Tour de l'Avenir 2021 (2.Ncup), 13. - 22. augusta
P | 13.8. | Charleville-Mézières | 5 km | Waerenskjold | ||
1. | 14.8. | Charleville-Méz. > Soissons | 161 km | Waerenskjold | ||
2. | 15.8. | Laon > Laon | 27 km | Holandsko | ||
3. | 16.8. | Château-Thierry > Dontilly | 152 km | Van den Berg | ||
4. | 17.8. | Provins > Bar-le-Duc | 186 km | Vernon | ||
5. | 18.8. | Tomblaine > Bar-sur-Aube | 160 km | Van Den Berg | ||
6. | 19.8. | Champagnole > Septmoncel | 138 km | A. Halland | ||
7. | 20.8. | St-Vulbas > Grand Colombier | 98 km | T. Halland | ||
8. | 21.8. | Tour-Maurienne > Jean d’Arves | 71 km | T. Halland | ||
9. | 22.8. | Toussuire > Col St-Bernard | 154 km | Rodríguez |
Úvod k pretekom | Štartová listina | reprezentácia U23 |
P | 13.8. | Charleville-Mézières | 5 km | Waerenskjold |
profil prológu (© tourdelavenir.com) |
Zo Slovákov dopadli najlepšie Lukáš Kubiš (49.) a Matúš Štoček (83.) s odstupom 24 a 31 sekúnd. Vzhľadom na horské etapy v závere pretekov nie je celkové poradie pre našich podstatné. Zaujímavá bude pre nich zajtrajšia zvlnená etapa, kde sa pokúsia byť aktívni a prípadne zašpurtovať.
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS Slovenska) |
"Nechcem presne špecifikovať pretekárov, aby nevznikli zasa nejaké kontroverzie, ale niektorí chalani nemali dobre pripravené špeciály a dalo nám veľa roboty ich ponastavovať. Všetci časovku absolvovali bez väčších problémov. Ten najväčší mal paradoxne najrýchlejší Lukáš, ktorý prepálil jednu zákrutu a stratil tam niekoľko sekúnd. Ale našťastie nespadol." |
Výsledky | ||||||||
1. | WAERENSKJOLD Søren | Nórsko | 05:52 | |||||
2. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 00:01 | |||||
3. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:03 | |||||
4. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:06 | |||||
5. | KOPECKY Tomas | Česko | 00:07 | |||||
6. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 00:07 |
49. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:24 | ||
83. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:31 | ||
111. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:39 | ||
137. | ROVDER Pavol | Slovensko | 00:46 | ||
139. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 00:46 | ||
172. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 01:12 |
7. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:08 | ||
8. | PLAPP Lucas | Austrália | 00:08 | ||
9. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:09 | ||
10. | HEALY Ben | Írsko | 00:09 | ||
11. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:10 | ||
12. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:11 | ||
13. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 00:12 | ||
14. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:15 | ||
15. | AYUSO Juan | Španielsko | 00:15 | ||
16. | ÄRM Rait | Estónsko | 00:15 | ||
17. | PORTER Rudy | Austrália | 00:17 | ||
18. | SKOK Anze | Slovinsko | 00:17 | ||
19. | ROMO Javier | Španielsko | 00:17 | ||
20. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:17 | ||
21. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 00:18 | ||
22. | PARISELLA Raphael | Kanada | 00:18 | ||
23. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:18 | ||
24. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:18 | ||
25. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:18 | ||
26. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:18 | ||
27. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 00:18 | ||
28. | HOLTER Ådne | Nórsko | 00:19 | ||
29. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:19 | ||
30. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:19 | ||
31. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:19 | ||
32. | BLOUWE Louis | Belgicko | 00:19 | ||
33. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:19 | ||
34. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 00:20 | ||
35. | VACEK Mathias | Česko | 00:20 | ||
36. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:20 | ||
37. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 00:20 | ||
38. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 00:21 | ||
39. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:22 | ||
40. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:22 | ||
41. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:22 | ||
42. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 00:22 | ||
43. | HEIDUK Kim | Nemecko | 00:22 | ||
44. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:23 | ||
45. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 00:23 | ||
46. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:23 | ||
47. | BLUME LEVY William | Dánsko | 00:23 | ||
48. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:23 | ||
49. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:24 | ||
50. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 00:24 | ||
51. | KURITS Joonas | Estónsko | 00:24 | ||
52. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 00:24 | ||
53. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 00:24 | ||
54. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:24 | ||
55. | TURNBULL Carter | Austrália | 00:24 | ||
56. | CORKERY Dillon | Írsko | 00:25 | ||
57. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:25 | ||
58. | BETTENDORFF Loïc | Luxembursko | 00:25 | ||
59. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 00:26 | ||
60. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:26 | ||
61. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:26 | ||
62. | GAMPER Florian | Rakúsko | 00:26 | ||
63. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 00:27 | ||
64. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:27 | ||
65. | MURPHY JB | Írsko | 00:27 | ||
66. | TODOME Yuhi | Japonsko | 00:28 | ||
67. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:28 | ||
68. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 00:28 | ||
69. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:28 | ||
70. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 00:29 | ||
71. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 00:29 | ||
72. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 00:29 | ||
73. | WENZEL Mats | Luxembursko | 00:29 | ||
74. | KELEMEN Petr | Česko | 00:29 | ||
75. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 00:29 | ||
76. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 00:30 | ||
78. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 00:30 | ||
79. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 00:30 | ||
80. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 00:30 | ||
81. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 00:30 | ||
82. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:31 | ||
83. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:31 | ||
84. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 00:31 | ||
85. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 00:32 | ||
86. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:32 | ||
87. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:32 | ||
88. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 00:32 | ||
89. | YATSENKO Ivan | Rusko | 00:33 | ||
90. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 00:33 | ||
91. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:33 | ||
92. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:33 | ||
93. | KARPENKO Gleb | Estónsko | 00:33 | ||
94. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:34 | ||
95. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 00:34 | ||
96. | JUNEAU Francis | Kanada | 00:34 | ||
97. | BITTNER Pavel | Česko | 00:34 | ||
98. | KABAS Maximilian | Rakúsko | 00:35 | ||
99. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:35 | ||
100. | WARD Adam | Írsko | 00:36 | ||
101. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 00:36 | ||
102. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 00:37 | ||
103. | BOUCEK Jakub | Česko | 00:37 | ||
104. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 00:37 | ||
105. | ARRIETA Igor | Španielsko | 00:38 | ||
106. | VANDENABEELE Henri | Belgicko | 00:38 | ||
107. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 00:38 | ||
108. | PAQUET Tom | Luxembursko | 00:38 | ||
109. | TARLTON Alexander | Nemecko | 00:38 | ||
110. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 00:39 | ||
111. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:39 | ||
112. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 00:39 | ||
113. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 00:39 | ||
114. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:39 | ||
115. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 00:39 | ||
116. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 00:40 | ||
117. | PLAMONDON Robin | Kanada | 00:40 | ||
118. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 00:40 | ||
119. | YAMADA Takumi | Japonsko | 00:40 | ||
120. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 00:42 | ||
121. | KIERNER Florian | Rakúsko | 00:43 | ||
122. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 00:43 | ||
123. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 00:43 | ||
124. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:44 | ||
125. | GAMPER Mario | Rakúsko | 00:44 | ||
126. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 00:44 | ||
127. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 00:44 | ||
128. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:44 | ||
129. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 00:45 | ||
130. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 00:45 | ||
131. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:45 | ||
132. | JARC Aljaz | Slovinsko | 00:45 | ||
133. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 00:45 | ||
134. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 00:45 | ||
135. | BILYI Maksym | Ukrajina | 00:45 | ||
136. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 00:46 | ||
137. | ROVDER Pavol | Slovensko | 00:46 | ||
138. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 00:46 | ||
139. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 00:46 | ||
140. | KURIANOV Sergey | Rusko | 00:46 | ||
141. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 00:47 | ||
142. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 00:47 | ||
143. | BRUSTENGA Marc | Španielsko | 00:47 | ||
144. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 00:48 | ||
145. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 00:48 | ||
146. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 00:49 | ||
147. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:50 | ||
148. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:50 | ||
149. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 00:50 | ||
150. | PIRA Yesid | Kolumbia | 00:50 | ||
151. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:51 | ||
152. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 00:51 | ||
153. | UMBA Santiago | Kolumbia | 00:52 | ||
154. | CURLEY Liam | Írsko | 00:52 | ||
155. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 00:52 | ||
156. | ROOS Andre | Estónsko | 00:54 | ||
157. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 00:56 | ||
158. | KARIER Rik | Luxembursko | 00:56 | ||
159. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 00:56 | ||
160. | MILES Carson | Kanada | 00:57 | ||
161. | INKSER Eric | Kanada | 00:58 | ||
162. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 00:58 | ||
163. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 00:59 | ||
164. | HUERA Richard | Ekvádor | 00:59 | ||
165. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 01:00 | ||
166. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 01:02 | ||
167. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 01:03 | ||
168. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 01:06 | ||
169. | FUERTES Joel | Ekvádor | 01:07 | ||
170. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 01:07 | ||
171. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 01:08 | ||
172. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 01:12 | ||
173. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 01:42 | ||
174. | TURNER Ben | Veľká Británia | 09:07 |
1. | 14.8. | Charleville-Méz. > Soissons | 161 km | Waerenskjold |
profil etapy, 1750 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Celodenný únik sa tvoril počas úvodných kilometrov, nakoniec sa do neho dostalo päť pretekárov. Boli nimi Luke Plapp z reprezentácie Austrálie, Sebastian Changizi z reprezentácie Dánska, Mats Wenzel z tímu Luxemburska, Louis Coqueret z celku Mixte Hauts-de-France a Jordan Rodriguez z výberu Ekvádoru. Maximálny náskok mala skupina cez päť minút, ešte v úvodnej polovici dňa.
Vyjadrenie Lukáša Kubiša (34. miesto) |
"Dnešná prvá etapa bola od začiatku veľmi hektická. Každý sa tlačil, čo malo za následok množstvo pádov. Po štarte odišli traja, neskôr si ich došli ďalší dvaja a to bol únik dňa. V balíku sa išlo konštantne. Občas sa trošku zrýchlilo na bočnom vetre, ale nič zásadné sa nedialo. Posledných 20 km to bolo neustále hore - dole. Vedel som, že tam už musím mať dobrú pozíciu, pokiaľ sa chcem dostať do šprintu. A to sa mi aj podarilo. Vytvoril som si dobrú pozíciu, keď som neustále jazdil za Nórmi. Všetky kopčeky som prežil úplne v pohode. Posledné tri kilometre boli neustále rovno, no prechádzalo sa cez niekoľko kruhových objazdov. V jednom z nich zachytil moje predné koleso francúzsky pretekár a urobil mi osmičku. Šúchalo mi to o brzdu a nedokázal som sa zapojiť do šprintu, čo ma veľmi mrzí, pretože nohy išli veľmi dobre. Škoda, pretože šancí tu nie je až tak veľa a túto som premárnil vlastnou nerozvážnosťou. Zajtra nás čaká tímová časovka, kde sa budeme snažiť zájsť čo najlepší čas." |
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS repre) |
"Do úniku sa nám dostať nepodarilo, čo je škoda. Bolo to dnes veľmi hektické, poznačené viacerými pádmi. Prakticky všetci okrem Foltána sa dnes priplietli do pádu, alebo mali technické problémy. Nikomu sa našťastie nič vážne nestalo, narozdiel od českých kolegov... Horšie je, že obaja rýchli pretekári mali problém v posledných kilometroch. Štoček padol 15 km pred cieľom, kde už bolo veľmi náročné vrátiť sa a Kubiš v závere už druhýkrát za etapu preveril pevnosť výpletu predného kolesa. Je to škoda, šance sa postupne budú míňať a treba ich brať všetkými desiatimi." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | WAERENSKJOLD Søren | Nórsko | 03:49:57 | 15 | ||||
2. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 00:00 | 9 | ||||
3. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 00:00 | 5 | ||||
4. | BITTNER Pavel | Česko | 00:00 | |||||
5. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 00:00 | |||||
6. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 00:00 |
34. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:00 | ||
70. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
108. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:53 | ||
145. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 04:48 | ||
146. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 04:48 | ||
168. | ROVDER Pavol | Slovensko | 09:23 |
7. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 00:00 | ||
8. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 00:00 | ||
9. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 00:00 | ||
10. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:00 | ||
11. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
12. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:00 | ||
13. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 00:00 | ||
14. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:00 | ||
15. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:00 | ||
16. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:00 | ||
17. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:00 | ||
18. | ÄRM Rait | Estónsko | 00:00 | ||
19. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
20. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 00:00 | ||
21. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:00 | ||
22. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:00 | ||
23. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
24. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 00:00 | ||
25. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:00 | ||
26. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:00 | ||
27. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
28. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:00 | ||
29. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 00:00 | ||
30. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:00 | ||
31. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:00 | ||
32. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:00 | ||
33. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 00:00 | ||
34. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:00 | ||
35. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:00 | ||
36. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 00:00 | ||
37. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 00:00 | ||
38. | BILYI Maksym | Ukrajina | 00:00 | ||
39. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:00 | ||
40. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 00:00 | ||
41. | MILES Carson | Kanada | 00:00 | ||
42. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
43. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 00:00 | ||
44. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
45. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
46. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 00:00 | ||
47. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 00:00 | ||
48. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:00 | ||
49. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:00 | ||
50. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:00 | ||
51. | AYUSO Juan | Španielsko | 00:00 | ||
52. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:00 | ||
53. | UMBA Santiago | Kolumbia | 00:00 | ||
54. | KELEMEN Petr | Česko | 00:00 | ||
55. | PORTER Rudy | Austrália | 00:00 | ||
56. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 00:00 | ||
57. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
58. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:00 | ||
59. | ROMO Javier | Španielsko | 00:00 | ||
60. | YATSENKO Ivan | Rusko | 00:00 | ||
61. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 00:00 | ||
62. | JARC Aljaz | Slovinsko | 00:00 | ||
63. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
64. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:00 | ||
65. | TURNBULL Carter | Austrália | 00:00 | ||
66. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:00 | ||
67. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 00:00 | ||
68. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
69. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:00 | ||
70. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
71. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:00 | ||
72. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:00 | ||
73. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:00 | ||
74. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
75. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:00 | ||
76. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:00 | ||
77. | VANDENABEELE Henri | Belgicko | 00:00 | ||
78. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
79. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 00:00 | ||
80. | BETTENDORFF Loïc | Luxembursko | 00:00 | ||
81. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
82. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
83. | HEALY Ben | Írsko | 00:00 | ||
84. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:00 | ||
85. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 00:00 | ||
86. | PLAPP Lucas | Austrália | 00:00 | ||
87. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:00 | ||
88. | GAMPER Mario | Rakúsko | 00:00 | ||
89. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
90. | JUNEAU Francis | Kanada | 00:00 | ||
91. | CURLEY Liam | Írsko | 00:00 | ||
92. | PIRA Yesid | Kolumbia | 00:00 | ||
93. | ARRIETA Igor | Španielsko | 00:00 | ||
94. | BLOUWE Louis | Belgicko | 00:00 | ||
95. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:00 | ||
96. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 00:00 | ||
97. | KARIER Rik | Luxembursko | 00:00 | ||
98. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
99. | BLUME LEVY William | Dánsko | 00:00 | ||
100. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 00:00 | ||
101. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 00:00 | ||
102. | PLAMONDON Robin | Kanada | 00:00 | ||
103. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 00:00 | ||
104. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 00:00 | ||
105. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:22 | ||
106. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:53 | ||
107. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 00:53 | ||
108. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:53 | ||
109. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 00:53 | ||
110. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 00:53 | ||
111. | HUERA Richard | Ekvádor | 00:53 | ||
112. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 00:53 | ||
113. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 00:53 | ||
114. | SKOK Anze | Slovinsko | 00:53 | ||
115. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 00:53 | ||
116. | MURPHY JB | Írsko | 00:53 | ||
117. | KOPECKY Tomas | Česko | 00:53 | ||
118. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:53 | ||
119. | ROOS Andre | Estónsko | 01:29 | ||
120. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 01:29 | ||
121. | FUERTES Joel | Ekvádor | 01:29 | ||
122. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 01:29 | ||
123. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 01:32 | ||
124. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 01:52 | ||
125. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 00:00 | ||
126. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
127. | BRUSTENGA Marc | Španielsko | 02:02 | ||
128. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 02:02 | ||
129. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 02:33 | ||
130. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 02:40 | ||
131. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
132. | PARISELLA Raphael | Kanada | 03:24 | ||
133. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 03:24 | ||
134. | GAMPER Florian | Rakúsko | 03:24 | ||
135. | HEIDUK Kim | Nemecko | 03:47 | ||
136. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 03:47 | ||
137. | WARD Adam | Írsko | 04:48 | ||
138. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 04:48 | ||
139. | KARPENKO Gleb | Estónsko | 04:48 | ||
140. | KURIANOV Sergey | Rusko | 04:48 | ||
141. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 04:48 | ||
142. | INKSER Eric | Kanada | 04:48 | ||
143. | KURITS Joonas | Estónsko | 04:48 | ||
144. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 04:48 | ||
145. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 04:48 | ||
146. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 04:48 | ||
147. | WENZEL Mats | Luxembursko | 04:48 | ||
148. | TODOME Yuhi | Japonsko | 04:48 | ||
149. | PAQUET Tom | Luxembursko | 04:48 | ||
150. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 04:48 | ||
151. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 04:48 | ||
152. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 04:48 | ||
153. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 04:48 | ||
154. | CORKERY Dillon | Írsko | 04:48 | ||
155. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 04:48 | ||
156. | HOLTER Ådne | Nórsko | 04:48 | ||
157. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 05:15 | ||
158. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 05:31 | ||
159. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 05:31 | ||
160. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 05:31 | ||
161. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 06:27 | ||
162. | KABAS Maximilian | Rakúsko | 06:27 | ||
163. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 06:27 | ||
164. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 06:27 | ||
165. | TARLTON Alexander | Nemecko | 07:09 | ||
166. | KIERNER Florian | Rakúsko | 07:49 | ||
167. | BOUCEK Jakub | Česko | 07:53 | ||
168. | ROVDER Pavol | Slovensko | 09:23 | ||
169. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 09:57 | ||
170. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 09:57 | ||
171. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 12:17 | ||
DNF | VACEK Mathias | Česko | odstúpil | ||
DNF | YAMADA Takumi | Japonsko | odstúpil | ||
DNS | TURNER Ben | Veľká Británia | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | WAERENSKJOLD Søren | Nórsko | 03:55:49 | |||||
2. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:04 | |||||
3. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 00:07 | |||||
4. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:08 | |||||
5. | PLAPP Lucas | Austrália | 00:08 | |||||
6. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:09 |
37. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:24 | ||
58. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:32 | ||
118. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 01:32 | ||
152. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 05:34 | ||
156. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 06:00 | ||
169. | ROVDER Pavol | Slovensko | 10:09 |
7. | HEALY Ben | Írsko | 00:09 | ||
8. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:10 | ||
9. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:11 | ||
10. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 00:12 | ||
11. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:15 | ||
12. | AYUSO Juan | Španielsko | 00:15 | ||
13. | ÄRM Rait | Estónsko | 00:15 | ||
14. | PORTER Rudy | Austrália | 00:17 | ||
15. | ROMO Javier | Španielsko | 00:17 | ||
16. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:17 | ||
17. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 00:18 | ||
18. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:18 | ||
19. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:18 | ||
20. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:19 | ||
21. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:19 | ||
22. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:19 | ||
23. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:19 | ||
24. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:19 | ||
25. | BLOUWE Louis | Belgicko | 00:19 | ||
26. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 00:20 | ||
27. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:20 | ||
28. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 00:21 | ||
29. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:22 | ||
30. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:22 | ||
31. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:22 | ||
32. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 00:22 | ||
33. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:23 | ||
34. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:23 | ||
35. | BLUME LEVY William | Dánsko | 00:24 | ||
36. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:24 | ||
37. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:24 | ||
38. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 00:24 | ||
39. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:25 | ||
40. | TURNBULL Carter | Austrália | 00:25 | ||
41. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:25 | ||
42. | BETTENDORFF Loïc | Luxembursko | 00:25 | ||
43. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:26 | ||
44. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 00:27 | ||
45. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:27 | ||
46. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:28 | ||
47. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:29 | ||
48. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:29 | ||
49. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 00:29 | ||
50. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 00:29 | ||
51. | KELEMEN Petr | Česko | 00:30 | ||
52. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 00:30 | ||
53. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 00:30 | ||
54. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:30 | ||
55. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 00:30 | ||
56. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 00:30 | ||
57. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:31 | ||
58. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:32 | ||
59. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 00:32 | ||
60. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 00:32 | ||
61. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:32 | ||
62. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:32 | ||
63. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 00:33 | ||
64. | YATSENKO Ivan | Rusko | 00:33 | ||
65. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:33 | ||
66. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:34 | ||
67. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 00:34 | ||
68. | JUNEAU Francis | Kanada | 00:34 | ||
69. | BITTNER Pavel | Česko | 00:34 | ||
70. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:35 | ||
71. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 00:37 | ||
72. | ARRIETA Igor | Španielsko | 00:38 | ||
73. | VANDENABEELE Henri | Belgicko | 00:38 | ||
74. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 00:38 | ||
75. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 00:39 | ||
76. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:39 | ||
77. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 00:39 | ||
78. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 00:40 | ||
79. | PLAMONDON Robin | Kanada | 00:41 | ||
80. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 00:42 | ||
81. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:44 | ||
82. | GAMPER Mario | Rakúsko | 00:44 | ||
83. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 00:44 | ||
84. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:44 | ||
85. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:45 | ||
86. | JARC Aljaz | Slovinsko | 00:45 | ||
87. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 00:45 | ||
88. | BILYI Maksym | Ukrajina | 00:46 | ||
89. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 00:46 | ||
90. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 00:47 | ||
91. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 00:47 | ||
92. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 00:48 | ||
93. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:50 | ||
94. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 00:50 | ||
95. | PIRA Yesid | Kolumbia | 00:50 | ||
96. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:51 | ||
97. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 00:52 | ||
98. | UMBA Santiago | Kolumbia | 00:52 | ||
99. | CURLEY Liam | Írsko | 00:53 | ||
100. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 00:53 | ||
101. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 00:56 | ||
102. | KARIER Rik | Luxembursko | 00:56 | ||
103. | MILES Carson | Kanada | 00:57 | ||
104. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 00:59 | ||
105. | KOPECKY Tomas | Česko | 01:00 | ||
106. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 01:00 | ||
107. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 01:02 | ||
108. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 01:03 | ||
109. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 01:07 | ||
110. | SKOK Anze | Slovinsko | 01:10 | ||
111. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 01:11 | ||
112. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 01:12 | ||
113. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 01:13 | ||
114. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 01:17 | ||
115. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 01:20 | ||
116. | MURPHY JB | Írsko | 01:20 | ||
117. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 01:26 | ||
118. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 01:32 | ||
119. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 01:34 | ||
120. | HUERA Richard | Ekvádor | 01:52 | ||
121. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 01:59 | ||
122. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 02:14 | ||
123. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 02:18 | ||
124. | ROOS Andre | Estónsko | 02:23 | ||
125. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 02:28 | ||
126. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 02:33 | ||
127. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 02:35 | ||
128. | FUERTES Joel | Ekvádor | 02:36 | ||
129. | BRUSTENGA Marc | Španielsko | 02:50 | ||
130. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 03:10 | ||
131. | PARISELLA Raphael | Kanada | 03:42 | ||
132. | GAMPER Florian | Rakúsko | 03:51 | ||
133. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 04:08 | ||
134. | HEIDUK Kim | Nemecko | 04:09 | ||
135. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 04:22 | ||
136. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 04:46 | ||
137. | HOLTER Ådne | Nórsko | 05:07 | ||
138. | KURITS Joonas | Estónsko | 05:12 | ||
139. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 05:12 | ||
140. | CORKERY Dillon | Írsko | 05:13 | ||
141. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 05:14 | ||
142. | TODOME Yuhi | Japonsko | 05:16 | ||
143. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 05:17 | ||
144. | WENZEL Mats | Luxembursko | 05:17 | ||
145. | KARPENKO Gleb | Estónsko | 05:22 | ||
146. | WARD Adam | Írsko | 05:24 | ||
147. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 05:25 | ||
148. | PAQUET Tom | Luxembursko | 05:27 | ||
149. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 05:27 | ||
150. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 05:27 | ||
151. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 05:33 | ||
152. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 05:34 | ||
153. | KURIANOV Sergey | Rusko | 05:35 | ||
154. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 05:36 | ||
155. | INKSER Eric | Kanada | 05:46 | ||
156. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 06:00 | ||
157. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 06:04 | ||
158. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 06:16 | ||
159. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 06:17 | ||
160. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 06:23 | ||
161. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 06:50 | ||
162. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 06:56 | ||
163. | KABAS Maximilian | Rakúsko | 07:02 | ||
164. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 07:17 | ||
165. | TARLTON Alexander | Nemecko | 07:48 | ||
166. | BOUCEK Jakub | Česko | 08:30 | ||
167. | KIERNER Florian | Rakúsko | 08:32 | ||
168. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 09:58 | ||
169. | ROVDER Pavol | Slovensko | 10:09 | ||
170. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 10:41 | ||
171. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 12:47 |
2. | 15.8. | Laon > Laon | 27 km | Holandsko |
profil časovky tímov, 260 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS repre) |
"Je to disciplína, ktorú nejazdievame, takže to bolo pre našich chalanov náročné. Je to veľmi nebezpečná disciplína, takže sme hlavne dúfali, že to chalani zvládnu bez pádu a zničených bicyklov. Našťastie sa to podarilo, ale v zjazde tam bola hraničná situácia, keď sme už boli na pokraji... Traja vyleteli na chodník, no našťastie nespadli. Matej už ale preto stratil kontakt a skoro sme šli do päťky." |
2. Španielsko + 23
3. Nórsko + 24
4. Taliansko + 38
5. Belgicko + 40
6. Dánsko + 41
7. Nemecko + 45
8. Francúzsko + 49
9. Švajčiarsko + 01:10
10. Írsko + 01:15
28. Slovensko + 03:06
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 04:26:34 | |||||
2. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:05 | |||||
3. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:07 | |||||
4. | WAERENSKJOLD Søren | Nórsko | 00:20 | |||||
5. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:24 | |||||
6. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:33 |
91. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 03:26 | ||
99. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 03:34 | ||
111. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 04:34 | ||
158. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 10:49 | ||
164. | ROVDER Pavol | Slovensko | 13:11 |
7. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:34 | ||
8. | AYUSO Juan | Španielsko | 00:34 | ||
9. | ROMO Javier | Španielsko | 00:36 | ||
10. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:37 | ||
11. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:42 | ||
12. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:44 | ||
13. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:53 | ||
14. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:53 | ||
15. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 00:54 | ||
16. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:55 | ||
17. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:55 | ||
18. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:56 | ||
19. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:59 | ||
20. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:59 | ||
21. | BLUME LEVY William | Dánsko | 01:01 | ||
22. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 01:03 | ||
23. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 01:09 | ||
24. | VANDENABEELE Henri | Belgicko | 01:14 | ||
25. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 01:15 | ||
26. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 01:16 | ||
27. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 01:20 | ||
28. | HEALY Ben | Írsko | 01:20 | ||
29. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 01:24 | ||
30. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 01:25 | ||
31. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 01:32 | ||
32. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 01:33 | ||
33. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 01:35 | ||
34. | PORTER Rudy | Austrália | 01:36 | ||
35. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 01:36 | ||
36. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 01:36 | ||
37. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 01:38 | ||
38. | TURNBULL Carter | Austrália | 01:44 | ||
39. | DINHAM Matthew | Austrália | 01:46 | ||
40. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 01:48 | ||
41. | BETTENDORFF Loïc | Luxembursko | 01:49 | ||
42. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 01:53 | ||
43. | ÄRM Rait | Estónsko | 01:53 | ||
44. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 01:54 | ||
45. | NOVIKOV Savva | Rusko | 01:58 | ||
46. | CURLEY Liam | Írsko | 02:04 | ||
47. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 02:04 | ||
48. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 02:05 | ||
49. | STEPANOV Andrei | Rusko | 02:06 | ||
50. | BITTNER Pavel | Česko | 02:06 | ||
51. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 02:08 | ||
52. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 02:08 | ||
53. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 02:10 | ||
54. | KELEMEN Petr | Česko | 02:14 | ||
55. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 02:14 | ||
56. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:15 | ||
57. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 02:15 | ||
58. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 02:24 | ||
59. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 02:25 | ||
60. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 02:25 | ||
61. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 02:26 | ||
62. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 02:28 | ||
63. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 02:28 | ||
64. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 02:29 | ||
65. | MURPHY JB | Írsko | 02:31 | ||
66. | KOPECKY Tomas | Česko | 02:32 | ||
67. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 02:48 | ||
68. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:37 | ||
69. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 02:38 | ||
70. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 02:39 | ||
71. | JUNEAU Francis | Kanada | 02:44 | ||
73. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 02:49 | ||
74. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 02:50 | ||
75. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 02:34 | ||
76. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 02:51 | ||
77. | PLAMONDON Robin | Kanada | 02:51 | ||
78. | BILYI Maksym | Ukrajina | 02:58 | ||
79. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 02:58 | ||
80. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 03:00 | ||
81. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 03:01 | ||
82. | ARDILA Andres | Kolumbia | 03:04 | ||
83. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 03:04 | ||
84. | MILES Carson | Kanada | 03:07 | ||
85. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 03:09 | ||
86. | SKOK Anze | Slovinsko | 03:10 | ||
87. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 03:15 | ||
88. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 03:15 | ||
89. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 03:16 | ||
90. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 03:24 | ||
91. | BLOUWE Louis | Belgicko | 02:50 | ||
91. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 03:26 | ||
92. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 03:27 | ||
93. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 03:29 | ||
94. | PIRA Yesid | Kolumbia | 03:29 | ||
95. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 03:29 | ||
96. | GAMPER Mario | Rakúsko | 03:30 | ||
97. | UMBA Santiago | Kolumbia | 03:31 | ||
98. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 03:33 | ||
99. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 03:34 | ||
100. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 03:35 | ||
101. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 03:35 | ||
102. | MESSNER Martin | Rakúsko | 03:37 | ||
103. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 03:38 | ||
104. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 03:42 | ||
105. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 03:46 | ||
106. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 03:48 | ||
107. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 04:08 | ||
108. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 04:17 | ||
109. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 04:21 | ||
110. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 04:26 | ||
111. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 04:34 | ||
112. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 04:38 | ||
113. | ARRIETA Igor | Španielsko | 04:43 | ||
114. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 04:51 | ||
115. | ROOS Andre | Estónsko | 05:02 | ||
116. | HEßMANN Michel | Nemecko | 05:04 | ||
117. | HEIDUK Kim | Nemecko | 05:16 | ||
118. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 05:26 | ||
119. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 05:29 | ||
120. | YATSENKO Ivan | Rusko | 05:30 | ||
121. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 05:37 | ||
122. | PARISELLA Raphael | Kanada | 05:52 | ||
123. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 05:56 | ||
124. | JARC Aljaz | Slovinsko | 05:58 | ||
125. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 06:10 | ||
126. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 06:11 | ||
127. | HOLTER Ådne | Nórsko | 06:22 | ||
128. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 06:23 | ||
129. | HUERA Richard | Ekvádor | 06:28 | ||
130. | GAMPER Florian | Rakúsko | 06:37 | ||
131. | KARIER Rik | Luxembursko | 06:40 | ||
132. | WENZEL Mats | Luxembursko | 06:41 | ||
133. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 06:51 | ||
134. | KARPENKO Gleb | Estónsko | 07:00 | ||
135. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 07:03 | ||
136. | FUERTES Joel | Ekvádor | 07:12 | ||
137. | KURIANOV Sergey | Rusko | 07:15 | ||
138. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 07:16 | ||
139. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 07:26 | ||
140. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 07:27 | ||
141. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 07:32 | ||
142. | WARD Adam | Írsko | 07:36 | ||
143. | PAQUET Tom | Luxembursko | 07:45 | ||
144. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 07:45 | ||
145. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 07:49 | ||
146. | TODOME Yuhi | Japonsko | 08:02 | ||
147. | TARLTON Alexander | Nemecko | 08:29 | ||
148. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 08:32 | ||
149. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 08:33 | ||
150. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 08:37 | ||
151. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 08:39 | ||
152. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 08:45 | ||
153. | INKSER Eric | Kanada | 08:51 | ||
154. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 08:55 | ||
155. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 09:46 | ||
156. | BOUCEK Jakub | Česko | 10:02 | ||
157. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 10:09 | ||
158. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 10:49 | ||
159. | CORKERY Dillon | Írsko | 11:39 | ||
160. | KURITS Joonas | Estónsko | 11:41 | ||
161. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 11:53 | ||
162. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 11:57 | ||
163. | KIERNER Florian | Rakúsko | 12:40 | ||
164. | ROVDER Pavol | Slovensko | 13:11 | ||
165. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 13:56 | ||
166. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 14:33 | ||
167. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 16:22 |
3. | 16.8. | Château-Thierry > Dontilly | 152 km | Van den Berg |
profil etapy, 1480 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
35" pic.twitter.com/adRrYgdCuG
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 16, 2021
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Vyjadrenie Lukáša Kubiša (repre) |
"Po dnešnej etape mi len zostávajú oči pre plač. Neviem, čo mám ku tomu povedať. Kvalitný výsledok som mal na dosah a nakoniec len plač. Od začiatku odišli štyria ľudia, čo sa dá nazvať únik dňa. V balíku sa prvých 40 km išlo tempo, no potom začalo pršať a už to šlo. Celý balík bol nervózny. V každej zákrute sa padalo. Bolo to naozaj šialené v tom daždi. Našťastie som sa vyvaroval všetkým pádom. Asi na 90. km začal fúkať bočný vietor a už to šlo. Neustále sa to v balíku mlelo. Na terezínoch to vždy viem, takže som tam bol vždy vpredu a relatívne zadarmo. Skupiny sa neustále tvorili. Z našej čelnej skupiny neustále odpadávali ľudia až nás tam zostalo približne dvadsať.
A potom, asi dvadsať kilometrov pred cieľom som dostal pomalý defekt na predné koleso. Snažíl som sa na tom ísť čo najdlhšie, pretože za našou skupinou boli akurát tri motorky a žiadna neutrálna podpora. Následne, keď som už išiel po ráfku som sa prepadol do druhej skupiny, ktorá bola asi trištvrte minúty za nami. Tam bol rozhodca a auto Shimano. Tí mi vymenili koleso. Mimochodom, založili mi ho opačne a samozrejme, že mi nepomohli sa dotiahnúť ani do tej druhej skupiny. Následne som sa prepadol do tretej skupiny, kde som už nemal chuť bojovať, už nešlo o nič. Výsledok bol na dosah ruky. Som smutný, sklamaný a veľmi frustrovaný. Neviem, čo viac ku tomu dodať."
|
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS repre) |
"Dnes sa to vyvíjalo dobre. Chalani jazdili vpredu a vyhýbali sa tak mnohým pádom. Vedeli sme, že bude fúkať, tak sa Lukáš s Matúšom pretáčali v prvej 20-tke. Pri delení to tesne o jeden flek nezachytil Matúš, keď mu jeden z Nórov nechal dieru, no bol tam Lukáš. Ten však pred cieľom dostal defekt a za prvou skupinou nebolo nič, iba motorky. Je to veľká škoda, mohli sme mať výsledok, lepšiu náladu, kľud. Ten záver vyhovoval pretekárom ako je Lukáš. Bohužiaľ na keby sa nehrá a mali sme dnes veľkú smolu. Budeme bojovať ďalej." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 03:35:18 | 15 | ||||
2. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:00 | 9 | ||||
3. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:00 | 5 | ||||
4. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:00 | |||||
5. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:03 | |||||
6. | ÄRM Rait | Estónsko | 00:05 |
75. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:41 | ||
107. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 05:07 | ||
108. | ROVDER Pavol | Slovensko | 05:07 | ||
124. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 09:58 | ||
135. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 10:14 |
7. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:05 | ||
8. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:05 | ||
9. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:05 | ||
10. | KELEMEN Petr | Česko | 00:07 | ||
11. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 00:07 | ||
12. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:09 | ||
13. | CORKERY Dillon | Írsko | 00:12 | ||
14. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:12 | ||
15. | HEALY Ben | Írsko | 00:12 | ||
16. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:25 | ||
17. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 00:27 | ||
18. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:52 | ||
19. | BITTNER Pavel | Česko | 01:05 | ||
20. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 01:06 | ||
21. | AYUSO Juan | Španielsko | 01:06 | ||
22. | ZANA Filippo | Taliansko | 01:06 | ||
23. | PORTER Rudy | Austrália | 01:06 | ||
24. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 01:06 | ||
25. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 01:06 | ||
26. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:06 | ||
27. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 01:06 | ||
28. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 01:06 | ||
29. | DINHAM Matthew | Austrália | 01:06 | ||
30. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 01:06 | ||
31. | FRIGO Marco | Taliansko | 01:06 | ||
32. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 01:06 | ||
33. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 01:06 | ||
34. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 01:06 | ||
35. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:06 | ||
36. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 01:06 | ||
37. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 01:06 | ||
38. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 01:06 | ||
39. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:06 | ||
40. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 01:06 | ||
41. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 01:06 | ||
42. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:06 | ||
43. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 01:06 | ||
44. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 01:06 | ||
45. | VERRE Alessandro | Taliansko | 01:06 | ||
46. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 01:06 | ||
47. | BLOUWE Louis | Belgicko | 01:06 | ||
48. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 01:06 | ||
49. | MESSNER Martin | Rakúsko | 01:06 | ||
50. | MURPHY JB | Írsko | 01:17 | ||
51. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 01:20 | ||
52. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 01:22 | ||
53. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 01:29 | ||
54. | ARRIETA Igor | Španielsko | 01:44 | ||
55. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 01:48 | ||
56. | PLAMONDON Robin | Kanada | 01:54 | ||
57. | KURITS Joonas | Estónsko | 02:02 | ||
58. | HEßMANN Michel | Nemecko | 02:15 | ||
59. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 02:10 | ||
60. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 02:27 | ||
61. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 02:32 | ||
62. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 02:32 | ||
63. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 02:32 | ||
64. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 02:32 | ||
65. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 02:32 | ||
66. | BILYI Maksym | Ukrajina | 02:32 | ||
67. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 02:32 | ||
68. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 02:32 | ||
69. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 02:32 | ||
70. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 02:32 | ||
71. | NOVIKOV Savva | Rusko | 02:32 | ||
72. | BOUCEK Jakub | Česko | 02:38 | ||
73. | MILES Carson | Kanada | 02:40 | ||
74. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 02:40 | ||
75. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:41 | ||
76. | GAMPER Mario | Rakúsko | 02:44 | ||
77. | ROMO Javier | Španielsko | 02:44 | ||
78. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 02:44 | ||
79. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 02:44 | ||
80. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 02:46 | ||
81. | KARIER Rik | Luxembursko | 02:46 | ||
82. | PARISELLA Raphael | Kanada | 02:46 | ||
83. | STEPANOV Andrei | Rusko | 02:46 | ||
84. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 02:49 | ||
85. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 02:53 | ||
86. | JARC Aljaz | Slovinsko | 02:53 | ||
87. | ARDILA Andres | Kolumbia | 02:53 | ||
88. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 02:53 | ||
89. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 03:01 | ||
90. | CURLEY Liam | Írsko | 03:05 | ||
91. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 03:09 | ||
92. | TARLTON Alexander | Nemecko | 03:09 | ||
93. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 03:09 | ||
94. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 03:09 | ||
95. | WENZEL Mats | Luxembursko | 03:12 | ||
96. | BLUME LEVY William | Dánsko | 03:27 | ||
97. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 04:14 | ||
98. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 04:21 | ||
99. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 04:35 | ||
100. | GAMPER Florian | Rakúsko | 04:45 | ||
101. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 04:45 | ||
102. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 04:45 | ||
103. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 04:45 | ||
104. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 04:47 | ||
105. | JUNEAU Francis | Kanada | 04:50 | ||
106. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 04:51 | ||
107. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 05:07 | ||
108. | ROVDER Pavol | Slovensko | 05:07 | ||
109. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 06:22 | ||
110. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 06:26 | ||
111. | SKOK Anze | Slovinsko | 09:21 | ||
112. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 09:58 | ||
113. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 09:58 | ||
114. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 09:58 | ||
115. | PIRA Yesid | Kolumbia | 09:58 | ||
116. | WARD Adam | Írsko | 09:58 | ||
117. | YATSENKO Ivan | Rusko | 09:58 | ||
118. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 09:58 | ||
119. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 09:58 | ||
120. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 09:58 | ||
121. | TURNBULL Carter | Austrália | 09:58 | ||
122. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 09:58 | ||
123. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 09:58 | ||
124. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 09:58 | ||
125. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 09:58 | ||
126. | HUERA Richard | Ekvádor | 09:58 | ||
127. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 09:58 | ||
128. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 09:58 | ||
129. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 09:58 | ||
130. | KIERNER Florian | Rakúsko | 09:58 | ||
131. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 10:03 | ||
132. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 10:03 | ||
133. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 10:07 | ||
134. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 10:14 | ||
135. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 10:14 | ||
136. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 10:14 | ||
137. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 10:14 | ||
138. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 10:26 | ||
139. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 10:26 | ||
140. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 13:21 | ||
141. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 13:21 | ||
142. | PAQUET Tom | Luxembursko | 13:21 | ||
143. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 13:24 | ||
144. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 13:24 | ||
145. | ROOS Andre | Estónsko | 13:28 | ||
146. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 13:29 | ||
147. | TODOME Yuhi | Japonsko | 13:39 | ||
148. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 13:53 | ||
149. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 13:53 | ||
150. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 18:10 | ||
151. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 18:10 | ||
152. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 18:10 | ||
153. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 18:10 | ||
154. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 18:10 | ||
155. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 18:10 | ||
156. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 18:10 | ||
157. | KURIANOV Sergey | Rusko | 18:10 | ||
158. | FUERTES Joel | Ekvádor | 18:10 | ||
159. | HOLTER Ådne | Nórsko | 27:29 | ||
DNF | BETTENDORFF Loïc | Luxembursko | odstúpil | ||
DNF | HEIDUK Kim | Nemecko | odstúpil | ||
DNF | INKSER Eric | Kanada | odstúpil | ||
DNF | KARPENKO Gleb | Estónsko | odstúpil | ||
DNF | KOPECKY Tomas | Česko | odstúpil | ||
DNF | UMBA Santiago | Kolumbia | odstúpil | ||
DNF | VANDENABEELE Henri | Belgicko | odstúpil | ||
DNF | WAERENSKJOLD Søren | Nórsko | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 08:01:52 | |||||
2. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:07 | |||||
3. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:10 | |||||
4. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:47 | |||||
5. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:49 | |||||
6. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:53 |
63. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 05:09 | ||
88. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 07:27 | ||
116. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
136. | ROVDER Pavol | Slovensko | 17:12 | ||
143. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 21:03 |
7. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:59 | ||
8. | HEALY Ben | Írsko | 01:32 | ||
9. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:39 | ||
10. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:40 | ||
11. | AYUSO Juan | Španielsko | 01:40 | ||
12. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 01:47 | ||
13. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 01:50 | ||
14. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 01:55 | ||
15. | ÄRM Rait | Estónsko | 01:58 | ||
16. | FRIGO Marco | Taliansko | 01:59 | ||
17. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 02:00 | ||
18. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 02:00 | ||
19. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 02:01 | ||
20. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 02:01 | ||
21. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:02 | ||
22. | VERRE Alessandro | Taliansko | 02:05 | ||
23. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 02:15 | ||
24. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:18 | ||
25. | KELEMEN Petr | Česko | 02:21 | ||
26. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 02:21 | ||
27. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 02:21 | ||
28. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 02:26 | ||
29. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 02:38 | ||
30. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 02:39 | ||
31. | PORTER Rudy | Austrália | 02:42 | ||
32. | DINHAM Matthew | Austrália | 02:52 | ||
33. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 03:10 | ||
34. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 03:11 | ||
35. | BITTNER Pavel | Česko | 03:11 | ||
36. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 03:14 | ||
37. | ROMO Javier | Španielsko | 03:20 | ||
38. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 03:21 | ||
39. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 03:33 | ||
40. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 03:35 | ||
41. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 03:35 | ||
42. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 03:43 | ||
43. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 03:45 | ||
44. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 03:48 | ||
45. | MURPHY JB | Írsko | 03:48 | ||
46. | MESSNER Martin | Rakúsko | 03:53 | ||
47. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 03:54 | ||
48. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 03:56 | ||
49. | BLOUWE Louis | Belgicko | 03:56 | ||
50. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 04:07 | ||
51. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 04:08 | ||
52. | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | 04:20 | ||
53. | BLUME LEVY William | Dánsko | 04:28 | ||
54. | NOVIKOV Savva | Rusko | 04:30 | ||
55. | PLAMONDON Robin | Kanada | 04:31 | ||
56. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 04:41 | ||
57. | STEPANOV Andrei | Rusko | 04:52 | ||
58. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 04:56 | ||
59. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 04:57 | ||
60. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 05:03 | ||
61. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 05:04 | ||
62. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 05:07 | ||
63. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 05:09 | ||
64. | CURLEY Liam | Írsko | 05:09 | ||
65. | BILYI Maksym | Ukrajina | 05:14 | ||
66. | ARDILA Andres | Kolumbia | 05:14 | ||
67. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 05:17 | ||
68. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 05:19 | ||
69. | GAMPER Mario | Rakúsko | 05:24 | ||
70. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 05:32 | ||
71. | MILES Carson | Kanada | 05:33 | ||
72. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 05:35 | ||
73. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 05:35 | ||
74. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 05:36 | ||
75. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 06:02 | ||
76. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 06:08 | ||
77. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 06:09 | ||
78. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 06:17 | ||
79. | ARRIETA Igor | Španielsko | 06:27 | ||
80. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 06:34 | ||
81. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 06:35 | ||
82. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 06:39 | ||
83. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 06:44 | ||
84. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 07:01 | ||
85. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 07:09 | ||
86. | HEßMANN Michel | Nemecko | 07:19 | ||
87. | JUNEAU Francis | Kanada | 07:20 | ||
88. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 07:27 | ||
89. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 07:27 | ||
90. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 07:29 | ||
91. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 07:46 | ||
92. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 07:54 | ||
93. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 08:09 | ||
94. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 08:16 | ||
95. | PARISELLA Raphael | Kanada | 08:24 | ||
96. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 08:41 | ||
97. | JARC Aljaz | Slovinsko | 08:51 | ||
98. | KARIER Rik | Luxembursko | 09:26 | ||
99. | WENZEL Mats | Luxembursko | 09:53 | ||
100. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 09:55 | ||
101. | GAMPER Florian | Rakúsko | 10:32 | ||
102. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 10:45 | ||
103. | TARLTON Alexander | Nemecko | 11:38 | ||
104. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 11:38 | ||
105. | TURNBULL Carter | Austrália | 11:42 | ||
106. | CORKERY Dillon | Írsko | 11:51 | ||
107. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 12:06 | ||
108. | SKOK Anze | Slovinsko | 12:31 | ||
109. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 12:36 | ||
110. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 12:39 | ||
111. | BOUCEK Jakub | Česko | 12:40 | ||
112. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 12:44 | ||
113. | PIRA Yesid | Kolumbia | 12:44 | ||
114. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 12:56 | ||
115. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 13:13 | ||
116. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
117. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 13:27 | ||
118. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 13:42 | ||
119. | KURITS Joonas | Estónsko | 13:43 | ||
120. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 13:45 | ||
121. | HUERA Richard | Ekvádor | 13:46 | ||
122. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 13:55 | ||
123. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 14:08 | ||
124. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 14:11 | ||
125. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 14:19 | ||
126. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 14:31 | ||
127. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 15:04 | ||
128. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 15:27 | ||
129. | YATSENKO Ivan | Rusko | 15:28 | ||
130. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 15:38 | ||
131. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 15:52 | ||
132. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 16:21 | ||
133. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 16:44 | ||
134. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 17:05 | ||
135. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 17:06 | ||
136. | ROVDER Pavol | Slovensko | 17:12 | ||
137. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 17:27 | ||
138. | WARD Adam | Írsko | 17:34 | ||
139. | ROOS Andre | Estónsko | 18:30 | ||
140. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 20:00 | ||
141. | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | 20:37 | ||
142. | TODOME Yuhi | Japonsko | 20:51 | ||
143. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 21:03 | ||
144. | PAQUET Tom | Luxembursko | 21:06 | ||
145. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 21:41 | ||
146. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 21:55 | ||
147. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 22:00 | ||
148. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 22:05 | ||
149. | KIERNER Florian | Rakúsko | 22:38 | ||
150. | FUERTES Joel | Ekvádor | 22:42 | ||
151. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 24:21 | ||
152. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 24:52 | ||
153. | KURIANOV Sergey | Rusko | 25:25 | ||
154. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 26:47 | ||
155. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 26:48 | ||
156. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 30:03 | ||
157. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 32:06 | ||
158. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 32:43 | ||
159. | HOLTER Ådne | Nórsko | 33:51 |
4. | 17.8. | Provins > Bar-le-Duc | 186 km | Vernon |
profil etapy, 1360 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Big crash, Kluckers for Luxembourg is on the ground pic.twitter.com/NXQfwbudD7
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 17, 2021
???? Énorme chute dans le peloton impliquant toutes les équipes ainsi que des motos
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 17, 2021
Juan Ayuso est l'une des principales victimes pic.twitter.com/06wvuvXm0Z
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS repre) |
"Až po 21:00 sme sa vrátili z nemocnice. Mala to byť jednoduchšia etapa s nebezpečným dojazdom z rýchleho zjazdu. Vedeli sme, že na posledných 30 km bude bočný vietor a nervozita ako predchádzajúci deň. Chalani sa preto držali vpredu. Ja som to videl z diaľky, keďže sme akurát stáli za iným, menším pádom a prakticky zastavil celý balík. Keďže to spadlo zpredu, ostali tam aj traja naši. Matúš zlomil koleso, Paľo celý bicykel, Lukáš si narazil rameno. Našťastie zlomeniny sa nepotvrdili a etapu sme všetci dokončili. Minimálne pre Paľa to bude zajtra náročná etapa a bude bojovať s bolesťou. Zatiaľ nedokáže hýbať prstami, ani zovrieť dlaň. Zajtra ešte môžeme bojovať o výsledok a určite pre to spravíme všetko." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 04:04:30 | 15 | ||||
2. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 00:00 | 9 | ||||
3. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:00 | 5 | ||||
4. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:00 | |||||
5. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:00 | |||||
6. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 |
53. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:00 | ||
78. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 01:03 | ||
89. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 01:07 | ||
140. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 05:43 | ||
155. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:02 |
7. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 00:00 | ||
8. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:00 | ||
9. | BITTNER Pavel | Česko | 00:00 | ||
10. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:00 | ||
11. | PAQUET Tom | Luxembursko | 00:00 | ||
12. | KELEMEN Petr | Česko | 00:00 | ||
13. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:00 | ||
14. | GAMPER Florian | Rakúsko | 00:00 | ||
15. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:00 | ||
16. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 00:00 | ||
17. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 00:00 | ||
18. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:00 | ||
19. | JARC Aljaz | Slovinsko | 00:00 | ||
20. | CORKERY Dillon | Írsko | 00:00 | ||
21. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:00 | ||
22. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:00 | ||
23. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:00 | ||
24. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
25. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:00 | ||
26. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:00 | ||
27. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:00 | ||
28. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:00 | ||
29. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 00:00 | ||
30. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:00 | ||
31. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 00:00 | ||
32. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
33. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 00:00 | ||
34. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:00 | ||
35. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
36. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:00 | ||
37. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:00 | ||
38. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 00:00 | ||
39. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 00:00 | ||
40. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:00 | ||
41. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:00 | ||
42. | PLAMONDON Robin | Kanada | 00:00 | ||
43. | BILYI Maksym | Ukrajina | 00:00 | ||
44. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
45. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 00:00 | ||
46. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:00 | ||
47. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 00:00 | ||
48. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:00 | ||
49. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:00 | ||
50. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 00:00 | ||
51. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:00 | ||
52. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:00 | ||
53. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:00 | ||
54. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:00 | ||
55. | WENZEL Mats | Luxembursko | 00:10 | ||
56. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 00:10 | ||
57. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:10 | ||
58. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:10 | ||
59. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 00:10 | ||
60. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:10 | ||
61. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:10 | ||
62. | HEALY Ben | Írsko | 00:10 | ||
63. | PORTER Rudy | Austrália | 00:10 | ||
64. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 00:10 | ||
65. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 00:10 | ||
66. | ROMO Javier | Španielsko | 00:10 | ||
67. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:10 | ||
68. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:10 | ||
69. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:15 | ||
70. | TARLTON Alexander | Nemecko | 00:15 | ||
71. | PARISELLA Raphael | Kanada | 00:46 | ||
72. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:46 | ||
73. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:46 | ||
74. | HUERA Richard | Ekvádor | 00:46 | ||
75. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:51 | ||
76. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 01:03 | ||
77. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 01:03 | ||
78. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 01:03 | ||
79. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 01:03 | ||
80. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 01:03 | ||
81. | BLOUWE Louis | Belgicko | 01:03 | ||
82. | BLUME LEVY William | Dánsko | 01:03 | ||
83. | MURPHY JB | Írsko | 01:03 | ||
84. | KIERNER Florian | Rakúsko | 01:03 | ||
85. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 01:03 | ||
86. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 01:03 | ||
87. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 01:07 | ||
88. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 01:07 | ||
89. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 01:07 | ||
90. | PIRA Yesid | Kolumbia | 01:07 | ||
91. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 01:07 | ||
92. | ARRIETA Igor | Španielsko | 01:07 | ||
93. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 01:07 | ||
94. | KURIANOV Sergey | Rusko | 01:07 | ||
95. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 01:07 | ||
96. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 01:07 | ||
97. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 01:07 | ||
98. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 01:33 | ||
99. | FUERTES Joel | Ekvádor | 01:33 | ||
100. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 03:04 | ||
101. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 03:04 | ||
102. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 03:06 | ||
103. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 03:30 | ||
104. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 03:30 | ||
105. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 03:30 | ||
106. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 03:30 | ||
107. | SKOK Anze | Slovinsko | 03:30 | ||
108. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 03:30 | ||
109. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 03:30 | ||
110. | CURLEY Liam | Írsko | 03:33 | ||
111. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 03:33 | ||
112. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 03:33 | ||
113. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 03:33 | ||
114. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 03:33 | ||
115. | TURNBULL Carter | Austrália | 03:33 | ||
116. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 03:36 | ||
117. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 03:36 | ||
118. | WARD Adam | Írsko | 03:37 | ||
119. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 03:37 | ||
120. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 03:41 | ||
121. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 03:41 | ||
122. | ÄRM Rait | Estónsko | 03:41 | ||
123. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 03:46 | ||
124. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 03:46 | ||
125. | KURITS Joonas | Estónsko | 03:51 | ||
126. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 04:52 | ||
127. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 04:52 | ||
128. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 04:55 | ||
129. | YATSENKO Ivan | Rusko | 04:55 | ||
130. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 04:55 | ||
131. | KARIER Rik | Luxembursko | 04:55 | ||
132. | BOUCEK Jakub | Česko | 05:23 | ||
133. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 05:23 | ||
134. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 05:30 | ||
135. | GAMPER Mario | Rakúsko | 05:30 | ||
136. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 05:33 | ||
137. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 05:37 | ||
138. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 05:37 | ||
139. | HOLTER Ådne | Nórsko | 05:43 | ||
140. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 05:43 | ||
141. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 08:25 | ||
142. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 08:25 | ||
143. | MILES Carson | Kanada | 08:43 | ||
144. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 08:43 | ||
145. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 08:43 | ||
146. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 08:48 | ||
147. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 08:48 | ||
148. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 08:49 | ||
149. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 10:40 | ||
150. | ROOS Andre | Estónsko | 15:21 | ||
151. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 19:52 | ||
152. | JUNEAU Francis | Kanada | 19:52 | ||
153. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 20:04 | ||
154. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 21:23 | ||
155. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:02 | ||
DNF | AYUSO Juan | Španielsko | odstúpil | ||
DNF | KLUCKERS Arthur | Luxembursko | odstúpil | ||
DNF | SANTIAGO RODRIGUEZ ROSERO Jordan | Ekvádor | odstúpil | ||
DNF | TODOME Yuhi | Japonsko | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 12:06:22 | |||||
2. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:07 | |||||
3. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:10 | |||||
4. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:47 | |||||
5. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:53 | |||||
6. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:59 |
57. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 06:16 | ||
75. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 08:30 | ||
96. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
140. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 26:46 | ||
153. | ROVDER Pavol | Slovensko | 39:14 |
7. | HOOLE Daan | Holandsko | 01:04 | ||
8. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:39 | ||
9. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:40 | ||
10. | HEALY Ben | Írsko | 01:42 | ||
11. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 01:47 | ||
12. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 01:50 | ||
13. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 01:55 | ||
14. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 02:00 | ||
15. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 02:01 | ||
16. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 02:01 | ||
17. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:02 | ||
18. | VERRE Alessandro | Taliansko | 02:05 | ||
19. | FRIGO Marco | Taliansko | 02:09 | ||
20. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 02:15 | ||
21. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:18 | ||
22. | KELEMEN Petr | Česko | 02:21 | ||
23. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 02:21 | ||
24. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 02:26 | ||
25. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 02:31 | ||
26. | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | 02:38 | ||
27. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 02:39 | ||
28. | PORTER Rudy | Austrália | 02:52 | ||
29. | DINHAM Matthew | Austrália | 02:52 | ||
30. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 03:10 | ||
31. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 03:11 | ||
32. | BITTNER Pavel | Česko | 03:11 | ||
33. | ROMO Javier | Španielsko | 03:30 | ||
34. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 03:31 | ||
35. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 03:35 | ||
36. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 03:43 | ||
37. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 03:43 | ||
38. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 03:45 | ||
39. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 03:48 | ||
40. | MESSNER Martin | Rakúsko | 03:53 | ||
41. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 04:07 | ||
42. | NOVIKOV Savva | Rusko | 04:30 | ||
43. | PLAMONDON Robin | Kanada | 04:31 | ||
44. | MURPHY JB | Írsko | 04:51 | ||
45. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 04:59 | ||
46. | BLOUWE Louis | Belgicko | 04:59 | ||
47. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 05:03 | ||
48. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 05:07 | ||
49. | BILYI Maksym | Ukrajina | 05:14 | ||
50. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 05:14 | ||
51. | BLUME LEVY William | Dánsko | 05:31 | ||
52. | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | 05:35 | ||
53. | STEPANOV Andrei | Rusko | 05:38 | ||
54. | ÄRM Rait | Estónsko | 05:39 | ||
55. | ARDILA Andres | Kolumbia | 06:00 | ||
56. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 06:12 | ||
57. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 06:16 | ||
58. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 06:17 | ||
59. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 06:34 | ||
60. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 06:54 | ||
61. | HEßMANN Michel | Nemecko | 07:19 | ||
62. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 07:23 | ||
63. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 07:29 | ||
64. | ARRIETA Igor | Španielsko | 07:34 | ||
65. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 07:38 | ||
66. | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | 07:42 | ||
67. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 07:46 | ||
68. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 07:54 | ||
69. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 08:01 | ||
70. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 08:06 | ||
71. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 08:08 | ||
72. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 08:16 | ||
73. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 08:17 | ||
74. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 08:21 | ||
75. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 08:30 | ||
76. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 08:33 | ||
77. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 08:38 | ||
78. | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | 08:41 | ||
79. | CURLEY Liam | Írsko | 08:42 | ||
80. | JARC Aljaz | Slovinsko | 08:51 | ||
81. | PARISELLA Raphael | Kanada | 09:10 | ||
82. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 09:16 | ||
83. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 09:39 | ||
84. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 09:41 | ||
85. | WENZEL Mats | Luxembursko | 10:03 | ||
86. | GAMPER Florian | Rakúsko | 10:32 | ||
87. | GAMPER Mario | Rakúsko | 10:54 | ||
88. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 11:03 | ||
89. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 11:48 | ||
90. | CORKERY Dillon | Írsko | 11:51 | ||
91. | TARLTON Alexander | Nemecko | 11:53 | ||
92. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 11:55 | ||
93. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 12:01 | ||
94. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 12:37 | ||
95. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 12:54 | ||
96. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
97. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 13:27 | ||
98. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 13:41 | ||
99. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 13:44 | ||
100. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 13:45 | ||
101. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 13:46 | ||
102. | PIRA Yesid | Kolumbia | 13:51 | ||
103. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 13:59 | ||
104. | MILES Carson | Kanada | 14:16 | ||
105. | KARIER Rik | Luxembursko | 14:21 | ||
106. | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | 14:24 | ||
107. | HUERA Richard | Ekvádor | 14:32 | ||
108. | KOLZE CHANGEZI Sebastian | Dánsko | 14:45 | ||
109. | TURNBULL Carter | Austrália | 15:15 | ||
110. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 15:22 | ||
111. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 15:26 | ||
112. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 15:38 | ||
113. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 15:38 | ||
114. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 15:41 | ||
115. | SKOK Anze | Slovinsko | 16:01 | ||
116. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 16:43 | ||
117. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 16:57 | ||
118. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 17:15 | ||
119. | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | 17:28 | ||
120. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 17:28 | ||
121. | KURITS Joonas | Estónsko | 17:34 | ||
122. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 17:37 | ||
123. | BOUCEK Jakub | Česko | 18:03 | ||
124. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 18:09 | ||
125. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 18:57 | ||
126. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 19:06 | ||
127. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 19:25 | ||
128. | YATSENKO Ivan | Rusko | 20:23 | ||
129. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 20:31 | ||
130. | PAQUET Tom | Luxembursko | 21:06 | ||
131. | WARD Adam | Írsko | 21:11 | ||
132. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 22:00 | ||
133. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 22:14 | ||
134. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 23:07 | ||
135. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 23:08 | ||
136. | LAPEIRA Paul | Francúzsko | 23:27 | ||
137. | KIERNER Florian | Rakúsko | 23:41 | ||
138. | FUERTES Joel | Ekvádor | 24:15 | ||
139. | KURIANOV Sergey | Rusko | 26:32 | ||
140. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 26:46 | ||
141. | JUNEAU Francis | Kanada | 27:12 | ||
142. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 27:54 | ||
143. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 28:33 | ||
144. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 28:48 | ||
145. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 30:30 | ||
146. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 32:20 | ||
147. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 32:25 | ||
148. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 32:35 | ||
149. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 32:53 | ||
150. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 33:33 | ||
151. | ROOS Andre | Estónsko | 33:51 | ||
152. | HIRAI Kosuke | Japonsko | 36:27 | ||
153. | ROVDER Pavol | Slovensko | 39:14 | ||
154. | HOLTER Ådne | Nórsko | 39:34 | ||
155. | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | 52:10 |
5. | 18.8. | Tomblaine > Bar-sur-Aube | 160 km | Van Den Berg |
profil etapy, 1620 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
What a team ! ????????
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 18, 2021
Marijn Van Den Berg s'impose devant Mick Van Dijke à Bar-sur-Aube ! ???? pic.twitter.com/IzCgaJr4dC
Vyjadrenie Lukáš Kubiš (5. miesto v etape)
|
"Dnešná etapa bola čisto transferná. Odišiel únik a v balíku sa išlo tempo. Ani z ďaleka som sa necítil stopercentne. Celý deň som cítil bolesť v ramene. Tou rukou som si nevedel vybrať ani traťovky z vrecka. A tak som si musel ísť vypýtať nejaké lieky od bolesti. Trošku to pomohlo. Chcem sa poďakovať chalanom, že aj napriek týmto okolnostiam mi verili a pripravili mi dobrú pozíciu do šprintu. Folty išiel, ako motorka, keď ma na kiláku vyviezol úplne dopredu. Na osemstovke bola pravotočivá zákruta, kde mi jeden z Holanďanov nechal dieru. Musel som to zaliepať. Síce som išiel cez nich, no páska bola príliš blízko a tak to stačilo len na piate miesto. Som rád aj za toto, pretože po tých posledných dňoch som bol sklamaný, keď to nešlo tak, ako som si predstavoval. Teraz nás čakajú horské etapy, kde sa budeme chcieť ukázať v únikoch." |
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS repre) |
"Dnes sa to konečne podarilo. Teda samozrejme chceli sme skôr umiestnenie na pódiu, ale Top 5 v etape sme si nastavili ako taký reálny cieľ, ktorý musíme splniť. Veľká škoda posledných dvoch dní, ktoré nám vyhovovali viac, ale šťastie nám teda vôbec neprialo. Som rád, že sa nám podarilo potešiť a odmeniť fanúšikov a naopak zavrieť ústa neprajníkom. Zajtrajšia, prvá horská etapa je skrátená. Naštudujeme to a pokúsime sa opäť zviditeľniť. Už je tu pre nás iba cesta cez úniky, takže budeme určite aktívni." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 03:58:14 | 15 | ||||
2. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:00 | 9 | ||||
3. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 00:00 | 5 | ||||
4. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 00:00 | |||||
5. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:00 | |||||
6. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:00 |
23. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 00:00 | ||
28. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
112. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:00 | ||
DNS | ROVDER Pavol | Slovensko | neštartoval |
7. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 00:00 | ||
8. | BITTNER Pavel | Česko | 00:00 | ||
9. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
10. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
11. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 00:00 | ||
12. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 00:00 | ||
13. | PAQUET Tom | Luxembursko | 00:00 | ||
14. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:00 | ||
15. | CORKERY Dillon | Írsko | 00:00 | ||
16. | KELEMEN Petr | Česko | 00:00 | ||
17. | GAMPER Florian | Rakúsko | 00:00 | ||
18. | BILYI Maksym | Ukrajina | 00:00 | ||
19. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 00:00 | ||
20. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
21. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
22. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:00 | ||
23. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 00:00 | ||
24. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:00 | ||
25. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
26. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 00:00 | ||
27. | GAMPER Mario | Rakúsko | 00:00 | ||
28. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
29. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:00 | ||
30. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 00:00 | ||
31. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:00 | ||
32. | KIERNER Florian | Rakúsko | 00:00 | ||
33. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 00:00 | ||
34. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 00:00 | ||
35. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:00 | ||
36. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 00:00 | ||
37. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:00 | ||
38. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 00:00 | ||
39. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 00:00 | ||
40. | KURITS Joonas | Estónsko | 00:00 | ||
41. | YATSENKO Ivan | Rusko | 00:00 | ||
42. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:00 | ||
43. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:00 | ||
44. | SKOK Anze | Slovinsko | 00:00 | ||
45. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
46. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:00 | ||
47. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 00:00 | ||
48. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:00 | ||
49. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 00:00 | ||
50. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:00 | ||
51. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
52. | KARIER Rik | Luxembursko | 00:00 | ||
53. | MILES Carson | Kanada | 00:00 | ||
54. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 00:00 | ||
55. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:00 | ||
56. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 00:00 | ||
57. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 00:00 | ||
58. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:00 | ||
59. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
60. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:00 | ||
61. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 00:00 | ||
62. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:00 | ||
63. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 00:00 | ||
64. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 00:00 | ||
65. | PORTER Rudy | Austrália | 00:00 | ||
66. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
67. | BOUCEK Jakub | Česko | 00:00 | ||
68. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 00:00 | ||
69. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 00:00 | ||
70. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:00 | ||
71. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 00:00 | ||
72. | PLAMONDON Robin | Kanada | 00:00 | ||
73. | JARC Aljaz | Slovinsko | 00:00 | ||
74. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 00:00 | ||
75. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 00:00 | ||
76. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:00 | ||
77. | WENZEL Mats | Luxembursko | 00:00 | ||
78. | MURPHY JB | Írsko | 00:00 | ||
79. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:00 | ||
80. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 00:00 | ||
81. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:00 | ||
82. | HEALY Ben | Írsko | 00:00 | ||
83. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:00 | ||
84. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 00:00 | ||
85. | BLUME LEVY William | Dánsko | 00:00 | ||
86. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 00:00 | ||
87. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:00 | ||
88. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 00:00 | ||
89. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 00:00 | ||
90. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:00 | ||
91. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 00:00 | ||
92. | PIRA Yesid | Kolumbia | 00:00 | ||
93. | BLOUWE Louis | Belgicko | 00:00 | ||
94. | HUERA Richard | Ekvádor | 00:00 | ||
95. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:00 | ||
96. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 00:00 | ||
97. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:00 | ||
98. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:00 | ||
99. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:00 | ||
100. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 00:00 | ||
101. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
102. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 00:00 | ||
103. | FUERTES Joel | Ekvádor | 00:00 | ||
104. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:00 | ||
105. | TURNBULL Carter | Austrália | 00:00 | ||
106. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:00 | ||
107. | ROMO Javier | Španielsko | 00:00 | ||
108. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 00:00 | ||
109. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 00:00 | ||
110. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
111. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 00:00 | ||
112. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 00:00 | ||
113. | PARISELLA Raphael | Kanada | 00:00 | ||
114. | ARRIETA Igor | Španielsko | 00:00 | ||
115. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
116. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
117. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 00:00 | ||
118. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 00:00 | ||
119. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
120. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 00:00 | ||
121. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 00:00 | ||
122. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 00:00 | ||
123. | KURIANOV Sergey | Rusko | 00:00 | ||
124. | WARD Adam | Írsko | 00:00 | ||
125. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 00:00 | ||
126. | CURLEY Liam | Írsko | 00:00 | ||
127. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 00:00 | ||
128. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 00:00 | ||
129. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
130. | TARLTON Alexander | Nemecko | 00:00 | ||
131. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 00:25 | ||
132. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 00:27 | ||
133. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:27 | ||
134. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 00:29 | ||
135. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 00:32 | ||
136. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 00:34 | ||
137. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
138. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:00 | ||
139. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 08:00 | ||
140. | HOLTER Ådne | Nórsko | 08:00 | ||
141. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 08:00 | ||
142. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 08:00 | ||
DNF | HANSART Phileas | Hauts de France/Grand Est | odstúpil | ||
DNF | JUNEAU Francis | Kanada | odstúpil | ||
DNF | LAPEIRA Paul | Francúzsko | odstúpil | ||
DNF | PALENI Enzo | Hauts de France/Grand Est | odstúpil | ||
DNF | PARET-PEINTRE Valentin | Francúzsko | odstúpil | ||
DNF | RICHARD Maxime | Bourgogne-Franche Comte | odstúpil | ||
DNF | VAN DER BEKEN Aaron | Belgicko | odstúpil | ||
DNF | ÄRM Rait | Estónsko | odstúpil | ||
DNS | HIRAI Kosuke | Japonsko | neštartoval | ||
DNS | KAKIZAKI Eugene | Japonsko | neštartoval | ||
DNS | MIRZOJEV Artjom | Estónsko | neštartoval | ||
DNS | ROOS Andre | Estónsko | neštartoval | ||
DNS | ROVDER Pavol | Slovensko | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 16:04:36 | |||||
2. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:07 | |||||
3. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:10 | |||||
4. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:47 | |||||
5. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 00:53 | |||||
6. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 00:59 |
55. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 06:16 | ||
71. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 08:30 | ||
92. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
132. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 26:46 |
7. | HOOLE Daan | Holandsko | 01:04 | ||
8. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:39 | ||
9. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:40 | ||
10. | HEALY Ben | Írsko | 01:42 | ||
11. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 01:47 | ||
12. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 01:50 | ||
13. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 01:55 | ||
14. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 02:00 | ||
15. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 02:01 | ||
16. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 02:01 | ||
17. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:02 | ||
18. | VERRE Alessandro | Taliansko | 02:05 | ||
19. | FRIGO Marco | Taliansko | 02:09 | ||
20. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 02:15 | ||
21. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:18 | ||
22. | KELEMEN Petr | Česko | 02:21 | ||
23. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 02:21 | ||
24. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 02:22 | ||
25. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 02:26 | ||
26. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 02:31 | ||
27. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 02:39 | ||
28. | DINHAM Matthew | Austrália | 02:52 | ||
29. | PORTER Rudy | Austrália | 02:52 | ||
30. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 03:10 | ||
31. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 03:11 | ||
32. | BITTNER Pavel | Česko | 03:11 | ||
33. | ROMO Javier | Španielsko | 03:30 | ||
34. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 03:31 | ||
35. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 03:35 | ||
36. | PLAMONDON Robin | Kanada | 03:43 | ||
37. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 03:43 | ||
38. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 03:43 | ||
39. | MESSNER Martin | Rakúsko | 03:53 | ||
40. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 04:07 | ||
41. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 04:12 | ||
42. | NOVIKOV Savva | Rusko | 04:30 | ||
43. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 04:32 | ||
44. | MURPHY JB | Írsko | 04:51 | ||
45. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 04:59 | ||
46. | BLOUWE Louis | Belgicko | 04:59 | ||
47. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 05:03 | ||
48. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 05:07 | ||
49. | BILYI Maksym | Ukrajina | 05:14 | ||
50. | BLUME LEVY William | Dánsko | 05:31 | ||
51. | STEPANOV Andrei | Rusko | 05:38 | ||
52. | ARDILA Andres | Kolumbia | 06:00 | ||
53. | HEßMANN Michel | Nemecko | 06:10 | ||
54. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 06:12 | ||
55. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 06:16 | ||
56. | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | 06:17 | ||
57. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 06:34 | ||
58. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 06:54 | ||
59. | ARRIETA Igor | Španielsko | 06:56 | ||
60. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 07:23 | ||
61. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 07:29 | ||
62. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 07:38 | ||
63. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 07:46 | ||
64. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 07:54 | ||
65. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 08:01 | ||
66. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 08:06 | ||
67. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 08:08 | ||
68. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 08:16 | ||
69. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 08:17 | ||
70. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 08:21 | ||
71. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 08:30 | ||
72. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 08:33 | ||
73. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 08:38 | ||
74. | CURLEY Liam | Írsko | 08:42 | ||
75. | JARC Aljaz | Slovinsko | 08:51 | ||
76. | PARISELLA Raphael | Kanada | 09:10 | ||
77. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 09:16 | ||
78. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 09:39 | ||
79. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 09:41 | ||
80. | WENZEL Mats | Luxembursko | 10:03 | ||
81. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 10:29 | ||
82. | GAMPER Florian | Rakúsko | 10:32 | ||
83. | GAMPER Mario | Rakúsko | 10:54 | ||
84. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 11:03 | ||
85. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 11:48 | ||
86. | CORKERY Dillon | Írsko | 11:51 | ||
87. | TARLTON Alexander | Nemecko | 11:53 | ||
88. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 12:01 | ||
89. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 12:37 | ||
90. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 12:49 | ||
91. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 12:54 | ||
92. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 13:26 | ||
93. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 13:27 | ||
94. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 13:44 | ||
95. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 13:45 | ||
96. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 13:46 | ||
97. | PIRA Yesid | Kolumbia | 13:51 | ||
98. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 13:59 | ||
99. | MILES Carson | Kanada | 14:16 | ||
100. | KARIER Rik | Luxembursko | 14:21 | ||
101. | HUERA Richard | Ekvádor | 14:32 | ||
102. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 14:45 | ||
103. | TURNBULL Carter | Austrália | 15:15 | ||
104. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 15:26 | ||
105. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 15:38 | ||
106. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 15:38 | ||
107. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 15:41 | ||
108. | SKOK Anze | Slovinsko | 16:01 | ||
109. | KURITS Joonas | Estónsko | 16:38 | ||
110. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 16:43 | ||
111. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 17:22 | ||
112. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 17:28 | ||
113. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 17:37 | ||
114. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 17:47 | ||
115. | BOUCEK Jakub | Česko | 18:03 | ||
116. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 18:57 | ||
117. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 19:25 | ||
118. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 19:33 | ||
119. | YATSENKO Ivan | Rusko | 20:23 | ||
120. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 20:31 | ||
121. | PAQUET Tom | Luxembursko | 21:06 | ||
122. | WARD Adam | Írsko | 21:11 | ||
123. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 22:00 | ||
124. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 22:10 | ||
125. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 23:07 | ||
126. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 23:08 | ||
127. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 23:22 | ||
128. | KIERNER Florian | Rakúsko | 23:41 | ||
129. | FUERTES Joel | Ekvádor | 24:15 | ||
130. | TREIMUTH Henri | Estónsko | 26:09 | ||
131. | KURIANOV Sergey | Rusko | 26:32 | ||
132. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 26:46 | ||
133. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 27:54 | ||
134. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 28:33 | ||
135. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 28:48 | ||
136. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 32:20 | ||
137. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 32:35 | ||
138. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 32:53 | ||
139. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 32:54 | ||
140. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 33:33 | ||
141. | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | 38:30 | ||
142. | HOLTER Ådne | Nórsko | 47:34 |
6. | 19.8. | Champagnole > Septmoncel | 138 km | A. Halland |
profil etapy, 2530 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Vyjadrenie Filipa Lohinského (repre) |
"Dnes sa už od štartu etapy išlo rýchlo do menších kopcov, ale pomerne skoro sa sformoval únik a následne sa išlo pravidelné tempo. Cítíl som sa dobre, tak som čakal na posledný 15-kilometrový kopec, kde som sa snažil udržať čo najdlhšie, no nakoniec som nevydržal tempo pelotónu a snažil sa limitovat straty v menšej skupinke až do cieľa." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 02:44:37 | 15 | ||||
2. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:00 | 9 | ||||
3. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:00 | 5 | ||||
4. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 00:00 | |||||
5. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:00 | |||||
6. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:00 |
80. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 07:37 | ||
101. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 13:21 | ||
106. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 13:21 | ||
114. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 13:21 |
7. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 00:00 | ||
8. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 00:00 | ||
9. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 00:00 | ||
10. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 00:00 | ||
11. | HEßMANN Michel | Nemecko | 00:00 | ||
12. | HEALY Ben | Írsko | 00:00 | ||
13. | PORTER Rudy | Austrália | 00:00 | ||
14. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 00:00 | ||
15. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 00:00 | ||
16. | VERRE Alessandro | Taliansko | 00:00 | ||
17. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 00:00 | ||
18. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:00 | ||
19. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 00:00 | ||
20. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 00:00 | ||
21. | ROMO Javier | Španielsko | 00:00 | ||
22. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 00:00 | ||
23. | MESSNER Martin | Rakúsko | 00:07 | ||
24. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 00:07 | ||
25. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:07 | ||
26. | NOVIKOV Savva | Rusko | 00:10 | ||
27. | DINHAM Matthew | Austrália | 00:11 | ||
28. | HOOLE Daan | Holandsko | 00:11 | ||
29. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 00:11 | ||
30. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 00:11 | ||
31. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 00:11 | ||
32. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 00:11 | ||
33. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:11 | ||
34. | WENZEL Mats | Luxembursko | 00:16 | ||
35. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 00:16 | ||
36. | HUERA Richard | Ekvádor | 00:16 | ||
37. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 00:16 | ||
38. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 00:16 | ||
39. | ARDILA Andres | Kolumbia | 00:16 | ||
40. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:18 | ||
41. | KELEMEN Petr | Česko | 00:28 | ||
42. | STEPANOV Andrei | Rusko | 00:28 | ||
43. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 00:33 | ||
44. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 00:38 | ||
45. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 00:38 | ||
46. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 00:43 | ||
47. | FRIGO Marco | Taliansko | 00:43 | ||
48. | PIRA Yesid | Kolumbia | 00:48 | ||
49. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 00:57 | ||
50. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 01:36 | ||
51. | MILES Carson | Kanada | 02:12 | ||
52. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 03:24 | ||
53. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 03:24 | ||
54. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 04:26 | ||
55. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 04:30 | ||
56. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 04:32 | ||
57. | PLAMONDON Robin | Kanada | 04:32 | ||
58. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 04:32 | ||
59. | BITTNER Pavel | Česko | 04:35 | ||
60. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 04:45 | ||
61. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 04:45 | ||
62. | KURIANOV Sergey | Rusko | 04:55 | ||
63. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 04:55 | ||
64. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 05:24 | ||
65. | BLUME LEVY William | Dánsko | 05:38 | ||
66. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 06:35 | ||
67. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 07:37 | ||
68. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 07:37 | ||
69. | BILYI Maksym | Ukrajina | 07:37 | ||
70. | PAQUET Tom | Luxembursko | 07:37 | ||
71. | BLOUWE Louis | Belgicko | 07:37 | ||
72. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 07:37 | ||
73. | KARIER Rik | Luxembursko | 07:37 | ||
74. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 07:37 | ||
75. | MURPHY JB | Írsko | 07:37 | ||
76. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 07:37 | ||
77. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 07:37 | ||
78. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 07:37 | ||
79. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 07:37 | ||
80. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 07:37 | ||
81. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 07:37 | ||
82. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 08:54 | ||
83. | SKOK Anze | Slovinsko | 08:54 | ||
84. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 08:54 | ||
85. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 08:54 | ||
86. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 08:54 | ||
87. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 10:07 | ||
88. | GAMPER Florian | Rakúsko | 10:07 | ||
89. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 10:07 | ||
90. | PARISELLA Raphael | Kanada | 10:17 | ||
91. | TURNBULL Carter | Austrália | 12:24 | ||
92. | GAMPER Mario | Rakúsko | 12:33 | ||
93. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 13:17 | ||
94. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 13:17 | ||
95. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 13:17 | ||
96. | TARLTON Alexander | Nemecko | 13:19 | ||
97. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 13:21 | ||
98. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 13:21 | ||
99. | YATSENKO Ivan | Rusko | 13:21 | ||
100. | ARRIETA Igor | Španielsko | 13:21 | ||
101. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 13:21 | ||
102. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 13:21 | ||
103. | WARD Adam | Írsko | 13:21 | ||
104. | JARC Aljaz | Slovinsko | 13:21 | ||
105. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 13:21 | ||
106. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 13:21 | ||
107. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 13:21 | ||
108. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 13:21 | ||
109. | CURLEY Liam | Írsko | 13:21 | ||
110. | CORKERY Dillon | Írsko | 13:21 | ||
111. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 13:21 | ||
112. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 13:21 | ||
113. | BOUCEK Jakub | Česko | 13:21 | ||
114. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 13:21 | ||
115. | KIERNER Florian | Rakúsko | 13:21 | ||
116. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 13:21 | ||
117. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 13:21 | ||
118. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 13:21 | ||
119. | FUERTES Joel | Ekvádor | 13:21 | ||
120. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 13:36 | ||
121. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 13:36 | ||
122. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 13:47 | ||
123. | HOLTER Ådne | Nórsko | 13:55 | ||
124. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 13:55 | ||
125. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 14:16 | ||
126. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 14:19 | ||
127. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 14:27 | ||
128. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 17:07 | ||
129. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 17:57 | ||
130. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 17:57 | ||
131. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 17:57 | ||
132. | KURITS Joonas | Estónsko | 18:25 | ||
133. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 19:54 | ||
134. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 20:03 | ||
135. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 20:06 | ||
136. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 23:20 | ||
137. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 25:01 | ||
138. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 25:04 | ||
139. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 28:47 | ||
DNF | BRAZ AFONSO Clément | Bourgogne-Franche Comte | odstúpil | ||
DNF | PLOWRIGHT Jensen | Austrália | odstúpil | ||
DNS | TREIMUTH Henri | Estónsko | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 18:49:13 | |||||
2. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 00:18 | |||||
3. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 00:28 | |||||
4. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 00:47 | |||||
5. | HOOLE Daan | Holandsko | 01:15 | |||||
6. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:39 |
77. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 19:37 | ||
82. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 21:03 | ||
85. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 21:51 | ||
129. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 40:07 |
7. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:40 | ||
8. | HEALY Ben | Írsko | 01:42 | ||
9. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 01:55 | ||
10. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 02:00 | ||
11. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 02:01 | ||
12. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:02 | ||
13. | VERRE Alessandro | Taliansko | 02:05 | ||
14. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 02:12 | ||
15. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 02:22 | ||
16. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 02:22 | ||
17. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 02:25 | ||
18. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 02:31 | ||
19. | KELEMEN Petr | Česko | 02:49 | ||
20. | PORTER Rudy | Austrália | 02:52 | ||
21. | FRIGO Marco | Taliansko | 02:52 | ||
22. | DINHAM Matthew | Austrália | 03:03 | ||
23. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 03:10 | ||
24. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 03:11 | ||
25. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 03:23 | ||
26. | ROMO Javier | Španielsko | 03:30 | ||
27. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 03:35 | ||
28. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 03:42 | ||
29. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 03:43 | ||
30. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 03:59 | ||
31. | MESSNER Martin | Rakúsko | 04:00 | ||
32. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 04:23 | ||
33. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 04:32 | ||
34. | NOVIKOV Savva | Rusko | 04:40 | ||
35. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 05:14 | ||
36. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 05:31 | ||
37. | STEPANOV Andrei | Rusko | 06:06 | ||
38. | HEßMANN Michel | Nemecko | 06:10 | ||
39. | ARDILA Andres | Kolumbia | 06:16 | ||
40. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 06:54 | ||
41. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 07:09 | ||
42. | BITTNER Pavel | Česko | 07:46 | ||
43. | PLAMONDON Robin | Kanada | 08:15 | ||
44. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 08:17 | ||
45. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 08:21 | ||
46. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 08:30 | ||
47. | WENZEL Mats | Luxembursko | 10:19 | ||
48. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 11:02 | ||
49. | BLUME LEVY William | Dánsko | 11:09 | ||
50. | MURPHY JB | Írsko | 12:28 | ||
51. | BLOUWE Louis | Belgicko | 12:36 | ||
52. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 12:49 | ||
53. | BILYI Maksym | Ukrajina | 12:51 | ||
54. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 13:03 | ||
55. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 13:27 | ||
56. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 14:05 | ||
57. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 14:11 | ||
58. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 14:29 | ||
59. | PIRA Yesid | Kolumbia | 14:39 | ||
60. | HUERA Richard | Ekvádor | 14:48 | ||
61. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 15:00 | ||
62. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 15:06 | ||
63. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 15:06 | ||
64. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 15:25 | ||
65. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 15:38 | ||
66. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 15:43 | ||
67. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 15:48 | ||
68. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 16:14 | ||
69. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 16:15 | ||
70. | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | 16:20 | ||
71. | MILES Carson | Kanada | 16:28 | ||
72. | PONOMAR Andrii | Ukrajina | 17:10 | ||
73. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 17:53 | ||
74. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 17:59 | ||
75. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 18:15 | ||
76. | PARISELLA Raphael | Kanada | 19:27 | ||
77. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 19:37 | ||
78. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 19:58 | ||
79. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 20:14 | ||
80. | ARRIETA Igor | Španielsko | 20:17 | ||
81. | GAMPER Florian | Rakúsko | 20:39 | ||
82. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 21:03 | ||
83. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 21:28 | ||
84. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 21:38 | ||
85. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 21:51 | ||
86. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 21:53 | ||
87. | KARIER Rik | Luxembursko | 21:58 | ||
88. | CURLEY Liam | Írsko | 22:03 | ||
89. | JARC Aljaz | Slovinsko | 22:12 | ||
90. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 22:33 | ||
91. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 22:38 | ||
92. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 22:53 | ||
93. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 22:56 | ||
94. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 23:00 | ||
95. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 23:00 | ||
96. | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | 23:02 | ||
97. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 23:04 | ||
98. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 23:15 | ||
99. | GAMPER Mario | Rakúsko | 23:27 | ||
100. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 23:51 | ||
101. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 24:24 | ||
102. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 24:49 | ||
103. | SKOK Anze | Slovinsko | 24:55 | ||
104. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 25:05 | ||
105. | TARLTON Alexander | Nemecko | 25:12 | ||
106. | CORKERY Dillon | Írsko | 25:12 | ||
107. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 27:06 | ||
108. | TURNBULL Carter | Austrália | 27:39 | ||
109. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 28:06 | ||
110. | PAQUET Tom | Luxembursko | 28:43 | ||
111. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 28:59 | ||
112. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 31:04 | ||
113. | BOUCEK Jakub | Česko | 31:24 | ||
114. | KURIANOV Sergey | Rusko | 31:27 | ||
115. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 32:18 | ||
116. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 32:48 | ||
117. | YATSENKO Ivan | Rusko | 33:44 | ||
118. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 33:49 | ||
119. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 33:49 | ||
120. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 33:52 | ||
121. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 34:29 | ||
122. | WARD Adam | Írsko | 34:32 | ||
123. | KURITS Joonas | Estónsko | 35:03 | ||
124. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 35:21 | ||
125. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 35:31 | ||
126. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 36:43 | ||
127. | KIERNER Florian | Rakúsko | 37:02 | ||
128. | FUERTES Joel | Ekvádor | 37:36 | ||
129. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 40:07 | ||
130. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 42:09 | ||
131. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 42:23 | ||
132. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 43:01 | ||
133. | OBANDO Brayan | Ekvádor | 46:11 | ||
134. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 46:45 | ||
135. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 48:11 | ||
136. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 53:27 | ||
137. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 55:40 | ||
138. | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | 56:41 | ||
139. | HOLTER Ådne | Nórsko | 01:01:29 |
7. | 20.8. | St-Vulbas > Grand Colombier | 98 km | T. Halland |
profil etapy, 1750 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 02:28:23 | 15 | ||||
2. | ZANA Filippo | Taliansko | 01:08 | 9 | ||||
3. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 01:14 | 5 | ||||
4. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 01:24 | |||||
5. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 01:31 | |||||
6. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:49 |
72. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 12:37 | ||
75. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 12:37 | ||
100. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 16:35 | ||
124. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 19:19 |
7. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 02:07 | ||
8. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 02:12 | ||
9. | VERRE Alessandro | Taliansko | 02:23 | ||
10. | ARDILA Andres | Kolumbia | 02:29 | ||
11. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 02:36 | ||
12. | MESSNER Martin | Rakúsko | 02:42 | ||
13. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 03:09 | ||
14. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 03:38 | ||
15. | DINHAM Matthew | Austrália | 03:39 | ||
16. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 03:41 | ||
17. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 03:50 | ||
18. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 04:02 | ||
19. | PIRA Yesid | Kolumbia | 04:14 | ||
20. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 04:22 | ||
21. | PORTER Rudy | Austrália | 04:25 | ||
22. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 04:27 | ||
23. | NOVIKOV Savva | Rusko | 04:30 | ||
24. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 04:32 | ||
25. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 04:32 | ||
26. | FRIGO Marco | Taliansko | 04:48 | ||
27. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 04:48 | ||
28. | HEßMANN Michel | Nemecko | 04:48 | ||
29. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 04:51 | ||
30. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 05:23 | ||
31. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 05:41 | ||
32. | HOOLE Daan | Holandsko | 05:57 | ||
33. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 06:22 | ||
34. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 06:24 | ||
35. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 06:27 | ||
36. | KELEMEN Petr | Česko | 06:27 | ||
37. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 06:27 | ||
38. | BILYI Maksym | Ukrajina | 06:45 | ||
39. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 06:49 | ||
40. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 07:00 | ||
41. | PLAMONDON Robin | Kanada | 07:05 | ||
42. | KARIER Rik | Luxembursko | 07:10 | ||
43. | WENZEL Mats | Luxembursko | 07:10 | ||
44. | HUERA Richard | Ekvádor | 07:42 | ||
45. | STEPANOV Andrei | Rusko | 08:02 | ||
46. | HEALY Ben | Írsko | 08:16 | ||
47. | KURIANOV Sergey | Rusko | 08:31 | ||
48. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 08:31 | ||
49. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 08:35 | ||
50. | ROMO Javier | Španielsko | 08:37 | ||
51. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 08:40 | ||
52. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 08:41 | ||
53. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 08:56 | ||
54. | ARRIETA Igor | Španielsko | 08:56 | ||
55. | MILES Carson | Kanada | 08:56 | ||
56. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 08:56 | ||
57. | FUERTES Joel | Ekvádor | 09:46 | ||
58. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 09:46 | ||
59. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 10:05 | ||
60. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 10:19 | ||
61. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 10:32 | ||
62. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 10:56 | ||
63. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 11:05 | ||
64. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 11:17 | ||
65. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 11:48 | ||
66. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 12:36 | ||
67. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 12:37 | ||
68. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 12:37 | ||
69. | BLOUWE Louis | Belgicko | 12:37 | ||
70. | YATSENKO Ivan | Rusko | 12:37 | ||
71. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 12:37 | ||
72. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 12:37 | ||
73. | BLUME LEVY William | Dánsko | 12:37 | ||
74. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 12:37 | ||
75. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 12:37 | ||
76. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 12:37 | ||
77. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 12:37 | ||
78. | MURPHY JB | Írsko | 12:37 | ||
79. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 12:37 | ||
80. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 12:37 | ||
81. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 12:37 | ||
82. | SKOK Anze | Slovinsko | 14:00 | ||
83. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 14:00 | ||
84. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 14:10 | ||
85. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 14:10 | ||
86. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 14:10 | ||
87. | PARISELLA Raphael | Kanada | 14:13 | ||
88. | WARD Adam | Írsko | 14:13 | ||
89. | CURLEY Liam | Írsko | 14:13 | ||
90. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 14:16 | ||
91. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 14:18 | ||
92. | GAMPER Mario | Rakúsko | 14:28 | ||
93. | KIERNER Florian | Rakúsko | 15:16 | ||
94. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 15:55 | ||
95. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 16:35 | ||
96. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 16:35 | ||
97. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 16:35 | ||
98. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 16:35 | ||
99. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 16:35 | ||
100. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 16:35 | ||
101. | BOUCEK Jakub | Česko | 16:35 | ||
102. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 16:35 | ||
103. | PAQUET Tom | Luxembursko | 16:35 | ||
104. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 16:35 | ||
105. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 16:35 | ||
106. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 16:35 | ||
107. | JARC Aljaz | Slovinsko | 16:35 | ||
108. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 16:45 | ||
109. | CORKERY Dillon | Írsko | 16:45 | ||
110. | TARLTON Alexander | Nemecko | 16:47 | ||
111. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 16:47 | ||
112. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 16:47 | ||
113. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 16:51 | ||
114. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 16:51 | ||
115. | KURITS Joonas | Estónsko | 16:51 | ||
116. | GAMPER Florian | Rakúsko | 18:15 | ||
117. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 18:15 | ||
118. | TURNBULL Carter | Austrália | 18:15 | ||
119. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 18:15 | ||
120. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 18:15 | ||
121. | BITTNER Pavel | Česko | 18:23 | ||
122. | HOLTER Ådne | Nórsko | 19:10 | ||
123. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 19:15 | ||
124. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 19:19 | ||
125. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 22:25 | ||
126. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 22:25 | ||
127. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 22:25 | ||
128. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 23:19 | ||
129. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 23:35 | ||
130. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 23:35 | ||
131. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 23:35 | ||
132. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 23:35 | ||
133. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 23:35 | ||
134. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 26:14 | ||
DNF | CHARRIN Aloïs | Francúzsko | odstúpil | ||
DNF | OBANDO Brayan | Ekvádor | odstúpil | ||
DNF | VAUQUELIN Kévin | Francúzsko | odstúpil | ||
DNS | PONOMAR Andrii | Ukrajina | neštartoval | ||
OOT | GOMEZ Nicolas | Kolumbia | limit |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 21:18:23 | |||||
2. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 02:17 | |||||
3. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 02:23 | |||||
4. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:23 | |||||
5. | VERRE Alessandro | Taliansko | 03:41 | |||||
6. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 03:47 |
72. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 31:27 | ||
79. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 33:41 | ||
91. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 36:51 | ||
127. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 58:39 |
7. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 04:22 | ||
8. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 04:59 | ||
9. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 05:24 | ||
10. | DINHAM Matthew | Austrália | 05:55 | ||
11. | MESSNER Martin | Rakúsko | 05:55 | ||
12. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 06:02 | ||
13. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 06:02 | ||
14. | HOOLE Daan | Holandsko | 06:25 | ||
15. | PORTER Rudy | Austrália | 06:30 | ||
16. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 06:35 | ||
17. | FRIGO Marco | Taliansko | 06:53 | ||
18. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 07:02 | ||
19. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 07:08 | ||
20. | ARDILA Andres | Kolumbia | 07:58 | ||
21. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 08:19 | ||
22. | NOVIKOV Savva | Rusko | 08:23 | ||
23. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 08:24 | ||
24. | KELEMEN Petr | Česko | 08:29 | ||
25. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 08:49 | ||
26. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 08:50 | ||
27. | HEALY Ben | Írsko | 09:11 | ||
28. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 09:48 | ||
29. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 10:05 | ||
30. | HEßMANN Michel | Nemecko | 10:11 | ||
31. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 10:13 | ||
32. | ROMO Javier | Španielsko | 11:20 | ||
33. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 11:27 | ||
34. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 11:51 | ||
35. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 11:57 | ||
36. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 12:08 | ||
37. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 12:18 | ||
38. | STEPANOV Andrei | Rusko | 13:21 | ||
39. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 14:01 | ||
40. | PLAMONDON Robin | Kanada | 14:33 | ||
41. | LOPEZ Harold | Ekvádor | 14:47 | ||
42. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 15:53 | ||
43. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 16:08 | ||
44. | WENZEL Mats | Luxembursko | 16:42 | ||
45. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 16:45 | ||
46. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 17:21 | ||
47. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 17:57 | ||
48. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 18:01 | ||
49. | PIRA Yesid | Kolumbia | 18:06 | ||
50. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 18:45 | ||
51. | BILYI Maksym | Ukrajina | 18:49 | ||
52. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 19:42 | ||
53. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 20:24 | ||
54. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 21:30 | ||
55. | HUERA Richard | Ekvádor | 21:43 | ||
56. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 21:50 | ||
57. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 22:07 | ||
58. | BLUME LEVY William | Dánsko | 22:59 | ||
59. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 23:00 | ||
60. | MURPHY JB | Írsko | 24:18 | ||
61. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 24:18 | ||
62. | BLOUWE Louis | Belgicko | 24:26 | ||
63. | MILES Carson | Kanada | 24:37 | ||
64. | BITTNER Pavel | Česko | 25:22 | ||
65. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 26:19 | ||
66. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 27:15 | ||
67. | KARIER Rik | Luxembursko | 28:21 | ||
68. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 28:23 | ||
69. | ARRIETA Igor | Španielsko | 28:26 | ||
70. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 28:29 | ||
71. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 29:11 | ||
72. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 31:27 | ||
73. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 31:42 | ||
74. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 32:02 | ||
75. | PARISELLA Raphael | Kanada | 32:53 | ||
76. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 33:18 | ||
77. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 33:23 | ||
78. | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | 33:41 | ||
79. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 33:41 | ||
80. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 33:50 | ||
81. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 33:59 | ||
82. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 34:16 | ||
83. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 34:50 | ||
84. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 35:06 | ||
85. | CURLEY Liam | Írsko | 35:29 | ||
86. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 35:41 | ||
87. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 35:51 | ||
88. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 35:56 | ||
89. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 36:13 | ||
90. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 36:39 | ||
91. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 36:51 | ||
92. | GAMPER Mario | Rakúsko | 37:08 | ||
93. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 37:26 | ||
94. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 37:57 | ||
95. | JARC Aljaz | Slovinsko | 38:00 | ||
96. | GAMPER Florian | Rakúsko | 38:07 | ||
97. | SKOK Anze | Slovinsko | 38:08 | ||
98. | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | 38:48 | ||
99. | KURIANOV Sergey | Rusko | 39:11 | ||
100. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 40:24 | ||
101. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 40:49 | ||
102. | CORKERY Dillon | Írsko | 41:10 | ||
103. | TARLTON Alexander | Nemecko | 41:12 | ||
104. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 42:57 | ||
105. | PAQUET Tom | Luxembursko | 44:31 | ||
106. | TURNBULL Carter | Austrália | 45:07 | ||
107. | YATSENKO Ivan | Rusko | 45:34 | ||
108. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 45:34 | ||
109. | VOGEL Alex | Švajčiarsko | 45:48 | ||
110. | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | 45:52 | ||
111. | FUERTES Joel | Ekvádor | 46:35 | ||
112. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 47:01 | ||
113. | BOUCEK Jakub | Česko | 47:12 | ||
114. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 47:18 | ||
115. | WARD Adam | Írsko | 47:58 | ||
116. | KHOTULOV Denys | Ukrajina | 48:06 | ||
117. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 49:40 | ||
118. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 50:27 | ||
119. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 50:38 | ||
120. | KURITS Joonas | Estónsko | 51:07 | ||
121. | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | 51:09 | ||
122. | KIERNER Florian | Rakúsko | 51:31 | ||
123. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 52:42 | ||
124. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 55:55 | ||
125. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 56:37 | ||
126. | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | 58:11 | ||
127. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 58:39 | ||
128. | KAWASAKI Miori | Japonsko | 59:37 | ||
129. | COLNAGHI Luca | Taliansko | 01:00:58 | ||
130. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:04:13 | ||
131. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 01:04:39 | ||
132. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 01:15:05 | ||
133. | NIKULIN Daniil | Ukrajina | 01:18:28 | ||
134. | HOLTER Ådne | Nórsko | 01:19:52 |
8. | 21.8. | Tour-Maurienne > Jean d’Arves | 71 km | T. Halland |
profil etapy, 2910 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 02:28:05 | 15 | ||||
2. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:01 | 9 | ||||
3. | ZANA Filippo | Taliansko | 00:01 | 5 | ||||
4. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 00:04 | |||||
5. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 00:24 | |||||
6. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 00:46 |
75. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 20:12 | ||
81. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 20:12 | ||
92. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 20:52 | ||
109. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 27:32 |
7. | ARDILA Andres | Kolumbia | 01:09 | ||
8. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 01:25 | ||
9. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 02:12 | ||
10. | LÓPEZ Martin | Ekvádor | 03:32 | ||
11. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 03:35 | ||
12. | MESSNER Martin | Rakúsko | 03:37 | ||
13. | HOOLE Daan | Holandsko | 03:58 | ||
14. | DINHAM Matthew | Austrália | 04:09 | ||
15. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 04:09 | ||
16. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 06:41 | ||
17. | ARRIETA Igor | Španielsko | 06:41 | ||
18. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 06:41 | ||
19. | HEßMANN Michel | Nemecko | 08:05 | ||
20. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 08:32 | ||
21. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 08:32 | ||
22. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 08:38 | ||
23. | FRIGO Marco | Taliansko | 08:38 | ||
24. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 09:51 | ||
25. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 09:54 | ||
26. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 11:14 | ||
27. | PIRA Yesid | Kolumbia | 11:14 | ||
28. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 11:17 | ||
29. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 11:17 | ||
30. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 11:32 | ||
31. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 11:55 | ||
32. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 11:59 | ||
33. | NOVIKOV Savva | Rusko | 11:59 | ||
34. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 11:31 | ||
35. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 14:29 | ||
36. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 14:29 | ||
37. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 14:38 | ||
38. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 14:51 | ||
39. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 14:59 | ||
40. | KARIER Rik | Luxembursko | 14:59 | ||
41. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 14:59 | ||
42. | HEALY Ben | Írsko | 16:32 | ||
43. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 17:29 | ||
44. | BLUME LEVY William | Dánsko | 17:29 | ||
45. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 17:29 | ||
46. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 17:29 | ||
47. | KELEMEN Petr | Česko | 17:52 | ||
48. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 17:52 | ||
49. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 17:52 | ||
50. | BILYI Maksym | Ukrajina | 17:52 | ||
51. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 17:52 | ||
52. | MILES Carson | Kanada | 17:52 | ||
53. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 17:52 | ||
54. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 17:52 | ||
55. | HUERA Richard | Ekvádor | 17:52 | ||
56. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 19:23 | ||
57. | PAQUET Tom | Luxembursko | 19:29 | ||
58. | WENZEL Mats | Luxembursko | 19:29 | ||
59. | KURIANOV Sergey | Rusko | 19:29 | ||
60. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 19:49 | ||
61. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 19:49 | ||
62. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 19:49 | ||
63. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 19:49 | ||
64. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 19:49 | ||
65. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 19:49 | ||
66. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 19:49 | ||
67. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 19:49 | ||
68. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 19:49 | ||
69. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 19:49 | ||
70. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 19:49 | ||
71. | STEPANOV Andrei | Rusko | 19:49 | ||
72. | MURPHY JB | Írsko | 19:49 | ||
73. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 20:12 | ||
74. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 20:12 | ||
75. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 20:12 | ||
76. | JARC Aljaz | Slovinsko | 20:12 | ||
77. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 20:12 | ||
78. | SKOK Anze | Slovinsko | 20:12 | ||
79. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 20:12 | ||
80. | BLOUWE Louis | Belgicko | 20:12 | ||
81. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 20:12 | ||
82. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 20:12 | ||
83. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 20:12 | ||
84. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 20:12 | ||
85. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 20:12 | ||
86. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 20:12 | ||
87. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 20:34 | ||
88. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 20:34 | ||
89. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 20:34 | ||
90. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 20:45 | ||
91. | PARISELLA Raphael | Kanada | 20:45 | ||
92. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 20:52 | ||
93. | WARD Adam | Írsko | 21:21 | ||
94. | VERRE Alessandro | Taliansko | 21:21 | ||
95. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 21:50 | ||
96. | TARLTON Alexander | Nemecko | 21:50 | ||
97. | GAMPER Mario | Rakúsko | 21:50 | ||
98. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 22:44 | ||
99. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 23:16 | ||
100. | CORKERY Dillon | Írsko | 23:16 | ||
101. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 23:16 | ||
102. | BITTNER Pavel | Česko | 23:19 | ||
103. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 23:41 | ||
104. | CURLEY Liam | Írsko | 23:41 | ||
105. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 23:41 | ||
106. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 23:53 | ||
107. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 25:24 | ||
108. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 25:40 | ||
109. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 27:32 | ||
110. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 28:40 | ||
111. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 28:51 | ||
112. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 28:51 | ||
DNF | GAMPER Florian | Rakúsko | odstúpil | ||
DNF | HOLTER Ådne | Nórsko | odstúpil | ||
DNF | ROMO Javier | Španielsko | odstúpil | ||
DNF | SENICOURT Kylian | Hauts de France/Grand Est | odstúpil | ||
DNS | COLNAGHI Luca | Taliansko | neštartoval | ||
DNS | PORTER Rudy | Austrália | neštartoval | ||
OOT | BELYAKOV Sergey | Rusko | limit | ||
OOT | BOUCEK Jakub | Česko | limit | ||
OOT | FUERTES Joel | Ekvádor | limit | ||
OOT | KAWASAKI Miori | Japonsko | limit | ||
OOT | KHOTULOV Denys | Ukrajina | limit | ||
OOT | KIERNER Florian | Rakúsko | limit | ||
OOT | KOCKELMANN Raphael | Luxembursko | limit | ||
OOT | KURITS Joonas | Estónsko | limit | ||
OOT | NIKULIN Daniil | Ukrajina | limit | ||
OOT | PLAMONDON Robin | Kanada | limit | ||
OOT | SCHELLENBERG Thomas | Kanada | limit | ||
OOT | THIEBAUD Valere | Švajčiarsko | limit | ||
OOT | TURNBULL Carter | Austrália | limit | ||
OOT | UHIRIWE Renus | Centre Mondial du Cyclisme | limit | ||
OOT | VOGEL Alex | Švajčiarsko | limit | ||
OOT | YATSENKO Ivan | Rusko | limit |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HALLAND JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 23:46:28 | |||||
2. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 02:18 | |||||
3. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:24 | |||||
4. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 02:27 | |||||
5. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 04:33 | |||||
6. | GLOAG Thomas | Veľká Británia | 05:23 |
74. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 51:39 | ||
78. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 53:53 | ||
84. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 57:43 | ||
111. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 01:26:11 |
7. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 06:34 | ||
8. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 06:49 | ||
9. | ARDILA Andres | Kolumbia | 09:07 | ||
10. | MESSNER Martin | Rakúsko | 09:32 | ||
11. | DINHAM Matthew | Austrália | 10:04 | ||
12. | HOOLE Daan | Holandsko | 10:23 | ||
13. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 11:17 | ||
14. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 12:43 | ||
15. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 13:16 | ||
16. | FRIGO Marco | Taliansko | 15:31 | ||
17. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 18:10 | ||
18. | HEßMANN Michel | Nemecko | 18:16 | ||
19. | LÓPEZ Martin | Ekvádor | 18:19 | ||
20. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 18:19 | ||
21. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 18:44 | ||
22. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 19:38 | ||
23. | NOVIKOV Savva | Rusko | 20:22 | ||
24. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 22:39 | ||
25. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 23:14 | ||
26. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 23:50 | ||
27. | VERRE Alessandro | Taliansko | 25:02 | ||
28. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 25:05 | ||
29. | HEALY Ben | Írsko | 25:43 | ||
30. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 25:51 | ||
31. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 26:18 | ||
32. | KELEMEN Petr | Česko | 26:21 | ||
33. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 26:33 | ||
34. | PIRA Yesid | Kolumbia | 29:20 | ||
35. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 29:47 | ||
36. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 29:54 | ||
37. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 30:00 | ||
38. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 30:02 | ||
39. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 31:14 | ||
40. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 31:39 | ||
41. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 32:26 | ||
42. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 32:32 | ||
43. | STEPANOV Andrei | Rusko | 33:10 | ||
44. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 33:45 | ||
45. | ARRIETA Igor | Španielsko | 35:07 | ||
46. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 36:05 | ||
47. | WENZEL Mats | Luxembursko | 36:11 | ||
48. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 36:20 | ||
49. | BILYI Maksym | Ukrajina | 36:41 | ||
50. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 37:19 | ||
51. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 37:33 | ||
52. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 38:16 | ||
53. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 38:34 | ||
54. | HUERA Richard | Ekvádor | 39:35 | ||
55. | BLUME LEVY William | Dánsko | 40:28 | ||
56. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 41:30 | ||
57. | MILES Carson | Kanada | 42:29 | ||
58. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 42:31 | ||
59. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 43:12 | ||
60. | KARIER Rik | Luxembursko | 43:20 | ||
61. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 43:22 | ||
62. | MURPHY JB | Írsko | 44:07 | ||
63. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 44:07 | ||
64. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 44:11 | ||
65. | BLOUWE Louis | Belgicko | 44:38 | ||
66. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 45:07 | ||
67. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 46:40 | ||
68. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 47:44 | ||
69. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 48:17 | ||
70. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 48:18 | ||
71. | BITTNER Pavel | Česko | 48:41 | ||
72. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 49:19 | ||
73. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 51:15 | ||
74. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 51:39 | ||
75. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 53:20 | ||
76. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 53:32 | ||
77. | PARISELLA Raphael | Kanada | 53:38 | ||
78. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 53:53 | ||
79. | STEHLI Felix | Švajčiarsko | 54:02 | ||
80. | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | 54:51 | ||
81. | GALVIS Duvián | Kolumbia | 55:30 | ||
82. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 56:08 | ||
83. | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | 57:24 | ||
84. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 57:43 | ||
85. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 57:46 | ||
86. | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | 57:57 | ||
87. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 58:00 | ||
88. | JARC Aljaz | Slovinsko | 58:12 | ||
89. | SKOK Anze | Slovinsko | 58:20 | ||
90. | KURIANOV Sergey | Rusko | 58:40 | ||
91. | GAMPER Mario | Rakúsko | 58:58 | ||
92. | CURLEY Liam | Írsko | 59:10 | ||
93. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 01:00:38 | ||
94. | TARLTON Alexander | Nemecko | 01:03:02 | ||
95. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 01:03:46 | ||
96. | PAQUET Tom | Luxembursko | 01:04:00 | ||
97. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 01:04:17 | ||
98. | CORKERY Dillon | Írsko | 01:04:26 | ||
99. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 01:07:33 | ||
100. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 01:08:21 | ||
101. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 01:09:15 | ||
102. | WARD Adam | Írsko | 01:09:19 | ||
103. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 01:10:14 | ||
104. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 01:10:17 | ||
105. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 01:10:34 | ||
106. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 01:10:39 | ||
107. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 01:10:50 | ||
108. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 01:15:44 | ||
109. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 01:24:28 | ||
110. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:25:28 | ||
111. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 01:26:11 | ||
112. | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:33:04 |
9. | 22.8. | Toussuire > Col St-Bernard | 154 km | Rodríguez |
profil etapy, 4180 nastúpaných metrov (© tourdelavenir.com) |
Carlos Rodriguez remporte la dernière étape du Tour de l'Avenir au sommet du Col du Petit Saint Bernard ???????? pic.twitter.com/MczlJ4ndxx
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 22, 2021
???? Tobias Johannessen remporte la 57ème édition du Tour de l'Avenir ????????
— Tour de l'Avenir (@tourdelavenir) August 22, 2021
Pour seulement 7 secondes, il devance Carlos Rodriguez, vainqueur du jour ????????
Filippo Zana complète le podium ???????? pic.twitter.com/L6r4HoTa0M
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Vyjadrenie Matúša Štočka (repre) |
"Avenir boli výborné preteky. V prvých etapách to bolo dosť nervózne a padalo sa, čo ma v jednej etape aj pripravilo o špurt, ale to patrí k tomu. Keď sme už prišli do kopcov, tak môj cieľ bol dostať sa do úniku, ale nevyšlo to ani raz. Čo už. Konečne som si výškusal dlhý etapák, kde boli či roviny tak aj Alpy. Keď to zhrniem, tak ešte to chce dosť potrénovať (úsmev)." |
Vyjadrenie Lukáša Kubiša (repre) |
"Dnešná posledná etapa bola opäť celý deň v kopcoch. Na začiatku sme sa snažili byť aktívni, no napokon odišla početná skupina a išli chvíľu pred balíkom. V polovici etapy v stúpaní som stratil kontakt s hlavnou skupinou a už som pokračoval v grupete, s ktorým som došiel až do cieľa. Tie kopce boli naozaj ťažké, ale aspoň v zjazdoch som sa zabavil. Som rád, že som obišiel takéto dlhé a najmä ťažké preteky. V celkovom ponímaní som za túto príležitosť rád, akurát škoda tých prvých šprintérských etáp, kde som sa nepresadil. Taktiež by som chcel pochváliť chalanov, pretože bojovali do posledného momentu." |
Vyjadrenie Filipa Lohinského (repre) |
"Tour de l’Avenir bola určite super skúsenosť. Takýto dlhý etapový pretek som ešte nikdy nešiel, a tak som nevedel čo od toho očakávať. Som rád, že sa mi podarilo dokončiť a dúfam, že ma to ako pretekára posunie ďalej. Snáď sa nám podarí nominovať aj o rok a budeme môcť zabojovať o nejaký výsledok." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 04:22:40 | 15 | ||||
2. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 01:52 | 9 | ||||
3. | ZANA Filippo | Taliansko | 01:52 | 5 | ||||
4. | JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 02:11 | |||||
5. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 02:38 | |||||
6. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 02:56 |
47. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 24:11 | ||
49. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 24:11 | ||
100. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 40:43 | ||
DNF | FOLTÁN Adam | Slovensko | odstúpil |
7. | FRIGO Marco | Taliansko | 05:07 | ||
8. | MESSNER Martin | Rakúsko | 05:19 | ||
9. | LÓPEZ Martin | Ekvádor | 05:40 | ||
10. | ARRIETA Igor | Španielsko | 08:13 | ||
11. | HOOLE Daan | Holandsko | 08:13 | ||
12. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 08:57 | ||
13. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 09:29 | ||
14. | HEßMANN Michel | Nemecko | 10:39 | ||
15. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 10:44 | ||
16. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 10:46 | ||
17. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 11:04 | ||
18. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 11:09 | ||
19. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 11:10 | ||
20. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 11:16 | ||
21. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 11:16 | ||
22. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 11:27 | ||
23. | DINHAM Matthew | Austrália | 11:27 | ||
24. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 11:53 | ||
25. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 12:01 | ||
26. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 12:15 | ||
27. | NOVIKOV Savva | Rusko | 16:29 | ||
28. | PIRA Yesid | Kolumbia | 16:29 | ||
29. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 18:24 | ||
30. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 19:47 | ||
31. | BLUME LEVY William | Dánsko | 19:47 | ||
32. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 19:47 | ||
33. | HEALY Ben | Írsko | 19:50 | ||
34. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 20:03 | ||
35. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 20:03 | ||
36. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 20:03 | ||
37. | ARDILA Andres | Kolumbia | 20:05 | ||
38. | HUERA Richard | Ekvádor | 21:27 | ||
39. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 21:38 | ||
40. | MILES Carson | Kanada | 22:24 | ||
41. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 22:37 | ||
42. | KELEMEN Petr | Česko | 24:11 | ||
43. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 24:11 | ||
44. | BILYI Maksym | Ukrajina | 24:11 | ||
45. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 24:11 | ||
46. | PAQUET Tom | Luxembursko | 24:11 | ||
47. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 24:11 | ||
48. | KARIER Rik | Luxembursko | 24:11 | ||
49. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 24:11 | ||
50. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 24:11 | ||
51. | WENZEL Mats | Luxembursko | 24:11 | ||
52. | BITTNER Pavel | Česko | 24:11 | ||
53. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 24:11 | ||
54. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 24:11 | ||
55. | STEPANOV Andrei | Rusko | 24:11 | ||
56. | KURIANOV Sergey | Rusko | 24:11 | ||
57. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 24:11 | ||
58. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 24:11 | ||
59. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 24:11 | ||
60. | TARLTON Alexander | Nemecko | 24:11 | ||
61. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 24:11 | ||
62. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 24:11 | ||
63. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 24:11 | ||
64. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 29:05 | ||
65. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 29:05 | ||
66. | BLOUWE Louis | Belgicko | 29:33 | ||
67. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 32:20 | ||
68. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 32:20 | ||
69. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 32:20 | ||
70. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 32:20 | ||
71. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 32:20 | ||
72. | SKOK Anze | Slovinsko | 32:20 | ||
73. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 32:20 | ||
74. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 32:20 | ||
75. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 32:20 | ||
76. | GAMPER Mario | Rakúsko | 32:20 | ||
77. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 32:20 | ||
78. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 32:20 | ||
79. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 32:20 | ||
80. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 32:20 | ||
81. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 32:20 | ||
82. | CORKERY Dillon | Írsko | 32:20 | ||
83. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 32:20 | ||
84. | PARISELLA Raphael | Kanada | 32:20 | ||
85. | JARC Aljaz | Slovinsko | 32:20 | ||
86. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 32:20 | ||
87. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 32:20 | ||
88. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 32:20 | ||
89. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 32:20 | ||
90. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 32:20 | ||
91. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 32:29 | ||
92. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 32:32 | ||
93. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 32:35 | ||
94. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 32:52 | ||
95. | WARD Adam | Írsko | 33:03 | ||
96. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 33:26 | ||
97. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 34:01 | ||
98. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 34:18 | ||
99. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 40:37 | ||
100. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 40:43 | ||
101. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 40:46 | ||
102. | CURLEY Liam | Írsko | 41:37 | ||
DNF | BEREZNYAK Aleksandr | Rusko | odstúpil | ||
DNF | FOLTÁN Adam | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | GALVIS Duvián | Kolumbia | odstúpil | ||
DNF | GARZON HERRERA Marlon | Kolumbia | odstúpil | ||
DNF | GLOAG Thomas | Veľká Británia | odstúpil | ||
DNF | KNECHT Noah | Auvergne-Rhone-Alpes | odstúpil | ||
DNF | MCCAMBRIDGE Kevin | Írsko | odstúpil | ||
DNF | MURPHY JB | Írsko | odstúpil | ||
DNF | STEHLI Felix | Švajčiarsko | odstúpil | ||
DNF | VERRE Alessandro | Taliansko | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | JOHANNESSEN Tobias | Nórsko | 28:11:19 | |||||
2. | RODRIGUEZ Carlos | Španielsko | 00:07 | |||||
3. | ZANA Filippo | Taliansko | 02:05 | |||||
4. | LEEMREIZE Gijs | Holandsko | 02:54 | |||||
5. | TOUMIRE Hugo | Francúzsko | 12:02 | |||||
6. | MESSNER Martin | Rakúsko | 12:40 |
67. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 01:13:39 | ||
69. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 01:15:53 | ||
90. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 01:36:15 |
7. | HALLAND JOHANNESSEN Anders | Nórsko | 13:38 | ||
8. | HINDSGAUL MADSEN Jacob | Dánsko | 15:33 | ||
9. | HOOLE Daan | Holandsko | 16:25 | ||
10. | DELBOVE Joris | Bourgogne-Franche Comte | 16:53 | ||
11. | FRIGO Marco | Taliansko | 18:27 | ||
12. | DINHAM Matthew | Austrália | 19:20 | ||
13. | BRUSSENSKIY Gleb | Kazachstan | 19:29 | ||
14. | LIPOWITZ Florian | Nemecko | 20:34 | ||
15. | LÓPEZ Martin | Ekvádor | 21:48 | ||
16. | STEINHAUSER Georg | Nemecko | 25:59 | ||
17. | HEßMANN Michel | Nemecko | 26:44 | ||
18. | ARDILA Andres | Kolumbia | 27:01 | ||
19. | MULUBRHAN Henok | Centre Mondial du Cyclisme | 27:08 | ||
20. | ŤOUPALÍK Jakub | Česko | 28:00 | ||
21. | GARCÍA Raúl | Španielsko | 32:25 | ||
22. | NOVIKOV Savva | Rusko | 34:40 | ||
23. | IVERSBY HVIDEBERG Jonas | Nórsko | 36:15 | ||
24. | BRUN Nils | Švajčiarsko | 37:30 | ||
25. | BERCKMOES Jenno | Belgicko | 38:47 | ||
26. | GAROFOLI Gianmarco | Taliansko | 40:12 | ||
27. | GLIVAR Gal | Slovinsko | 40:31 | ||
28. | HOCEVAR Kristijan | Slovinsko | 41:06 | ||
29. | ARRIETA Igor | Španielsko | 41:09 | ||
30. | HEALY Ben | Írsko | 43:22 | ||
31. | HAYLU ABREHA Negasi | Centre Mondial du Cyclisme | 43:35 | ||
32. | PIRA Yesid | Kolumbia | 43:38 | ||
33. | EFRAIN ROSERO ROJAS Nixon | Ekvádor | 44:32 | ||
34. | VAN UDEN Casper | Holandsko | 47:23 | ||
35. | LEBRETON Jacques | Auvergne-Rhone-Alpes | 47:27 | ||
36. | VAN DIJKE Mick | Holandsko | 47:51 | ||
37. | KELEMEN Petr | Česko | 48:21 | ||
38. | HUBY Antoine | Hauts de France/Grand Est | 48:28 | ||
39. | VAN DEN BERG Marijn | Holandsko | 52:00 | ||
40. | HELLEMOSE Asbjørn | Dánsko | 53:41 | ||
41. | HEINSCHKE Leon | Nemecko | 54:32 | ||
42. | STEPANOV Andrei | Rusko | 55:10 | ||
43. | STAUNE-MITTET Johannes | Nórsko | 56:49 | ||
44. | BLUME LEVY William | Dánsko | 58:04 | ||
45. | WENZEL Mats | Luxembursko | 58:11 | ||
46. | BILYI Maksym | Ukrajina | 58:41 | ||
47. | HUERA Richard | Ekvádor | 58:51 | ||
48. | RAUGEL Antoine | Hauts de France/Grand Est | 01:00:11 | ||
49. | SEMENOV Alexandr | Kazachstan | 01:00:16 | ||
50. | BARONCINI Filippo | Taliansko | 01:00:34 | ||
51. | JOALLAND Yaël | Bourgogne-Franche Comte | 01:02:35 | ||
52. | MILES Carson | Kanada | 01:02:42 | ||
53. | VAN TRICHT Stan | Belgicko | 01:04:27 | ||
54. | LAURANCE Axel | Francúzsko | 01:04:31 | ||
55. | KARIER Rik | Luxembursko | 01:05:20 | ||
56. | NURLYKHASSYM Nurbegen | Kazachstan | 01:05:22 | ||
57. | SANDER HANSEN Marcus | Dánsko | 01:06:11 | ||
58. | CHRISTEN Fabio | Švajčiarsko | 01:06:29 | ||
59. | VERCHER Mattéo | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:07:07 | ||
60. | BAUDIN Alex | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:07:28 | ||
61. | NAVARRO Gauthier | Bourgogne-Franche Comte | 01:09:45 | ||
62. | VERNON Ethan | Veľká Británia | 01:10:18 | ||
63. | BITTNER Pavel | Česko | 01:10:41 | ||
64. | STOCKWELL Oliver | Veľká Británia | 01:11:39 | ||
65. | BLOUWE Louis | Belgicko | 01:12:00 | ||
66. | PARASHCHAK Yaroslav | Ukrajina | 01:13:21 | ||
67. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 01:13:39 | ||
68. | DE LIE Arnaud | Belgicko | 01:14:16 | ||
69. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 01:15:53 | ||
70. | LECLAINCHE Gwen | Bourgogne-Franche Comte | 01:16:49 | ||
71. | VINOKOUROV Alexandre | Kazachstan | 01:18:26 | ||
72. | KURIANOV Sergey | Rusko | 01:20:40 | ||
73. | KOIDE Itsuki | Japonsko | 01:21:24 | ||
74. | GOVEKAR Matevz | Slovinsko | 01:23:29 | ||
75. | PARISELLA Raphael | Kanada | 01:23:47 | ||
76. | TARLTON Alexander | Nemecko | 01:25:02 | ||
77. | ASKEY Lewis | Veľká Británia | 01:25:22 | ||
78. | PAQUET Tom | Luxembursko | 01:26:00 | ||
79. | DONALDSON Robert | Veľká Británia | 01:26:17 | ||
80. | DRIZNERS Jarrad | Austrália | 01:27:55 | ||
81. | AVADANIAN Lucas | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:28:21 | ||
82. | JARC Aljaz | Slovinsko | 01:28:21 | ||
83. | SKOK Anze | Slovinsko | 01:28:29 | ||
84. | GAMPER Mario | Rakúsko | 01:29:07 | ||
85. | LEIJNSE Enzo | Holandsko | 01:29:33 | ||
86. | PRITZEN Marc | Centre Mondial du Cyclisme | 01:30:47 | ||
87. | CHZHAN Igor | Kazachstan | 01:33:55 | ||
88. | CORKERY Dillon | Írsko | 01:34:35 | ||
89. | SCHMIDBAUER Maximilian | Rakúsko | 01:35:32 | ||
90. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 01:36:15 | ||
91. | VINOKOUROV Nicolas | Kazachstan | 01:37:33 | ||
92. | CURLEY Liam | Írsko | 01:38:36 | ||
93. | SHEVCHENKO Oleksandr | Ukrajina | 01:38:45 | ||
94. | EGGENBERG Ruben | Švajčiarsko | 01:39:24 | ||
95. | WARD Adam | Írsko | 01:40:11 | ||
96. | CEMAZAR Nik | Slovinsko | 01:40:23 | ||
97. | DAUMONT Paul | Centre Mondial du Cyclisme | 01:40:43 | ||
98. | COQUERET Louis | Hauts de France/Grand Est | 01:40:58 | ||
99. | KOLZE CHANGIZI Sebastian | Dánsko | 01:49:16 | ||
100. | ERIC HABIMANA Jean | Centre Mondial du Cyclisme | 01:54:19 | ||
101. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 01:54:46 | ||
102. | LE CAM Brendan | Auvergne-Rhone-Alpes | 01:57:35 |