1 BETANCUR Carlos
2 MORA Sebastian
3 ELOSEGUI Íñigo
4 JACOBS Johan
5 OLIVEIRA Nelson
6 SEPÚLVEDA Eduardo
12 BODNAR Maciej
13 FABBRO Matteo
14 GATTO Oscar
15 OSS Daniel
16 POLJANSKI Pawel
 
tim
Cofidis
21 LAPORTE Christophe
22 MARTIN Guillaume
23 MATÉ Luis Angel
24 ALLEGAERT Piet
25 LEMOINE Cyril
26 BARCELÓ Fernando
32 EVENEPOEL Remco
33 HODEG Alvaro
34 SERRY Pieter
35 ŠTYBAR Zdeněk
36 VAN LERBERGHE Bert
 
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
41 BARBIER Rudy
42 EINHORN Itamar
43 HOFSTETTER Hugo
44 SCHELLING Patrick
45 VAHTRA Norman
46 McCaBE Travis
52 BOHLI Tom
53 MCNULTY Brandon
54 MOLANO Sebastián
55 RICHEZE Maximiliano
56 TROIA Oliviero
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
61 BELLETTI Manuel
62 BAIS Mattia
63 FLÓREZ Miguel
64 FRAPPORTI Mattia
65 PELLAUD Simon
66 RAVANELLI Simone
tim
krajinaBARDIANI CSF FAIZANE
71 BENFATTO Marco
72 DALLA VALLE Nicolas
73 FILOSI Iuri
74 MAESTRI Mirco
75 TONELLI Alessandro
76 ZACCANTI Filippo
 
tim
krajinaFUNDACIÓN - ORBEA
81 ALONSO Mikel
82 GOIKOETXEA Peio
83 ARANBURU Jokin
84 BRAVO Garikoitz
85 BALLARIN Iker
86 CUADRADO Unai
tim
krajinaVINI ZABÚ KTM
91 STOJNIć Veljko
92 MARENGO Umberto
93 BUSATO Matteo
94 WACKERMANN Luca
95 GAROSIO Andrea
96 DI RENZO Andrea
 
tim
krajinaRALLY CYCLING
101 BRITTON Rob
102 BROWN Nathan
103 CARPENTER Robin
104 JOYCE Colin
105 MANNION Gavin
106 MURPHY Kyle
tim
Amore e Vita | P:
111 APPOLLONIO Davide
112 TIZZA Marco
113 MARCHESINI Riccardo
114 ZULLO Antonio
115 LUKŠEVICS Viesturs
116 BOGDANOVICS Maris
 
tim
Atum General-Tavira
121 FIGUEIREDO Frederico
122 GRIGOREV Aleksandr
123 TRUEBA Álvaro
124 MARTINGIL César
125 SIMAO Rúben
126 MARQUE Alejandro
tim
Colombia Tierra de Atleta..
131 QUIROZ Óscar
132 MENDOZA Omar
133 SOTO Nelson
134 CAMARGO Diego
135 MUŇOZ William
136 CASALLAS Yeisson
 
tim
Team Medellín
141 SEVILLA Óscar
142 ROLDAN Weimar
143 PAREDES César
144 VARGAS Walter
145 SÁNCHEZ Brayan
146 HERNÁNDEZ José
tim
ACA Virgen de Fátima
151 TIVANI Nicolas
152 NARANJO Nicolás
153 ESCUELA Ricardo
154 VELARDEZ Leonardo
155 JUÁREZ Daniel
156 JUÁREZ Gabriel
157 GOMEZ Oscar
 
tim
EC Municipalidad de Pocito
161 TIVANI Gerardo
162 NAVARRETE Maximiliano
163 MELIVILO Juan
164 ATENCIO Gerardo
165 RAMOS Rubén
166 CONTTE Tomás
167 REYES Jose
tim
Municipalidad de Rawson
171 AGUIRRE Sergio
172 CATTAPAN Facundo
173 RODRIGUEZ Leonardo
174 LUCERO Higiño
175 GORDILLO Pedro
176 QUILCI Alejandro
177 CASTRO Kevin
 
tim
SEP de San Juan
181 DOTTI Juan Pablo
182 NAZARET Magno
183 COBARRUBIA Leonardo
184 DURÁN Alejandro
185 TOLOZA Efrain
186 MAGGIORA Matias
187 LUCERO Héctor
tim
Transporte Puertas de Cuyo
191 MESSINEO Leandro
192 DIAZ Dario
193 IBARRA Emiliano
194 RICHEZE Mauro
195 DÍAZ Daniel
196 ROSAS Laureano
197 CONTRERAS Emiliano
 
tim
Argentína
201 FRAYSSE Agustin
202 BAZAN Oscar
203 CIANCI Sebastián
204 GADAY Lucas
205 MONTES Francisco
206 OBANDO Renzo
207 CURUCHET Juan
tim
krajinaTaliansko
211 LAMON Francesco
212 SCARTEZZINI Michele
213 PLEBANI Davide
214 MILAN Jonathan
215 GANNA Filippo
216 BASSO Leonardo
 
tim
Rusko
221 JEVTUŠENKO Alexander
222 ILCHENKO Vladimir
223 STAŠ Mamir
224 ROSTOVTSEV Sergei
225 MAIKIN Roman
226 MAMIKIN Matvej
tim
Brazília
231 BRITO Felipe
232 FINKLER Leonardo
233 GUIMARAES Alessandro
234 RANGEL Vinicius
235 GOHR Andre
236 LADEWIG Renan
 
tim
Panama
241 LORENZO Randish
242 JURADO Cristofer
243 CASTEL Jorge
244 ARCHIBOLD Franklin
245 ESPINOSA Bolivar
246 SAMUDIO Carlos
tim
Peru
251 NAVARRO Royner
252 RUIZ Hugo
253 QUISPE Alain
254 RUIZ Robinson
255 GÁRATE Cesar
256 LIMAYLLA Andy
 
tim
Venezuela
261 ALARCÓN José
262 BECERRA Eduin
263 MARTÍNEZ Clever
264 PAREDES Anderson
265 ROJAS Máximo
266 RUJANO José
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.