os2020 lista 560x100 new
 
 
1 LAMPAERT Yves
2 ARCHBOLD Shane
3 GARRISON Ian
4 SERRY Pieter
5 HODEG Alvaro
6 STEIMLE Jannik
7 VANSEVENANT Mauri
11 DRÜCKER Jempy
12 GAMPER Patrick
13 GATTO Oscar
14 LAAS Martin
15 McCARTHY Jay
17 SCHILLINGER Andreas
 
21 ARENSMAN Thymen
22 DENZ Nico
23 SÜTTERLIN Jasha
24 HAGA Chad
25 POWER Robert
26 STORER Michael
27 VAN WILDER Ilan
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
31 BARCELÓ Fernando
32 HANSEN Jesper
33 HERRADA José
34 LEMOINE Cyril
35 MATÉ Luis Angel
36 MORIN Emmanuel
37 LE TURNIER Mathias
 
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
41 BARBIER Rudy
42 BIERMANS Jenthe
43 BOIVIN Guillaume
44 EINHORN Itamar
45 RÄIM Mihkel
46 RENARD Alexis
47 VAHTRA Norman
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
51 ČANECKÝ Marek
52 TYBOR Patrik
53 CULLY Ján
54 KUBIŠ Lukáš
55 BELLAN Juraj
56 HARING Martin
57 ROVDER Pavol
 
tim
krajinaSlovensko
61 ŠTOCEK Matúš
62 BLAŠKO Matej
63 MALOVEC Ľuboš
64 OROS Samuel
65 GAJDULA Marek
66 NAGY Simon
67 MICHALIČKA Štefan
tim
krajinaALPECIN - FENIX
71 MODOLO Sacha
72 HANSEN Lasse
73 RICHARDSON Alexandar
74 POEL David van der
75 TULETT Ben
76 MEISEN Marcel
77 PETRUŠ Lubomír
 
tim
krajinaBINGOAL - WALLONIE BRUXELLES
81 DE BIE Sean
82 ROBEET Ludovic
83 PEYSKENS Dimitri
84 LIETAER Eliot
85 MOLLY Kenny
86 PAASCHENS Mathijs
87 SUTER Joël
tim
UNO-X PRO CYCLING
91 RESELL Erik
92 ANDERSEN Idar
93 HULGAARD Morten
94 SAUGSTAD Lars
95 PRICE-PEJTERSEN Johan
96 JOHANSEN Julius
97 LEKNESSUND Andreas
 
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
101 KAMSTRA Brian
102 BRAND Sam
103 HENTTALA Joonas
104 KUSZTOR Péter
105 PERON Andrea
106 LOZANO David
107 PLANET Charles
tim
krajinaVINI ZABÚ KTM
111 STACCHIOTTI Riccardo
112 BEVILACQUA Simone
113 GONZÁLEZ Roberto
114 DI RENZO Andrea
115 IACCHI Alessandro
116 BEVILACQUA Mattia
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
121 KUZNECOV Vjačeslav
122 KURIYANOV Stepan
123 CHERKASOV Nikolay
124 ŠALUNOV Jevgenij
125 RIKUNOV Petr
126 STRACHOV Dmitrij
127 KARALIOK Yauheni
tim
krajinaElkov - Kasper
131 BÁRTA Jan
132 ZAHÁLKA Matěj
133 KUKRLE Michael
134 OTRUBA Jakub
135 SCHLEGEL Michal
136 NEUMAN Dominik
137 ŤOUPALÍK Adam
 
tim
krajinaAdria Mobil
141 HOČEVAR Kristjan
142 OMRZEL Aljaž
143 BRAJKOVIČ Janez
144 PER David
145 HORVAT Žiga
146 PER Gorazd
147 KATRAŠNIK Gasper
tim
krajinaTeam Friuli ASD
151 AIMONETTO Pietro
152 BAIS Davide
153 MILAN Jonathan
154 FERRONATO Filippo
155 PETRELLI Gabriele
156 PIETROBON Andrea
157 CARRETTA Riccardo
 
tim
krajinaMazowsze Serce Polski
161 BANASZEK Adrian
162 BANASZEK Alan
163 BANASZEK Norbert
164 BERNAS Paweł
165 KACZMAREK Jakub
166 KUREK Adrian
167 STANISZWESKI Daniel
tim
krajinaHrinkow Advarics Cycleang
171 BRANDECKER Hannes
172 EICHINGER Daniel
173 HOFER Andreas
174 KOLLER Jan
175 KONCZER Michael
176 LODERER Timon
177 RAPP Jonas
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.