Druhý súťažný blok Gira sa nedá označiť inak ako taliansky. Po Dainesem a Oldanim dostal Talianov opäť na varu miláčik publika Giulio Ciccone, ktorý si po sólo úniku nenechal ujsť aj hod okuliarov do davu pred páskou. Pred tretím týždňom sa prezliekol do ružového dresu Richard Carapaz. Výškové metre a záverečná časovka však sľubujú vzrušujúci záver Gira.
Všetky podcasty nájdete tu, môžete ich počúvať aj cez aplikácie iTunes l Spotify
Priebežné poradie pretekov po 15. etape | ||||||||
1. | CARAPAZ Richard | INEOS Grenadiers | 63:06:57 | |||||
2. | HINDLEY Jai | BORA-hansgrohe | 00:07 | |||||
3. | ALMEIDA Joao | UAE Team Emirates | 00:30 | |||||
4. | LANDA Mikel | Bahrain Victorious | 00:59 | |||||
5. | POZZOVIVO Domenico | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:01 | |||||
6. | BILBAO Pello | Bahrain Victorious | 01:52 | |||||
7. | BUCHMANN Emanuel | BORA-hansgrohe | 01:58 | |||||
8. | NIBALI Vincenzo | Astana Qazaqstan Team | 02:58 | |||||
9. | LOPEZ Juan Pedro | Trek-Segafredo | 04:04 | |||||
10. | MARTIN Guillaume | Cofidis | 08:02 |
11. | VALVERDE Alejandro | Movistar Team | 09:06 | ||
12. | HIRT Jan | Intermarché-Wanty-Gobert | 09:16 | ||
13. | KELDERMAN Wilco | BORA-hansgrohe | 10:34 | ||
14. | HAMILTON Lucas | BikeExchange-Jayco | 11:28 | ||
15. | ARENSMAN Thymen | Team DSM | 11:47 | ||
16. | CICCONE Giulio | Trek-Segafredo | 15:33 | ||
17. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 16:20 | ||
18. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 16:39 | ||
19. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 16:46 | ||
20. | MOLLEMA Bauke | Trek-Segafredo | 17:36 | ||
21. | YATES Simon | BikeExchange-Jayco | 18:44 | ||
22. | OOMEN Sam | Jumbo-Visma | 20:43 | ||
23. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 25:37 | ||
24. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 32:33 | ||
25. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan Team | 35:13 | ||
26. | CHÉREL Mikaël | AG2R Citroën Team | 35:22 | ||
27. | COVILI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 35:26 | ||
28. | BOUWMAN Koen | Jumbo-Visma | 43:37 | ||
29. | PORTE Richie | INEOS Grenadiers | 48:06 | ||
30. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 49:59 | ||
31. | ROTA Lorenzo | Intermarché-Wanty-Gobert | 53:04 | ||
32. | SOSA Ivan | Movistar Team | 53:50 | ||
33. | ULISSI Diego | UAE Team Emirates | 57:27 | ||
34. | VANSEVENANT Mauri | Quick-Step Alpha Vinyl | 59:07 | ||
35. | LEEMREIZE Gijs | Jumbo-Visma | 01:02:43 | ||
36. | FORMOLO Davide | UAE Team Emirates | 01:03:24 | ||
37. | HOWSON Damien | BikeExchange-Jayco | 01:03:49 | ||
38. | HAMILTON Chris | Team DSM | 01:05:04 | ||
39. | PRONSKIY Vadim | Astana Qazaqstan Team | 01:06:57 | ||
40. | NARVAEZ Jhonnatan | INEOS Grenadiers | 01:11:02 | ||
41. | FOSS Tobias | Jumbo-Visma | 01:13:11 | ||
42. | FELLINE Fabio | Astana Qazaqstan Team | 01:14:22 | ||
43. | TAARAMÄE Rein | Intermarché-Wanty-Gobert | 01:15:41 | ||
44. | COSTA Rui | UAE Team Emirates | 01:15:57 | ||
45. | TUSVELD Martijn | Team DSM | 01:19:58 | ||
46. | COVI Alessandro | UAE Team Emirates | 01:20:48 | ||
47. | NOVAK Domen | Bahrain Victorious | 01:21:33 | ||
48. | SKJELMOSE JENSEN Mattias | Trek-Segafredo | 01:24:25 | ||
49. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 01:24:33 | ||
50. | TEJADA Harold | Astana Qazaqstan Team | 01:27:02 | ||
51. | VALTER Attila | Groupama-FDJ | 01:27:27 | ||
52. | VILLELLA Davide | Cofidis | 01:28:58 | ||
53. | ALBANESE Vincenzo | EOLO - Kometa Team | 01:34:04 | ||
54. | TULETT Ben | INEOS Grenadiers | 01:34:25 | ||
55. | GABBURO Davide | Bardiani CSF Faizanè | 01:34:35 | ||
56. | CAICEDO Jonathan | EF Education-EasyPost | 01:35:09 | ||
57. | PETERS Nans | AG2R Citroën Team | 01:37:20 | ||
58. | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 01:37:56 | ||
59. | POELS Wout | Bahrain Victorious | 01:39:18 | ||
60. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 01:43:52 | ||
61. | ZWIEHOFF Ben | BORA-hansgrohe | 01:43:56 | ||
62. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 01:45:21 | ||
63. | VAN DER POEL Mathieu | Alpecin-Fenix | 01:47:16 | ||
64. | GAVAZZI Francesco | EOLO - Kometa Team | 01:51:30 | ||
65. | ROJAS José Joaquin | Movistar Team | 01:51:58 | ||
66. | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 01:53:07 | ||
67. | ROCHAS Rémy | Cofidis | 01:53:56 | ||
68. | ZANA Filippo | Bardiani CSF Faizanè | 01:55:22 | ||
69. | BARTA William | Movistar Team | 01:57:04 | ||
70. | ALEOTTI Giovanni | BORA-hansgrohe | 01:57:33 | ||
71. | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal | 01:58:01 | ||
72. | OLDANI Stefano | Alpecin-Fenix | 01:58:48 | ||
73. | ROSA Diego | EOLO - Kometa Team | 01:59:03 | ||
74. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 01:59:14 | ||
75. | MONIQUET Sylvain | Lotto Soudal | 02:01:30 | ||
76. | CATALDO Dario | Trek-Segafredo | 02:05:05 | ||
77. | SCHMID Mauro | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:06:47 | ||
78. | FETTER Erik | EOLO - Kometa Team | 02:07:13 | ||
79. | SOBRERO Matteo | BikeExchange-Jayco | 02:07:18 | ||
80. | CALMEJANE Lilian | AG2R Citroën Team | 02:07:32 | ||
81. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 02:08:57 | ||
82. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 02:11:15 | ||
83. | DE LA CRUZ David | Astana Qazaqstan Team | 02:13:41 | ||
84. | TESFAZION Natnael | Drone Hopper - Androni G. | 02:16:35 | ||
85. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 02:17:04 | ||
86. | BAIS Mattia | Drone Hopper - Androni G. | 02:18:25 | ||
87. | HÄNNINEN Jaakko | AG2R Citroën Team | 02:18:52 | ||
88. | CAMARGO Diego | EF Education-EasyPost | 02:19:44 | ||
89. | SCOTSON Callum | BikeExchange-Jayco | 02:23:45 | ||
90. | DE MARCHI Alessandro | Israel - Premier Tech | 02:25:52 | ||
91. | KNOX James | Quick-Step Alpha Vinyl | 02:25:56 | ||
92. | ZARDINI Edoardo | Drone Hopper - Androni G. | 02:28:06 | ||
93. | VAN EMDEN Jos | Jumbo-Visma | 02:28:38 | ||
94. | PEREZ Anthony | Cofidis | 02:28:51 | ||
95. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 02:31:58 | ||
96. | SEPULVEDA Eduardo | Drone Hopper - Androni G. | 02:34:33 | ||
97. | CATAFORD Alexander | Israel - Premier Tech | 02:35:05 | ||
98. | CASTROVIEJO Jonathan | INEOS Grenadiers | 02:35:44 | ||
99. | MOSCA Jacopo | Trek-Segafredo | 02:37:05 | ||
100. | AFFINI Edoardo | Jumbo-Visma | 02:38:01 | ||
101. | PÉRICHON Pierre-Luc | Cofidis | 02:41:10 | ||
102. | JUUL-JENSEN Christopher | BikeExchange-Jayco | 02:42:23 | ||
103. | CORT Magnus | EF Education-EasyPost | 02:44:04 | ||
104. | GAMPER Patrick | BORA-hansgrohe | 02:44:06 | ||
105. | LUDVIGSSON Tobias | Groupama-FDJ | 02:45:52 | ||
106. | RAVANELLI Simone | Drone Hopper - Androni G. | 02:46:36 | ||
107. | MAESTRI Mirco | EOLO - Kometa Team | 02:48:20 | ||
108. | COMBAUD Romain | Team DSM | 02:49:54 | ||
109. | DE BONDT Dries | Alpecin-Fenix | 02:52:26 | ||
110. | CRADDOCK Lawson | BikeExchange-Jayco | 02:53:45 | ||
111. | PONOMAR Andrii | Drone Hopper - Androni G. | 02:55:35 | ||
112. | MODOLO Sacha | Bardiani CSF Faizanè | 02:58:50 | ||
113. | HEPBURN Michael | BikeExchange-Jayco | 02:59:13 | ||
114. | KONOVALOVAS Ignatas | Groupama-FDJ | 02:59:38 | ||
115. | DE GENDT Aimé | Intermarché-Wanty-Gobert | 03:02:18 | ||
116. | CONSONNI Simone | Cofidis | 03:02:32 | ||
117. | CEPEDA Alexander | Drone Hopper - Androni G. | 03:03:42 | ||
118. | BAYER Tobias | Alpecin-Fenix | 03:04:50 | ||
119. | VLIEGEN Loic | Intermarché-Wanty-Gobert | 03:06:47 | ||
120. | LAZKANO Oier | Movistar Team | 03:07:25 | ||
121. | SCOTSON Miles | Groupama-FDJ | 03:07:46 | ||
122. | PEAK Barnabas | Intermarché-Wanty-Gobert | 03:08:08 | ||
123. | RASTELLI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 03:08:37 | ||
124. | LEYSEN Senne | Alpecin-Fenix | 03:09:42 | ||
125. | BENEDETTI Cesare | BORA-hansgrohe | 03:10:29 | ||
126. | BALLERINI Davide | Quick-Step Alpha Vinyl | 03:12:17 | ||
127. | DAINESE Alberto | Team DSM | 03:16:18 | ||
128. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 03:17:13 | ||
129. | RIESEBEEK Oscar | Alpecin-Fenix | 03:20:32 | ||
130. | GAVIRIA Fernando | UAE Team Emirates | 03:20:43 | ||
131. | BIERMANS Jenthe | Israel - Premier Tech | 03:21:30 | ||
132. | DENZ Nico | Team DSM | 03:21:48 | ||
133. | NAESEN Lawrence | AG2R Citroën Team | 03:23:05 | ||
134. | DÉMARE Arnaud | Groupama-FDJ | 03:23:26 | ||
135. | RIVI Samuele | EOLO - Kometa Team | 03:24:01 | ||
136. | SINKELDAM Ramon | Groupama-FDJ | 03:26:01 | ||
137. | HOLMES Matthew | Lotto Soudal | 03:27:16 | ||
138. | HOLLENSTEIN Reto | Israel - Premier Tech | 03:30:53 | ||
139. | SCHWARZMANN Michael | Lotto Soudal | 03:34:04 | ||
140. | DOWSETT Alex | Israel - Premier Tech | 03:35:58 | ||
141. | VERGAERDE Otto | Trek-Segafredo | 03:36:21 | ||
142. | VANHOUCKE Harm | Lotto Soudal | 03:38:58 | ||
143. | THEUNS Edward | Trek-Segafredo | 03:41:45 | ||
144. | GUARNIERI Jacopo | Groupama-FDJ | 03:43:55 | ||
145. | CIMOLAI Davide | Cofidis | 03:44:13 | ||
146. | BAUHAUS Phil | Bahrain Victorious | 03:45:49 | ||
147. | RICHEZE Maximiliano | UAE Team Emirates | 03:46:22 | ||
148. | TAGLIANI Filippo | Drone Hopper - Androni G. | 03:46:32 | ||
149. | KREDER Wesley | Cofidis | 03:47:21 | ||
150. | OLIVEIRA Rui | UAE Team Emirates | 03:47:58 | ||
151. | ZABEL Rick | Israel - Premier Tech | 03:49:08 | ||
152. | VAN DEN BERG Julius | EF Education-EasyPost | 03:49:48 | ||
153. | CAVENDISH Mark | Quick-Step Alpha Vinyl | 04:04:57 | ||
154. | DAVY Clément | Groupama-FDJ | 04:05:33 | ||
155. | BRÄNDLE Matthias | Israel - Premier Tech | 04:06:25 | ||
156. | VAN LERBERGHE Bert | Quick-Step Alpha Vinyl | 04:07:05 | ||
157. | SERRY Pieter | Quick-Step Alpha Vinyl | 04:14:20 | ||
158. | KLUGE Roger | Lotto Soudal | 04:24:36 |