Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštěvnosti súbory cookies. Viac informácií.

Odmietnuť Súhlasím Podrobné nastavenie Prijať zvolené cookies
Nevyhnutne nutné cookies
Tieto cookies sú nevyhnutné pre fungovanie nášho webu a nemožno ich deaktivovať. Tieto súbory navyše prispievajú k bezpečnému a riadnemu využívaniu našich služieb.
Analytické cookies
Analytické cookies sú zhromažďované skriptom spoločnosti Google Inc., ktorá následne tieto dáta anonymizuje. Po anonymizácii sa už nejedná o osobné údaje, pretože anonymizované cookies nemožno priradiť konkrétnemu užívateľovi, resp. konkrétnej osobe. My pracujeme iba s cookies v anonymizovanej podobe.
Reklamné cookies
Reklamné cookies používame my alebo naši partneri, aby sme Vám mohli zobraziť vhodné obsahy alebo reklamy ako na našich stránkach, tak na stránkach tretích subjektov. Na základe týchto informácií nie je spravidla možná bezprostredná identifikácia Vašej osoby, pretože sú používané iba anonymizované údaje.

Tour of Szeklerland 2021

1. 4.8. zvlnena etapa ciel rovina Targu Mures - Odorheiu 125 km Guardini
2. 5.8. zvlnena etapa ciel rovina Odorheiu - Miercurea 125 km A. Banaszek
3. 6.8. zvlnena etapa ciel rovina Sfântu Gheorghe 123 km Guardini
4. 7.8. zvlnena etapa ciel rovina Miercurea Ciuc 151 km Auer

Slovenská reprezentácia cestuje do Rumunska v zostave Patrik Tybor, Marek Čanecký, Juraj Bellan, Stanislav Béreš, Juraj Lajcha a Dávid Kaško.
1. 4.8. zvlnena etapa ciel rovina Targu Mures - Odorheiu 125 km Guardini
profil etapy je zvlnený
Výsledky etapy
1. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 02:47:05 7
2. AUER Daniel WSA KTM Graz 00:00 3
3. FINATTI Davide Northwave - Siatec-Olmo 00:00 1
4. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 00:00
5. GATTI Andrea Gallina-Ekotek-Colosio 00:00
6. CRISTA Daniel CSA Steaua Bucuresti 00:00
25. TYBOR Patrik Slovensko 00:00
29. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:00
39. BELLAN Juraj Slovensko 00:00
47. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:00
65. LAJCHA Juraj Slovensko 00:00
69. KAŠKO Dávid Slovensko 00:00
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie pretekov po etape
1. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 02:46:55 1
2. AUER Daniel WSA KTM Graz 00:00
3. DIMA Emil Giotti Victoria-Savini Due 00:04
4. FINATTI Davide Northwave - Siatec-Olmo 00:06
5. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 00:07
6. NOVAKOVSKYI Vitaliy Eurocar Grawe Ukraine 00:08
28. TYBOR Patrik Slovensko 00:10
31. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:10
41. BELLAN Juraj Slovensko 00:10
49. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:10
65. LAJCHA Juraj Slovensko 00:10
69. KAŠKO Dávid Slovensko 00:10
Zobraziť kompletné poradie
2. 5.8. zvlnena etapa ciel rovina Odorheiu - Miercurea 125 km A. Banaszek
profil etapy je zvlnený
Výsledky etapy
1. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 02:50:03 7
2. AUER Daniel WSA KTM Graz 00:00 3
3. BANASZEK Norbert HRE Mazowsze Serce Polski 00:02 1
4. FINATTI Davide Northwave - Siatec-Olmo 00:04
5. DURIC Dorde Serbia 00:04
6. WEBER Philip KED Stevens Radteam Berlin 00:04
19. TYBOR Patrik Slovensko 00:04
25. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:04
31. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:04
51. BELLAN Juraj Slovensko 00:04
52. LAJCHA Juraj Slovensko 00:04
57. KAŠKO Dávid Slovensko 00:04
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie pretekov po etape
1. AUER Daniel WSA KTM Graz 05:36:50
2. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 00:04
3. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 00:10
4. BANASZEK Norbert HRE Mazowsze Serce Polski 00:13
5. BANASZEK Adrian HRE Mazowsze Serce Polski 00:16
6. DIMA Emil Giotti Victoria-Savini Due 00:16
26. TYBOR Patrik Slovensko 00:22
28. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:22
37. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:22
42. BELLAN Juraj Slovensko 00:22
59. LAJCHA Juraj Slovensko 00:22
66. KAŠKO Dávid Slovensko 00:22
Zobraziť kompletné poradie
3. 6.8. zvlnena etapa ciel rovina Sfântu Gheorghe 123 km Guardini
profil etapy je zvlnený
Výsledky etapy
1. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 02:40:36 7
2. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 00:00 3
3. GATTI Andrea Gallina-Ekotek-Colosio 00:00 1
4. BANUSCH Richard KED Stevens Radteam Berlin 00:00
5. FINATTI Davide Northwave - Siatec-Olmo 00:00
6. WEBER Philip KED Stevens Radteam Berlin 00:00
23. TYBOR Patrik Slovensko 00:00
26. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:00
38. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:00
41. KAŠKO Dávid Slovensko 00:00
52. BELLAN Juraj Slovensko 00:00
75. LAJCHA Juraj Slovensko 00:00
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie pretekov po etape
1. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 08:17:19
2. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 00:07
3. AUER Daniel WSA KTM Graz 00:07
4. BANASZEK Adrian HRE Mazowsze Serce Polski 00:20
5. BANASZEK Norbert HRE Mazowsze Serce Polski 00:20
6. DIMA Emil Giotti Victoria-Savini Due 00:23
30. TYBOR Patrik Slovensko 00:29
31. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:29
36. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:29
44. BELLAN Juraj Slovensko 00:29
53. KAŠKO Dávid Slovensko 00:29
66. LAJCHA Juraj Slovensko 00:29
Zobraziť kompletné poradie
4. 7.8. zvlnena etapa ciel rovina Miercurea Ciuc 151 km Auer
profil etapy je zvlnený
Výsledky etapy
1. AUER Daniel WSA KTM Graz 03:10:55 7
2. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 00:00 3
3. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 00:00 1
4. BAUCE Davide Gallina-Ekotek-Colosio 00:04
5. VETTOREL Marco Northwave - Siatec-Olmo 00:04
6. BROGI Adriano Giotti Victoria-Savini Due 00:04
15. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:04
45. LAJCHA Juraj Slovensko 00:04
52. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:52
56. KAŠKO Dávid Slovensko 01:22
76. BELLAN Juraj Slovensko 04:48
DNF TYBOR Patrik Slovensko odstúpil
Zobraziť kompletné poradie
Konečné poradie pretekov
1. BANASZEK Alan HRE Mazowsze Serce Polski 11:28:07
2. AUER Daniel WSA KTM Graz 00:02
3. GUARDINI Andrea Giotti Victoria-Savini Due 00:08
4. BANASZEK Adrian HRE Mazowsze Serce Polski 00:31
5. BANASZEK Norbert HRE Mazowsze Serce Polski 00:31
6. PAWLAK Tobiasz HRE Mazowsze Serce Polski 00:33
26. ČANECKÝ Marek Slovensko 00:40
41. LAJCHA Juraj Slovensko 00:40
51. BÉREŠ Stanislav Slovensko 01:28
53. KAŠKO Dávid Slovensko 01:58
67. BELLAN Juraj Slovensko 05:24
Zobraziť kompletné poradie
 
Náš eshop