ISRAEL - PREMIER TECH
1 NIZZOLO Giacomo
2 CATAFORD Alex
3 BIERMANS Jenthe
4 DOWSETT Alex
7 ZABEL Rick
BORA - HANSGROHE
11 LÜHRS Luis-Joe
12 KOCH Jonas
14 PALZER Anton
15 POLITT Nils
16 PÖSTLBERGER Lukas
17 WANDAHL Frederik
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
21 AULAR Orluis
22 BAGÜES Aritz
23 GONZÁLEZ David
24 LEITAO Iúri
25 MARTÍN Sergio
26 SCHLEGEL Michal
27 BARRENETXEA Jon
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
31 ANIOLKOWSKI Stanisław
32 MERTZ Rémy
33 MOLLY Kenny
34 LIVYNS Arjen
35 PEYSKENS Dimitri
36 TIZZA Marco
37 LAMBRECHT Michiel
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
42 CLAEYS Dimitri
43 PASQUALON Andrea
44 PEÁK Barnabas
45 PETIT Adrien
46 HOORN Taco van der
47 DELACROIX Théo
MOVISTAR TEAM
51 ERVITI Imanol
52 JACOBS Johan
53 KANTER Max
54 LAZKANO Oier
55 GONZÁLEZ Abner
56 RANGEL Vinicius
57 SAMITIER Sergio
COFIDIS
61 BOHLI Tom
62 CARVALHO André
64 CIMOLAI Davide
65 CONSONNI Simone
66 HERRADA José
67 WALLAYS Jelle
TEAM TOTALENERGIES
71 SAGAN Juraj
72 BONIFAZIO Niccolo
74 RODRÍGUEZ Cristian
75 SOUPE Geoffrey
77 VAN GESTEL Dries
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
81 DE WILDE Gilles
82 VERWILST Aaron
83 HESTERS Jules
84 BRAET Vito
85 DENS Tuur
86 FRETIN Milan
87 APERS Ruben
UAE TEAM EMIRATES
91 MOLANO Sebastián
92 ARDILA Andres
93 COVI Alessandro
94 LAENGEN Vegard
95 MCNULTY Brandon
96 TRENTIN Matteo
BURGOS - BH
111 PEŇALVER Manuel
112 SÁNCHEZ Pelayo
113 EZQUERRA Jesús
114 PELEGRÍ Óscar
115 LÓPEZ-CÓZAR Juan
116 MADRAZO Ángel
117 OKAMIKA Ander
HUMAN POWERED HEALTH
121 BASSETT Stephen
122 BROWN Nathan
123 MANNION Gavin
125 HAGA Chad
126 KING Ben
EF EDUCATION - EASYPOST
131 BERG Marijn van den
132 HEALY Ben
133 NAKANE Hideto
134 QUINN Sean
135 SCULLY Tom
136 STEINHAUSER Georg
137 BERG Julius van den
EQUIPO KERN PHARMA
141 JAIME Álex
142 LÓPEZ Jordi
143 ŘEPA Vojtěch
144 NOVIKOV Savva
145 LÓPEZ Diego
146 ARAIZ Sergio
147 SÁNCHEZ Eugenio
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
151 CONTI Valério
152 FEDOROV Jevgenij
153 GRUZDEV Dmitrij
154 NATAROV Jurij
155 NURLYKHASSYM Nur
157 MARTINELLI Davide
EUSKALTEL - EUSKADI
161 LOBATO Juan José
162 AZPARREN Xabier
163 SOTO Antonio
164 JUARISTI Txomin
165 ISASA Xabier
166 BALLARIN Iker
167 ETXEBERRIA Asier
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
171 ALBA Juan
172 RESTREPO Jhonatan
173 MERCHÁN Didier
174 ROJAS Brandon
175 MUŇOZ Daniel
176 PONOMAR Andrii
177 ZURITA Ricardo
EOLO - KOMETA
181 ALBANESE Vincenzo
182 FORTUNATO Lorenzo
183 GAVAZZI Francesco
184 ROPERO Alejandro
185 MAESTRI Mirco
186 SEVILLA Diego
187 VIEGAS Daniel
TEAM ARKÉA - SAMSIC
191 BOUHANNI Nacer
192 DECLERCQ Benjamin
193 LEDANOIS Kévin
194 GRONDIN Donavan
195 McLAY Daniel
196 PAJUR Markus
197 VERRE Alessandro
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.