1 NAESEN Oliver
2 DUVAL Julien
3 NAESEN Lawrence
4 VANDENBERGH Stijn
5 VENDRAME Andrea
6 WARBASSE Larry
tim
krajinaALPECIN - FENIX
11 VAN DER POEL Mathieu
12 DE BONDT Dries
13 LEYSEN Senne
14 MODOLO Sacha
15 SBARAGLI Kristian
16 THWAITES Scott
17 VERVAEKE Louis
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
21 BELLETTI Manuel
22 BAGIOLI Nicola
23 GAVAZZI Francesco
24 PACIONI Luca
25 RESTREPO Jhonatan
26 VENCHIARUTTI Nicola
27 VIEL Mattia
31 IZAGIRRE Gorka
32 ARANBURU Álex
33 BIŽIGITOV Zhandos
34 BOARO Manuele
36 FOMINIK Daniil
37 MARTINELLI Davide
 
tim
krajinaBARDIANI CSF FAIZANE
41 PELUCCHI Matteo
42 DALLA VALLE Nicolas
43 FILOSI Iuri
44 MAZZUCCO Fabio
45 PESSOT Alessandro
46 SAVINI Daniel
47 TONELLI Alessandro
52 BENEDETTI Cesare
53 BURGHARDT Marcus
54 GATTO Oscar
55 MÜHLBERGER Gregor
56 OSS Daniel
57 SCHILLINGER Andreas
 
61 MARECZKO Jakub
62 DE MARCHI Alessandro
63 KOČETKOV Pavel
64 KOCH Jonas
65 VAN HOECKE Gijs
66 VAN HOOYDONCK Nathan
67 VENTOSO Francisco
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
71 BAKELANTS Jan
72 DE DECKER Alfdan
73 DE PLUS Jasper
74 DUPONT Timothy
75 VAN POPPEL Boy
76 VAN POPPEL Danny
77 VANSPEYBROUCK Pieter
 
81 BENNETT Sam
82 ARCHBOLD Shane
83 DECLERCQ Tim
84 GARRISON Ian
85 HONORÉ Mikkel
86 LAMPAERT Yves
87 MÖRKÖV Michael
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
91 VELASCO Simone
92 BOJEV Igor
93 CIMA Damiano
94 CIMA Imerio
95 KURIYANOV Stepan
96 NEKRASOV Denis
97 CANOLA Marco
 
102 DAVY Clement
103 GENIETS Kévin
104 GUARNIERI Jacopo
105 KONOVALOVAS Ignatas
106 SCOTSON Miles
107 SINKELDAM Ramon
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
111 CIMOLAI Davide
112 BOIVIN Guillaume
113 DOWSETT Alex
114 GOLDSTEIN Omer
115 HOLLENSTEIN Reto
116 ZABEL Rick
 
122 DE BUYST Jasper
123 FRISON Frederik
125 VERMEERSCH Florian
126 MAES Nikolas
127 VAN DER SANDE Tosh
131 ALBASINI Michael
132 EDMONDSON Alex
133 GRMAY Tsgabu
134 KONYCHEV Alexander
135 MEYER Cameron
136 STANNARD Robert
137 SMITH Dion
 
141 CATALDO Dario
142 CULLAIGH Gabz
143 HOLLMANN Juri
144 JACOBS Johan
145 NORSGAARD Mathias
146 RUBIO Einer
147 VILLELLA Davide
tim
krajinaTaliansko
151 ALEOTTI Giovanni
152 COLLEONI Kevin
153 CONCA Filippo
154 GAZZOLI Michele
155 MARCELLUSI Martin
156 MARCHIORI Leonardo
157 RIVI Manuele
 
tim
Team Arkéa - Samsic
162 BOUDAT Thomas
163 LE ROUX Romain
164 McLAY Daniel
165 PICHON Laurent
166 RUSSO Clément
167 VACHON Florian
171 SWIFT Ben
172 BASSO Leonardo
173 GANNA Filippo
174 HAYTER Ethan
175 KNEES Christian
176 NARVÁEZ Jhonnatan
177 PUCCIO Salvatore
 
181 AERT Wout van
182 JANSEN Amund
183 LINDEMAN Bert-Jan
184 MARTENS Paul
185 ROOSEN Timo
186 TOLHOEK Antwan
192 BRAMBILLA Gianluca
193 CONCI Nicola
194 DE KORT Koen
195 MOSCA Jacopo
196 MOSCHETTI Matteo
197 NIBALI Antonio
 
202 BOHLI Tom
205 MARCATO Marco
206 RICHEZE Maximiliano
207 TROIA Oliviero
tim
krajinaVINI ZABÚ KTM
211 VISCONTI Giovanni
212 FORTUNATO Lorenzo
213 FRAPPORTI Marco
214 GAROSIO Andrea
215 IACCHI Alessandro
216 MARENGO Umberto
217 ROTA Lorenzo
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.