Štartová listina Brabantského šípu 2021

tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
COSNEFROY Benoît
DEWULF Stan
GODON Dorian
JUNGELS Bob
PARET-PEINTRE Aurélien
TOUZÉ Damien
WARBASSE Larry
tim
krajinaALPECIN - FENIX
DE TIER Floris
MEURISSE Xandro
RIESEBEEK Oscar
SBARAGLI Kristian
TULETT Ben
VERMEERSCH Gianni
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
BACKAERT Frederik
BARTHE Cyril
COQUARD Bryan
DEBUSSCHERE Jens
JAURÉGUI Quentin
LEMOINE Cyril
MORICE Julien
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
BUITRAGO Santiago
COLBRELLI Sonny
HAIG Jack
MÄDER Gino
POELS Wout
TEUNS Dylan
VALLS Rafael
tim
krajinaBINGOAL - WB
LIVYNS Arjen
MENTEN Milan
MOLLY Kenny
ROBEET Ludovic
VALLÉE Boris
WIRTGEN Luc
WIRTGEN Tom
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
GAMPER Patrick
LAAS Martin
MEEUS Jordi
SCHELLING Ide
SCHILLINGER Andreas
SCHWARZMANN Michael
WANDAHL Frederik
tim
krajinaCOFIDIS
ALLEGAERT Piet
BOHLI Tom
CONSONNI Simone
LAPORTE Christophe
PÉRICHON Pierre-Luc
VANBILSEN Kenneth
WALLAYS Jelle
CATTANEO Mattia
ČERNÝ Josef
DEVENYNS Dries
GARRISON Ian
HONORÉ Mikkel
SERRY Pieter
STEELS Stijn
tim
krajinaEF EDUCATION - NIPPO
BEPPU Fumiyuki
CARR Simon
CORT Magnus
CRADDOCK Lawson
HOWES Alex
NAKANE Hideto
POWLESS Neilson
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
BONNET William
BRUNEL Alexys
DAVY Clément
MADOUAS Valentin
MOLARD Rudy
RAUGEL Antoine
THOMAS Benjamin
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
DE PLUS Laurens
HAYTER Ethan
MOSCON Gianni
NARVÁEZ Jhonnatan
PIDCOCK Tom
ROWE Luke
SWIFT Ben
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
BAKELANTS Jan
DE GENDT Aimé
HERMANS Quinten
LAMMERTINK Maurits
ROTA Lorenzo
VANSPEYBROUCK Pieter
VLIEGEN Loïc
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
BEVIN Patrick
BIERMANS Jenthe
HOFSTETTER Hugo
PICCOLI James
RENARD Alexis
VAHTRA Norman
VAN ASBROECK Tom
tim
krajinaLOTTO SOUDAL
FRISON Frederik
GRIGNARD Sébastien
KRON Andreas
MARCZYŇSKI Tomasz
MONIQUET Sylvain
OLDANI Stefano
VAN DER SANDE Tosh
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
BEULLENS Cédric
MERTENS Julian
SPRENGERS Thomas
VAN POUCKE Aaron
VAN ROOY Kenneth
VERWILST Aaron
WILLEMS Thimo
tim
krajinaTEAM BIKEEXCHANGE
BAUER Jack
EDMONDSON Alex
KONYCHEV Alexander
MEZGEC Luka
PEÁK Barnabas
STANNARD Robert
tim
krajinaTEAM DSM
BRENNER Marco
COMBAUD Romain
GALL Felix
HEINSCHKE Leon
LEKNESSUND Andreas
VANDENABEELE Henri
VERMAERKE Kevin
tim
krajinaJUMBO - VISMA
AERT Wout van
EENKHOORN Pascal
FISHER-BLACK Finn
LEEMREIZE Gijs
MARTENS Paul
ROOSEN Timo
VAN HOOYDONCK Nathan
tim
krajinaTEAM QHUBEKA ASSOS
ARMÉE Sander
BROWN Connor
CAMPENAERTS Victor
GOGL Michaël
STOKBRO Andreas
TANFIELD Harry
VINJEBO Emil
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
GAUDIN Damien
HAGEN Edvald Boasson
PETIT Adrien
SOUPE Geoffrey
TERPSTRA Niki
TURGIS Anthony
VAN GESTEL Dries
tim
krajinaTREK - SEGAFREDO
KIRSCH Alex
DE KORT Koen
RIES Michel
SKUJINŠ Toms
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
TIBERI Antonio
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
BYSTRÖM Sven
GIBBONS Ryan
LAENGEN Vegard
OLIVEIRA Ivo
OLIVEIRA Rui
RIABUSHENKO Aleksandr
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
ABRAHAMSEN Jonas
HALVORSEN Kristoffer
HVIDEBERG Jonas
SKAARSETH Anders
SKAARSETH Iver
URIANSTAD Martin
WARSTED Syver
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop