Pretekárky RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol Development si po roku zopakovali účasť na štvordňových etapových pretekoch Gracia - Orlová. Preteky sa podarilo dokončiť Tereze Medveďovej, Denise Slámovej a Barbore Švrčkovej. Česká pretekárka sa navyše stala najlepšou vrchárkou. Petru Machálkovú zastavili zdravotné problémy hneď v prvej etape.
1. etapa - Orlová - Štramberk (104 km)
Úvodná previerka mala zvlnený charakter. Na pelotón čakali štyri horské prémie a záverečný dojazd do kopca, ktorý dosahoval osempercentné gradienty. Športový riaditeľ RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol Development Boris Horváth nominoval Slovenky Petru Machálkovú, Terezu Medveďovú, Barboru Švrčkovú, Rusku Innu Abaidullinovú a Češku Denisu Slámovú, ktorá posilnila tím zatiaľ iba na tieto preteky.
Na začiatku etapy pracovali na čele hlavnej skupiny zástupkyne tímu Fenix-Deceuninck Continental. Viacero cyklistiek sa pokúšalo o vytvorenie úniku. Balík kontrolovali aj pretekárky MAT Atom Developer Wroclaw a UAE Development Team. V jednotlivých stúpaniach niekoľko cyklistiek nevydržalo tempo pelotónu, ale 25 kilometrov pred cieľom bol balík pohromade napreik pádu, kde skončilo zhruba desať ľudí.
Tereza Medveďová na štarte (© Marek Beneš) |
Kolízia zabrzdila aj Slámovú a Švrčkovú. Pred záverečným stúpaním nechýbali v v pelotóne ani pretekárky RRK Group. V záverečných kilometroch viedli pelotón pretekáky Atom Developer. Z balíka sa utrhli Emilia Fahlinová, Jenny Rissvedsová (2x Švédsko), Inge Van den Heijdenová (Fenix-Deceuninck Continental), Linda Zanettiová (UAE Development Team) a Dominika Wlodarczyková (MAT Atom Developer Wroclaw).
V záverečnom šprinte mala najviac síl Wlodarczyková pred Rissvedosovu a Fahlinovou. Pelotón stratil osemnásť sekúnd a finišovali v ňom aj Inna Abaidullinová a Denisa Slámová. Minútu a šesť sekúnd stratila Barbora Švrčková a 33 sekúnd po nej prišla do cieľa skupina s Terezou Medveďovou. Petra Machálková mala žalúdočné problémy a do cieľa prišla až po limite.
Výsledky etapy |
1. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:45:50 |
2. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:00 |
3. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:00 |
4. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:00 |
5. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:11 |
6. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:18 |
78. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:06 |
97. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:52 |
OTL |
|
MACHÁLKOVÁ Petra |
RRK Group-Pierre Baguette |
limit |
7. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:18 |
8. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:18 |
9. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:18 |
10. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:18 |
11. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
00:18 |
12. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:18 |
13. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:18 |
14. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:18 |
15. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
00:18 |
16. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:18 |
17. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:18 |
18. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:18 |
19. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
00:18 |
20. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
00:18 |
21. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
00:18 |
22. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:18 |
23. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:18 |
24. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:18 |
25. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
00:18 |
26. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
00:18 |
27. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:18 |
28. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
00:18 |
29. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
00:18 |
30. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:18 |
31. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:18 |
32. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
00:18 |
33. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
00:18 |
34. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:18 |
35. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:18 |
36. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:18 |
37. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
00:18 |
38. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
00:18 |
39. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:18 |
40. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
00:18 |
41. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
00:18 |
42. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
00:18 |
43. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:18 |
44. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
00:18 |
45. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
00:18 |
46. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:18 |
47. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
00:18 |
48. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:18 |
49. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:18 |
50. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
00:18 |
51. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:18 |
52. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:18 |
53. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:18 |
54. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
00:18 |
55. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:18 |
56. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
00:18 |
57. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
00:18 |
58. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:18 |
59. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:18 |
60. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
00:18 |
61. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
00:18 |
62. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
00:18 |
63. |
|
MARKOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
00:18 |
64. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:18 |
65. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:18 |
66. |
|
GAFINOVITZ Rotem |
Hess Cycling Team |
00:18 |
67. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
00:18 |
68. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:18 |
69. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:18 |
70. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
00:18 |
71. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:18 |
72. |
|
ABAIDULLINA Inna |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:18 |
73. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
01:06 |
74. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:06 |
75. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:06 |
76. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
01:06 |
77. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:06 |
78. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:06 |
79. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
01:06 |
80. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
01:06 |
81. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
01:06 |
82. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:06 |
83. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
01:06 |
84. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
01:06 |
85. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
01:23 |
86. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
01:23 |
87. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
01:23 |
88. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
01:28 |
89. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:28 |
90. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:28 |
91. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:39 |
92. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:39 |
93. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:39 |
94. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
01:39 |
95. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:39 |
96. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:39 |
97. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:52 |
98. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
02:01 |
99. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
02:01 |
100. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
02:01 |
101. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
02:10 |
102. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
02:10 |
103. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
02:10 |
104. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
02:10 |
105. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:22 |
106. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
02:22 |
107. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
02:32 |
108. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
02:52 |
109. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
03:04 |
110. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
03:13 |
111. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
03:13 |
112. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
03:21 |
113. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
03:34 |
114. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
03:34 |
115. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
03:42 |
116. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
04:01 |
117. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
04:09 |
118. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
04:23 |
119. |
|
KOSTER Paulien |
NWVG-uplus |
05:01 |
120. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
05:27 |
121. |
|
KNEBELEVA Ekaterina |
Uzbekistan |
05:50 |
122. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
07:09 |
123. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
07:50 |
124. |
|
WINKELHAG Mira |
One World Team |
07:59 |
125. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
09:03 |
126. |
|
SEVCIKOVA Petra |
Team Dukla Praha |
09:03 |
127. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
09:12 |
128. |
|
COUMANS Lieske |
Jegg-DJR Academy |
17:07 |
129. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
18:29 |
130. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
18:29 |
131. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
18:37 |
132. |
|
GÖKCE Vasfiye Paul |
Wheel Divas Cycling Team |
19:22 |
133. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
19:31 |
134. |
|
VAN NECK Melissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
19:31 |
135. |
|
KOWALSKA Aleksandra |
Tufo Pardus Prostejov |
20:22 |
136. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
22:11 |
137. |
|
JORDAN Dorka |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
24:46 |
OTL |
|
BARTOSOVA Martina |
Brilon racing team MB |
limit |
OTL |
|
BISCHOFF Tanja |
Wheel Divas Cycling Team |
limit |
OTL |
|
HERMANOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
limit |
OTL |
|
MACHALKOVA Petra |
RRK Group-Pierre Baguette |
limit |
OTL |
|
ZEITLER Martha |
One World Team |
limit |
DNF |
|
KÖLDORFER Julia |
Wheel Divas Cycling Team |
odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:45:38 |
2. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:06 |
3. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:08 |
4. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:10 |
5. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:23 |
6. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:28 |
79. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:18 |
97. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:04 |
7. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:30 |
8. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:30 |
9. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:30 |
10. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:30 |
11. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:30 |
12. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
00:30 |
13. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:30 |
14. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:30 |
15. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
00:30 |
16. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:30 |
17. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:30 |
18. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:30 |
19. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
00:30 |
20. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
00:30 |
21. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
00:30 |
22. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:30 |
23. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:30 |
24. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:30 |
25. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
00:30 |
26. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
00:30 |
27. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:30 |
28. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
00:30 |
29. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
00:30 |
30. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:30 |
31. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:30 |
32. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
00:30 |
33. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
00:30 |
34. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:30 |
35. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:30 |
36. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:30 |
37. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
00:30 |
38. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
00:30 |
39. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:30 |
40. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
00:30 |
41. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
00:30 |
42. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
00:30 |
43. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:30 |
44. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
00:30 |
45. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
00:30 |
46. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:30 |
47. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
00:30 |
48. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:30 |
49. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:30 |
50. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
00:30 |
51. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:30 |
52. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:30 |
53. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:30 |
54. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
00:30 |
55. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:30 |
56. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
00:30 |
57. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
00:30 |
58. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:30 |
59. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:30 |
60. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
00:30 |
61. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
00:30 |
62. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
00:30 |
63. |
|
MARKOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
00:30 |
64. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:30 |
65. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:30 |
66. |
|
GAFINOVITZ Rotem |
Hess Cycling Team |
00:30 |
67. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
00:30 |
68. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:30 |
69. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:30 |
70. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
00:30 |
71. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:30 |
72. |
|
ABAIDULLINA Inna |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:30 |
73. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:12 |
74. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
01:18 |
75. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:18 |
76. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:18 |
77. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
01:18 |
78. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:18 |
79. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:18 |
80. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
01:18 |
81. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
01:18 |
82. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
01:18 |
83. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
01:18 |
84. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
01:18 |
85. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
01:35 |
86. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
01:35 |
87. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
01:35 |
88. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
01:40 |
89. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:40 |
90. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:40 |
91. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:51 |
92. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:51 |
93. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:51 |
94. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
01:51 |
95. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:51 |
96. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:51 |
97. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:04 |
98. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
02:13 |
99. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
02:13 |
100. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
02:22 |
101. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
02:22 |
102. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
02:22 |
103. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
02:22 |
104. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
02:33 |
105. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:34 |
106. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
02:34 |
107. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
02:44 |
108. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
03:04 |
109. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
03:16 |
110. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
03:25 |
111. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
03:25 |
112. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
03:33 |
113. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
03:46 |
114. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
03:46 |
115. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
03:54 |
116. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
04:13 |
117. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
04:21 |
118. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
04:35 |
119. |
|
KOSTER Paulien |
NWVG-uplus |
05:13 |
120. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
05:39 |
121. |
|
KNEBELEVA Ekaterina |
Uzbekistan |
06:02 |
122. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
07:21 |
123. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
08:02 |
124. |
|
WINKELHAG Mira |
One World Team |
08:11 |
125. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
09:15 |
126. |
|
SEVCIKOVA Petra |
Team Dukla Praha |
09:15 |
127. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
09:24 |
128. |
|
COUMANS Lieske |
Jegg-DJR Academy |
17:19 |
129. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
18:41 |
130. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
18:41 |
131. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
18:49 |
132. |
|
GÖKCE Vasfiye Paul |
Wheel Divas Cycling Team |
19:34 |
133. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
19:43 |
134. |
|
VAN NECK Melissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
19:43 |
135. |
|
KOWALSKA Aleksandra |
Tufo Pardus Prostejov |
20:34 |
136. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
22:23 |
137. |
|
JORDAN Dorka |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
24:58 |
2. etapa - Lichnov - Lichnov (99 km)
Druhá etapa mala zároveň prívlastok kráľovská. Na pelotón čakali štyri horské prémie, pričom druhá z nich sa nachádzala na hraniciach medzi Českom a Slovenskom. Pred prvou vrchárskou prémiou Pustevny (6,9 km; 7 %) sa hlavná skupina okresala na sedemnásť cyklistiek. Medzi nimi nechýbala ani Denisa Slámová (RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol Development), ktorá na vrchole získala desať bodov.
V zjazde sa do pelotónu vrátili ďalšie pretekárky. Nechýbala v ňom ani majiteľka žltého dresu Dominika Wlodarczyková (MAT Atom Developer Wroclaw). Ďalšia skupina strácala tridsať sekúnd. Na druhej vrchárskej prémii Hranice (5,6 km; 4,8 %) získala Denisa Slámová ďalších osem bodov. Hlavná skupina sa rozšírila na šesťdesiat cyklistiek. V stúpaní na Soláň (3,9 km; 6,1 %) zaútočila Jenny Rissvedsová (Švédsko).
Denisa Slámová na pódiu (© Marek Beneš) |
Dominika Wlodarczyková okamžite reagovala a šli spolu, ale neskôr začala strácať. Druhú ženu V4 jednorazovky v Novej Bani dorazili Julia Biriuková, Linda Zanettiová (2x UAE Development Team) a Femke de Vriesová (GT Krush Rebellease). Švédka jazdiaca na čele sa napokon rozhodla počkať skupinu. Pretekárky spoločne prešli cez poslednú horskú prémiu Pindula (2 km; 5,3 %). Vedúca skupina napokon bojovala o víťazstvo, ktoré si pripísala Linda Zanettiová.
Druhá skončila Dominika Wlodarczyková a udržala žltý dres. Tretia finišovala Jenny Rissvedsová. Pelotón stratil iba sedem sekúnd a nechýbala v ňom ani Denisa Slámová, ktorá si obliekla zelený dres pre najlepšiu vrchárku. So stratou dvoch minút a 45 sekúnd prišla do cieľa Barbora Švrčková. Takmer štrnásť minút dostala Tereza Medveďová. Inna Abaidullinová etapu nedokončila, keďže tridsať kilometrov pred cieľom zosadla z bicykla pre zdravotné komplikácie.
Výsledky etapy |
1. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
02:52:09 |
2. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:00 |
3. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:00 |
4. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:00 |
5. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:04 |
6. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:07 |
58. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:45 |
92. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
13:58 |
7. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:07 |
8. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:07 |
9. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:07 |
10. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:07 |
11. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:07 |
12. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:07 |
13. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:07 |
14. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:07 |
15. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:07 |
16. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
00:07 |
17. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:07 |
18. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:07 |
19. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:07 |
20. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
00:07 |
21. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:07 |
22. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
00:07 |
23. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:07 |
24. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:07 |
25. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:07 |
26. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
00:07 |
27. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:07 |
28. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:07 |
29. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:07 |
30. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:07 |
31. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:07 |
32. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:07 |
33. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:07 |
34. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:07 |
35. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:07 |
36. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:07 |
37. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:52 |
38. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:52 |
39. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
01:29 |
40. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
02:45 |
41. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
02:45 |
42. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
02:45 |
43. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
02:45 |
44. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
02:45 |
45. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
02:45 |
46. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
02:45 |
47. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
02:45 |
48. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
02:45 |
49. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:45 |
50. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
02:45 |
51. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
02:45 |
52. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
02:45 |
53. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
02:45 |
54. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
02:45 |
55. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:45 |
56. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:45 |
57. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
02:45 |
58. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:45 |
59. |
|
GAFINOVITZ Rotem |
Hess Cycling Team |
02:45 |
60. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
02:45 |
61. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
02:45 |
62. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
04:47 |
63. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
06:55 |
64. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
06:58 |
65. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
06:58 |
66. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
06:58 |
67. |
|
MARKOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
06:58 |
68. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
06:58 |
69. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
06:58 |
70. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
06:58 |
71. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
06:58 |
72. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
06:58 |
73. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
06:58 |
74. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
06:58 |
75. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
10:47 |
76. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
12:07 |
77. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
12:07 |
78. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
12:07 |
79. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
12:07 |
80. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
12:07 |
81. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
13:38 |
82. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
13:58 |
83. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
13:58 |
84. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
13:58 |
85. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
13:58 |
86. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
13:58 |
87. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
13:58 |
88. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
13:58 |
89. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
13:58 |
90. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
13:58 |
91. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
13:58 |
92. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
13:58 |
93. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
13:58 |
94. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
13:58 |
95. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
13:58 |
96. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
13:58 |
97. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
13:58 |
98. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
13:58 |
99. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
13:58 |
100. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
13:58 |
101. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
13:58 |
102. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
13:58 |
103. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
13:58 |
104. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
13:58 |
105. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
13:58 |
106. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
13:58 |
107. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
17:41 |
108. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
17:41 |
109. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
17:41 |
110. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
17:41 |
111. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
17:41 |
112. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
17:47 |
113. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
17:50 |
114. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
18:31 |
115. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
18:31 |
116. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
19:08 |
117. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
19:08 |
118. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
19:08 |
119. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
19:08 |
120. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
19:08 |
121. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
19:08 |
122. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
19:08 |
123. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
19:08 |
124. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
19:08 |
125. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
19:08 |
126. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
19:08 |
127. |
|
GÖKCE Vasfiye Paul |
Wheel Divas Cycling Team |
19:08 |
128. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
19:08 |
OTL |
|
COUMANS Lieske |
Jegg-DJR Academy |
limit |
OTL |
|
KNEBELEVA Ekaterina |
Uzbekistan |
limit |
OTL |
|
KOSTER Paulien |
NWVG-uplus |
limit |
OTL |
|
SEVCIKOVA Petra |
Team Dukla Praha |
limit |
OTL |
|
VAN NECK Melissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
limit |
OTL |
|
WINKELHAG Mira |
One World Team |
limit |
DNF |
|
ABAIDULLINA Inna |
RRK Group-Pierre Baguette |
odstúpil |
DNF |
|
JORDAN Dorka |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
odstúpil |
DNF |
|
KOWALSKA Aleksandra |
Tufo Pardus Prostejov |
odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:37:38 |
2. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:09 |
3. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:10 |
4. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:24 |
5. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:39 |
6. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:39 |
59. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
04:12 |
98. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
16:11 |
7. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:42 |
8. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:43 |
9. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:46 |
10. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:46 |
11. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:46 |
12. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:46 |
13. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:46 |
14. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:46 |
15. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:46 |
16. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:46 |
17. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
00:46 |
18. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:46 |
19. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
00:46 |
20. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
00:46 |
21. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:46 |
22. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:46 |
23. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:46 |
24. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
00:46 |
25. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:46 |
26. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:46 |
27. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:46 |
28. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:46 |
29. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:46 |
30. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:46 |
31. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:46 |
32. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:46 |
33. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:46 |
34. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:46 |
35. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:46 |
36. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:31 |
37. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
02:08 |
38. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:19 |
39. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:50 |
40. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
03:22 |
41. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
03:24 |
42. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
03:24 |
43. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
03:24 |
44. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
03:24 |
45. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
03:24 |
46. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
03:24 |
47. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
03:24 |
48. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
03:24 |
49. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
03:24 |
50. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
03:24 |
51. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
03:24 |
52. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
03:24 |
53. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
03:24 |
54. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
03:24 |
55. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
03:24 |
56. |
|
GAFINOVITZ Rotem |
Hess Cycling Team |
03:24 |
57. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
04:12 |
58. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
04:12 |
59. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
04:12 |
60. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
04:42 |
61. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
05:26 |
62. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
06:27 |
63. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
07:34 |
64. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
07:37 |
65. |
|
MARKOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
07:37 |
66. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
08:25 |
67. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
08:25 |
68. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
08:58 |
69. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
09:29 |
70. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
09:29 |
71. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
10:23 |
72. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
10:53 |
73. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
10:53 |
74. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
11:26 |
75. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
11:28 |
76. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
12:46 |
77. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
12:46 |
78. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
13:28 |
79. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
14:29 |
80. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
14:37 |
81. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
14:37 |
82. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
14:37 |
83. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
14:37 |
84. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
14:37 |
85. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
14:37 |
86. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
14:37 |
87. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
15:25 |
88. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
15:25 |
89. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
15:26 |
90. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
15:42 |
91. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
15:42 |
92. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
15:42 |
93. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
15:47 |
94. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
15:58 |
95. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
15:58 |
96. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
15:58 |
97. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
15:58 |
98. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
16:11 |
99. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
16:29 |
100. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
16:41 |
101. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
16:51 |
102. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
18:01 |
103. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
18:20 |
104. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
18:20 |
105. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
18:26 |
106. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
19:17 |
107. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
19:30 |
108. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
19:47 |
109. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
20:35 |
110. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
20:35 |
111. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
21:15 |
112. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
21:30 |
113. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
21:39 |
114. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
21:50 |
115. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
22:21 |
116. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
22:42 |
117. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
23:22 |
118. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
23:29 |
119. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
23:52 |
120. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
26:01 |
121. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
27:19 |
122. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
28:41 |
123. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
32:56 |
124. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
34:39 |
125. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
36:31 |
126. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
37:21 |
127. |
|
GÖKCE Vasfiye Paul |
Wheel Divas Cycling Team |
38:51 |
128. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
39:00 |
3. etapa - ITT - Havířov - Havířov (14 km)
V sobotu čakali na cyklistky dve etapy. Dopoludnia bola na programe rovinatá časovka jednotlivcov. Ako prvá odštartovala Lisa Krommová (Max-Solar Rose Women Racing) minútu po deviatej hodine. Štartovú listinu uzatvárala líderka pretekov Dominika Wlodarczyková (MAT Atom Developer Wroclaw). Spomedzi zástupkýň RRK Group ako prvá odštartovala Tereza Medveďová.
Dvojnásobná majsterka Slovenska v časovke jednotlivcov zvládla štrnásť kilometrov za devätnásť minút a 57 sekúnd. Desať minút po desiatej hodine sa na trať vybrala aj Barbora Švrčková. Strieborná medailistka z MSR v pretekoch bola v cieli o minútu a štyridsať sekúnd neskôr ako Medveďová. Šestnásť minút pred jedenástou hodinou odštartovala aj najlepšia vrchárka Denisa Slámová.
Barbora Švrčková (© Marek Beneš) |
Podľa papierových predpokladov mala spomedzi pretekárok slovenského tímu najlepší čas. Do cieľa prišla za osemnásť minút a 59 sekúnd. Najrýchejší čas dosiahla Jenny Rissvedsová (Švédsko). Druhá žena vlaňajšieho ročníka prišla do cieľa za sedemnásť minút a 54 sekúnd. Dve sekundy stratila Sara Van de Velová (Fenix-Deceuninck Continental), tretia skončila Leila Gschwentnerová (Max-Solar Rose Women Racing).
Víťazka časovky sa posunula do priebežného vedenia, keďže Dominika Wlodarczyková skončila na desiatej priečke so stratou 38 sekúnd. Poľka spadla na druhé miesto v GC, pričom strácala 28 sekúnd. Na tretiu priečku sa posunula ďalšia zástupkyňa švédskej reprezentácie Emilia Fahlinová. Polepšila si aj Denisa Slámová, ktorá sa z 25. priečky posunula na 19. miesto.
Výsledky etapy |
1. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:17:54 |
2. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:02 |
3. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:17 |
4. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:19 |
5. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:19 |
6. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:31 |
84. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:03 |
121. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
03:43 |
7. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:31 |
8. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:34 |
9. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:38 |
10. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:38 |
11. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:43 |
12. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:44 |
13. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:45 |
14. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:45 |
15. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
00:45 |
16. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:49 |
17. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:49 |
18. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
00:50 |
19. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
00:50 |
20. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:50 |
21. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:51 |
22. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:53 |
23. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:59 |
24. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:59 |
25. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
01:01 |
26. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
01:01 |
27. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
01:03 |
28. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:03 |
29. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:05 |
30. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
01:05 |
31. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:05 |
32. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
01:05 |
33. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
01:06 |
34. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
01:06 |
35. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
01:07 |
36. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:08 |
37. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:08 |
38. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
01:10 |
39. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:11 |
40. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:11 |
41. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:12 |
42. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:12 |
43. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:12 |
44. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:13 |
45. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
01:14 |
46. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:20 |
47. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:21 |
48. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:23 |
49. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:25 |
50. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:26 |
51. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
01:26 |
52. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:26 |
53. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:27 |
54. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:29 |
55. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
01:33 |
56. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:34 |
57. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
01:35 |
58. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
01:35 |
59. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:37 |
60. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
01:37 |
61. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
01:38 |
62. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:39 |
63. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
01:40 |
64. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
01:40 |
65. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
01:41 |
66. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
01:41 |
67. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
01:42 |
68. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
01:44 |
69. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:44 |
70. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
01:45 |
71. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
01:46 |
72. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
01:46 |
73. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
01:47 |
74. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
01:47 |
75. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
01:48 |
76. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
01:51 |
77. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
01:51 |
78. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:53 |
79. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
01:54 |
80. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
01:58 |
81. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
01:59 |
82. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
02:02 |
83. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
02:03 |
84. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
02:03 |
85. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
02:07 |
86. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
02:08 |
87. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
02:09 |
88. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:10 |
89. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
02:15 |
90. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
02:16 |
91. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
02:18 |
92. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
02:23 |
93. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
02:27 |
94. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
02:27 |
95. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
02:27 |
96. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
02:27 |
97. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
02:28 |
98. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
02:31 |
99. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
02:32 |
100. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
02:34 |
101. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
02:35 |
102. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
02:35 |
103. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
02:36 |
104. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
02:37 |
105. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
02:44 |
106. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
02:45 |
107. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
02:50 |
108. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
02:56 |
109. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
02:57 |
110. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
03:02 |
111. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
03:05 |
112. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
03:06 |
113. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
03:07 |
114. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
03:08 |
115. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
03:09 |
116. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
03:17 |
117. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
03:18 |
118. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
03:20 |
119. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
03:20 |
120. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
03:41 |
121. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
03:43 |
122. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
03:46 |
123. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
04:05 |
124. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
04:15 |
125. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
04:52 |
DNS |
|
GAFINOVITZ Rotem |
Hess Cycling Team |
neštartoval |
DNS |
|
GÖKCE Vasfiye Paul |
Wheel Divas Cycling Team |
neštartoval |
DNS |
|
MARKOVA Adela |
Tufo Pardus Prostejov |
neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
05:55:42 |
2. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:28 |
3. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:33 |
4. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:48 |
5. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
01:07 |
6. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
01:07 |
59. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
07:45 |
96. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
18:04 |
7. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:14 |
8. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:14 |
9. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:19 |
10. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
01:20 |
11. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
01:21 |
12. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
01:21 |
13. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
01:26 |
14. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
01:32 |
15. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
01:35 |
16. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
01:37 |
17. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:39 |
18. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:41 |
19. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:41 |
20. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
01:42 |
21. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:48 |
22. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:53 |
23. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:02 |
24. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
02:09 |
25. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:11 |
26. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
02:14 |
27. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
02:15 |
28. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
02:22 |
29. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
02:29 |
30. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
02:30 |
31. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
02:32 |
32. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
02:39 |
33. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:46 |
34. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
03:10 |
35. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
03:42 |
36. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
03:44 |
37. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
03:45 |
38. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
04:15 |
39. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
04:17 |
40. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
04:17 |
41. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
04:19 |
42. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
04:21 |
43. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
04:24 |
44. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
04:27 |
45. |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
04:39 |
46. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
04:48 |
47. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
04:51 |
48. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
04:52 |
49. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
04:55 |
50. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
04:58 |
51. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
05:00 |
52. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
05:05 |
53. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:14 |
54. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
05:21 |
55. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
05:22 |
56. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
05:58 |
57. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
05:59 |
58. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
06:21 |
59. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
07:45 |
60. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
08:08 |
61. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
08:12 |
62. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
08:32 |
63. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
09:23 |
64. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
09:52 |
65. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
10:08 |
66. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
10:25 |
67. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
11:29 |
68. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
11:54 |
69. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
12:18 |
70. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
12:40 |
71. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
12:41 |
72. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
12:42 |
73. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
14:18 |
74. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
14:29 |
75. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
14:58 |
76. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
15:08 |
77. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
15:16 |
78. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
15:45 |
79. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
16:05 |
80. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
16:14 |
81. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
16:22 |
82. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
16:39 |
83. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
16:43 |
84. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
16:45 |
85. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
16:54 |
86. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
16:54 |
87. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
16:55 |
88. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
17:02 |
89. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
17:17 |
90. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
17:28 |
91. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
17:32 |
92. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
17:33 |
93. |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
17:47 |
94. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
17:50 |
95. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
18:03 |
96. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
18:04 |
97. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
18:56 |
98. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
19:39 |
99. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
19:51 |
100. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
20:00 |
101. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
20:00 |
102. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
20:10 |
103. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
20:26 |
104. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
21:23 |
105. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
22:12 |
106. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
22:19 |
107. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
22:27 |
108. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
22:37 |
109. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
23:43 |
110. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
24:06 |
111. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
24:07 |
112. |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
24:22 |
113. |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
24:47 |
114. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
25:00 |
115. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
25:29 |
116. |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
25:47 |
117. |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
27:28 |
118. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
27:49 |
119. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
27:59 |
120. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
29:24 |
121. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
33:37 |
122. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
36:04 |
123. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
39:10 |
124. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
40:02 |
125. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
40:19 |
4. etapa - Dětmarovice - Orlová (68 km)
Popoludní čakala na pelotón krátka etapa so zvlneným profilom a štyrmi okruhmi v okolí mesta Orlová. Od začiatku etapy viedla pelotón švédska reprezentácia. Neskôr pracovala na čele hlavnej skupiny aj Denisa Slámová (RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol). Na technickom okruhu sa pelotón viackrát natiahol a do útoku zavelili zástupkyne tímov Fenix-Deceuninck Continental a UAE Development Team.
Lenže Jenny Rissvedsová (Švédsko) všetko kontrolovala. O sólový únik sa pokúsila aj šiesta žena priebežného poradia Eliška Kvasničková (Brillion Racing Team MB). Vlani bola Češka ešte juniorkou a na svetovom šampionáte v ITT skončila na štvrtej priečke. Tentoraz poriadne natiahla pelotón, ale hlavná skupina ju dostihla. Napokon sa utrhli Malwina Mulová (MAT Atom Developer Wroclav) a Federica Damiana Piergiovanniová (UAE Team Development).
Denisa Slámová po príchode do cieľa (© Marek Beneš) |
Vedúce duo si vypracovalo polminútový náskok a napokon dotiahlo svoj únik až do cieľa. V závere mala viac síl Malwina Mulová a pripísala si premiérové víťazstvo na UCI pretekoch medzi ženami v kariére. Federica Damiana Piergiovanniová skončila druhá. Pelotón stratil iba šesť sekúnd a tretia skončila Linda Zanettiová (UAE Development Team). Denisa Slámová prišla do cieľa so stratou dvanástich sekúnd na balík.
37 sekúnd na pelotón stratila Tereza Medveďová (RRK Group) a do cieľa prišla aj jej oddielová kolegyňa Barbora Švrčková. Strieborná medailistka z MSR v Mladej Vožici stratila viac ako päť minút. Denisa Slámová sa pred poslednou etapou udržala na devätnástej priečke.
Výsledky etapy |
1. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
01:49:56 |
2. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:03 |
3. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:06 |
4. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:06 |
5. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:06 |
6. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:06 |
63. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:43 |
89. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
05:36 |
7. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:06 |
8. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:06 |
9. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:06 |
10. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:06 |
11. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:06 |
12. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:06 |
13. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:06 |
14. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:06 |
15. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:06 |
16. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
00:06 |
17. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
00:06 |
18. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
00:06 |
19. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:06 |
20. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
00:06 |
21. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
00:06 |
22. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:06 |
23. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
00:06 |
24. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
00:06 |
25. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
00:06 |
26. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:06 |
27. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
00:06 |
28. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:06 |
29. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:06 |
30. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
00:06 |
31. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
00:06 |
32. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:06 |
33. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
00:06 |
34. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
00:06 |
35. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:06 |
36. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:06 |
37. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:06 |
38. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
00:06 |
39. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:06 |
40. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:06 |
41. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:06 |
42. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:06 |
43. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:06 |
44. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:06 |
45. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:06 |
46. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
00:18 |
47. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:18 |
48. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:18 |
49. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
00:18 |
50. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
00:18 |
51. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
00:26 |
52. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:26 |
53. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:34 |
54. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:43 |
55. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
00:43 |
56. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:43 |
57. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
00:43 |
58. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:43 |
59. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:43 |
60. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
00:43 |
61. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:43 |
62. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
00:43 |
63. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:43 |
64. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:43 |
65. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:43 |
66. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
00:43 |
67. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:06 |
68. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:21 |
69. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:37 |
70. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
02:02 |
71. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
02:08 |
72. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
02:23 |
73. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
02:23 |
74. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
02:23 |
75. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
02:23 |
76. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
02:23 |
77. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:23 |
78. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
02:29 |
79. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
02:29 |
80. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
02:29 |
81. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
02:39 |
82. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
02:39 |
83. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
05:09 |
84. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
05:26 |
85. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
05:26 |
86. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
05:36 |
87. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
05:36 |
88. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
05:36 |
89. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
05:36 |
90. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
05:36 |
91. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
05:36 |
92. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
05:36 |
93. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
05:36 |
94. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
05:36 |
95. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
05:36 |
96. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
05:36 |
97. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
05:36 |
98. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
05:36 |
99. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
05:36 |
100. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
05:36 |
101. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
05:36 |
102. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
05:36 |
103. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
05:36 |
104. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
05:36 |
105. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
05:40 |
106. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
05:40 |
107. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
05:44 |
108. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
05:44 |
109. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
05:44 |
110. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
05:44 |
111. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
05:57 |
112. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
06:10 |
113. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
06:44 |
114. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
09:19 |
115. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
09:19 |
116. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
09:19 |
117. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
09:19 |
118. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
09:33 |
119. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
16:05 |
OTL |
|
PRINSEN Karin |
NWVG-uplus |
limit |
DNF |
|
ABDULLAEVA Shaknoza |
Uzbekistan |
odstúpil |
DNF |
|
GOLOTINA Evgeniya |
Uzbekistan |
odstúpil |
DNS |
|
JENSEN Marita |
Team Interklima ABC Copenhagen |
neštartoval |
DNS |
|
MEERTENS Lone |
Belgicko |
neštartoval |
DNS |
|
ZÖLL Anna |
One World Team |
neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
07:45:44 |
2. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:28 |
3. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:33 |
4. |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
00:46 |
5. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
01:07 |
6. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:14 |
60. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
13:15 |
85. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
18:41 |
7. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:14 |
8. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:19 |
9. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
01:19 |
10. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
01:20 |
11. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
01:21 |
12. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
01:32 |
13. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
01:35 |
14. |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
01:37 |
15. |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:41 |
16. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
01:42 |
17. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:51 |
18. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:53 |
19. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
01:53 |
20. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:02 |
21. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
02:09 |
22. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
02:14 |
23. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
02:15 |
24. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
02:22 |
25. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:25 |
26. |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
02:29 |
27. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
02:30 |
28. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
02:32 |
29. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
02:39 |
30. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
03:09 |
31. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
03:26 |
32. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
03:44 |
33. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
03:45 |
34. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
04:15 |
35. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
04:17 |
36. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
04:19 |
37. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
04:27 |
38. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
04:54 |
39. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
04:55 |
40. |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
05:01 |
41. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:02 |
42. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:08 |
43. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
05:12 |
44. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
05:21 |
45. |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
05:28 |
46. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
05:34 |
47. |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
05:35 |
48. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
05:58 |
49. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
06:36 |
50. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
07:22 |
51. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
08:12 |
52. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
08:16 |
53. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
08:32 |
54. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
08:40 |
55. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
08:45 |
56. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
09:41 |
57. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
10:22 |
58. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
10:34 |
59. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
12:48 |
60. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
13:15 |
61. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
13:38 |
62. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
13:46 |
63. |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
14:30 |
64. |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
14:43 |
65. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
14:57 |
66. |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
14:58 |
67. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
15:13 |
68. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
15:22 |
69. |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
15:34 |
70. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
15:38 |
71. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
16:14 |
72. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
16:45 |
73. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
16:54 |
74. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
16:59 |
75. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
17:02 |
76. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
17:32 |
77. |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
17:33 |
78. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
17:41 |
79. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
17:45 |
80. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
17:48 |
81. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
17:54 |
82. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
18:05 |
83. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
18:14 |
84. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
18:27 |
85. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
18:41 |
86. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
20:00 |
87. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
20:10 |
88. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
20:11 |
89. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
20:42 |
90. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
21:13 |
91. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
21:36 |
92. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
21:43 |
93. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
22:02 |
94. |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
22:09 |
95. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
22:24 |
96. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
22:25 |
97. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
22:27 |
98. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
22:33 |
99. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
23:03 |
100. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
23:33 |
101. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
24:20 |
102. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
25:56 |
103. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
26:53 |
104. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
27:42 |
105. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
27:49 |
106. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
27:52 |
107. |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
28:11 |
108. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
28:41 |
109. |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
30:10 |
110. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
30:30 |
111. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
33:34 |
112. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
33:37 |
113. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
34:14 |
114. |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
35:02 |
115. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
37:02 |
116. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
38:21 |
117. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
45:32 |
118. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
45:57 |
119. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
48:23 |
5. etapa - Orlová - Orlová (101 km)
Záverečná previerka mala rovinatý charakter. Na pelotón čakalo osem okruhov v okolí mesta Orlová. Jenny Rissvedsová (Švédsko) mala 28 sekúnd k dobru pred Dominikou Wlodarczykovou (MAT Atom Developer Wroclaw). Ďalších päť sekúnd strácala Emilia Fahlinová (Švédsko). Hneď v prvom okruhu bola etapa zastavená, keďže došlo k veľkému pádu. Na zemi skončila aj víťazka druhej etapy Linda Zanettiová (UAE Development Team).
Po opätovnom štarte boli aktívne pretekárky Atom Developer, Fenix-Deceuninck, belgickej a poľskej reprezentácie. Malý náskok si vytvoril päťčlenný únik, ale po niekoľkých minútach bol dostihnutý. Neskôr sa utrhli Nikola Bajgerová (Fenix-Deceuninck), Flora Perkinsová (Atom Developer) a Kaja Ryszová (Poľsko). Na začiatku tretieho okruhu mali dvadsaťsekundový náskok pred balíkom.
V pelotóne pracovali reprezentantky UAE Development Team. V štvrtom kole sa do vedúcej skupiny prepracovali aj Dorota Przezaková (Poľsko) a Eliška Kvasničková (Brillion Racing Team FB). Pred piatym okruhom strácal balík 55 sekúnd. V šiestom kola bola vedúca skupina dostihnutá, o čo sa okrem pretekárok UAE pričinili aj cyklistiky Atom Developer. V predposlednom okruhu sa utrhla ich pretekárka Katarzyna Wilksová.
Ani poľská pretekárka nebola úspešná. Pred cieľom zaútočila Dominika Wlodarczyková, ale Jenny Rissvedsová ju nasledovala. Táto dvojica bojovala o víťazstvo a poľská cyklistika si pripísala druhý etapový triumf na pretekoch. Rissvedsová skončila druhá a stala sa celkovou víťazkou. Tretia v etape finišovala Fien Van Endyeová (Fenix-Deceuninck).
Pelotón stratil trinásť sekúnd a etapu v ňom dokončila aj Tereza Medveďová (RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol). Viac ako tri minúty stratila Denisa Slámová, ktorá počas etapy dostala defekt a z pretekov si odniesla zelený dres pre najlepšiu vrchárku. Podarilo sa jej vrátiť do druhej skupiny. V konečnom poradí skončila najvyššie Slámová, ktorej pripadlo 34. miesto.
Boris Horváth (DS RRK Group) |
"S výkonom som veľmi spokojný, keďže sa nám podarilo udržať zelený dres pre najlepšiu vrchárku, ktorý v druhej etape získala Denisa Slámová. Barbora Švrčková jej bola oporou v balíku. Neskôr Denisa roztrhala balík natoľko, že druhá skupina s Barborou mala stratu približne dvoch minút, ale podarilo sa jej vrátiť sa späť. V poslednom kopci Denisa opät útočila, takže balík sa opäť roztrhal a Barbora už nebola schopná držať krok, takže prišla do cieľa so stratou dvoch minút.
Tereza Medveďová, bohužiaľ, už od prvej etapy bojovala s nachladnutím, takže zrovna druhá etapa sa jej nevydarila. Veľmi sa v nej vytrápila, ale deň po dni sa zlepšovala a bolo to vidieť na jej výkonoch. Petra Machálková prišla na preteky so žalúdočnou virózou a prvá etapa bola nad jej sily. Do cieľa prišla už po časovom limite. Nedalo sa s tým už nič robiť. Bojovala, prišla do cieľa, nenasadla do auta, ale nebolo v jej silách prísť do cieľa v časovom limite.
Posledná etapa bola najhoršia. Bolo množstvo pádov a vážnych zranení. Jedna pretekárka mala podozrenie na zlomeninu chrbtice. Padalo sa vo vysokej rýchlosti, takže sme radi, že sme do cieľa prišli zdraví. Denisa mala defekt a stihla sa už vrátiť len do druhej skupiny. Barbora mala vážny technický problém a preto krúžila kolo a pol. sama. Podarilo sa jej doraziť tri pretekárky a s nimi dokončila etapu. V poslednej etape bola najlepšia Tereza. Po pozičnej stránke jazdila výborne a potvrdila dobrú techniku. Okruh bol ťažký a technický. Na cestách bolo veľa dier. Pretekárky museli preskakovať obrubníky či prechádzať cez priemyselnú zónu."
|
Výsledky etapy |
1. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:47:36 |
2. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
00:00 |
3. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:05 |
4. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
00:09 |
5. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:13 |
6. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:13 |
37. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:13 |
100. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
17:49 |
7. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:13 |
8. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
00:13 |
9. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
00:13 |
10. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
00:13 |
11. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
00:13 |
12. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
00:13 |
13. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
00:13 |
14. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
00:13 |
15. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
00:13 |
16. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
00:13 |
17. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
00:13 |
18. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
00:13 |
19. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:13 |
20. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:13 |
21. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:13 |
22. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:13 |
23. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
00:13 |
24. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
00:13 |
25. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
00:13 |
26. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
00:13 |
27. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:13 |
28. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
00:13 |
29. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
00:13 |
30. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
00:13 |
31. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
00:13 |
32. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
00:13 |
33. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
00:13 |
34. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
00:13 |
35. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:13 |
36. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:13 |
37. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
00:13 |
38. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:13 |
39. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
00:13 |
40. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
00:13 |
41. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
00:13 |
42. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:13 |
43. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
00:13 |
44. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
00:13 |
45. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:13 |
46. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
00:13 |
47. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:13 |
48. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
00:13 |
49. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:13 |
50. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
00:13 |
51. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
00:13 |
52. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
00:13 |
53. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
00:13 |
54. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
00:13 |
55. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
00:13 |
56. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
00:13 |
57. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
00:13 |
58. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:13 |
59. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
00:13 |
60. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
00:13 |
61. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:13 |
62. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
00:13 |
63. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
01:54 |
64. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
01:54 |
65. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
00:13 |
66. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
03:14 |
67. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
03:24 |
68. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
03:26 |
69. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
03:28 |
70. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
03:28 |
71. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
03:28 |
72. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
03:28 |
73. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
03:28 |
74. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
03:28 |
75. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
03:28 |
76. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
03:28 |
77. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
03:28 |
78. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
03:28 |
79. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
03:28 |
80. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
03:28 |
81. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
03:41 |
82. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
03:41 |
83. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
06:06 |
84. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
06:17 |
85. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
06:23 |
86. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
06:26 |
87. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
06:35 |
88. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
07:06 |
89. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
07:06 |
90. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
07:52 |
91. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
07:52 |
92. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
07:52 |
93. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
08:30 |
94. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
10:57 |
95. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
13:26 |
96. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
13:26 |
97. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
13:26 |
98. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
13:33 |
99. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
13:33 |
100. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
17:49 |
101. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
17:58 |
102. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
17:58 |
103. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
17:58 |
DNF |
|
BRAGH LORENZEN Christina |
Team Interklima ABC Copenhagen |
odstúpil |
DNF |
|
CLAUSEN KOERNER Johanna |
Team Interklima ABC Copenhagen |
odstúpil |
DNF |
|
COLBORNE Henrietta |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
odstúpil |
DNF |
|
DE VRIES Femke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
odstúpil |
DNF |
|
EHRBERG Liisa |
Estónsko |
odstúpil |
DNF |
|
FANDEL Hannah |
Team Stuttgart |
odstúpil |
DNF |
|
HAMMARSTRÖM Tilde |
Švédsko |
odstúpil |
DNF |
|
HENDRIKS Dieke |
WV Schijndel |
odstúpil |
DNF |
|
JÄHRIG Fabienne |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
odstúpil |
DNF |
|
KAKHOROVA Madina |
Uzbekistan |
odstúpil |
DNF |
|
KRZESLAK Natalia |
Poľsko |
odstúpil |
DNF |
|
SANDER Laura Lizette |
Estónsko |
odstúpil |
DNF |
|
STERN Léa |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
odstúpil |
DNF |
|
VAN ZEELST Lieke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
odstúpil |
DNF |
|
ZANETTI Linda |
UAE Development Team |
odstúpil |
DNS |
|
VENTKER Lydia |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape |
1. |
|
RISSVEDS Jenny |
Švédsko |
10:33:12 |
2. |
|
WLODARCZYK Dominika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
00:23 |
3. |
|
FAHLIN Emilia |
Švédsko |
00:54 |
4. |
|
CHARPENTIER Chloé |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
01:35 |
5. |
|
VAN DER HEIJDEN Inge |
Fenix-Deceuninck Development Team |
01:35 |
6. |
|
PRZEZAK Dorota |
Poľsko |
01:38 |
65. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
19:02 |
87. |
|
ŠVRČKOVÁ Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
31:12 |
7. |
|
DIJKSTRA Anneke |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
01:40 |
8. |
|
PIERGIOVANNI Federica |
UAE Development Team |
01:40 |
9. |
|
KNIJNENBERG Anne |
WV Schijndel |
01:42 |
10. |
|
BIRIUKOVA Yuliia |
UAE Development Team |
01:53 |
11. |
|
MASURE Fien |
Belgicko |
01:56 |
12. |
|
CIPRESSI Carlotta |
UAE Development Team |
02:03 |
13. |
|
PERKINS Flora |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:09 |
14. |
|
COTTER Imogen |
Fenix-Deceuninck Development Team |
02:12 |
15. |
|
GEBRU Eyeru Tesfoam |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
02:23 |
16. |
|
SÖDERQVIST Karin |
Švédsko |
02:30 |
17. |
|
JANSEN Eline |
WV Schijndel |
02:31 |
18. |
|
RABY Coline |
Hess Cycling Team |
02:43 |
19. |
|
BRZEZNA Monika |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
02:46 |
20. |
|
MICHIELS Githa |
Belgicko |
02:51 |
21. |
|
VON BERSWORDT Sophie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
02:53 |
22. |
|
ZEMANOVA Kristyna |
Brilon racing team MB |
03:00 |
23. |
|
KVASNICKOVA Eliska |
Brilon racing team MB |
03:29 |
24. |
|
VAN DE VEL Sara |
Fenix-Deceuninck Development Team |
03:47 |
25. |
|
PEREKITKO Karolina |
Poľsko |
04:05 |
26. |
|
BAKS Marissa |
GT Krush RebelLease Pro Cycling |
04:06 |
27. |
|
HEISEL Maja |
Team Interklima ABC Copenhagen |
04:17 |
28. |
|
VAN EYNDE Fien |
Fenix-Deceuninck Development Team |
04:25 |
29. |
|
RYSZ Kaja |
Poľsko |
04:35 |
30. |
|
JANSEN Noa |
Jegg-DJR Academy |
04:40 |
31. |
|
PLOSAJ Nikol |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:15 |
32. |
|
SLANIKOVA Nela |
Team Dukla Praha |
05:16 |
33. |
|
MUL Malwina |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:23 |
34. |
|
SLAMOVA Denisa |
RRK Group-Pierre Baguette |
05:27 |
35. |
|
WILKOS Katarzyna |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
05:29 |
36. |
|
MACHACOVA Jarmila |
Team Dukla Praha |
05:33 |
37. |
|
TIMMERMANS Iris |
WV Schijndel |
06:19 |
38. |
|
TASANE Elina |
Estónsko |
07:23 |
39. |
|
NEMCOVA Barbora |
Team Dukla Praha |
07:43 |
40. |
|
SIMON Jette |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
08:03 |
41. |
|
GOLDSCHMIDT Karoline |
Team Stuttgart |
08:21 |
42. |
|
GREGOIRE Julia |
Belgicko |
08:33 |
43. |
|
TRAXLER Anna Gabrielle |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
08:37 |
44. |
|
KUSKOVA Yanina |
Uzbekistan |
08:53 |
45. |
|
DETILLEUX Emeline |
Belgicko |
09:01 |
46. |
|
VOLLERING Bodine |
WV Schijndel |
09:06 |
47. |
|
DEKKER Noor |
Jegg-DJR Academy |
09:10 |
48. |
|
SERNE Elisa |
Jegg-DJR Academy |
13:01 |
49. |
|
LORKOWSKA Patrycija |
Poľsko |
13:09 |
50. |
|
CLARKE Charlotte |
Hess Cycling Team |
13:17 |
51. |
|
KOFLER Anna |
Rakúsko |
13:58 |
52. |
|
HOOGLAND Rixt |
NWVG-uplus |
16:35 |
53. |
|
HARTZ Marie-Louise |
Team Interklima ABC Copenhagen |
17:06 |
54. |
|
SÜßEMILCH Laura |
Fenix-Deceuninck Development Team |
17:20 |
55. |
|
EHRENREICH Franziska |
Rakúsko |
17:22 |
56. |
|
KOOPS Karlijn |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
17:23 |
57. |
|
MCWILLIAM Alice |
Hess Cycling Team |
17:53 |
58. |
|
LIEHNER Annika |
Hess Cycling Team |
18:02 |
59. |
|
MARTINI Johanna |
Hess Cycling Team |
18:09 |
60. |
|
KLOESE Rose |
WV Schijndel |
18:15 |
61. |
|
BAJGEROVA Nikola |
MAT ATOM Deweloper Wroclaw |
18:17 |
62. |
|
JANUSZ Izabela |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
18:35 |
63. |
|
REIßNER Lena Charlotte |
One World Team |
18:48 |
64. |
|
DOPJANS Hanna |
Team Stuttgart |
18:54 |
65. |
|
MEDVEĎOVÁ Tereza |
RRK Group-Pierre Baguette |
19:02 |
66. |
|
GRANQVIST Ebba |
Švédsko |
19:12 |
67. |
|
BARTOVA Gabriela |
Team Dukla Praha |
20:21 |
68. |
|
TUISK Aidi Gerde |
Estónsko |
20:31 |
69. |
|
EBRAS Elisabeth |
UAE Development Team |
20:32 |
70. |
|
RIZAEVA Asal |
Uzbekistan |
21:44 |
71. |
|
GSCHWENTNER Leila |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
22:04 |
72. |
|
FRANCIS Jenaya |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
22:48 |
73. |
|
OOSTERWOUD Wendy |
NWVG-uplus |
24:18 |
74. |
|
HILD Amélie |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
24:19 |
75. |
|
MÜLLEROVA Patricie |
Tufo Pardus Prostejov |
24:49 |
76. |
|
GIELKENS Esmee |
Belgicko |
24:54 |
77. |
|
BERTLEFF Anja |
Team Stuttgart |
25:12 |
78. |
|
SCHULTINGA Iris |
NWVG-uplus |
26:01 |
79. |
|
PARRY Ellie |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
26:43 |
80. |
|
STELLING Victoria |
Team Stuttgart |
27:22 |
81. |
|
VAN BREEIJEN Violinde |
Jegg-DJR Academy |
27:56 |
82. |
|
SMITH Fleur |
NWVG-uplus |
28:03 |
83. |
|
MAYRHOFER Lucy |
Team Stuttgart |
28:10 |
84. |
|
HLADIKOVA Katerina |
Brilon racing team MB |
28:45 |
85. |
|
TULOWITZKI Inka |
Wheel Divas Cycling Team |
29:32 |
86. |
|
JERABKOVA Barbora |
Brilon racing team MB |
30:42 |
87. |
|
SVRCKOVA Barbora |
RRK Group-Pierre Baguette |
31:12 |
88. |
|
REICHERT Alina |
Rakúsko |
31:44 |
89. |
|
NIELSEN MARIBO Julie |
Team Interklima ABC Copenhagen |
34:35 |
90. |
|
BÄRNTHALER Sarah |
One World Team |
35:51 |
91. |
|
PRÉVOTEAU Eloïse |
Team Grand-Est Komugi La Fabrique |
35:55 |
92. |
|
HUYS Tabea |
Rakúsko |
36:05 |
93. |
|
HARTYCHOVA Nicole |
Team Dukla Praha |
36:07 |
94. |
|
VANICKOVA Tereza |
Brilon racing team MB |
36:44 |
95. |
|
BENGTSSON Felicia |
Švédsko |
37:04 |
96. |
|
SOONIK Kristel Sandra |
Estónsko |
37:10 |
97. |
|
WINTER Elisa |
Rakúsko |
38:42 |
98. |
|
FRIEBEL Paula |
Wheel Divas Cycling Team |
41:26 |
99. |
|
EICKHOF Juliet |
Jegg-DJR Academy |
41:37 |
100. |
|
HOEFMANS Pem |
Grouwels-Watersley R&D Road Team |
45:02 |
101. |
|
KROMM Lisa |
MAXX-SOLAR ROSE Women Racing |
46:18 |
102. |
|
LUIGEND Kai |
Estónsko |
59:06 |
103. |
|
BARRE Aline |
Wheel Divas Cycling Team |
01:06:29 |