATTAGLIN Enrico
CRAS Steff
FABBRO Matteo
GUERREIRO Ruben
HOLLMANN Juri
NAVARRO Daniel
DALLA VALLE Nicolas
MARTIN Dan
MORI Manuele
POLANC Jan
RIABUSHENKO Aleksandr
SUTHERLAND Rory
TROIA Oliviero
 
tim
krajinaVITAL CONCEPT - B&B HOTELS
CAM Maxime
COURTEILLE Arnaud
GAUTIER Cyril
LE BON Johan
MÜLLER Patrick
PACHER Quentin
ROLLAND Pierre
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.