2 SÁNCHEZ Luis León
3 BIŽIGITOV Zhandos
4 CONTRERAS Rodrigo
5 MARTINELLI Davide
6 NATAROV Jurij
7 TEJADA Harold
11 DRÜCKER Jempy
12 GROSSCHARTNER Felix
13 KÄMNA Lennard
14 LAAS Martin
15 PÖSTLBERGER Lukas
16 SCHACHMANN Maximilian
17 SCHILLINGER Andreas
 
22 TRENTIN Matteo
23 GESCHKE Simon
24 SCHÄR Michael
25 VAN HOECKE Gijs
26 VAN HOOYDONCK Nathan
27 BEVIN Patrick
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
32 CONSONNI Simone
33 LE TURNIER Mathias
34 MATÉ Luis Angel
35 MATHIS Marco
36 SABATINI Fabio
 
41 EVENEPOEL Remco
42 KEISSE Iljo
43 DECLERCQ Tim
44 ALMEIDA João
45 JAKOBSEN Fabio
46 LAMPAERT Yves
47 SÉNÉCHAL Florian
51 BRUNEL Alexys
52 GENIETS Kévin
53 GUGLIELMI Simon
54 KÜNG Stefan
55 LE GAC Olivier
56 LUDVIGSSON Tobias
57 STEWART Jake
 
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
61 BIERMANS Jenthe
62 CIMOLAI Davide
63 HOLLENSTEIN Reto
64 MARTIN Dan
65 POLITT Nils
66 SCHMIDT Mads
67 BOIVIN Guillaume
71 DIBBEN Jonathan
73 KLUGE Roger
74 MAES Nikolas
75 VAN MOER Brent
76 FRISON Frederik
77 WELLENS Tim
 
82 KWIATKOWSKI Michał
83 ROWE Luke
84 SWIFT Ben
87 WURF Cameron
91 ARNDT Nikias
92 BOL Cees
93 DENZ Nico
94 EEKHOFF Nils
95 PEDERSEN Casper
96 SÜTTERLIN Jasha
97 VAN WILDER Ilan
 
101 DE KORT Koen
103 MULLEN Ryan
104 NIBALI Antonio
106 STUYVEN Jasper
107 THEUNS Edward
111 BJERG Mikkel
113 DOMBROWSKI Joe
115 BOHLI Tom
116 OLIVEIRA Ivo
117 POLANC Jan
 
tim
krajinaALPECIN - FENIX
121 POEL Mathieu van der
122 DE BONDT Dries
123 LEYSEN Senne
124 MODOLO Sacha
126 SBARAGLI Kristian
127 VERGAERDE Otto
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS
131 SÁEZ Héctor
132 GONZÁLEZ David
133 BAGÜES Aritz
134 LAZKANO Oier
135 ABERASTURI Jon
136 MALUCELLI Matteo
137 CALLE Juan Fernando
 
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
141 DE GENDT Aimé
142 DEVRIENDT Tom
143 KREDER Wesley
144 MEURISSE Xandro
145 PETILLI Simone
146 VAN POPPEL Boy
147 VAN POPPEL Danny
tim
krajinaFUNDACIÓN - ORBEA
151 ARISTI Mikel
152 ANGULO Antonio
153 IRIZAR Julen
154 BRAVO Garikoitz
155 MARTÍN Gotzon
156 LÓPEZ Diego
157 BALLARIN Iker
 
tim
krajinaUNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT
161 HOELGAARD Daniel
162 HOELGAARD Markus
163 SKAARSETH Anders
164 RESELL Erik
165 KULSET Kristian
166 SLEEN Torjus
167 LEKNESSUND Andreas
tim
Atum General-Tavira
171 FIGUEIREDO Frederico
172 GRIGOREV Aleksandr
173 TRUEBA Álvaro
174 MARTINGIL César
175 MARQUE Alejandro
176 LIVRAMENTO David
177 PEREIRA Válter
 
tim
Aviludo-Louletano
181 DE MATEOS Vicente
182 MATIAS João
183 DE LA FUENTE David
184 MEIRELES Nuno
185 DEL PINO Jesús
186 EVANGELISTA André
187 HERNÁNDEZ Oscar
tim
Efapel
191 PAULINHO Sérgio
192 MENDONCA Luís
193 MACHADO Tiago
194 ANTUNES Tiago
195 PAULINHO Pedro
196 SÁENZ Nicolás
197 ARMILLAS Gerard
 
tim
Kelly-InOutBuild-UDO
201 CASIMIRO Henrique
202 GOMES Luís
203 FERNANDES Venceslau
204 LOURENCO Rafael
205 LOPES Pedro Miguel
206 COSTA Fábio
207 LOPES Pedro José
tim
LA Alumínios-LA Sport
211 DUARTE Emanuel
212 LEACA Gonçalo
213 RAMALHO André
214 RIBEIRO David
215 SCHEULEN Marvin
216 SILVA Bruno
217 SALGUEIRO Carlos
 
tim
Miranda-Mortágua
221 SANCHO Hugo
222 GONCALVES Gaspar
223 FREITAS Daniel
224 SILVA Joaquim
225 BARBOSA João
226 SÁNCHEZ Ángel
227 LINAREZ Leangel
tim
krajinaRádio Popular - Boavista
231 GALLEGO Alberto
232 BENTA João
233 CARVALHO Gonçalo
234 SILVA Afonso
235 FERNANDES Luís
236 NUNES Hugo
237 RODRIGUES David
 
tim
krajinaW52 / FC PORTO
241 ANTUNES Amaro
242 MESTRE Ricardo
243 MESTRE Daniel
244 MAGALHAES Jorge
245 PINTO Edgar
246 RODRIGUES João
247 CALDEIRA Samuel
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.