Štartová listina Liége - Bastogne - Liége 2021

tim
Jumbo - Visma
2 GESINK Robert
3 HOFSTEDE Lennard
4 MARTENS Paul
5 OOMEN Sam
6 PFINGSTEN Christoph
7 VINGEGAARD Jonas
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
11 POGAČAR Tadej
13 DE LA CRUZ David
14 FORMOLO Davide
15 HIRSCHI Marc
16 LAENGEN Vegard
17 MCNULTY Brandon
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
21 POELS Wout
22 CAPECCHI Eros
23 HAIG Jack
24 HAUSSLER Heinrich
25 MOHORIČ Matej
26 PADUN Mark
27 TEUNS Dylan
32 ALMEIDA João
33 DEVENYNS Dries
34 HONORÉ Mikkel
35 KNOX James
36 SERRY Pieter
37 VANSEVENANT Mauri
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
42 ARCAS Jorge
43 JORGENSON Matteo
44 MAS Lluís
45 MAS Enric
46 SERRANO Gonzalo
47 VERONA Carlos
tim
krajinaEF EDUCATION - NIPPO
51 HIGUITA Sergio
52 CAICEDO Jonathan
53 CARR Simon
54 CRADDOCK Lawson
55 HOWES Alex
56 VALGREN Michael
57 NAKANE Hideto
tim
krajinaTEAM DSM
61 BENOOT Tiesj
62 ARNDT Nikias
63 DONOVAN Mark
64 HAMILTON Chris
65 LEKNESSUND Andreas
66 TUSVELD Martijn
67 VERMAERKE Kevin
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
72 GUERNALEC Thibault
73 LEDANOIS Kévin
74 OWSIAN Lukasz
75 PICHON Laurent
76 RIOU Alan
77 ROSA Diego
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
81 CARAPAZ Richard
82 DUNBAR Eddie
83 GEOGHEGAN HART Tao
84 GOLAŠ Michal
85 KWIATKOWSKI Michał
86 ROWE Luke
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
91 WOODS Michael
92 BOIVIN Guillaume
93 GOLDSTEIN Omer
94 HOLLENSTEIN Reto
95 IMPEY Daryl
96 NEILANDS Krists
97 SAGIV Guy
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
101 GAUDU David
102 ARMIRAIL Bruno
103 BONNET William
104 LADAGNOUS Matthieu
105 MADOUAS Valentin
106 MOLARD Rudy
107 SEIGLE Romain
tim
krajinaCOFIDIS
111 MARTIN Guillaume
112 BARCELÓ Fernando
113 FERNÁNDEZ Rubén
114 GESCHKE Simon
115 HERRADA Jesús
116 PEREZ Anthony
117 ROCHAS Rémy
tim
krajinaTREK - SEGAFREDO
122 BERNARD Julien
123 CONCI Nicola
124 EG Niklas
125 KAMP Alexander
126 RIES Michel
127 SKUJINŠ Toms
tim
krajinaASTANA - PREMIER TECH
131 FUGLSANG Jakob
132 ARANBURU Álex
133 DE BOD Stefan
134 FRAILE Omar
135 HOULE Hugo
136 LUTSENKO Alexej
137 SÁNCHEZ Luis León
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
141 COSNEFROY Benoît
142 GALLOPIN Tony
143 GODON Dorian
144 O'CONNOR Ben
145 PARET-PEINTRE Aurélien
146 SCHÄR Michael
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
151 SCHACHMANN Maximilian
152 BENEDETTI Cesare
153 FABBRO Matteo
155 KONRAD Patrick
156 SCHELLING Ide
157 SCHILLINGER Andreas
tim
krajinaTEAM BIKEEXCHANGE
162 BOOKWALTER Brent
163 HAMILTON Lucas
164 JUUL-JENSEN Christopher
165 KANGERT Tanel
167 NIEVE Mikel
tim
krajinaBINGOAL - WB
171 VANENDERT Jelle
172 HUYS Laurens
173 MERTZ Rémy
174 MOLLY Kenny
175 PAASCHENS Mathijs
176 SUTER Joël
177 WIRTGEN Luc
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
181 VLIEGEN Loïc
182 BAKELANTS Jan
183 DE WINTER Ludwig
184 HERMANS Quinten
185 LAMMERTINK Maurits
186 ROTA Lorenzo
187 VAN MELSEN Kevin
tim
krajinaTOTAL DIRECT ENERGIE
191 LATOUR Pierre
192 BURGAUDEAU Mathieu
193 DOUBEY Fabien
194 FERRON Valentin
195 GAILLARD Marlon
196 GRELLIER Fabien
197 SIMON Julien
tim
krajinaALPECIN - FENIX
201 VERVAEKE Louis
202 JANSSENS Jimmy
203 MEURISSE Xandro
204 SBARAGLI Kristian
205 TULETT Ben
206 VERGAERDE Otto
207 WALSLEBEN Philipp
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
212 ČERNECKIJ Sergej
214 RIKUNOV Petr
215 ŠALUNOV Jevgenij
216 STRACHOV Dmitrij
217 VELASCO Simone
tim
krajinaLOTTO SOUDAL
221 WELLENS Tim
223 GRIGNARD Sébastien
224 MARCZYŇSKI Tomasz
225 MONIQUET Sylvain
226 VAN DER SANDE Tosh
227 VANHOUCKE Harm
tim
krajinaTEAM QHUBEKA ASSOS
232 ARMÉE Sander
234 BENNETT Sean
235 CLARKE Simon
236 HENAO Sergio
237 POWER Robert
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
241 SPRENGERS Thomas
242 APERS Ruben
243 COLMAN Alex
244 HERREGODTS Rune
245 MERTENS Julian
246 VAN POUCKE Aaron
247 VERWILST Aaron
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop