BAHRAIN VICTORIOUS
1 BILBAO Pello
2 BUITRAGO Santiago
4 NOVAK Domen
5 PERNSTEINER Hermann
6 ZAMBANINI Edoardo
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
11 LÓPEZ Miguel
12 DE LA CRUZ David
13 DOMBROWSKI Joe
14 HENAO Sebastián
15 NATAROV Jurij
16 PRONSKIY Vadim
17 FELLINE Fabio
INEOS GRENADIERS
21 AMADOR Andrej
22 DUNBAR Eddie
23 PORTE Richie
24 PUCCIO Salvatore
25 RIVERA Brandon
26 SIVAKOV Pavel
27 SWIFT Ben
AG2R CITROEN TEAM
31 BOUCHARD Geoffrey
32 BERTHET Clément
33 CALMEJANE Lilian
34 CHAMPOUSSIN Clément
35 GALL Felix
36 HÄNNINEN Jaakko
37 PRODHOMME Nicolas
BORA - HANSGROHE
42 FABBRO Matteo
43 GAMPER Patrick
44 KÄMNA Lennard
45 PALZER Anton
46 UIJTDEBROEKS Cian
47 ZWIEHOFF Ben
EF EDUCATION - EASYPOST
51 CAICEDO Jonathan
52 CARTHY Hugh
54 KUDUS Merhawi
55 QUINN Sean
GROUPAMA - FDJ
62 BADILATTI Matteo
63 STORER Michael
64 VALTER Attila
66 MARTINEZ Lenny
67 THOMPSON Reuben
ISRAEL - PREMIER TECH
72 DE MARCHI Alessandro
74 GOLDSTEIN Omer
75 HAGEN Carl Fredrik
76 NIZZOLO Giacomo
77 PICCOLI James
MOVISTAR TEAM
81 ARCAS Jorge
82 BARTA Will
83 GONZÁLEZ Abner
84 RANGEL Vinicius
85 HOLLMANN Juri
86 ROJAS José
87 RUBIO Einer
TEAM DSM
91 ARENSMAN Thymen
93 BRENNER Marco
95 HAMILTON Chris
96 POOLE Max
97 REINDERINK Pepijn
BARDIANI CSF FAIZANE
101 BATTAGLIN Enrico
102 CAŇAVERAL Johnatan
103 COVILI Luca
104 EL GOUZI Omar
106 RASTELLI Luca
107 ZANA Filippo
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
111 LASTRA Jonathan
112 AMÉZQUETA Julen
113 CEPEDA Jefferson
114 JOHNSTONE Calum
115 PIRA Yesid
116 MARTÍN Sergio
117 CALLE Juan
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
121 ALBA Juan
122 BAIS Mattia
123 BISOLTI Alessandro
124 MUŇOZ Daniel
125 RAVANELLI Simone
126 TESFAZION Natnael
127 ZARDINI Edoardo
EOLO - KOMETA
131 BAIS Davide
132 ALBANESE Vincenzo
133 FETTER Erik
134 DINA Márton
135 RAVASI Edward
136 ROPERO Alejandro
137 VIEGAS Daniel
EQUIPO KERN PHARMA
141 AGIRRE Jon
142 MÉNDEZ Daniel
143 ARAIZ Sergio
144 ARRIETA Igor
145 PARRA José Félix
146 COBO Iván
147 LÓPEZ Jordi
EUSKALTEL - EUSKADI
151 BALLARIN Iker
152 BIZKARRA Mikel
153 BOU Joan
154 CUADRADO Unai
155 ETXEBERRIA Asier
156 IRIBAR Unai
157 ITURRIA Mikel
UNO-X PRO TEAM
161 EG Niklas
162 TRAEN Torstein
163 URIANSTAD Martin
164 HOLTER Ådne
165 KULSET Sindre
166 KULSET Magnus
167 ABRAHAMSEN Jonas
Tirol KTM Cycling Team
171 LIPOWITZ Florian
172 ENGELHARDT Felix
173 MCLAIN Logan
174 VACEK Karel
175 ZANGERLE Emanuel
176 ROSNER Linus
177 HÖRANDTNER Moritz
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.