Okolo Maďarska 2022 (2.1), 11-15. mája
1. | 11.5. | Csákvár > Székesfehérvár | 198 km | Kooij | ||
2. | 12.5. | Karcag > Hajdúszoboszló | 192 km | Jakobsen | ||
3. | 13.5. | Sarospatak > Nyíregyháza | 154 km | Jakobsen | ||
4. | 14.5. | Kazincbarcika > Kazincb. | 177 km | Groenewegen | ||
5. | 15.5. | Miškolc > Kékestetö | 188 km | Tiberi |
Štartová listina |
1. | 11.5. | Csákvár > Székesfehérvár | 198 km | Kooij |
profil etapy, 1650 nastúpaných metrov (© tourdehongrie.hu) |
#TourdeHongrie ????????
— Team BikeExchange-Jayco (@GreenEDGEteam) May 11, 2022
High-five! ✋???? pic.twitter.com/VMtlUK5dF3
????????#TourdeHongrie | #TJVSupdate
— Team Jumbo-Visma Supporters (@TJV_supporters) May 11, 2022
Ondertussen in Hongarije gaat @KooijOlav door met winnen, hij verslaat oa Viviani in een rechtstreeks duel. Groenewegen en Jakobsen kwamen er niet aan te pas. Een knappe prestatie van dit jonge talent. pic.twitter.com/wVudnWqgTz
Vyjadrenie Olava Kooija (víťaz) |
"Etapa, ale aj ten záver, boli veľmi chaotické a hektické. Snažili sme sa vybudovať dobrú pozíciu pred poslednou zákrutou, kde som mal ešte kolegu a do špurtu som vyrazil 200 metrov pred páskou tak ako som chcel, takže skvele to vyšlo. Cítil som za sebou Vivianiho, ale už som si hovoril, že nohy to musia zvládnuť." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 04:34:46 | 14 | ||||
2. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:00 | 5 | ||||
3. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:00 | 3 | ||||
4. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:00 | |||||
5. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:00 | |||||
6. | KANTER Max | Movistar Team | 00:00 |
7. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
8. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
9. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:00 | ||
10. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 00:00 | ||
11. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
12. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
13. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
14. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
15. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
16. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:00 | ||
17. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
18. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:00 | ||
19. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
20. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
21. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
22. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
23. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
24. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
25. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
26. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
27. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
28. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
29. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
30. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
31. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
32. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
33. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
34. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
35. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
36. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
37. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
38. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
39. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:00 | ||
40. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:00 | ||
41. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
42. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
43. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:00 | ||
44. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
45. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
46. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:00 | ||
47. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
48. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
49. | PER David | Adria Mobil | 00:00 | ||
50. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
51. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
52. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:00 | ||
53. | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
54. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
55. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
56. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
57. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 00:00 | ||
58. | RUBIO Einer | Movistar Team | 00:00 | ||
59. | KOVACS David | Maďarsko | 00:00 | ||
60. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
61. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
62. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
63. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
64. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
65. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
66. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
67. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
68. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
69. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
70. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
71. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
72. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
73. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 00:00 | ||
74. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
75. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:00 | ||
76. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:00 | ||
77. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
78. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:00 | ||
79. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
80. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
81. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:00 | ||
82. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:00 | ||
83. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
84. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
85. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
86. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
87. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
88. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
89. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
90. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
91. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
92. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
93. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
94. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
95. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
96. | HORDIJK Bart | Team DSM | 00:00 | ||
97. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
98. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:00 | ||
99. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
100. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 00:00 | ||
101. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 00:00 | ||
102. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
103. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
104. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
105. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
106. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
107. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
108. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
109. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 00:00 | ||
110. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
111. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 00:00 | ||
112. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
113. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
114. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
115. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
116. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:00 | ||
117. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
118. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
119. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
120. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 00:00 | ||
121. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
122. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
123. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 00:00 | ||
124. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:23 | ||
125. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 00:23 | ||
126. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 00:47 | ||
127. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 00:58 | ||
128. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 01:31 | ||
129. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 01:31 | ||
130. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 01:31 | ||
131. | MADAN Ahmed | Bahrain Victorious | 01:50 |
2. | 12.5. | Karcag > Hajdúszoboszló | 192 km | Jakobsen |
profil etapy, 190 nastúpaných metrov (© tourdehongrie.hu) |
#tourdehongrie
— Tour de Hongrie (@Tour_de_Hongrie) May 12, 2022
The crash that occured in the final straight. We hope everyone will be okay. pic.twitter.com/vBGjFqGWbJ
Výsledky etapy | ||||||||
1. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 03:59:20 | 14 | ||||
2. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:00 | 5 | ||||
3. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | 3 | ||||
4. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:00 | |||||
5. | KANTER Max | Movistar Team | 00:00 | |||||
6. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:00 |
7. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
8. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:00 | ||
9. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
10. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
11. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
12. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
13. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:00 | ||
14. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
15. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
16. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
17. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
18. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
19. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
20. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
21. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
22. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
23. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
24. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
25. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
26. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:00 | ||
27. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
28. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
29. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
30. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
31. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:00 | ||
32. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
33. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
34. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
35. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:00 | ||
36. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
37. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
38. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:00 | ||
39. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
40. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:00 | ||
41. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
42. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
43. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
44. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
45. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
46. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
47. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
48. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
49. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 00:00 | ||
50. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:00 | ||
51. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
52. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
53. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:00 | ||
54. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
55. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
56. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:00 | ||
57. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
58. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
59. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
60. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
61. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
62. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
63. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
64. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
65. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
66. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
67. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:00 | ||
68. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
69. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:00 | ||
70. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 01:33 | ||
71. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
72. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
73. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 02:17 | ||
74. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
75. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
76. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
77. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
78. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 02:28 | ||
79. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
80. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:00 | ||
81. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
82. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
83. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:54 | ||
84. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 02:58 | ||
85. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
86. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:00 | ||
87. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 03:06 | ||
88. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 03:06 | ||
89. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 03:16 | ||
90. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 03:16 | ||
91. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
92. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 04:18 | ||
93. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
94. | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | 04:24 | ||
95. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 04:28 | ||
96. | RUBIO Einer | Movistar Team | 00:00 | ||
97. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
98. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 06:28 | ||
99. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 06:28 | ||
100. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
101. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 06:39 | ||
102. | KOVACS David | Maďarsko | 06:39 | ||
103. | HORDIJK Bart | Team DSM | 12:50 | ||
104. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 12:50 | ||
105. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 12:50 | ||
106. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 12:50 | ||
107. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 12:50 | ||
108. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 12:50 | ||
109. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 12:50 | ||
110. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:00 | ||
111. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 12:50 | ||
112. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 12:50 | ||
113. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
114. | PER David | Adria Mobil | 12:50 | ||
115. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 12:50 | ||
116. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 12:50 | ||
117. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 12:50 | ||
118. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 12:50 | ||
119. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 12:50 | ||
120. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 12:50 | ||
121. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 12:50 | ||
122. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 16:29 | ||
123. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 16:29 | ||
124. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 16:29 | ||
125. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 16:29 | ||
126. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 16:29 | ||
127. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 16:29 | ||
128. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 16:29 | ||
129. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
130. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 00:00 | ||
DNF | MADAN Ahmed | Bahrain Victorious | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 08:33:52 | |||||
2. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:04 | |||||
3. | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 00:04 | |||||
4. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:05 | |||||
5. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:08 | |||||
6. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:10 |
7. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:10 | ||
8. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:10 | ||
9. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:10 | ||
10. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:12 | ||
11. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:12 | ||
12. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:13 | ||
13. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:13 | ||
14. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:13 | ||
15. | KANTER Max | Movistar Team | 00:14 | ||
16. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:14 | ||
17. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:14 | ||
18. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
19. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
20. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:14 | ||
21. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:14 | ||
22. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:14 | ||
23. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:14 | ||
24. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:14 | ||
25. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:14 | ||
26. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:14 | ||
27. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:14 | ||
28. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:14 | ||
29. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:14 | ||
30. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:14 | ||
31. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:14 | ||
32. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:14 | ||
33. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:14 | ||
34. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:14 | ||
35. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:14 | ||
36. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:14 | ||
37. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:14 | ||
38. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:14 | ||
39. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:14 | ||
40. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:14 | ||
41. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:14 | ||
42. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:14 | ||
43. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:14 | ||
44. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:14 | ||
45. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:14 | ||
46. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 00:14 | ||
47. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:14 | ||
48. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:14 | ||
49. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:14 | ||
50. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:14 | ||
51. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 | ||
52. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:14 | ||
53. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:14 | ||
54. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:14 | ||
55. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:14 | ||
56. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:14 | ||
57. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:14 | ||
58. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:14 | ||
59. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 | ||
60. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:14 | ||
61. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:14 | ||
62. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:14 | ||
63. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
64. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:14 | ||
65. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
66. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:14 | ||
67. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:14 | ||
68. | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 00:14 | ||
69. | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 00:14 | ||
70. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:14 | ||
71. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:14 | ||
72. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 | ||
73. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:14 | ||
74. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:14 | ||
75. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:14 | ||
76. | RUBIO Einer | Movistar Team | 00:14 | ||
77. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:14 | ||
78. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
79. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 00:14 | ||
80. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:14 | ||
81. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:14 | ||
82. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:14 | ||
83. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:14 | ||
84. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:14 | ||
85. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:14 | ||
86. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:14 | ||
87. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:14 | ||
88. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:37 | ||
89. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 01:01 | ||
90. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 01:45 | ||
91. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 01:47 | ||
92. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 02:31 | ||
93. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 02:42 | ||
94. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 03:08 | ||
95. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 03:12 | ||
96. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 03:20 | ||
97. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 03:20 | ||
98. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 03:30 | ||
99. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 03:30 | ||
100. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 04:32 | ||
101. | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | 04:38 | ||
102. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 04:42 | ||
103. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 06:53 | ||
104. | KOVACS David | Maďarsko | 06:53 | ||
105. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 08:13 | ||
106. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 08:13 | ||
107. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 13:03 | ||
108. | PER David | Adria Mobil | 13:04 | ||
109. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 13:04 | ||
110. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 13:04 | ||
111. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 13:04 | ||
112. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 13:04 | ||
113. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 13:04 | ||
114. | HORDIJK Bart | Team DSM | 13:04 | ||
115. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 13:04 | ||
116. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 13:04 | ||
117. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 13:04 | ||
118. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 13:04 | ||
119. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 13:04 | ||
120. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 13:04 | ||
121. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 13:04 | ||
122. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 13:27 | ||
123. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 14:02 | ||
124. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 16:40 | ||
125. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 16:43 | ||
126. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 16:43 | ||
127. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 16:43 | ||
128. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 16:43 | ||
129. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 16:43 | ||
130. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 16:43 |
3. | 13.5. | Sarospatak > Nyíregyháza | 154 km | cieľ: 17:45 |
profil etapy, 560 nastúpaných metrov (© tourdehongrie.hu) |
???????????? Fabio Jakobsen (Quick Step-Alpha Vinyl) gana la Etapa 3 del Tour de Hungría 2022 ???????? #TDH2022 #TourdeHongrie #Ciclismo #Noticiclismo pic.twitter.com/UGnwIJNHQo
— NotiCiclismo ▶ ???????? #Giro (@Noticiclismo1) May 13, 2022
Výsledky etapy | ||||||||
1. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 03:25:55 | 14 | ||||
2. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:00 | 5 | ||||
3. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | 3 | ||||
4. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:00 | |||||
5. | KANTER Max | Movistar Team | 00:00 | |||||
6. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:00 |
7. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
8. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:00 | ||
9. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
10. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
11. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
12. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:00 | ||
13. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
14. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
15. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
16. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
17. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:00 | ||
18. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:00 | ||
19. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:00 | ||
20. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
21. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
22. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
23. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
24. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
25. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
26. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
27. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
28. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
29. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
30. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
31. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
32. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
33. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
34. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
35. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
36. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
37. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
38. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
39. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
40. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
41. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
42. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
43. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
44. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
45. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 00:00 | ||
46. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
47. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
48. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
49. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
50. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:00 | ||
51. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
52. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
53. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
54. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
55. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:00 | ||
56. | KOVACS David | Maďarsko | 00:00 | ||
57. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
58. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
59. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 00:00 | ||
60. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:00 | ||
61. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:00 | ||
62. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:00 | ||
63. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:00 | ||
64. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
65. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
66. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
67. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
68. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
69. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:00 | ||
70. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
71. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
72. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
73. | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
74. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
75. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:00 | ||
76. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
77. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
78. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:00 | ||
79. | HORDIJK Bart | Team DSM | 00:00 | ||
80. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
81. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 00:00 | ||
82. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
83. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
84. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
85. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
86. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
87. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
88. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
89. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
90. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
91. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:00 | ||
92. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
93. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
94. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
95. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
96. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
97. | PER David | Adria Mobil | 00:00 | ||
98. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 00:00 | ||
99. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
100. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
101. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
102. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
103. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
104. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
105. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
106. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
107. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
108. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
109. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
110. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
111. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
112. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
113. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 00:00 | ||
114. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
115. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:20 | ||
116. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 00:23 | ||
117. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 00:24 | ||
118. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 00:30 | ||
119. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 00:41 | ||
120. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:04 | ||
121. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 01:04 | ||
122. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 01:35 | ||
123. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 01:48 | ||
124. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 01:57 | ||
125. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 02:04 | ||
126. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 03:01 | ||
DNS | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | neštartoval | ||
DNS | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | neštartoval | ||
DNS | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | neštartoval | ||
DNS | RUBIO Einer | Movistar Team | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 11:59:41 | |||||
2. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:06 | |||||
3. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:08 | |||||
4. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:11 | |||||
5. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:12 | |||||
6. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:16 |
7. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:16 | ||
8. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:16 | ||
9. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:18 | ||
10. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:18 | ||
11. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:19 | ||
12. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:19 | ||
13. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:19 | ||
14. | KANTER Max | Movistar Team | 00:20 | ||
15. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:20 | ||
16. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
17. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:20 | ||
18. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:20 | ||
19. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:20 | ||
20. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:20 | ||
21. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:20 | ||
22. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:20 | ||
23. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:20 | ||
24. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:20 | ||
25. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:20 | ||
26. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:20 | ||
27. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:20 | ||
28. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:20 | ||
29. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:20 | ||
30. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:20 | ||
31. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
32. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:20 | ||
33. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:20 | ||
34. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
35. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:20 | ||
36. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:20 | ||
37. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:20 | ||
38. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:20 | ||
39. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
40. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:20 | ||
41. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:20 | ||
42. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:20 | ||
43. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:20 | ||
44. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
45. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:20 | ||
46. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:20 | ||
47. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:20 | ||
48. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:20 | ||
49. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:20 | ||
50. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:20 | ||
51. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:20 | ||
52. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
53. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:20 | ||
54. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:20 | ||
55. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:20 | ||
56. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:20 | ||
57. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:20 | ||
58. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:20 | ||
59. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 00:20 | ||
60. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:20 | ||
61. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:20 | ||
62. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:20 | ||
63. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:20 | ||
64. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:20 | ||
65. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:20 | ||
66. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
67. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:20 | ||
68. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
69. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:20 | ||
70. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:20 | ||
71. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:20 | ||
72. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:20 | ||
73. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:20 | ||
74. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:20 | ||
75. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:20 | ||
76. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:20 | ||
77. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:20 | ||
78. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:20 | ||
79. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 00:20 | ||
80. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:20 | ||
81. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:20 | ||
82. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:20 | ||
83. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 00:40 | ||
84. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 01:07 | ||
85. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 01:47 | ||
86. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 01:51 | ||
87. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 02:37 | ||
88. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 02:46 | ||
89. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 03:14 | ||
90. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 03:18 | ||
91. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 03:26 | ||
92. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 03:26 | ||
93. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 03:36 | ||
94. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 03:57 | ||
95. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 04:06 | ||
96. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 04:38 | ||
97. | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | 04:44 | ||
98. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 06:59 | ||
99. | KOVACS David | Maďarsko | 06:59 | ||
100. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 07:49 | ||
101. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 08:19 | ||
102. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 08:19 | ||
103. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 13:06 | ||
104. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 13:09 | ||
105. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 13:10 | ||
106. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 13:10 | ||
107. | PER David | Adria Mobil | 13:10 | ||
108. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 13:10 | ||
109. | HORDIJK Bart | Team DSM | 13:10 | ||
110. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 13:10 | ||
111. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 13:10 | ||
112. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 13:10 | ||
113. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 13:10 | ||
114. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 13:51 | ||
115. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 13:57 | ||
116. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 14:08 | ||
117. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 14:08 | ||
118. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 14:45 | ||
119. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 14:58 | ||
120. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 16:49 | ||
121. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 16:49 | ||
122. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 16:49 | ||
123. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 16:49 | ||
124. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 16:49 | ||
125. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 17:09 | ||
126. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 18:46 |
4. | 14.5. | Kazincbarcika > Kazincb. | 177 km | Groenewegen |
profil etapy, 1320 nastúpaných metrov (© tourdehongrie.hu) |
#tourdehongrie
— Tour de Hongrie (@Tour_de_Hongrie) May 14, 2022
1st Intermediate Sprint
???? Ózd
1⃣ Vandebosch (????????, AFC) 5 points
2⃣ Dima (????????, GTS) 3 points
3⃣ ???? Van Poucke (????????, SVB) 1 point
Peloton: +1:40
125 km to go, GPM (Farkaslyuk, CAT 2) coming up. pic.twitter.com/rC5MzEK8wd
???????????? Dylan Groenewegen (BikeExchange) gana la Etapa 4 del Tour de Hungría 2022 ???????? #TDH2022 #TourdeHongrie #Ciclismo #Noticiclismo pic.twitter.com/RY3umqCqqF
— NotiCiclismo ▶ ???????? #Giro (@Noticiclismo1) May 14, 2022
Dylan Groenewegen (víťaz) |
"Celý týždeň som mal dobré nohy, ale výsledky sa nedostavili. Preto sme dnes zvolili nový plán. Bolo to ťažké finále s dvoma malými stúpaniami. Tím pre mňa odviedol úžasnú prácu. Bola to fantastická práca a som naozaj šťastný zo svojich tímových kolegov, ktorí ma dostali do skvelej pozície. Dvesto metrov pred cieľom som vyrazil a už som nikoho nevidel." |
7. | KANTER Max | Movistar Team | 00:00 | ||
8. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
9. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
10. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:00 |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 03:59:15 | 14 | ||||
2. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | 5 | ||||
3. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:00 | 3 | ||||
4. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | |||||
5. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:00 | |||||
6. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:00 |
7. | KANTER Max | Movistar Team | 00:00 | ||
8. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
9. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
10. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
11. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
12. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
13. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
14. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
15. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
16. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
17. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:00 | ||
18. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
19. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:00 | ||
20. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
21. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
22. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
23. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
24. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
25. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
26. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:00 | ||
27. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
28. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
29. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
30. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
31. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
32. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
33. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:00 | ||
34. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
35. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
36. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
37. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
38. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
39. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
40. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
41. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:00 | ||
42. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
43. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
44. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
45. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:00 | ||
46. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
47. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:00 | ||
48. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
49. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
50. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:00 | ||
51. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
52. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
53. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
54. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
55. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
56. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
57. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
58. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:00 | ||
59. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:00 | ||
60. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:00 | ||
61. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
62. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:00 | ||
63. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
64. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:00 | ||
65. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:00 | ||
66. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
67. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
68. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:00 | ||
69. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
70. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
71. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:00 | ||
72. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:00 | ||
73. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
74. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
75. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:00 | ||
76. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
77. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 00:00 | ||
78. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:00 | ||
79. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:00 | ||
80. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
81. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:00 | ||
82. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 00:00 | ||
83. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:00 | ||
84. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:00 | ||
85. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:00 | ||
86. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:00 | ||
87. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 00:00 | ||
88. | HORDIJK Bart | Team DSM | 00:00 | ||
89. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 00:24 | ||
90. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 00:35 | ||
91. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 00:35 | ||
92. | PER David | Adria Mobil | 00:35 | ||
93. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
94. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 00:35 | ||
95. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:35 | ||
96. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 00:43 | ||
97. | NABERMAN Tim | Team DSM | 00:46 | ||
98. | EDDY Patrick | Team DSM | 00:46 | ||
99. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 00:46 | ||
100. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 00:46 | ||
101. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 00:46 | ||
102. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 00:46 | ||
103. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 00:46 | ||
104. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 01:34 | ||
105. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 01:37 | ||
106. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 00:00 | ||
107. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:14 | ||
108. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 02:56 | ||
109. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 02:56 | ||
110. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 02:56 | ||
111. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 04:46 | ||
112. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 04:46 | ||
113. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 04:46 | ||
114. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 04:46 | ||
115. | KOVACS David | Maďarsko | 04:46 | ||
116. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 04:46 | ||
117. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 04:46 | ||
118. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 04:46 | ||
119. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 04:46 | ||
120. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 04:46 | ||
121. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 04:46 | ||
122. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 04:46 | ||
123. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 04:46 | ||
124. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 04:46 | ||
125. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 04:46 | ||
DNS | WAERSTED Syver | Uno-X Pro Cycling Team | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | JAKOBSEN Fabio | Quick-Step Alpha Vinyl | 15:58:50 | |||||
2. | BARBIER Rudy | Israel - Premier Tech | 00:10 | |||||
3. | REYNDERS Jens | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:12 | |||||
4. | GROENEWEGEN Dylan | BikeExchange-Jayco | 00:16 | |||||
5. | VIVIANI Elia | INEOS Grenadiers | 00:17 | |||||
6. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 00:17 |
7. | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:18 | ||
8. | WALLS Matthew | BORA-hansgrohe | 00:22 | ||
9. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 00:22 | ||
10. | DINA Marton | EOLO - Kometa Team | 00:22 | ||
11. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:24 | ||
12. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 00:24 | ||
13. | VAN ASBROECK Tom | Israel - Premier Tech | 00:25 | ||
14. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:25 | ||
15. | KANTER Max | Movistar Team | 00:26 | ||
16. | MAYRHOFER Marius | Team DSM | 00:26 | ||
17. | DEHAIRS Simon | Alpecin-Fenix | 00:26 | ||
18. | EINHORN Itamar | Israel - Premier Tech | 00:26 | ||
19. | KRISTOF KARL Adam | Maďarsko | 00:26 | ||
20. | GAZZOLI Michele | Astana Qazaqstan Team | 00:26 | ||
21. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:26 | ||
22. | GONZÁLEZ David | Caja Rural-Seguros RGA | 00:26 | ||
23. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:26 | ||
24. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 00:26 | ||
25. | FINKST Tilen | Adria Mobil | 00:26 | ||
26. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 00:26 | ||
27. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 00:26 | ||
28. | TURNER Ben | INEOS Grenadiers | 00:26 | ||
29. | MARTIN David | EOLO - Kometa Team | 00:26 | ||
30. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:26 | ||
31. | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 00:26 | ||
32. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:26 | ||
33. | MARENGO Umberto | Drone Hopper - Androni G. | 00:26 | ||
34. | DE PESTEL Sander | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:26 | ||
35. | JENSEN August | Human Powered Health | 00:26 | ||
36. | SÉNÉCHAL Florian | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:26 | ||
37. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:26 | ||
38. | NORSGAARD Mathias | Movistar Team | 00:26 | ||
39. | LEITAO Iuri | Caja Rural-Seguros RGA | 00:26 | ||
40. | PELLAUD Simon | Trek-Segafredo | 00:26 | ||
41. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:26 | ||
42. | AMADOR Andrey | INEOS Grenadiers | 00:26 | ||
43. | KAI FENG Chun | Bahrain Victorious | 00:26 | ||
44. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:26 | ||
45. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 00:26 | ||
46. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:26 | ||
47. | GRADEK Kamil | Bahrain Victorious | 00:26 | ||
48. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 00:26 | ||
49. | ABERASTURI Jon | Trek-Segafredo | 00:26 | ||
50. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 00:26 | ||
51. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 00:26 | ||
52. | MARCHIORI Leonardo | Drone Hopper - Androni G. | 00:26 | ||
53. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 00:26 | ||
54. | HEIDUK Kim | INEOS Grenadiers | 00:26 | ||
55. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 00:26 | ||
56. | LUCENKO Alexej | Astana Qazaqstan Team | 00:26 | ||
57. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 00:26 | ||
58. | CHRISTIAN Mark | EOLO - Kometa Team | 00:26 | ||
59. | VAN TRICHT Stan | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:26 | ||
60. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 00:26 | ||
61. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 00:26 | ||
62. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 00:26 | ||
63. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 00:26 | ||
64. | SAUGSTAD Lars | Uno-X Pro Cycling Team | 00:26 | ||
65. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 00:26 | ||
66. | SZARKA Gergely | Giotti Victoria Savini Due | 00:26 | ||
67. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 00:26 | ||
68. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:26 | ||
69. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 00:26 | ||
70. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 00:26 | ||
71. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:26 | ||
72. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:26 | ||
73. | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 00:26 | ||
74. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 00:26 | ||
75. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Bahrain Victorious | 00:26 | ||
76. | MEZGEC Luka | BikeExchange-Jayco | 01:01 | ||
77. | NABERMAN Tim | Team DSM | 01:12 | ||
78. | KOREN Kristjan | Adria Mobil | 01:12 | ||
79. | EDDY Patrick | Team DSM | 01:12 | ||
80. | MULLEN Ryan | BORA-hansgrohe | 01:13 | ||
81. | DEKKER David | Jumbo-Visma | 01:57 | ||
82. | BEVILACQUA Simone | EOLO - Kometa Team | 02:43 | ||
83. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 02:52 | ||
84. | SOLYMOSI Marton | Maďarsko | 03:22 | ||
85. | GIDICH Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 03:32 | ||
86. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Cycling Team | 03:42 | ||
87. | MARTINELLI Davide | Astana Qazaqstan Team | 04:18 | ||
88. | LÜHRS Luis-Joe | BORA-hansgrohe | 04:38 | ||
89. | GRÖNDAHL JANSEN Amund | BikeExchange-Jayco | 04:47 | ||
90. | VAN POUCKE Aaron | Sport Vlaanderen-Baloise | 05:08 | ||
91. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 05:12 | ||
92. | BAUER Jack | BikeExchange-Jayco | 05:27 | ||
93. | MOSCHETTI Matteo | Trek-Segafredo | 05:32 | ||
94. | STEELS Stijn | Quick-Step Alpha Vinyl | 05:34 | ||
95. | KEISSE Iljo | Quick-Step Alpha Vinyl | 06:39 | ||
96. | ETXEBERRIA Josu | Caja Rural-Seguros RGA | 08:10 | ||
97. | VAN DIJKE Tim | Jumbo-Visma | 08:25 | ||
98. | GELEIJN Owen | Jumbo-Visma | 08:25 | ||
99. | FINATTI Davide | Giotti Victoria Savini Due | 11:51 | ||
100. | KOVACS David | Maďarsko | 11:51 | ||
101. | PÖSTLBERGER Lukas | BORA-hansgrohe | 12:41 | ||
102. | ZURITA Ricardo | Drone Hopper - Androni G. | 13:12 | ||
103. | DALLA VALLE Nicolas | Giotti Victoria Savini Due | 13:15 | ||
104. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 13:16 | ||
105. | HORDIJK Bart | Team DSM | 13:16 | ||
106. | PER David | Adria Mobil | 13:51 | ||
107. | MEYER Cameron | BikeExchange-Jayco | 14:49 | ||
108. | KUSZTOR Peter | Team Novo Nordisk | 14:53 | ||
109. | BROWN Nathan | Human Powered Health | 15:00 | ||
110. | MONACO Alessandro | Giotti Victoria Savini Due | 15:28 | ||
111. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 15:31 | ||
112. | RODENBERG Frederik | Team DSM | 15:37 | ||
113. | WESTGAARD HOLTHER Trym | Drone Hopper - Androni G. | 16:12 | ||
114. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 16:55 | ||
115. | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | 17:30 | ||
116. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 17:30 | ||
117. | SZIJARTO Zeteny | Maďarsko | 18:02 | ||
118. | MESZAROS Bence | Maďarsko | 18:02 | ||
119. | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 18:02 | ||
120. | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 18:02 | ||
121. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 18:52 | ||
122. | DIMA Emil | Giotti Victoria Savini Due | 18:54 | ||
123. | FILUTAS Viktor | Adria Mobil | 20:11 | ||
124. | OROSZ Gergely | Maďarsko | 21:41 | ||
125. | MALNASI Joszef-Attila | Giotti Victoria Savini Due | 21:41 |
5. | 15.5. | Miškolc > Kékestetö | 188 km | cieľ: 14:25 |
profil etapy, 2750 nastúpaných metrov (© tourdehongrie.hu) |
#tourdehongrie
— Tour de Hongrie (@Tour_de_Hongrie) May 15, 2022
1st GPM
⛰️ Hollóstető (CAT 1)
1️⃣ Dalla Valle (????????, GTS) 10 points
2️⃣ Reynders (????????, SVB) 7
3️⃣ Marengo (????????, DRA) 5
4️⃣ Finkst (????????, ADR) 4
5️⃣ Karl (????????, HUN) 3
6️⃣ Martin (????????, EOK) 2
7️⃣ Mullen (????????, BOH) 1 pic.twitter.com/CVVzru3gun
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 04:39:31 | 14 | ||||
2. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 00:02 | 5 | ||||
3. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:21 | 3 | ||||
4. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:25 | |||||
5. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:25 | |||||
6. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:31 |
7. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:32 | ||
8. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:41 | ||
9. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:48 | ||
10. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:55 | ||
11. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:57 | ||
12. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 00:59 | ||
13. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:01 | ||
14. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 01:01 | ||
15. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 01:05 | ||
16. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 01:07 | ||
17. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 01:15 | ||
18. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 01:15 | ||
19. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 01:19 | ||
20. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 01:22 | ||
21. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 01:25 | ||
22. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 01:25 | ||
23. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 01:25 | ||
24. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 01:30 | ||
25. | HORDIJK Bart | Team DSM | 01:30 | ||
26. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 01:32 | ||
27. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 01:36 | ||
28. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 01:41 | ||
29. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 01:42 | ||
30. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 01:43 | ||
31. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 01:46 | ||
32. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 01:47 | ||
33. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 01:49 | ||
34. | KANTER Max | Movistar Team | 01:51 | ||
35. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 01:51 | ||
36. | UHLIG Henri | Alpecin-Fenix | 01:57 | ||
37. | VAN BELLE Loe | Jumbo-Visma | 02:04 | ||
38. | VAN DEN BOSSCHE Fabio | Alpecin-Fenix | 02:15 | ||
39. | SWIRBUL Keegan | Human Powered Health | 02:19 | ||
40. | POLITT Nils | BORA-hansgrohe | 02:19 | ||
41. | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:19 |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | DUNBAR Edward | INEOS Grenadiers | 20:38:43 | |||||
2. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:21 | |||||
3. | BATTISTELLA Samuele | Astana Qazaqstan Team | 00:28 | |||||
4. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 00:29 | |||||
5. | FREDRIK HAGEN Carl | Israel - Premier Tech | 00:35 | |||||
6. | EG Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 00:36 |
7. | NEILANDS Krists | Israel - Premier Tech | 00:43 | ||
8. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:52 | ||
9. | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 00:59 | ||
10. | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:01 | ||
11. | JANSSENS Jimmy | Alpecin-Fenix | 01:03 | ||
12. | BARONCINI Filippo | Trek-Segafredo | 01:05 | ||
13. | HERREGODTS Rune | Sport Vlaanderen-Baloise | 01:05 | ||
14. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros RGA | 01:19 | ||
15. | BALMER Alexandre | BikeExchange-Jayco | 01:19 | ||
16. | GLIVAR Gal | Adria Mobil | 01:23 | ||
17. | HELLEMOSE Asbjørn | Trek-Segafredo | 01:26 | ||
18. | ROSSKOPF Joey | Human Powered Health | 01:27 | ||
19. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 01:29 | ||
20. | MARTIN Sergio | Caja Rural-Seguros RGA | 01:29 | ||
21. | HOCEVAR Kristijan | Adria Mobil | 01:34 | ||
22. | VANDEBOSCH Toon | Alpecin-Fenix | 01:36 | ||
23. | SEVILLA Diego | EOLO - Kometa Team | 01:36 | ||
24. | ELOSEGUI Iñigo | Movistar Team | 01:40 | ||
25. | MACIEJUK Filip | Bahrain Victorious | 01:46 | ||
26. | BISOLTI Alessandro | Drone Hopper - Androni G. | 01:47 | ||
27. | FEDOROV Jevgenij | Astana Qazaqstan Team | 01:50 | ||
28. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix | 01:51 | ||
29. | KANTER Max | Movistar Team | 01:55 | ||
30. | CHIRICO Luca | Drone Hopper - Androni G. | 01:55 | ||
31. | FANCELLU Alessandro | EOLO - Kometa Team | 03:37 | ||
32. | TIBERI Antonio | Trek-Segafredo | 12:44 | ||
33. | HORDIJK Bart | Team DSM | 14:24 | ||
34. | MURPHY Kyle | Human Powered Health | 16:10 | ||
35. | PIRA Yesid | Caja Rural-Seguros RGA | 18:22 |