1 IZAGIRRE Gorka
2 LUTSENKO Alexej
3 ARANBURU Álex
4 VLASOV Aleksandr
5 FELLINE Fabio
6 KUDUS Merhawi
7 PRONSKIY Vadim
11 CHÉREL Mikaël
12 DUVAL Julien
13 GENIEZ Alexandre
14 HÄNNINEN Jaakko
15 PARET-PEINTRE Aurélien
16 PETERS Nans
17 BIDARD François
 
21 BARTA Will
22 HIRT Jan
23 KOCH Jonas
24 MARECZKO Jakub
25 MASNADA Fausto
26 PALUTA Michał
27 VALTER Attila
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
31 HERRADA Jesús
32 BARCELÓ Fernando
33 LAFAY Victor
34 HANSEN Jesper
35 PÉRICHON Pierre-Luc
36 TOUZÉ Damien
37 VERMOTE Julien
 
41 ASGREEN Kasper
42 BAGIOLI Andrea
43 CAVAGNA Rémi
44 DEVENYNS Dries
45 GARRISON Ian
46 KEISSE Iljo
47 SERRY Pieter
51 KANGERT Tanel
52 CARTHY Hugh
53 CORT Magnus
54 GUERREIRO Ruben
55 VILLALOBOS Luis
56 BENNETT Sean
57 VANMARCKE Sep
 
62 GAUDU David
63 DUCHESNE Antoine
64 LADAGNOUS Matthieu
65 MOLARD Rudy
66 ROUX Anthony
67 KONOVALOVAS Ignatas
71 DOULL Owain
72 DUNBAR Eddie
73 GOLAŠ Michal
74 LAWLESS Christopher
75 MOSCON Gianni
76 SIVAKOV Pavel
77 STANNARD Ian
 
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
81 BRÄNDLE Matthias
82 HOFSTETTER Hugo
83 NEILANDS Krists
84 NIV Guy
85 RENARD Alexis
86 SAGIV Guy
87 VAHTRA Norman
91 GESINK Robert
92 EENKHOORN Pascal
93 WYNANTS Maarten
94 KUSS Sepp
95 HARPER Chris
96 LEEMREIZE Gijs
 
101 CULLAIGH Gabz
102 HOLLMANN Juri
103 JACOBS Johan
104 MAS Lluís
105 MORA Sebastian
106 PRADES Edu
107 VILLELLA Davide
111 TILLER Rasmus
112 GEBREIGZABHEIR Amanuel
113 WYSS Danilo
115 NIZZOLO Giacomo
117 SOBRERO Matteo
 
121 HIRSCHI Marc
122 DENZ Nico
123 HAGA Chad
125 OOMEN Sam
126 SALMON Martin
127 TUSVELD Martijn
131 BERNARD Julien
132 CONCI Nicola
133 EG Niklas
134 SIMMONS Quinn
135 MOSCA Jacopo
136 QUARTERMAN Charlie
137 KAMP Alexander
 
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
141 ANACONA Winner
144 BOUET Maxime
146 SWIFT Connor
147 WELTEN Bram
tim
krajinaB&B HOTELS - VITAL CONCEPT
151 BARTHE Cyril
152 COURTEILLE Arnaud
153 BACKAERT Frederik
154 DE BACKER Bert
155 MOZZATO Luca
156 SLAGTER Tom-Jelte
 
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
161 TAARAMÄE Rein
162 HIVERT Jonathan
163 CABOT Jérémy
164 GAILLARD Marlon
165 MAÍTRE Florian
166 MANZIN Lorrenzo
167 BONIFAZIO Leonardo
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
171 OFFREDO Yoann
172 DOUBEY Fabien
173 BELLICAUD Jérémy
174 DE WINTER Ludwig
175 DEGAND Thomas
176 DUPONT Timothy
177 VAN MELSEN Kevin
 
tim
krajinaNIPPO DELKO PROVENCE
181 BARBIER Pierre
182 COMBAUD Romain
183 EL FARES Julien
184 GONCALVES José
185 HAILEMICHAEL Mulu
186 ROCHAS Rémy
187 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
tim
krajinaNatura4Ever - Roubaix - Lille
191 ANTOMARCHI Julien
192 CENTRONE Ivan
193 DE WITTE Mathias
194 FERASSE Thibault
195 IDJOUADIENNE Pierre
196 LEVEAU Jérémy
197 MASSON Christophe
 
tim
krajinaSt. Michel - Auber 93
201 ALAPHILIPPE Bryan
202 CONSTANTIN Baptiste
203 HUREL Tony
204 LOUVET Louis
205 MALDONADO Anthony
206 MAURELET Flavien
207 NIEKERK Morné van
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.