1 GROVES Kaden
2 HAMILTON Lucas
3 DURBRIDGE Luke
4 HEPBURN Michael
5 HOWSON Damien
6 BAUER Jack
7 AFFINI Edoardo
11 BOUWMAN Koen
12 EENKHOORN Pascal
13 WYNANTS Maarten
14 BOVEN Lars
15 GELEIJN Owen
16 HEßMANN Michael
17 KOOIJ Olav
 
21 ANDERSEN Asbjorn
22 DENZ Nico
23 GALL Felix
24 HAGA Chad
25 KANTER Max
26 NIEUWENHUIS Joris
27 STORER Michael
31 SOBRERO Matteo
32 CAMPENAERTS Victor
33 CARBEL Michael
34 DLAMINI Nicholas
35 VAN RENSBURG Reinardt
36 STOKBRO Andreas
37 THOMSON Jay
 
41 ARASHIRO Yukiya
42 BOLE Grega
43 NOVAK Domen
44 PIBERNIK Luka
45 TRATNIK Jan
46 WILLIAMS Stephen
52 FABBRO Matteo
53 LAAS Martin
54 PÖSTLBERGER Lukas
55 POLJANSKI Pawel
57 SCHELLING Ide
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
61 BEULLENS Cédric
62 CAPIOT Amaury
63 MENTEN Milan
64 VAN DEN BOSSCHE Fabio
65 VAN ROOY Kenneth
66 WARLOP Jordi
67 WILLEMS Thimo
tim
krajinaUNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT
71 SKAARSETH Anders
72 HOELGAARD Daniel
73 HOELGAARD Markus
74 TRAEN Torstein
75 ABRAHAMSEN Jonas
76 JOHANSEN Julius
77 LARSEN Niklas
 
tim
krajinaBINGOAL - WALLONIE BRUXELLES
81 DE BIE Sean
82 MORTIER Julien
83 MOLLY Kenny
84 PAASCHENS Mathijs
85 PEYSKENS Dimitri
86 VALLÉE Boris
87 WIRTGEN Tom
tim
krajinaALPECIN - FENIX
92 JANSSENS Jimmy
93 KRIEGER Alexander
94 RICHARDSON Alexandar
95 VERGAERDE Otto
96 WALSLEBEN Philipp
97 MERLIER Tim
 
tim
krajinaElkov - Kasper
101 BÁRTA Jan
102 HNÍK Karel
103 NEUMAN Dominik
104 KUKRLE Michael
105 OTRUBA Jakub
106 SCHLEGEL Michal
107 ŤOUPALÍK Adam
tim
krajinaAdria Mobil
111 KATRAŠNIK Gasper
112 KUMP Marko
113 MURN Bostjan
114 BRAJKOVIČ Janez
115 PER David
116 HOČEVAR Kristjan
117 OMRZEL Aljaž
 
tim
krajinaTeam Felbermayr - Simplon Wels
121 BAJČ Andi
122 FORTIN Filippo
123 GROŠELJ Žiga
124 RABITSCH Stefan
125 SCHORMAIR Fabian
126 VERMEULEN Moran
127 ZOIDL Riccardo
tim
krajinaLeopard Pro Cycling
131 HALLER Patrick
132 KLUCKERS Arthur
133 MAAS Jan
134 MACIEJUK Filip
135 REKITA Szymon
136 SCHMID Mauro
137 JENSEN Mattias
 
tim
Team Lotto - Kern Haus
141 HUPPERTZ Joshua
142 KOCH Christian
143 HEIDUK Kim
144 HÜGGER Jan
145 TARLTON Alexander
146 SPENGLER Mario
147 KUHN Jan
tim
Swiss Racing Academy
151 LÜTOLF Yves
152 PAUMANN Fabian
153 RÜEGG Lukas
154 RÜEGG Timon
155 SCHIR Théry
156 THIÉRY Cyrille
157 VOGEL Alex
 
tim
krajinaSEG Racing Academy
161 FRIGO Marco
162 DEKKER David
163 MEEUS Jordi
164 VAN TRICHT Stan
165 ZIJLAARD Maikel
166 BURGER Sven
167 HOOLE Daan
tim
Metec - TKH Continental
171 ASSELMAN Jesper
172 BAX Sjoerd
173 BOUWMANS Dylan
174 KOSTER Adne
175 KRUL Stef
176 BERG Marijn van den
177 DOOL Jens van den
 
tim
krajinaMaloja - Pushbikers
181 ACHTERBERG Yannik
182 DAVIS Corey
183 ECHTERMANN Leon
184 HEMING Miká
185 MANGERTSEDER Matthias
186 WINTER Laurin
187 WOLLENBERG Tim
tim
krajinaVoster ATS Team
191 FRANCZAK Pawel
192 JANISZEWSKI Sylwester
193 CIESLIK Pawel
194 GRABIS Mateusz
195 STACHOWIAK Adam
196 BROŽYNA Piotr
197 STOSZ Patryk
 
tim
krajinaČesko
201 VACEK Karel
202 KELEMEN Petr
203 SEDLÁČEK Vojtěch
204 TUREK Daniel
205 BÁRTA Tomáš
206 ŘEPA Vojtěch
207 PROCHÁZKA Michal
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.