Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Štartová listina Tour Cycliste International de la Guadeloupe 2021

tim
Team Embrace The World Cyling
1 HOMRIGHAUSEN Heiko
2 BEYER Sebastian
3 PESCHGES Marcel
4 HELLMANN Julian
5 KRUSCHEWSKI Fabian
6 SCHERMANN Peter
tim
UV de Marie - Galante
11 CHAUPARD Olivier
12 EGLELA Wildrick
13 CHEVALIER Damien
14 MORA Luis
15 RIVAS Angel
16 RUFFE Grégory
tim
Team Pro Immo Nicolas Roux
21 BENNETT Stéfan
22 LAUK Karl Patrick
23 GUICHARD Mickaël
24 JOLIBERT Clément
25 POL Gaëtan
26 TOURDE Victor
tim
CSCA Proprete 2000
31 GENE Meving
32 GERAN Ronald
33 PHAETON Collins
34 CAILLEAU Taïno
tim
Inteja Imca - Ridea DCT
41 NUŇEZ Adrián
42 POLANCO Steven
43 MARTE Jesus
44 PRADES Benjami
45 BONILLA Daniel
46 HOPKINS Kaden
tim
Team Cama CCD
51 CARÉNE Boris
52 PIERRAT Julien
53 SANCHEZ Edwin
54 KARIOUA Kévin
55 PELLEGRIN Mathieu
56 LAFFITE Florent
tim
Vendée U
61 BONIFACE Lucas
62 BONNET Thomas
63 CORVAISIER Antonin
64 VADIC Baptiste
65 MENANT Théo
66 MARCEROU Nicola
tim
Karukera Assainissement PDL
71 CLAVIER Kendric
72 JEAN-JACQUES Kenny
75 LUTIN Larry
76 NEMORIN Neddhym
tim
Kuwait Pro Cycling Team
81 JOBBER James
82 TIGRINE Mehdi
83 WAIS Ahmad
84 CLEMENTS Matthew
85 ALAJMI Abdulhadi
86 TZORTZAKIS Polychronis
tim
ASC Karak
92 DARTRON Johan
93 RAMSAHAI Omer
94 FUENTES Yorman
96 RIVERA Ever
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
101 KUBIŠ Lukáš
102 TYBOR Patrik
103 ROVDER Pavol
105 FOLTÁN Adam
106 LOHINSKÝ Filip
tim
Excelsior
111 BLONDIN Grégory
112 CLERGE Odvelt
113 LACHAGES Alexandre
114 MATARESE Mathieu
115 MATHEAU Joan
116 RABINAUD Alexandre
tim
UV du Nord
132 PELOU Joris
133 RELMY Widjy
134 VANONY Tony
tim
CC Etupes
141 ZINGLE Axel
142 BRAZ-AFONSO Clement
143 LECLAINCHE Gwen
144 RICHARD Maxime
145 SEDDIKI Johan
146 PIERRE Eliott
tim
Team Ghi Gwada
151 DURO Kevin
152 BOUSQUET Pascal
153 CATHERINE Mathieu
tim
Entente Team USCG
161 AGRICOLE Yannis
162 BLONDIN Audric
163 LARGITTE Jeiël
164 URCEL Adrien
165 URCEL Damien
166 VALLUET Hendrick
tim
USR Velo
173 FORCLOT Jordan
174 KONDI Jean-Philippe
175 SUARES Gilles
176 GEORGES Jeanlou
tim
Jeunesse Cycliste
181 LUDJY Jean-Denis
182 BORDEE Gaël
184 GREGORIO Joaquin
185 DELOUMEAUX Jérémy
tim
US Lamentin
192 BOYEAU Fendley
193 LAUTONE Raphael
194 ALARCÓN José
195 LAVERSANNE Damien
tim
Selection Martinique
201 STANISLAS Mickaël
202 ALGER Kylian
203 GOBIN Johan
204 LABEJOF Jordan
205 BRASSEUR Guillaume
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop