Cycling Team Friuli
1 BAIS Mattia
2 ORLANDI Massimo
3 BAIS Davide
4 GIURIATO Alberto
5 DONEGà Matteo
Poľsko
11 MACIEJUK Filip
12 TRACZ Szymon
13 MALECKI Kamil
14 KRAWCZYK Szymon
15 BOGUSLAWSKI Marceli
Slovensko
21 BELLAN Juraj
22 OROS Samuel
23
ŠTOČEK Matúš
24 BABIČ Adrián
25 VLČÁK Martin
Litva
31 LAŠINIS Venantas
32 GEMBECKAS Tomas
33 VALIUKAS Paulius
34 PUNKRYS Kasparas
35 VAITAITIS Kestutis
Ukrajina
41 KRYVYCH Oleksander
42 MUSIENKO Bohdan
43 ROZHONIUK Andrii
44 SHEVCHENKO Oleksander
45 SHCHERBAN Vladyslav
Kobánya Cycling Team
61 MÓRICZ Dániel
62 ØVERLAND Erik
63 ISTLSTEKKER Zsolt
64 LÁSZLÓ Attila
65 CZÉH Balazs
Team Hurom
71 ANIOLKOWSKI Stanislaw
72 KONIECZNY Mikołaj
73 MANOWSKI Mateusz
74 KLOC Dawid
LKT Team Brandenburg
81 APPELT Leo
83 KOCH Christian
84 TAEBLING Paul
85 WEBER Philip
Pannon Cycling Team
91 DINA Márton
92 VALTER Attila
93 SZABÓ Miklos
94 DINA Dániel
95 FILUTÁS Viktor
Destil-Parkhotel Valkenburg
101 BEARD Cameron
102 LOON Jordi van
103 JONG Timo de
104 ERIKSSON Jacob
105 HEIJDEN Maik van der
Klaipeda Cycling Team
111 BENIUŠIS Justas
112 ADOMAITIS Rojus
113 ZUBRICKAS Romas
114 MIKALAJUNAS Ignas
115 JANUSKEVICIUS Mantas
KK Tarnovia Tarnowo Podgórn
121 SÓJKA Mikołaj
122 KOSTANSKI Mateusz
123 BYSTRZYCKI Wojciech
124 LAMASZEWSKI Jan
125 BURCZAK Dawid
KK Kranj
131 ČOTAR Luka
132 ČEMAŽAR Nik
133 KVASINA Filip
134 LAVRIČ Martin
135 PRIMOŽIČ Jaka
WV De Jonge Renner
141 SINSCHEK Nils
143 ELZAKKER Wout van
144 IERSEL Youri van
145 BOUWMANS Bryan
146 OLDE MEIERINK Lars
Delio Gallina Colosio Eur
151 ZANDRI Francesco
152 GALDOUNE Amin
153 RADICE Raffaele
154 PELI Flavio
155 DI FELICE Francesco
Kontent-DKSI
161 KISS Hunor
162 SZENTPETERI Andras
163 FEGYVERES Máté
164 SZARKA Gergely
165 SASVARI Dániel
GKS Cartusia Bike Atelier
171 WISZNIEWSKI Kacper
172 KRUKOWSKI Jan
173 SLAWEK Damian
174 CENIUCH Wojciech
175 MIGAS Dawid
Team Sapura Cycling
181 ZAKARIA Akmal
182 MISBAH Muhsin
183 SAHARIL Muhammad
184 MOHD ZARIFF Nur Aiman
Wieler Ploeg Groot Amsterdam
191 BURGER Sven
192 KRIJNSEN Jobbe
193 MOURIS Teun
194 KROEZE Thimo
195 STEINBUSCH Joep
KS Pogoń Mostostal Puławy
201 PEKALA Piotr
202 GÓRECKI Patryk
203 STANISZWESKI Daniel
204 SOLINSKI Patryk
205 KUCIO Krzysztof
Stredoslovenský región
211 PODOLÁK Patrik
212 VANČO Filip
213 KAŠKO Dávid
214 MICHALIČKA Juraj
215 HLOŽA Michal
TC Chrobry Scott Głogów
221 SZÓSTKA Pawel
222 MURIAS Jakub
223 WOJTANEK Bartlomiej
224 JąKALA Jakub
225 JAGIELA Adam
Delta Cycling Rotterdam
231 HOPPEZAK Vincent
232 BERG Marijn van den
233 DOOL Jens van den
234 BAX Sjoerd
235 TULNER Rens
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.