Okolo Belgicka 2021 (2.Pro), 9. - 13. júna (694 km) - 90. ročník
1. | 9.6. | Beveren > Maarkedal | 151 km | Ghys | ||
2. | 10.6. | Knokke-Heist > Knokke-Heist | 14,7 km | Evenepoel | ||
3. | 11.6. | Gingelom > Scherpenheuvel | 166 km | Ewan | ||
4. | 12.6. | Hamoir > Hamoir | 164 km | Ewan | ||
5. | 13.6. | Turnhout > Beringen | 175 km | Cavendish |
Štartová listina | E. Baška, J. Sagan |
1. | 9.6. | Beveren > Maarkedal | 151 km | Ghys |
profil etapy, 1100 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Úvodný deň na pretekoch v Belgicku sa šiel po flámskych cestách aj s viacerými krátkymi bergmi a zahanbiť sa nenechal Remco Evenepoel, ktorý si tu veľmi veril a nastúpil balíku síce spolu s ďalšími ľuďmi, ale napokon ostal vpredu sám v skupine pozostatku pôvodného úniku. Keďže bola trasa zvlnená a tempo vysoké, balík sa rozbil a nebolo jednoduché domáceho borca stíhať, šprintéri zaostávali.
Na Zlatom kilometri Evenepoel súperov vyškolil a v štvorčlennej, neskôr trojčlennej skupine pracoval takmer sám. Ostatní sa viezli. No neznámym súperom neodišiel. Priviedol si ich do špurtu a prehral súboj s Robbem Ghysom zo Sport Vlaanderen. Tento Belgičan sa vôbec nezapojil do boja na Zlatom kilometri a vyzeral byť úplne bez síl, doteraz nič profesionáln nevyhral, no v kilometri záverečnom zázračne ožil. Tretí bol Gianni Marchand z kontinentálneho Tarteletta.
???? Recap of stage 1 of the Baloise Belgium Tour#BaloiseBelgiumTour pic.twitter.com/cP0IhvsaJD
— Baloise Belgium Tour (@belgium_tour) June 9, 2021
Aj keď záver etapy Evenepoel poriadne spackal, vďaka bonifikáciám sa dostal do čela pretekov. Pozostatok pelotónu finišoval s odstupom 28 sekúnd. Boli tam Lampaert, Gilbert, Bouwman a ďalší z favoritov na celkové poradie. Zo šprintérov tam ostali napríklad Coquard a Bouhanni. No na Tour pripravujúci sa Ackermann finišoval až s odstupom šiestich minút. Juraj Sagan s Erikom Baškom stratili ešte očosi viac. Je to tu ich posledný štart pred majstrákom v Bánovciach.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:05:15 | 20 | ||||
2. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | 10 | ||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:00 | 5 | ||||
4. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 00:28 | |||||
5. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:28 | |||||
6. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:28 |
113. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 10:28 | ||
115. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:08 |
7. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:28 | ||
8. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:28 | ||
9. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:28 | ||
10. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:28 | ||
11. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 00:28 | ||
12. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:28 | ||
13. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:28 | ||
14. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:28 | ||
15. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:28 | ||
16. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 00:28 | ||
17. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:28 | ||
18. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:28 | ||
19. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:28 | ||
20. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:28 | ||
21. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 00:28 | ||
22. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 00:28 | ||
23. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:28 | ||
24. | HAMILTON Chris | Team DSM | 00:28 | ||
25. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:28 | ||
26. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:28 | ||
27. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:28 | ||
28. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:28 | ||
29. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:28 | ||
30. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 00:54 | ||
31. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 00:54 | ||
32. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 00:54 | ||
33. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:25 | ||
34. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:29 | ||
35. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 02:59 | ||
36. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 03:53 | ||
37. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 04:18 | ||
38. | CAMPENAERTS Victor | Qhubeka ASSOS | 04:18 | ||
39. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 04:18 | ||
40. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 04:18 | ||
41. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 04:18 | ||
42. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 04:36 | ||
43. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 04:36 | ||
44. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:28 | ||
45. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 05:16 | ||
46. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 05:45 | ||
47. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 05:52 | ||
48. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 05:52 | ||
49. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 05:52 | ||
50. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 05:52 | ||
51. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 05:52 | ||
52. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 06:18 | ||
53. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:18 | ||
54. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 06:18 | |
55. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 06:18 | ||
56. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:18 | ||
57. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 06:18 | ||
58. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 06:18 | ||
59. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 06:18 | ||
60. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:18 | ||
61. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 06:18 | ||
62. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 06:18 | ||
63. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 06:18 | ||
64. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 06:18 | ||
65. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 06:18 | ||
66. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 06:18 | ||
67. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:18 | ||
68. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:18 | ||
69. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 06:18 | ||
70. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:18 | ||
71. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 06:18 | ||
72. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 06:18 | ||
73. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 06:18 | ||
74. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 06:18 | ||
75. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:18 | ||
76. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 06:18 | ||
77. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 06:18 | ||
78. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 07:18 | ||
79. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 07:18 | ||
80. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 07:18 | ||
81. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 07:18 | ||
82. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 07:18 | ||
83. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 07:18 | ||
84. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 07:18 | ||
85. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:18 | ||
86. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 07:18 | ||
87. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 07:18 | ||
88. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:18 | ||
89. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 07:18 | ||
90. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 07:18 | ||
91. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 07:18 | ||
92. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 08:12 | ||
93. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 10:01 | ||
94. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 10:01 | ||
95. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 10:15 | ||
96. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:28 | ||
97. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 10:28 | ||
98. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:28 | ||
99. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 10:28 | ||
100. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 10:28 | ||
101. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 10:28 | ||
102. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 10:28 | ||
103. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 10:28 | ||
104. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 10:28 | ||
105. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 10:28 | ||
106. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 10:28 | ||
107. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 10:28 | ||
108. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 10:28 | ||
109. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 10:28 | ||
110. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 10:28 | ||
111. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 10:28 | ||
112. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 10:28 | ||
113. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 10:28 | ||
114. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 11:08 | ||
115. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:08 | ||
116. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 11:08 | ||
117. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 11:08 | ||
118. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 11:08 | ||
119. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 11:08 | ||
120. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 11:08 | ||
121. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 11:08 | ||
122. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 11:08 | ||
123. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 11:08 | ||
124. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 11:08 | ||
125. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 11:08 | ||
126. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 11:08 | ||
127. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 11:08 | ||
128. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 11:08 | ||
129. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 11:08 | ||
130. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 11:08 | ||
131. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 11:08 | ||
132. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 11:08 | ||
133. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 11:08 | ||
134. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 15:33 | ||
135. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 15:33 | ||
136. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 15:33 | ||
137. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 15:33 | ||
138. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 15:33 | ||
139. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 15:33 | ||
140. | BOL Cees | Team DSM | 15:33 | ||
141. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 15:33 | ||
142. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 16:25 | ||
143. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 16:25 | ||
144. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 16:25 | ||
DNF | LEDEGEN Dietmar | Baloise Trek Lions | odstúpil | ||
DNF | VANENDERT Jelle | Bingoal Pauwels Sauces WB | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 04:05:00 | |||||
2. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:05 | |||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:08 | |||||
4. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:41 | |||||
5. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 00:43 | |||||
6. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:43 |
113. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 10:43 | ||
115. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:23 |
7. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:43 | ||
8. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:43 | ||
9. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:43 | ||
10. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:43 | ||
11. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:43 | ||
12. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 00:43 | ||
13. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:43 | ||
14. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:43 | ||
15. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:43 | ||
16. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 00:43 | ||
17. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:43 | ||
18. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:43 | ||
19. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:43 | ||
20. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:43 | ||
21. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 00:43 | ||
22. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 00:43 | ||
23. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:43 | ||
24. | HAMILTON Chris | Team DSM | 00:43 | ||
25. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:43 | ||
26. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:43 | ||
27. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:43 | ||
28. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:43 | ||
29. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:43 | ||
30. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:43 | ||
31. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 01:09 | ||
32. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 01:09 | ||
33. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 01:09 | ||
34. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:40 | ||
35. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:44 | ||
36. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 03:14 | ||
37. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 04:08 | ||
38. | CAMPENAERTS Victor | Qhubeka ASSOS | 04:29 | ||
39. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 04:33 | ||
40. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 04:33 | ||
41. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 04:33 | ||
42. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 04:33 | ||
43. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 04:51 | ||
44. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 04:51 | ||
45. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 05:31 | ||
46. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 06:00 | ||
47. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 06:07 | ||
48. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 06:07 | ||
49. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 06:07 | ||
50. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:07 | ||
51. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 06:07 | ||
52. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 06:33 | ||
53. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:33 | ||
54. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 06:33 | |
55. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 06:33 | ||
56. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:33 | ||
57. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 06:33 | ||
58. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 06:33 | ||
59. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 06:33 | ||
60. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:33 | ||
61. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 06:33 | ||
62. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 06:33 | ||
63. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 06:33 | ||
64. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 06:33 | ||
65. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 06:33 | ||
66. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 06:33 | ||
67. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:33 | ||
68. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:33 | ||
69. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 06:33 | ||
70. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:33 | ||
71. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 06:33 | ||
72. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 06:33 | ||
73. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 06:33 | ||
74. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 06:33 | ||
75. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:33 | ||
76. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 06:33 | ||
77. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 06:33 | ||
78. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 07:33 | ||
79. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 07:33 | ||
80. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 07:33 | ||
81. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 07:33 | ||
82. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 07:33 | ||
83. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 07:33 | ||
84. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 07:33 | ||
85. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:33 | ||
86. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 07:33 | ||
87. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 07:33 | ||
88. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:33 | ||
89. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 07:33 | ||
90. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 07:33 | ||
91. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 07:33 | ||
92. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 08:27 | ||
93. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 10:16 | ||
94. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 10:16 | ||
95. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 10:30 | ||
96. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:43 | ||
97. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 10:43 | ||
98. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:43 | ||
99. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 10:43 | ||
100. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 10:43 | ||
101. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 10:43 | ||
102. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 10:43 | ||
103. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 10:43 | ||
104. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 10:43 | ||
105. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 10:43 | ||
106. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 10:43 | ||
107. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 10:43 | ||
108. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 10:43 | ||
109. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 10:43 | ||
110. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 10:43 | ||
111. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 10:43 | ||
112. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 10:43 | ||
113. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 10:43 | ||
114. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 11:23 | ||
115. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:23 | ||
116. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 11:23 | ||
117. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 11:23 | ||
118. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 11:23 | ||
119. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 11:23 | ||
120. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 11:23 | ||
121. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 11:23 | ||
122. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 11:23 | ||
123. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 11:23 | ||
124. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 11:23 | ||
125. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 11:23 | ||
126. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 11:23 | ||
127. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 11:23 | ||
128. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 11:23 | ||
129. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 11:23 | ||
130. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 11:23 | ||
131. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 11:23 | ||
132. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 11:23 | ||
133. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 11:23 | ||
134. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 15:48 | ||
135. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 15:48 | ||
136. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 15:48 | ||
137. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 15:48 | ||
138. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 15:48 | ||
139. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 15:48 | ||
140. | BOL Cees | Team DSM | 15:48 | ||
141. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 15:48 | ||
142. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 16:40 | ||
143. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 16:40 | ||
144. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 16:40 |
2. | 10.6. | Knokke-Heist > Knokke-Heist | 14,7 km | Evenepoel |
profil etapy, 20 nastúpaných metrov (© sport.be/baloisebelgiumtour) |
V tejto konkurencii bola časovka jasne v réžii Deceunincku - Quick-Step a súboj Remca Evenepoela s Yvesom Lampaertom vyhral ten mladší. Evenepoel tak vedie celkové poradie už o 45 sekúnd, čo je na rovinatý etapák komfortný náskok.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 12:00 | 20 | ||||
2. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:02 | 10 | ||||
3. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:18 | 5 | ||||
4. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:19 | |||||
5. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 00:19 | |||||
6. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 00:21 |
113. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 01:40 | ||
114. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 01:42 |
7. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 00:21 | ||
8. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:24 | ||
9. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 00:25 | ||
10. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:26 | ||
11. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 00:26 | ||
12. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:27 | ||
13. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:27 | ||
14. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 00:27 | ||
15. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:27 | ||
16. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 00:27 | ||
17. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 00:28 | ||
18. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:32 | ||
19. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:32 | ||
20. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 00:32 | ||
21. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:32 | ||
22. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 00:36 | ||
23. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 00:36 | ||
24. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 00:38 | ||
25. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:42 | ||
26. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:42 | ||
27. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 00:42 | ||
28. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 00:43 | ||
29. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 00:43 | ||
30. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 00:43 | ||
31. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:44 | ||
32. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:45 | ||
33. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 00:45 | ||
34. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 00:46 | ||
35. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 00:47 | ||
36. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 00:47 | ||
37. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 00:48 | ||
38. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 00:50 | ||
39. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:50 | ||
40. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:51 | ||
41. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:51 | ||
42. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 00:51 | ||
43. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:52 | ||
44. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 00:52 | ||
45. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 00:53 | ||
46. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:54 | ||
47. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:54 | ||
48. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 00:58 | ||
49. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 00:59 | ||
50. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 00:59 | ||
51. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:00 | ||
52. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 01:01 | ||
53. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 01:01 | ||
54. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 01:02 | ||
55. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 01:02 | ||
56. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 01:02 | ||
57. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 01:02 | ||
58. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 01:03 | ||
59. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:03 | ||
60. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 01:04 | ||
61. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:04 | ||
62. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:04 | ||
63. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 01:05 | ||
64. | HAMILTON Chris | Team DSM | 01:06 | ||
65. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 01:06 | ||
66. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 01:06 | ||
67. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 01:07 | ||
68. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:07 | ||
69. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 01:08 | ||
70. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 01:09 | ||
71. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:10 | ||
72. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 01:11 | ||
73. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 01:12 | ||
74. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 01:12 | ||
75. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:12 | ||
76. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 01:13 | ||
77. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 01:13 | ||
78. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 01:13 | ||
79. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 01:13 | ||
80. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 01:14 | ||
81. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 01:14 | ||
82. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 01:15 | ||
83. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 01:16 | ||
84. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 01:16 | ||
85. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 01:17 | ||
86. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 01:17 | ||
87. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:18 | ||
88. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:20 | ||
89. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 01:21 | ||
90. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 01:21 | ||
91. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 01:22 | ||
92. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 01:22 | ||
93. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 01:22 | ||
94. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:23 | ||
95. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 01:25 | ||
96. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 01:26 | ||
97. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 01:26 | ||
98. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 01:27 | ||
99. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 01:28 | ||
100. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 01:29 | ||
101. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:29 | ||
102. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 01:30 | ||
103. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:31 | ||
104. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 01:31 | ||
105. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:32 | ||
106. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:33 | ||
107. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 01:37 | ||
108. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 01:37 | ||
109. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 01:37 | ||
110. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 01:38 | ||
111. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 01:38 | ||
112. | BOL Cees | Team DSM | 01:39 | ||
113. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 01:40 | ||
114. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 01:42 | ||
115. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 01:42 | ||
116. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 01:42 | ||
117. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 01:44 | ||
118. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 01:45 | ||
119. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:46 | ||
120. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:46 | ||
121. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 01:48 | ||
122. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:50 | ||
123. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:50 | ||
124. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:51 | ||
125. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 01:53 | ||
126. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 01:54 | ||
127. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:56 | ||
128. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 01:56 | |
129. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 01:57 | ||
130. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:59 | ||
131. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 02:00 | ||
132. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 02:04 | ||
133. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 02:04 | ||
134. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 02:06 | ||
135. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 02:07 | ||
136. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 02:09 | ||
137. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 02:12 | ||
138. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 02:14 | ||
139. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 02:20 | ||
140. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 02:20 | ||
141. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:34 | ||
142. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 02:53 | ||
143. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 03:08 | ||
DNS | CAMPENAERTS Victor | Qhubeka ASSOS | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 04:17:00 | |||||
2. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:45 | |||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:53 | |||||
4. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 01:01 | |||||
5. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 01:07 | |||||
6. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 01:09 |
111. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 12:25 | ||
127. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 13:03 |
7. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 01:10 | ||
8. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 01:10 | ||
9. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 01:10 | ||
10. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 01:15 | ||
11. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 01:15 | ||
12. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 01:21 | ||
13. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 01:25 | ||
14. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:27 | ||
15. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 01:34 | ||
16. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 01:35 | ||
17. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:37 | ||
18. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 01:45 | ||
19. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 01:45 | ||
20. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 01:46 | ||
21. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:46 | ||
22. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:47 | ||
23. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 01:48 | ||
24. | HAMILTON Chris | Team DSM | 01:49 | ||
25. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:50 | ||
26. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:55 | ||
27. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 01:56 | ||
28. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 02:01 | ||
29. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 02:04 | ||
30. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 02:26 | ||
31. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 02:37 | ||
32. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:40 | ||
33. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 02:54 | ||
34. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 03:04 | ||
35. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:17 | ||
36. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 04:44 | ||
37. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 04:58 | ||
38. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 05:16 | ||
39. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 05:27 | ||
40. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 05:34 | ||
41. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 05:46 | ||
42. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 05:50 | ||
43. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 06:07 | ||
44. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 06:34 | ||
45. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:37 | ||
46. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:52 | ||
47. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 06:52 | ||
48. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:58 | ||
49. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 07:05 | ||
50. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 07:08 | ||
51. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 07:13 | ||
52. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 07:15 | ||
53. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 07:19 | ||
54. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 07:20 | ||
55. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 07:23 | ||
56. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 07:25 | ||
57. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 07:26 | ||
58. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 07:29 | ||
59. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 07:30 | ||
60. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 07:37 | ||
61. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:37 | ||
62. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 07:39 | ||
63. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:45 | ||
64. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 07:47 | ||
65. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 07:47 | ||
66. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 07:48 | ||
67. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 07:55 | ||
68. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:56 | ||
69. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 07:58 | ||
70. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 07:59 | ||
71. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:02 | ||
72. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:03 | ||
73. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 08:05 | ||
74. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 08:06 | ||
75. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 08:19 | ||
76. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 08:21 | ||
77. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 08:23 | ||
78. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:23 | ||
79. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 08:29 | |
80. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 08:32 | ||
81. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 08:34 | ||
82. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 08:44 | ||
83. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 08:54 | ||
84. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 09:01 | ||
85. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:04 | ||
86. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 09:10 | ||
87. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 09:26 | ||
88. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 09:32 | ||
89. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 09:33 | ||
90. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 10:26 | ||
91. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 10:41 | ||
92. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 10:59 | ||
93. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 11:04 | ||
94. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 11:04 | ||
95. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 11:09 | ||
96. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 11:11 | ||
97. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 11:24 | ||
98. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:34 | ||
99. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 11:41 | ||
100. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 11:45 | ||
101. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 11:50 | ||
102. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 11:52 | ||
103. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:53 | ||
104. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 11:56 | ||
105. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 11:56 | ||
106. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 12:04 | ||
107. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 12:14 | ||
108. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 12:14 | ||
109. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 12:21 | ||
110. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 12:22 | ||
111. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 12:25 | ||
112. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 12:25 | ||
113. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 12:34 | ||
114. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 12:35 | ||
115. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 12:35 | ||
116. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 12:36 | ||
117. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 12:39 | ||
118. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
119. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 12:40 | ||
120. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 12:49 | ||
121. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 12:52 | ||
122. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 12:55 | ||
123. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 12:55 | ||
124. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 13:00 | ||
125. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 13:00 | ||
126. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 13:01 | ||
127. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 13:03 | ||
128. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 13:05 | ||
129. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 13:11 | ||
130. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 13:27 | ||
131. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 13:30 | ||
132. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 13:43 | ||
133. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 16:33 | ||
134. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 17:15 | ||
135. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 17:22 | ||
136. | BOL Cees | Team DSM | 17:27 | ||
137. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 17:30 | ||
138. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 17:49 | ||
139. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 17:52 | ||
140. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 17:57 | ||
141. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 18:02 | ||
142. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 18:08 | ||
143. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 18:46 |
3. | 11.6. | Gingelom > Scherpenheuvel | 166 km | Ewan |
profil etapy, 810 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Tretia etapa vyvrcholila klasickým šprintérskym dojazdom a triumfom Caleba Ewana z Lotta Soudal pred Pascalom Ackermannom z Bory, ktorý by mal cestovať aj na Tour, hoci doteraz špurtoval len tretí až šiesty. Dnes mu to prvý raz takmer vyšlo. Tretí bol Michael Mörköv z Deceunincku.
???????? Thibau Nys 9th in the mass sprint. #BaloiseBelgiumTour ????????????pic.twitter.com/AGJvFWv9ew
— Cyclocross24.com (@cyclocross24) June 11, 2021
Výsledky etapy | ||||||||
1. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 03:56:43 | 20 | ||||
2. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 00:00 | 10 | ||||
3. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | 5 | ||||
4. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | |||||
5. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:00 | |||||
6. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 |
45. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
129. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 03:44 |
7. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
8. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
9. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
10. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 00:00 | ||
11. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 00:00 | ||
12. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 00:00 | ||
13. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
14. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
15. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 00:00 | ||
16. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
17. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
18. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
19. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 00:00 | ||
20. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
21. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
22. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
23. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
24. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
25. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
26. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
27. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
28. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
29. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
30. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
31. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
32. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
33. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 00:00 | ||
34. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
35. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 00:00 | ||
36. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
37. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
38. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
39. | BOL Cees | Team DSM | 00:00 | ||
40. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
41. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:00 | ||
42. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
43. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
44. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
45. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
46. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
47. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
48. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 00:00 | ||
49. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
50. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
51. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
52. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 00:00 | ||
53. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
54. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
55. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
56. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:00 | ||
57. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
58. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
59. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
60. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
61. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
62. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
63. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 00:00 | ||
64. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
65. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
66. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 00:00 | |
67. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
68. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
69. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:00 | ||
70. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
71. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 00:00 | ||
72. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
73. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
74. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
75. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
76. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 00:00 | ||
77. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
78. | HAMILTON Chris | Team DSM | 00:00 | ||
79. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
80. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
81. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
82. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
83. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 00:00 | ||
84. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
85. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
86. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
87. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
88. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
89. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
90. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
91. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 00:00 | ||
92. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
93. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
94. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
95. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
96. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
97. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:17 | ||
98. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
99. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 00:20 | ||
100. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 00:24 | ||
101. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 00:29 | ||
102. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 00:29 | ||
103. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 00:43 | ||
104. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:46 | ||
105. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 00:53 | ||
106. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 01:20 | ||
107. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 01:49 | ||
108. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 01:56 | ||
109. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 01:56 | ||
110. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:58 | ||
111. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 01:58 | ||
112. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 01:58 | ||
113. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:58 | ||
114. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 01:58 | ||
115. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 01:58 | ||
116. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 01:58 | ||
117. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 01:58 | ||
118. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 01:58 | ||
119. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 01:58 | ||
120. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 01:58 | ||
121. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 01:58 | ||
122. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 01:58 | ||
123. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 01:58 | ||
124. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 02:27 | ||
125. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 02:27 | ||
126. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 02:58 | ||
127. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 03:01 | ||
128. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 03:01 | ||
129. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 03:44 | ||
130. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 03:44 | ||
131. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 03:44 | ||
132. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 03:44 | ||
133. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 03:44 | ||
134. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 04:48 | ||
135. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 05:02 | ||
136. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 05:02 | ||
137. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 05:14 | ||
138. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 05:28 | ||
139. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 05:51 | ||
140. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 05:51 | ||
141. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 05:51 | ||
142. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 08:52 | ||
143. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 19:11 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 08:13:43 | |||||
2. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:45 | |||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:53 | |||||
4. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 01:01 | |||||
5. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 01:07 | |||||
6. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 01:09 |
100. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 12:25 | ||
127. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 16:47 |
7. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 01:10 | ||
8. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 01:10 | ||
9. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 01:10 | ||
10. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 01:15 | ||
11. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 01:15 | ||
12. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 01:25 | ||
13. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:27 | ||
14. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 01:34 | ||
15. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 01:35 | ||
16. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:37 | ||
17. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:43 | ||
18. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 01:45 | ||
19. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 01:45 | ||
20. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 01:46 | ||
21. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:47 | ||
22. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 01:48 | ||
23. | HAMILTON Chris | Team DSM | 01:49 | ||
24. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:50 | ||
25. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:55 | ||
26. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 01:56 | ||
27. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 02:04 | ||
28. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 02:18 | ||
29. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 02:26 | ||
30. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 02:37 | ||
31. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:40 | ||
32. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 02:48 | ||
33. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 03:04 | ||
34. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:17 | ||
35. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 04:58 | ||
36. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 05:04 | ||
37. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 05:16 | ||
38. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 05:27 | ||
39. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 05:46 | ||
40. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 06:07 | ||
41. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 06:33 | ||
42. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:37 | ||
43. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:58 | ||
44. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 07:05 | ||
45. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 07:13 | ||
46. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 07:16 | ||
47. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 07:19 | ||
48. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 07:20 | ||
49. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 07:23 | ||
50. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 07:23 | ||
51. | VAN SCHIP Jan-Willem | BEAT Cycling | 07:25 | ||
52. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 07:29 | ||
53. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:37 | ||
54. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 07:37 | ||
55. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 07:37 | ||
56. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:45 | ||
57. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 07:47 | ||
58. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 07:47 | ||
59. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 07:54 | ||
60. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 07:55 | ||
61. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 07:56 | ||
62. | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | 07:59 | ||
63. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:02 | ||
64. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 08:05 | ||
65. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 08:06 | ||
66. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 08:21 | ||
67. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 08:23 | ||
68. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 08:23 | ||
69. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 08:29 | |
70. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 08:32 | ||
71. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 08:32 | ||
72. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 08:34 | ||
73. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:50 | ||
74. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 08:54 | ||
75. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 09:01 | ||
76. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:04 | ||
77. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 09:13 | ||
78. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 09:33 | ||
79. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 09:37 | ||
80. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 09:44 | ||
81. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 09:50 | ||
82. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 09:56 | ||
83. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:59 | ||
84. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 10:17 | ||
85. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 10:18 | ||
86. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 10:41 | ||
87. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 11:04 | ||
88. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 11:08 | ||
89. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 11:09 | ||
90. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 11:14 | ||
91. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:34 | ||
92. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 11:45 | ||
93. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 11:50 | ||
94. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:50 | ||
95. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 12:14 | ||
96. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 12:14 | ||
97. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 12:19 | ||
98. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 12:21 | ||
99. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 12:25 | ||
100. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 12:25 | ||
101. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 12:34 | ||
102. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 12:35 | ||
103. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 12:39 | ||
104. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 12:40 | ||
105. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 12:43 | ||
106. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 12:48 | ||
107. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 12:49 | ||
108. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 12:55 | ||
109. | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | 12:55 | ||
110. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 12:56 | ||
111. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 13:00 | ||
112. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 13:05 | ||
113. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 13:09 | ||
114. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 13:27 | ||
115. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 13:30 | ||
116. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 13:43 | ||
117. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 13:54 | ||
118. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 13:58 | ||
119. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 14:02 | ||
120. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 14:08 | ||
121. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 14:53 | ||
122. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 15:28 | ||
123. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 15:40 | ||
124. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 15:54 | ||
125. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 16:36 | ||
126. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 16:44 | ||
127. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 16:47 | ||
128. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 16:55 | ||
129. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 17:24 | ||
130. | BOL Cees | Team DSM | 17:27 | ||
131. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 17:37 | ||
132. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 18:02 | ||
133. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 19:13 | ||
134. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 19:50 | ||
135. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 20:06 | ||
136. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 20:17 | ||
137. | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | 20:32 | ||
138. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 20:44 | ||
139. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 20:47 | ||
140. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 21:06 | ||
141. | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | 22:03 | ||
142. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 22:18 | ||
143. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 23:48 |
4. | 12.6. | Hamoir > Hamoir | 164 km | Ewan |
profil etapy, 2330 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Štvrtá etapa bola poriadne zvlnená s množstvom kopcov, no väčšinu šprintérov to nezaskočilo. Udržali sa v poli a špurtovali. Najrýchlejší bol opäť Caleb Ewan (Lotto), keď si poradil s Bryanom Coquardom (B&B) a Davide Ballerinim (Deceuninck). Giacomo Nizzolo (Qhubeka) bol "až" štvrtý. Pascal Ackermann ako jediný z favoritov nezvládol kopce a z pelotónu vypadol.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 03:37:49 | 20 | ||||
2. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | 10 | ||||
3. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | 5 | ||||
4. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 00:00 | |||||
5. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:00 | |||||
6. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:00 |
67. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:57 | ||
105. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:47 |
7. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
8. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
9. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
10. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
11. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 00:00 | ||
12. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
13. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 00:00 | ||
14. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
15. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
16. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
17. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
18. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 00:00 | ||
19. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
20. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
21. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
22. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
23. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
24. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
25. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
26. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
27. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
28. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:00 | ||
29. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:00 | ||
30. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
31. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
32. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
33. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
34. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
35. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
36. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
37. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 00:09 | ||
38. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 00:09 | ||
39. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:09 | ||
40. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:20 | ||
41. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 00:20 | ||
42. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 00:20 | ||
43. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:20 | ||
44. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 00:20 | ||
45. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 00:20 | ||
46. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:20 | ||
47. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:20 | ||
48. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 00:20 | ||
49. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 00:20 | ||
50. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 00:23 | ||
51. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
52. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:23 | ||
53. | HAMILTON Chris | Team DSM | 00:23 | ||
54. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:23 | ||
55. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 00:23 | ||
56. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:27 | ||
57. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 00:45 | ||
58. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:45 | ||
59. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 00:45 | ||
60. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 00:45 | ||
61. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 00:45 | ||
62. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 00:48 | ||
63. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 00:48 | ||
64. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 00:48 | ||
65. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 00:54 | ||
66. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 00:55 | ||
67. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:57 | ||
68. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:57 | ||
69. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 01:10 | ||
70. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 01:11 | ||
71. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 01:59 | |
72. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 02:58 | ||
73. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 02:58 | ||
74. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 03:05 | ||
75. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 03:46 | ||
76. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 03:46 | ||
77. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 03:46 | ||
78. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 03:54 | ||
79. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 03:54 | ||
80. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 03:54 | ||
81. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 03:54 | ||
82. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 04:15 | ||
83. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 04:16 | ||
84. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 05:06 | ||
85. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 06:14 | ||
86. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:14 | ||
87. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:14 | ||
88. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:14 | ||
89. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 06:14 | ||
90. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 06:14 | ||
91. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 06:53 | ||
92. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 06:53 | ||
93. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 06:53 | ||
94. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:53 | ||
95. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 07:45 | ||
96. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 07:45 | ||
97. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 07:45 | ||
98. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 07:45 | ||
99. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 07:48 | ||
100. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 07:48 | ||
101. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 07:48 | ||
102. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 07:48 | ||
103. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 07:48 | ||
104. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 11:46 | ||
105. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 11:47 | ||
106. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:47 | ||
107. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 11:47 | ||
108. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 11:47 | ||
109. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 11:47 | ||
110. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 11:47 | ||
111. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:47 | ||
112. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 11:47 | ||
113. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 11:47 | ||
114. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 11:47 | ||
115. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 11:47 | ||
116. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 11:47 | ||
117. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 11:47 | ||
118. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 11:47 | ||
119. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 11:47 | ||
120. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 11:47 | ||
121. | BOL Cees | Team DSM | 11:47 | ||
122. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 11:47 | ||
123. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 11:47 | ||
124. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 11:47 | ||
125. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 11:47 | ||
126. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 11:47 | ||
127. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 11:47 | ||
128. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 11:47 | ||
129. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 11:47 | ||
130. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 11:47 | ||
131. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 11:47 | ||
132. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 11:47 | ||
133. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 11:47 | ||
134. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 11:47 | ||
135. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 11:47 | ||
136. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 11:47 | ||
137. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 11:47 | ||
138. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 13:22 | ||
DNF | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | D'HEYGERE Gil | Tarteletto - Isorex | odstúpil | ||
DNF | VAN DEN BRANDE Julien | Tarteletto - Isorex | odstúpil | ||
DNS | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Fenix | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 11:51:32 | 5 | ||||
2. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:45 | |||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:53 | |||||
4. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 01:01 | |||||
5. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 01:07 | |||||
6. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 01:09 |
70. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 13:22 | ||
128. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 28:34 |
7. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 01:10 | ||
8. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 01:10 | ||
9. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 01:15 | ||
10. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 01:15 | ||
11. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 01:25 | ||
12. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:27 | ||
13. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 01:28 | ||
14. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 01:33 | ||
15. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 01:35 | ||
16. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:37 | ||
17. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:47 | ||
18. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 01:48 | ||
19. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:50 | ||
20. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 01:56 | ||
21. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 02:04 | ||
22. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 02:05 | ||
23. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 02:05 | ||
24. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 02:06 | ||
25. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 02:06 | ||
26. | HAMILTON Chris | Team DSM | 02:12 | ||
27. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 02:26 | ||
28. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 02:37 | ||
29. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 02:38 | ||
30. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:40 | ||
31. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 03:04 | ||
32. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 04:58 | ||
33. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 05:36 | ||
34. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 05:55 | ||
35. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 06:26 | ||
36. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:54 | ||
37. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 06:57 | ||
38. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 07:13 | ||
39. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 07:29 | ||
40. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 07:37 | ||
41. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 07:47 | ||
42. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 07:54 | ||
43. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:09 | ||
44. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 08:22 | ||
45. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 08:35 | ||
46. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 08:51 | ||
47. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 08:52 | ||
48. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 08:53 | ||
49. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 09:10 | ||
50. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 09:24 | ||
51. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:31 | ||
52. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 09:31 | ||
53. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 09:37 | ||
54. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 09:53 | ||
55. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:59 | ||
56. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 10:04 | ||
57. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 10:10 | ||
58. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 10:27 | |
59. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 10:36 | ||
60. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 11:04 | ||
61. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 11:52 | ||
62. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 12:18 | ||
63. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 12:25 | ||
64. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 12:28 | ||
65. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 12:34 | ||
66. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 12:35 | ||
67. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 12:37 | ||
68. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 12:49 | ||
69. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 13:08 | ||
70. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 13:22 | ||
71. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 13:23 | ||
72. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 13:24 | ||
73. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 13:26 | ||
74. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 13:41 | ||
75. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 13:51 | ||
76. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 13:55 | ||
77. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 14:11 | ||
78. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 14:17 | ||
79. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 14:31 | ||
80. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 14:43 | ||
81. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 14:49 | ||
82. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 14:52 | ||
83. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 15:02 | ||
84. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 16:15 | ||
85. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 16:35 | ||
86. | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | 16:45 | ||
87. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 17:21 | ||
88. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 17:24 | ||
89. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 17:57 | ||
90. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 18:04 | ||
91. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 18:06 | ||
92. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 18:52 | ||
93. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 18:52 | ||
94. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 19:03 | ||
95. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 19:06 | ||
96. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 19:09 | ||
97. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 19:10 | ||
98. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 19:10 | ||
99. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 19:13 | ||
100. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 19:32 | ||
101. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 19:42 | ||
102. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 19:49 | ||
103. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 20:07 | ||
104. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 20:10 | ||
105. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 20:10 | ||
106. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 20:22 | ||
107. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 20:54 | ||
108. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 21:28 | ||
109. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 21:37 | ||
110. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 21:47 | ||
111. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 21:50 | ||
112. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 22:28 | ||
113. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 22:55 | ||
114. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 23:11 | ||
115. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 23:13 | ||
116. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 23:21 | ||
117. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 24:00 | ||
118. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 24:03 | ||
119. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 24:17 | ||
120. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 24:21 | ||
121. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 24:27 | ||
122. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 24:30 | ||
123. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 24:43 | ||
124. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 24:47 | ||
125. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 24:52 | ||
126. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 25:14 | ||
127. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 27:41 | ||
128. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 28:34 | ||
129. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 28:35 | ||
130. | BOL Cees | Team DSM | 29:14 | ||
131. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 29:24 | ||
132. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 29:49 | ||
133. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 31:00 | ||
134. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 31:37 | ||
135. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 32:31 | ||
136. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 32:53 | ||
137. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 34:05 | ||
138. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 37:10 |
5. | 13.6. | Turnhout > Beringen | 175 km | Cavendish |
profil etapy, 390 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
V závere pretekov mali pretekári Deceunincku - Quick-Step dvojnásobnú radosť. Okrem bezproblémového udržania dresu lídra pre Remca Evenepoela sa im s Markom Cavendishom podarilo získať piatu etapu. Perfektne rozbehli špurt a Mark nesklamal. Tentoraz porazil silnejších súperov ako v Turecku - Merliera aj Ackermanna. Calebovi Ewanovi to v závere nevyšlo a posledné metre vypustil.
???? Bunch sprint in Beringen. Cavendish beats Merlier and Ackermann!#BaloiseBelgiumTour pic.twitter.com/HPOmUtelcR
— Baloise Belgium Tour (@belgium_tour) June 13, 2021
Výsledky etapy | ||||||||
1. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 03:50:31 | 20 | ||||
2. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 00:00 | 10 | ||||
3. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 00:00 | 5 | ||||
4. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 00:00 | |||||
5. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 00:00 | |||||
6. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 |
106. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:39 | ||
134. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 03:51 |
7. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
8. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 00:00 | ||
9. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 00:00 | ||
10. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
11. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 00:00 | ||
12. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
13. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
14. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
15. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
16. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
17. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
18. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
19. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
20. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
21. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 00:00 | ||
22. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
23. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 00:00 | ||
24. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:00 | ||
25. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
26. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
27. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
28. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 00:00 | ||
29. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
30. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
31. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
32. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
33. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 00:00 | ||
34. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
35. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
36. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
37. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:00 | ||
38. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
39. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 00:00 | ||
40. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 00:00 | ||
41. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
42. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 00:00 | ||
43. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
44. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:00 | ||
45. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
46. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
47. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
48. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 00:00 | ||
49. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:00 | ||
50. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 00:00 | ||
51. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 00:00 | ||
52. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
53. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 00:00 | ||
54. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 00:00 | |
55. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 00:13 | ||
56. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 00:13 | ||
57. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:13 | ||
58. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 00:13 | ||
59. | BOL Cees | Team DSM | 00:13 | ||
60. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 00:18 | ||
61. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 00:20 | ||
62. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:20 | ||
63. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:20 | ||
64. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:20 | ||
65. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 00:20 | ||
66. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 00:20 | ||
67. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:20 | ||
68. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 00:24 | ||
69. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:24 | ||
70. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 00:24 | ||
71. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 00:24 | ||
72. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 00:24 | ||
73. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 00:24 | ||
74. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 00:24 | ||
75. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 00:24 | ||
76. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 00:24 | ||
77. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 00:31 | ||
78. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 00:33 | ||
79. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 00:33 | ||
80. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 00:33 | ||
81. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 00:35 | ||
82. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 00:37 | ||
83. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:39 | ||
84. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:39 | ||
85. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:39 | ||
86. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 00:39 | ||
87. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 00:39 | ||
88. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 00:39 | ||
89. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 00:39 | ||
90. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 00:39 | ||
91. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 00:39 | ||
92. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 00:39 | ||
93. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 00:39 | ||
94. | HAMILTON Chris | Team DSM | 00:39 | ||
95. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 00:39 | ||
96. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 00:39 | ||
97. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:39 | ||
98. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 00:39 | ||
99. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 00:39 | ||
100. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 00:39 | ||
101. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 00:39 | ||
102. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 00:39 | ||
103. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 00:39 | ||
104. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 00:39 | ||
105. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:39 | ||
106. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 00:39 | ||
107. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 00:47 | ||
108. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:47 | ||
109. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 00:51 | ||
110. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 00:52 | ||
111. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 01:00 | ||
112. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 01:13 | ||
113. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 01:35 | ||
114. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 01:35 | ||
115. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:35 | ||
116. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 01:35 | ||
117. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 01:35 | ||
118. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 01:35 | ||
119. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 01:35 | ||
120. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 01:35 | ||
121. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 01:51 | ||
122. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 01:51 | ||
123. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 01:51 | ||
124. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 01:51 | ||
125. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 02:36 | ||
126. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 02:36 | ||
127. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:36 | ||
128. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 03:01 | ||
129. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 03:06 | ||
130. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 03:17 | ||
131. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 03:26 | ||
132. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 03:34 | ||
133. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 03:51 | ||
134. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 03:51 | ||
135. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 03:51 | ||
136. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 04:39 | ||
137. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 08:59 | ||
DNF | REZA Kevin | B&B Hotels p/b KTM | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | EVENEPOEL Remco | Deceuninck - Quick-Step | 15:41:59 | |||||
2. | LAMPAERT Yves | Deceuninck - Quick-Step | 00:46 | |||||
3. | MARCHAND Gianni | Tarteletto - Isorex | 00:56 | |||||
4. | FISHER-BLACK Finn | Jumbo-Visma | 01:04 | |||||
5. | SCHELLING Ide | BORA-hansgrohe | 01:08 | |||||
6. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 01:08 |
72. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 14:04 | ||
131. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 32:28 |
7. | SWIFT Connor | Arkéa-Samsic | 01:12 | ||
8. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 01:13 | ||
9. | AERTS Toon | Baloise Trek Lions | 01:13 | ||
10. | DE BUYST Jasper | Lotto Soudal | 01:18 | ||
11. | GILBERT Philippe | Lotto Soudal | 01:28 | ||
12. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:30 | ||
13. | COQUARD Bryan | B&B Hotels p/b KTM | 01:31 | ||
14. | CLAEYS Dimitri | Qhubeka ASSOS | 01:38 | ||
15. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:40 | ||
16. | VAN GESTEL Dries | Total Direct Energie | 01:51 | ||
17. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 01:59 | ||
18. | ISERBYT Eli | Pauwels Sauzen - Bingoal | 02:06 | ||
19. | FIORELLI Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 02:07 | ||
20. | BOUHANNI Nacer | Arkéa-Samsic | 02:08 | ||
21. | LEMOINE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 02:08 | ||
22. | SOUPE Geoffrey | Total Direct Energie | 02:09 | ||
23. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 02:15 | ||
24. | SBARAGLI Kristian | Alpecin-Fenix | 02:29 | ||
25. | VAN POPPEL Boy | Intermarché-Wanty-Gobert | 02:41 | ||
26. | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 02:43 | ||
27. | SWEECK Laurens | Pauwels Sauzen - Bingoal | 02:48 | ||
28. | HAMILTON Chris | Team DSM | 02:54 | ||
29. | KOCH Jonas | Intermarché-Wanty-Gobert | 03:25 | ||
30. | WISNIOWSKI Lukasz | Qhubeka ASSOS | 03:40 | ||
31. | VANTHOURENHOUT Michael | Pauwels Sauzen - Bingoal | 03:46 | ||
32. | RICKAERT Jonas | Alpecin-Fenix | 05:01 | ||
33. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 06:18 | ||
34. | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 06:22 | ||
35. | MCLAY Daniel | Arkéa-Samsic | 06:29 | ||
36. | BALLERINI Davide | Deceuninck - Quick-Step | 06:57 | ||
37. | MENTEN Milan | Bingoal Pauwels Sauces WB | 07:00 | ||
38. | SAVINI Daniel | Bardiani CSF Faizanè | 07:32 | ||
39. | BARTHE Cyril | B&B Hotels p/b KTM | 07:34 | ||
40. | VAN DER HAAR Lars | Baloise Trek Lions | 07:40 | ||
41. | NYS Thibau | Baloise Trek Lions | 07:50 | ||
42. | PEDERSEN Casper | Team DSM | 08:21 | ||
43. | MERLIER Tim | Alpecin-Fenix | 08:38 | ||
44. | GHYS Robbe | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:51 | ||
45. | VANDEBOSCH Toon | Pauwels Sauzen - Bingoal | 09:14 | ||
46. | VINJEBO Emil | Qhubeka ASSOS | 09:16 | ||
47. | SWEENY Harry | Lotto Soudal | 09:17 | ||
48. | MARENGO Umberto | Bardiani CSF Faizanè | 09:27 | ||
49. | TERPSTRA Niki | Total Direct Energie | 09:34 | ||
50. | BONIFAZIO Niccolo | Total Direct Energie | 09:56 | ||
51. | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 09:58 | ||
52. | DE KORT Koen | Trek-Segafredo | 10:13 | ||
53. | WARLOP Jordi | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:13 | ||
54. | LIVYNS Arjen | Bingoal Pauwels Sauces WB | 10:22 | ||
55. | TEUGELS Lennert | Tarteletto - Isorex | 10:27 | ||
56. | PAN | GONZALEZ Roberto | Vini Zabú | 10:30 | |
57. | KEISSE Iljo | Deceuninck - Quick-Step | 10:52 | ||
58. | EWAN Caleb | Lotto Soudal | 11:07 | ||
59. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:49 | ||
60. | EEKHOFF Nils | Team DSM | 12:15 | ||
61. | NIZZOLO Giacomo | Qhubeka ASSOS | 12:28 | ||
62. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 12:31 | ||
63. | VAN UDEN Casper | Team DSM | 12:51 | ||
64. | GRADEK Kamil | Vini Zabú | 12:53 | ||
65. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 13:00 | ||
66. | BUGTER Luuc | BEAT Cycling | 13:14 | ||
67. | GOEMAN Andreas | Tarteletto - Isorex | 13:15 | ||
68. | GROENEWEGEN Dylan | Jumbo-Visma | 13:26 | ||
69. | MAESTRI Mirco | Bardiani CSF Faizanè | 13:50 | ||
70. | WELTEN Bram | Arkéa-Samsic | 13:53 | ||
71. | VAN POPPEL Danny | Intermarché-Wanty-Gobert | 13:54 | ||
72. | SAGAN Juraj | BORA-hansgrohe | 14:04 | ||
73. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 14:06 | ||
74. | MEEUSEN Witse | Pauwels Sauzen - Bingoal | 14:34 | ||
75. | BOUTS Jordy | BEAT Cycling | 14:43 | ||
76. | LIEPINS Emils | Trek-Segafredo | 14:46 | ||
77. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 14:59 | ||
78. | VAN DER HOORN Taco | Intermarché-Wanty-Gobert | 15:13 | ||
79. | BUDDING Martijn | BEAT Cycling | 15:19 | ||
80. | NIEUWENHUIS Joris | Team DSM | 15:36 | ||
81. | HAVIK Piotr | BEAT Cycling | 15:49 | ||
82. | LONARDI Giovanni | Bardiani CSF Faizanè | 16:18 | ||
83. | RONHAAR Pim | Baloise Trek Lions | 17:17 | ||
84. | VAN KESSEL Corne | Intermarché-Wanty-Gobert | 17:28 | ||
85. | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 17:35 | ||
86. | CAPIOT Amaury | Arkéa-Samsic | 17:57 | ||
87. | BEULLENS Cédric | Sport Vlaanderen-Baloise | 18:07 | ||
88. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 18:14 | ||
89. | MULLEN Ryan | Trek-Segafredo | 18:39 | ||
90. | MÖRKÖV Michael | Deceuninck - Quick-Step | 19:06 | ||
91. | CAVENDISH Mark | Deceuninck - Quick-Step | 19:09 | ||
92. | LECROQ Jérémy | B&B Hotels p/b KTM | 19:13 | ||
93. | ACKERMANN Pascal | BORA-hansgrohe | 19:16 | ||
94. | MARIT Arne | Sport Vlaanderen-Baloise | 19:34 | ||
95. | NORMAN HANSEN Lasse | Qhubeka ASSOS | 19:34 | ||
96. | HAVIK Yoeri | BEAT Cycling | 19:45 | ||
97. | PETIT Adrien | Total Direct Energie | 20:00 | ||
98. | GUERNALEC Thibault | Arkéa-Samsic | 20:00 | ||
99. | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 20:13 | ||
100. | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 20:16 | ||
101. | NOPPE Christophe | Arkéa-Samsic | 20:25 | ||
102. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 20:33 | ||
103. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 20:34 | ||
104. | KAMP Ryan | Pauwels Sauzen - Bingoal | 20:47 | ||
105. | QUARTERMAN Charlie | Trek-Segafredo | 21:36 | ||
106. | SELIG Rüdiger | BORA-hansgrohe | 21:55 | ||
107. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 21:56 | ||
108. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 22:31 | ||
109. | FRAPPORTI Marco | Vini Zabú | 22:32 | ||
110. | DE DECKER Alfdan | Tarteletto - Isorex | 22:55 | ||
111. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 23:24 | ||
112. | BRAND Sam | Team Novo Nordisk | 23:25 | ||
113. | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 24:38 | ||
114. | SCHILLINGER Andreas | BORA-hansgrohe | 24:51 | ||
115. | FERDINANDE Anton | Pauwels Sauzen - Bingoal | 25:03 | ||
116. | VAN DE KERKHOVE Brent | Tarteletto - Isorex | 25:09 | ||
117. | MARECZKO Jakub | Vini Zabú | 25:17 | ||
118. | LAAS Martin | BORA-hansgrohe | 25:23 | ||
119. | BEVILACQUA Simone | Vini Zabú | 25:25 | ||
120. | LEIJNSE Enzo | Team DSM | 25:41 | ||
121. | FRISON Frederik | Lotto Soudal | 26:08 | ||
122. | DEBUSSCHERE Jens | B&B Hotels p/b KTM | 26:46 | ||
123. | HIVERT Jonathan | B&B Hotels p/b KTM | 26:48 | ||
124. | STYBAR Zdenek | Deceuninck - Quick-Step | 27:37 | ||
125. | AERTS Thijs | Baloise Trek Lions | 27:37 | ||
126. | HESTERS Jules | BEAT Cycling | 27:44 | ||
127. | LAWLESS Christopher | Total Direct Energie | 28:51 | ||
128. | BOL Cees | Team DSM | 29:30 | ||
129. | PELUCCHI Matteo | Qhubeka ASSOS | 30:31 | ||
130. | EGHOLM Jakob | Trek-Segafredo | 32:16 | ||
131. | KAŠKO Dávid | BORA-hansgrohe | 32:28 | ||
132. | PLANCKAERT Edward | Alpecin-Fenix | 32:53 | ||
133. | MARIEN Daan | Baloise Trek Lions | 34:09 | ||
134. | GAUDIN Damien | Total Direct Energie | 34:31 | ||
135. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 37:59 | ||
136. | PHIPPEN Logan | Team Novo Nordisk | 40:19 | ||
137. | BEHRINGER Oliver | Team Novo Nordisk | 40:39 |