tdf2020 banner update
 
 
1 BERNAL Egan
2 AMADOR Andrej
3 CARAPAZ Richard
4 CASTROVIEJO Jonathan
5 KWIATKOWSKI Michał
6 ROWE Luke
7 SIVAKOV Pavel
8 VAN BAARLE Dylan
12 BENNETT George
13 JANSEN Amund
15 GESINK Robert
16 KUSS Sepp
18 AERT Wout van
 
22 BUCHMANN Emanuel
23 GROSSCHARTNER Felix
24 KÄMNA Lennard
25 MÜHLBERGER Gregor
26 OSS Daniel
27 PÖSTLBERGER Lukas
28 SCHACHMANN Maximilian
32 CHÉREL Mikaël
33 COSNEFROY Benoît
34 LATOUR Pierre
35 NAESEN Oliver
36 PETERS Nans
37 VENTURINI Clément
38 VUILLERMOZ Alexis
 
42 ASGREEN Kasper
43 BENNETT Sam
44 CAVAGNA Rémi
45 DECLERCQ Tim
46 DEVENYNS Dries
47 JUNGELS Bob
48 MÖRKÖV Michael
52 BONNET William
53 GAUDU David
54 KÜNG Stefan
55 LADAGNOUS Matthieu
56 MADOUAS Valentin
57 MOLARD Rudy
58 REICHENBACH Sébastien
 
62 BILBAO Pello
63 CARUSO Damiano
64 COLBRELLI Sonny
65 HALLER Marco
66 MOHORIČ Matej
67 POELS Wout
68 VALLS Rafael
72 BETTIOL Alberto
73 CARTHY Hugh
74 HIGUITA Sergio
75 KEUKELEIRE Jens
76 MARTÍNEZ Daniel
77 POWLESS Neilson
 
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
82 ANACONA Winner
84 LEDANOIS Kévin
85 QUINTANA Dayer
86 ROSA Diego
87 RUSSO Clément
88 SWIFT Connor
92 CATALDO Dario
93 ERVITI Imanol
94 MAS Enric
95 OLIVEIRA Nelson
96 ROJAS José
97 SOLER Marc
98 VERONA Carlos
 
102 EG Niklas
103 ELISSONDE Kenny
105 PEDERSEN Mads
106 SKUJINŠ Toms
107 STUYVEN Jasper
108 THEUNS Edward
112 DE MARCHI Alessandro
113 GESCHKE Simon
114 HIRT Jan
115 KOCH Jonas
116 SCHÄR Michael
117 TRENTIN Matteo
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
121 MARTIN Guillaume
122 CONSONNI Simone
123 EDET Nicolas
124 HERRADA Jesús
125 LAPORTE Christophe
126 PEREZ Anthony
127 PÉRICHON Pierre-Luc
131 POGAČAR Tadej
133 DE LA CRUZ David
134 FORMOLO Davide
136 LAENGEN Vegard
137 MARCATO Marco
138 POLANC Jan
 
142 FRAILE Omar
143 HOULE Hugo
144 IZAGIRRE Gorka
145 IZAGIRRE Ion
146 LUTSENKO Alexej
147 SÁNCHEZ Luis León
148 TEJADA Harold
152 CRAS Steff
153 DE BUYST Jasper
154 DE GENDT Thomas
156 FRISON Frederik
158 KLUGE Roger
 
162 BAUER Jack
163 BEWLEY Sam
165 IMPEY Daryl
166 JUUL-JENSEN Christopher
167 MEZGEC Luka
168 NIEVE Mikel
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
171 MARTIN Dan
173 HERMANS Ben
174 HOFSTETTER Hugo
175 NEILANDS Krists
176 NIV Guy
177 POLITT Nils
178 VAN ASBROECK Tom
 
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
181 BONIFAZIO Niccolo
182 BURGAUDEAU Mathieu
183 CALMEJANE Lilian
184 COUSIN Jérôme
185 GRELLIER Fabien
186 SICARD Romain
187 SOUPE Geoffrey
188 TURGIS Anthony
191 NIZZOLO Giacomo
192 HAGEN Edvald Boasson
193 GIBBONS Ryan
194 GOGL Michaël
195 VALGREN Michael
198 WALSCHEID Max
 
201 BENOOT Tiesj
202 ARNDT Nikias
203 BOL Cees
204 HIRSCHI Marc
205 ANDERSEN Søren
206 NIEUWENHUIS Joris
207 PEDERSEN Casper
208 ROCHE Nicholas
tim
krajinaB&B HOTELS - VITAL CONCEPT
211 COQUARD Bryan
212 BARTHE Cyril
213 CHEVALIER Maxime
214 DEBUSSCHERE Jens
215 GAUTIER Cyril
216 PACHER Quentin
217 RÉZA Kévin
218 ROLLAND Pierre
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.