GP du canton d'Argovie 2016 (1.HC), štvrtok 9. júna (53. ročník)
št | 9.6. | Leuggern > Leuggern | 189 km | Nizzolo |
Štartová listina |
Švajčiarske podujatie sa skončilo špurtom okresaného balíka, v ktorom bol najrýchlejší Giacomo Nizzolo. Taliansky jazdec tak ukončil čakanie na víťazstvo, ktoré ho prenasledovalo na Gire. Peter Velits podujatie nedokončil, podobne ako veľké časť pretekárov.
Výsledky | ||||||||
1. | NIZZOLO Giacomo | Trek - Segafredo | 4:08:38 | 200 | ||||
2. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | 150 | ||||
3. | TANNER David | IAM Cycling | 00:00 | 125 | ||||
4. | SBARAGLI Kristian | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | 100 | ||||
5. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | 85 | ||||
6. | DEMPSTER Zakkari | Bora-Argon 18 | 00:00 | 70 | ||||
7. | CORT NIELSEN Magnus | Orica GreenEDGE | 00:00 | 60 | ||||
8. | DILLIER Silvan | BMC Racing Team | 00:00 | 50 | ||||
9. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | 40 | ||||
10. | ČERNECKIJ Sergej | Team Katusha | 00:00 | 35 |
DNF | VELITS Peter | BMC Racing Team | odstúpil |
11. | VAN HECKE Preben | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 30 | |
12. | KORETZKY Clément | Team Vorarlberg | 00:00 | 25 | |
13. | DECLERCQ Tim | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 20 | |
14. | KOLOBNEV Alexandr | Gazprom-RusVelo | 00:00 | 15 | |
15. | HUPOND Thierry | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | 10 | |
16. | ALBASINI Michael | Orica GreenEDGE | 00:00 | 5 | |
17. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 00:00 | 5 | |
18. | MüLLER Patrick | Švajčiarsko | 00:00 | 5 | |
19. | TXURRUKA Amets | Orica GreenEDGE | 00:00 | 5 | |
20. | COSTA Rui | Lampre - Merida | 00:00 | 5 | |
21. | BAUGNIES Jerome | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | 5 | |
22. | BYSTRøM Sven Erik | Team Katusha | 00:00 | 5 | |
23. | PFINGSTEN Christoph | Bora-Argon 18 | 00:00 | 5 | |
24. | BERHANE Natnael | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | 5 | |
25. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | |
26. | THIèRY Cyrille | Švajčiarsko | 00:00 | 5 | |
27. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 5 | |
28. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 5 | |
29. | DENZ Nico | Ag2r La Mondiale | 00:00 | 5 | |
30. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | |
31. | MENDES José | Bora-Argon 18 | 00:00 | 3 | |
32. | ELMIGER Martin | IAM Cycling | 00:00 | 3 | |
33. | SCHAR Michael | BMC Racing Team | 00:00 | 3 | |
34. | SOUSA Sérgio | Team Vorarlberg | 00:00 | 3 | |
35. | PANTANO Jarlinson | IAM Cycling | 00:00 | 3 | |
36. | VAN RENSBURG Reinardt | Dimension Data for Qhubeka | 00:00 | 3 | |
37. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:00 | 3 | |
38. | REUTIMANN Mathias | Švajčiarsko | 00:00 | 3 | |
39. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | 3 | |
40. | HERKLOTZ Silvio | Bora-Argon 18 | 00:00 | 3 | |
41. | SCHURTER Nino | Švajčiarsko | 00:00 | ||
42. | BÉRARD Julien | Ag2r La Mondiale | 00:00 | ||
43. | SÁNCHEZ Samuel | BMC Racing Team | 00:00 | ||
44. | WYSS Danilo | BMC Racing Team | 00:00 | ||
45. | NIČ Artem | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
46. | FRANKINY Kilian | Švajčiarsko | 00:00 | ||
47. | JAUREGUI Quentin | Ag2r La Mondiale | 00:00 | ||
48. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
49. | LÓPEZ Miguel | Astana Pro Team | 00:00 | ||
50. | PELLAUD Simon | IAM Cycling | 00:19 | ||
51. | WARBASSE Larry | IAM Cycling | 00:25 | ||
52. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 00:25 | ||
53. | NIKOLAJEV Sergej | Gazprom-RusVelo | 00:27 | ||
54. | KOREN Kristijan | Cannondale Pro Cycling Team | 00:31 | ||
55. | MARCATO Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:58 | ||
56. | THWAITES Scott | Bora-Argon 18 | 00:59 | ||
57. | SCHILLINGER Andreas | Bora-Argon 18 | 00:59 | ||
58. | LANG Pirmin | IAM Cycling | 01:35 | ||
59. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:48 | ||
60. | DE VREESE Laurens | Astana Pro Team | 01:48 | ||
61. | KIRSCH Alex | Stölting Service Group | 01:48 | ||
62. | KUDUS Merhawi | Dimension Data for Qhubeka | 01:48 | ||
63. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 01:49 | ||
64. | REIJNEN Kiel | Trek - Segafredo | 01:49 | ||
65. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:49 | ||
66. | ARSLANOV Ildar | Gazprom-RusVelo | 01:49 | ||
67. | KÜNG Stefan | BMC Racing Team | 01:49 | ||
68. | SCHIR Théry | Švajčiarsko | 01:49 | ||
69. | SENNI Manuel | BMC Racing Team | 01:49 | ||
70. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 01:49 | ||
71. | BOOM Lars | Astana Pro Team | 01:50 | ||
72. | THOMSON Jay Robert | Dimension Data for Qhubeka | 03:50 | ||
73. | PACHER Quentin | Delko Marseille Provence KTM | 05:19 | ||
74. | BIDARD François | Ag2r La Mondiale | 06:35 | ||
75. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 06:57 | ||
76. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 06:57 | ||
77. | REIHS Michael | Stölting Service Group | 06:57 | ||
78. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 06:57 | ||
79. | SERGENT Jesse | Ag2r La Mondiale | 06:57 | ||
80. | SCHELLING Patrick | Team Vorarlberg | 06:58 | ||
81. | DE GENDT Aime | Topsport Vlaanderen - Baloise | 06:58 | ||
82. | DURAŠEK Kristijan | Lampre - Merida | 06:58 | ||
83. | ARASHIRO Yukiya | Lampre - Merida | 06:58 | ||
84. | LAGUTIN Sergej | Team Katusha | 06:59 | ||
85. | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | 06:59 | ||
86. | SISKEVICIUS Evaldas | Delko Marseille Provence KTM | 06:59 | ||
DNF | ALAFACI Eugenio | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | BAGDONAS Gediminas | Ag2r La Mondiale | odstúpil | ||
DNF | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | BANDIERA Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | BEWLEY Sam | Orica GreenEDGE | odstúpil | ||
DNF | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | BOHLI Tom | BMC Racing Team | odstúpil | ||
DNF | BONO Matteo | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | BRAMMEIER Matthew | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | BRÜNGGER Nico | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | CANCELLARA Fabian | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | CHEUNG King Lok | Orica GreenEDGE | odstúpil | ||
DNF | CIMOLAI Davide | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | COSTA Mário | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | DANIEL Maxime | Ag2r La Mondiale | odstúpil | ||
DNF | DE KETELE Kenny | Topsport Vlaanderen - Baloise | odstúpil | ||
DNF | DEHAES Kenny | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | DEVOLDER Stijn | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | DEVRIENDT Tom | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | EWAN Caleb | Orica GreenEDGE | odstúpil | ||
DNF | FLUCKIGER Lukas | Švajčiarsko | odstúpil | ||
DNF | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | GULDHAMMER Rasmus | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | GÜLLER Timo | Švajčiarsko | odstúpil | ||
DNF | ISAJČEV Vladimir | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | JAUN Lukas | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | JÄGER Patrick | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | KLUGE Roger | IAM Cycling | odstúpil | ||
DNF | KOEP Thomas | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | KOHLER Martin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | KUCHER Michael | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | LAAS Martin | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | LEHNER Daniel | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | MAGER Christian | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | MARANGONI Alan | Cannondale Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | NARDIN Alberto | Androni Giocattoli - Sidermec | odstúpil | ||
DNF | NIYONSHUTI Adrien | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | PASCHE Frank | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | PERAUD Jean-Christophe | Ag2r La Mondiale | odstúpil | ||
DNF | PIRES Bruno | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | POLANČ Jan | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | POLITT Nils | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | PÖSTLBERGER Lukas | Bora-Argon 18 | odstúpil | ||
DNF | RAST Gregory | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | REUTTER Sven | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | SAVITSKIJ Ivan | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | SCHLECK Fränk | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | SCHWARZMANN Michael | Bora-Argon 18 | odstúpil | ||
DNF | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | SKUJINŠ Toms | Cannondale Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | STRAND GALTA Fredrik | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | VANOTTI Alessandro | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | VELITS Peter | BMC Racing Team | odstúpil | ||
DNF | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | WINTER Nicolas | Team Vorarlberg | odstúpil | ||
DNF | ZEPUNTKE Ruben | Cannondale Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | ZOIDL Riccardo | Trek - Segafredo | odstúpil | ||
DNF | ZURITA Francesc | Team Vorarlberg | odstúpil |
profil pretekov - 10 okruhov (© gippingen.ch) |