1 TEUNISSEN Mike
2 JANSEN Amund
3 LINDEMAN Bert-Jan
4 ROOSEN Timo
5 EENKHOORN Pascal
6 HOORN Taco van der
7 WYNANTS Maarten
tim
krajinaALPECIN - FENIX
11 VAN DER POEL Mathieu
12 DE BONDT Dries
13 MERLIER Tim
14 RICKAERT Jonas
15 RIESEBEEK Oscar
17 VERMEERSCH Gianni
19 LEYSEN Senne
 
21 VAN KEIRSBULCK Guillaume
22 BEVIN Patrick
23 VAN HOECKE Gijs
24 VAN HOOYDONCK Nathan
25 MARECZKO Jakub
26 VENTOSO Francisco
27 KOCH Jonas
31 ŠTYBAR Zdeněk
32 ARCHBOLD Shane
33 LAMPAERT Yves
34 SÉNÉCHAL Florian
35 STEELS Stijn
36 STEIMLE Jannik
37 VAN LERBERGHE Bert
 
41 NAESEN Oliver
42 DILLIER Silvan
43 DUVAL Julien
45 GOUGEARD Alexis
46 NAESEN Lawrence
47 VANDENBERGH Stijn
50 VENTURINI Clément
51 ACKERMANN Pascal
52 BURGHARDT Marcus
53 DRÜCKER Jempy
54 LAAS Martin
55 SCHILLINGER Andreas
56 SCHWARZMANN Michael
57 SELIG Rüdiger
 
63 MAES Nikolas
64 THIJSSEN Gerben
65 VAN GOETHEM Brian
66 VERMEERSCH Florian
67 WALLAYS Jelle
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
71 TERPSTRA Niki
72 CARDIS Romain
73 GAUDIN Damien
74 LIGTHART Pim
75 MANZIN Lorrenzo
76 PETIT Adrien
77 VAN GESTEL Dries
 
81 DE VREESE Laurens
83 FOMINIK Daniil
84 GIDICH Jevgenij
85 GRUZDEV Dmitrij
86 MARTINELLI Davide
88 BOHÓRQUEZ Hernando
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
92 BIERMANS Jenthe
93 BOIVIN Guillaume
94 EINHORN Itamar
95 RÄIM Mihkel
96 McCaBE Travis
97 SCHMIDT Mads
99 POLITT Nils
 
101 PHILIPSEN Jasper
102 BYSTRÖM Sven
103 COVI Alessandro
104 OLIVEIRA Ivo
105 OLIVEIRA Rui
106 BOHLI Tom
107 RIABUSHENKO Aleksandr
111 VANMARCKE Sep
112 BISSEGGER Stefan
113 LANGEVELD Sebastian
114 OWEN Logan
115 RUTSCH Jonas
116 SCULLY Tom
117 BERG Julius van den
 
122 COLBRELLI Sonny
123 CORTINA Iván
124 PIBERNIK Luka
125 HAUSSLER Heinrich
126 SIEBERG Marcel
127 WRIGHT Fred
131 KÜNG Stefan
132 BRUNEL Alexys
133 GENIETS Kévin
136 LIENHARD Fabian
137 LUDVIGSSON Tobias
138 VINCENT Léo
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
141 LAPORTE Christophe
142 CLAEYS Dimitri
143 LEMOINE Cyril
144 MORIN Emmanuel
145 TOUZÉ Damien
146 ALLEGAERT Piet
147 VERMOTE Julien
151 SMITH Dion
152 GROVES Kaden
153 KONYCHEV Alexander
154 DURBRIDGE Luke
155 SCOTSON Callum
156 EDMONDSON Alex
157 STANNARD Robert
 
162 GOGL Michaël
163 HAGEN Edvald Boasson
164 VAN RENSBURG Reinardt
165 DLAMINI Nicholas
166 TILLER Rasmus
167 WALSCHEID Max
169 THOMSON Jay
171 LAWLESS Christopher
172 DOULL Owain
173 HAYTER Ethan
174 KNEES Christian
175 BASSO Leonardo
176 RIVERA Brandon
 
tim
krajinaCIRCUS - WANTY GOBERT
181 VANSPEYBROUCK Pieter
182 DE GENDT Aimé
183 DUPONT Timothy
184 MEURISSE Xandro
186 VAN POPPEL Danny
187 PASQUALON Andrea
190 KREDER Wesley
191 ANDERSEN Søren
192 EEKHOFF Nils
193 KANTER Max
194 ANDERSEN Asbjorn
195 DAINESE Alberto
196 SALMON Martin
197 SÜTTERLIN Jasha
 
201 PEDERSEN Mads
202 KIRSCH Alex
203 LIEPINŠ Emils
204 MOSCHETTI Matteo
205 MULLEN Ryan
206 QUARTERMAN Charlie
207 DE KORT Koen
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
211 CAPIOT Amaury
212 BEULLENS Cédric
213 WEEMAES Sasha
214 MENTEN Milan
216 VAN ROOY Kenneth
217 WILLEMS Thimo
219 DE WILDE Gilles
 
221 ROELANDTS Jürgen
222 JACOBS Johan
223 NORSGAARD Mathias
224 HOLLMANN Juri
225 MAS Lluís
tim
krajinaBINGOAL - WALLONIE BRUXELLES
231 PLANCKAERT Baptiste
232 NOMMELA Aksel
233 WIRTGEN Tom
234 ROBEET Ludovic
235 DE BIE Sean
236 SUTER Joël
237 TAMINIAUX Lionel
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.