1 SOSA Iván
2 CARAPAZ Richard
3 DUNBAR Eddie
4 GANNA Filippo
5 HENAO Sebastián
6 KNEES Christian
7 RODRÍGUEZ Carlos
12 ERVITI Imanol
13 MAS Lluís
14 MAS Enric
15 PEDRERO Antonio
16 SOLER Marc
17 VERONA Carlos
 
21 PEDERSEN Mads
22 LIEPINŠ Emils
23 LÓPEZ Juan
24 MOSCHETTI Matteo
25 QUARTERMAN Charlie
26 STUYVEN Jasper
27 THEUNS Edward
32 CAPECCHI Eros
33 CARUSO Damiano
35 HALLER Marco
36 HAUSSLER Heinrich
37 BILBAO Pello
 
41 ARANBURU Álex
42 RODRÍGUEZ Óscar
43 BIŽIGITOV Zhandos
44 CONTRERAS Rodrigo
45 FOMINIK Daniil
46 NATAROV Jurij
47 STALNOV Nikita
51 MAJKA Rafal
52 FABBRO Matteo
53 GROSSCHARTNER Felix
54 KÄMNA Lennard
55 LAAS Martin
56 McCARTHY Jay
57 PÖSTLBERGER Lukas
 
62 ARDILA Andres
63 DE LA CRUZ David
65 MOLANO Sebastián
66 MUŇOZ Cristian
67 RICHEZE Maximiliano
71 EVENEPOEL Remco
72 ALMEIDA João
73 ARCHBOLD Shane
74 BAGIOLI Andrea
75 BENNETT Sam
76 LAMPAERT Yves
77 MÖRKÖV Michael
 
81 DLAMINI Nicholas
82 DYBALL Ben
83 MEINTJES Louis
84 NIZZOLO Giacomo
85 O'CONNOR Ben
86 WALSCHEID Max
87 WYSS Danilo
92 HAMILTON Lucas
94 EDMONDSON Alex
95 HAIG Jack
96 JUUL-JENSEN Christopher
97 NIEVE Mikel
 
102 GAUDU David
103 GUARNIERI Jacopo
104 KONOVALOVAS Ignatas
105 SCOTSON Miles
106 FRANKINY Kilian
107 SINKELDAM Ramon
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
111 CIMOLAI Davide
112 DOWSETT Alex
113 ZABEL Rick
114 HERMANS Ben
115 NAVARRO Daniel
117 VAN ASBROECK Tom
 
121 BEVIN Patrick
122 DE LA PARTE Victor
123 GRADEK Kamil
124 MALECKI Kamil
125 SAJNOK Szymon
126 TRENTIN Matteo
127 VALTER Attila
131 BENNETT George
132 EENKHOORN Pascal
133 HOFSTEDE Lennard
134 KUSS Sepp
135 ROOSEN Timo
136 LEEMREIZE Gijs
137 FISHER-BLACK Finn
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS
141 LASTRA Jonathan
142 OSORIO Alejandro
143 RODRÍGUEZ Cristian
144 IRISARRI Jon
145 ABERASTURI Jon
146 SERRANO Gonzalo
147 NICOLAU Joel
tim
krajinaBURGOS - BH
151 MADRAZO Ángel
152 SMIT Willie
153 SUREDA Jaume
154 CABEDO Óscar
155 FUENTES Ángel
156 BOL Jetse
157 OSORIO Juan
 
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
161 LOBATO Juan José
162 ARISTI Mikel
163 IRIZAR Julen
164 BIZKARRA Mikel
165 MARTÍN Gotzon
166 FERNÁNDEZ Rubén
167 JUARISTI Txomin
tim
krajinaNIPPO DELKO PROVENCE
171 DIAZ José
172 FEDELI Alessandro
173 FERNÁNDEZ Delio
174 FINETTO Mauro
175 GRMAYE Biniam
176 MINALI Riccardo
177 HAILEMICHAEL Mulu
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
181 ČERNECKIJ Sergej
182 CANOLA Marco
183 CIMA Damiano
184 RIBALKIN Alexej
185 CHERKASOV Nikolay
186 VELASCO Simone
187 ROVNIJ Ivan
tim
krajinaBINGOAL - WALLONIE BRUXELLES
191 HUYS Laurens
192 LIETAER Eliot
193 LIVYNS Arjen
194 PLANCKAERT Baptiste
195 ROBEET Ludovic
196 TAMINIAUX Lionel
197 VANENDERT Jelle
 
tim
krajinaKometa - Xstra Team
201 FANCELLU Alessandro
202 DINA Márton
203 SEVILLA Diego
204 ROPERO Alejandro
205 PUPPIO Antonio
206 GARCIA José
207 VERZA Riccardo
tim
Equipo Kern Pharma
211 CASTRILLO Jaime
212 ADRIÁ Roger
213 GALVÁN Francisco
214 AGIRRE Jon
215 BERRADE Urko
216 SANZ Enrique
217 MÉNDEZ Daniel
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.