2 FRAILE Omar
3 IZAGIRRE Gorka
4 KUDUS Merhawi
5 LUTSENKO Alexej
6 SÁNCHEZ Luis León
7 STALNOV Nikita
12 CARTHY Hugh
13 HIGUITA Sergio
14 KANGERT Tanel
15 KEUKELEIRE Jens
16 MARTÍNEZ Daniel
 
21 BUCHMANN Emanuel
22 GROSSCHARTNER Felix
23 KÄMNA Lennard
24 MÜHLBERGER Gregor
25 OSS Daniel
27 SCHILLINGER Andreas
31 BERNAL Egan
32 CASTROVIEJO Jonathan
34 KWIATKOWSKI Michał
35 SIVAKOV Pavel
37 VAN BAARLE Dylan
 
42 ARMIRAIL Bruno
43 DUCHESNE Antoine
44 KÜNG Stefan
45 LADAGNOUS Matthieu
46 MADOUAS Valentin
47 REICHENBACH Sébastien
52 ASGREEN Kasper
53 CAVAGNA Rémi
54 DECLERCQ Tim
55 JUNGELS Bob
56 KNOX James
57 VANSEVENANT Mauri
 
63 GESINK Robert
64 KRUIJSWIJK Steven
65 KUSS Sepp
67 AERT Wout van
72 CHÉREL Mikaël
73 COSNEFROY Benoît
74 GALLOPIN Tony
75 LATOUR Pierre
76 PARET-PEINTRE Aurélien
77 PETERS Nans
 
81 POGAČAR Tadej
82 BYSTRÖM Sven
83 DE LA CRUZ David
84 FORMOLO Davide
86 LAENGEN Vegard
87 POLANC Jan
92 MAS Enric
93 OLIVEIRA Nelson
94 PEDRERO Antonio
95 ROJAS José
96 SOLER Marc
97 VERONA Carlos
 
102 BOOKWALTER Brent
103 HAIG Jack
104 HOWSON Damien
105 IMPEY Daryl
106 JUUL-JENSEN Christopher
107 SCHULTZ Nick
112 EG Niklas
113 ELISSONDE Kenny
114 LÓPEZ Juan
115 RIES Michel
116 SKUJINŠ Toms
117 WEENING Pieter
 
121 BENOOT Tiesj
122 ARNDT Nikias
123 DONOVAN Mark
124 HIRSCHI Marc
125 ANDERSEN Søren
126 ROCHE Nicholas
127 SÜTTERLIN Jasha
tim
Team Arkéa - Samsic
132 ANACONA Winner
134 BOUET Maxime
135 QUINTANA Dayer
136 ROSA Diego
137 RUSSO Clément
 
142 GOGL Michaël
143 HAGEN Edvald Boasson
144 VALGREN Michael
145 MEINTJES Louis
146 O'CONNOR Ben
152 BILBAO Pello
153 CARUSO Damiano
154 COLBRELLI Sonny
155 MOHORIČ Matej
156 TEUNS Dylan
157 VALLS Rafael
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
161 MARTIN Guillaume
162 EDET Nicolas
163 LAFAY Victor
164 MATÉ Luis Angel
165 PEREZ Anthony
166 PÉRICHON Pierre-Luc
167 ROSSETTO Stéphane
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
171 MARTIN Dan
173 HOFSTETTER Hugo
174 NEILANDS Krists
175 NIV Guy
176 POLITT Nils
177 SCHMIDT Mads
 
181 HAGEN Carl Fredrik
182 ARMÉE Sander
183 DE GENDT Thomas
184 MERTZ Rémy
185 VAN MOER Brent
186 VANHOUCKE Harm
187 WALLAYS Jelle
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
191 TAARAMÄE Rein
192 BONIFAZIO Niccolo
193 BURGAUDEAU Mathieu
194 COUSIN Jérôme
195 GRELLIER Fabien
196 SICARD Romain
197 SOUPE Geoffrey
 
201 MASNADA Fausto
202 BARTA Will
203 DE LA PARTE Victor
204 HIRT Jan
205 KOČETKOV Pavel
206 SCHÄR Michael
207 WIŠNIOWSKI Lukasz
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
211 BAKELANTS Jan
212 BELLICAUD Jérémy
213 DEGAND Thomas
214 DOUBEY Fabien
215 EVANS Alex
216 HERMANS Quinten
217 MEURISSE Xandro
 
tim
krajinaB&B HOTELS - VITAL CONCEPT
221 ROLLAND Pierre
222 CHEVALIER Maxime
223 COURTEILLE Arnaud
224 GAUTIER Cyril
225 PACHER Quentin
226 SCHÖNBERGER Sebastian
227 SLAGTER Tom-Jelte
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.