Coppa Agostoni 2016 (1.1), štvrtok 15. septembra (70. ročník)
št | 15.9. | Lissone > Lissone | 199 km | Colbrelli |
Štartová listina |
Zvlnený profil nepriniesol žiadne prekvapenie a o víťazovi rozhodol špurt okresaného balíka, hoci posledný utečenec Miguel Angel Benito bol chytený len niekoľko stoviek metrov pred páskou. Výborný finiš v náročných pretekoch potvrdil Sonny Colbrelli, ktorý sa dokáže presadiť na podobných jednorazovkách, ale už by rád získal víťazstvo aj na veľkom podujatí. Taliansky jazdec porazil v špurte svojich krajanov Diega Ulissiho a Francesca Gavazziho. Zaujímavosťou bolo, že preteky dokončilo len 46 cyklistov.
Výsledky | ||||||||
1. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 5:05:57 | 125 | ||||
2. | ULISSI Diego | Lampre - Merida | 00:00 | 85 | ||||
3. | GAVAZZI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 70 | ||||
4. | VISCONTI Giovanni | Taliansko | 00:00 | 60 | ||||
5. | BOLE Grega | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 50 | ||||
6. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | 40 | ||||
7. | FEDI Andrea | Wilier - Southeast | 00:00 | 35 | ||||
8. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | 30 | ||||
9. | BUSATO Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | 25 | ||||
10. | LASTRA Jonathan | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 20 |
11. | VIGANO Davide | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 15 | |
12. | SHALUNOV Evgeny | Gazprom-RusVelo | 00:00 | 10 | |
13. | REBELLIN Davide | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | 5 | |
14. | MOSCON Gianni | Taliansko | 00:00 | 5 | |
15. | ZAMPARELLA Marco | Amore & Vita - Selle SMP | 00:00 | 5 | |
16. | GAZZARA Michele | Norda-MG.Kvis Vega | 00:00 | 3 | |
17. | FERRARI Fabricio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 3 | |
18. | GROSSCHARTNER Felix | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | 3 | |
19. | LOZANO David | Team Novo Nordisk | 00:00 | 3 | |
20. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 00:00 | 3 | |
21. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | 3 | |
22. | AMEZQUETA Julen | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | |
23. | OCKELOEN Jasper | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 3 | |
24. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 00:00 | 3 | |
25. | MARTINEZ Daniel Felipe | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | |
26. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
27. | TORRES Rodolfo | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
28. | CONTI Valerio | Lampre - Merida | 00:00 | ||
29. | ZAKARIN Ajdar | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
30. | BONGIORNO Francesco | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
31. | KOLOBNEV Alexandr | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
32. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
33. | SELVAGGI Mirko | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:06 | ||
34. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:07 | ||
35. | BENITO Miguel Ángel | Caja Rural - Seguros RGA | 00:07 | ||
36. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:07 | ||
37. | CUNEGO Damiano | Nippo - Vini Fantini | 00:07 | ||
38. | TALIANI Alessio | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:07 | ||
39. | SOLOMENNIKOV Andrej | Gazprom-RusVelo | 00:13 | ||
40. | MASNADA Fausto | Lampre - Merida | 00:14 | ||
41. | FRAPPORTI Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:30 | ||
42. | TURRIN Alex | Unieuro Wilier | 00:30 | ||
43. | ZILIOLI Gianfranco | Nippo - Vini Fantini | 00:52 | ||
44. | PELLIZOTTI Franco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:52 | ||
45. | BERNAL Egan | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:41 | ||
46. | BELDA David | Team Roth | 02:07 | ||
DNF | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | ARAMENDIA Javier | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | BARBERO Carlos | Caja Rural - Seguros RGA | odstúpil | ||
DNF | BECKERINGH Derk Abel | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | BELLETTI Manuel | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | BERLATO Giacomo | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | BEUKEBOOM Dion | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | BIZHIGITOV Zhandos | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | BORELLA Federico | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | BRATASHCHUK Andrii | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | BRUN Frederic | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | BRÜNGGER Nico | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | BUTS Vitalij | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | CACCIOTTI Andrea | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | CAMPIGLI Nicola | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | CECCHIN Alberto | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | CELANO Danilo | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | CLANCY Stephen | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | COVILI Luca | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | DE BOD Stefan | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | DE NEGRI Pier Paolo | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | DI FRANCESCO Gian Marco | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | DI GENOVA Pietro | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | DI SANTE Antonio | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | DLAMINI Nickolas | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | DZHUS Volodymyr | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | ERŠOV Artur | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | JEVTUŠENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | FANKHAUSER Clemens | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | FEDELI Alessandro | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | FEILLU Brice | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | FENG Chun Kai | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | FICARA Pierpaolo | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | FILOSI Iuri | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | FINETTO Mauro | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | FIORELLI Filippo | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | FOLIFOROV Alexander | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | FOMINIK Danil | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | FONSECA Armindo | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANGIONI Alessandro | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | FRANKOVIC Mateo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | GAFFURINI Nicola | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | GENOVESE Nicola | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | GESBERT Elie | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | GIBBONS Ryan | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | GUARNIERI Jacopo | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | HALILAJ Redi | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | HENTTALA Joonas | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | HIRT Jan | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | HISHINUMA Yukinori | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | JABUKA David | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KAMSTRA Brian | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | KAMIŠEV Arman | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | KATZMAYER Daniel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | CHRIPTA Andrij | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | KISERLOVSKI Emanuel | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | KOISHI Yuma | Nippo - Vini Fantini | odstúpil | ||
DNF | KOŽATAJEV Bachtijar | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | KRIZEK Matthias | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | KULIMBETOV Nurbolat | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | KUSTADINČEV Roman | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | LAGKUTI Sergej | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | LEDANOIS Kevin | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | LOUBET Julien | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | MARQUEZ José | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | MEGIAS Javier | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | MODOLO Sacha | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | MORA Luis | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | MOVCHAN Sergii | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | MUCELLI Davide | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | NARDELLI Stefano | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | NAVARRA Junrey Janjan | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NDAYISENGA Valens | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | NEUHAUSER Marcel | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NIEMIEC Przemyslaw | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | NIZZOLO Giacomo | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | odstúpil | ||
DNF | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | PAULUS Dennis | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PELEGRí Óscar | Amore & Vita - Selle SMP | odstúpil | ||
DNF | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | PONZI Simone | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | POZZATO Filippo | Wilier - Southeast | odstúpil | ||
DNF | PREVAR Oleksandr | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | RABOTTINI Matteo | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | RAVANELLI Simone | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | REPSE Uros | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | ROMANO Francesco | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | ROTA Lorenzo | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | ROTONDI Matteo | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SALIE Shameeg | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | SALVADOR Enrico | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | SALVIETTI Niccolò | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | SANTORO Antonio | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | SCARTEZZINI Michele | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | SCHÖNBERGER Sebastian | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SENDROS Llibert | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | SEPÚLVEDA Eduardo | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | SPREAFICO Matteo | Kolss BDC Team | odstúpil | ||
DNF | STÜSSI Colin | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | SORENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | odstúpil | ||
DNF | TECCHIO Marco | Unieuro Wilier | odstúpil | ||
DNF | THALMANN Roland | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | TOTò Paolo | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil | ||
DNF | TROIA Oliviero | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | UWIZEYIMANA Bonaventure | Dimension Data for Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | VELASCO Simone | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | VIOLA Michele | Meridiana Kamen Team | odstúpil | ||
DNF | VIVIANI Elia | Taliansko | odstúpil | ||
DNF | WACHTER Alexander | Tirol Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | WESTRA Lieuwe | Astana Pro Team | odstúpil | ||
DNF | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | odstúpil | ||
DNF | ZARDINI Edoardo | Bardiani - CSF | odstúpil | ||
DNF | ZURLO Federico | Lampre - Merida | odstúpil | ||
DNF | ZVERKOV Evgeny | Norda-MG.Kvis Vega | odstúpil |
profil pretekov (© scmobililissone.com) |