Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Prvá etapa Okolo Slovenska objektívmi kamier, fotoaparátov a diktafónov

16.9.2021, 19:30 | Slovensko a Slováci | L. Timko, redakcia
Aj počas a po prvej etape sme pracovali na množstve materiálov, ktoré sme  my, ale aj partneri zaznamenali počas 1. etapy Okolo Slovenska 2021. Tu si ich môžete pozrieť/vypočuť všetky na jednom mieste.
video v clanku ikonka ciernaKomentovaný videosumár etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo atmosféry druhého dňa
video v clanku ikonka ciernaVideo zostrih z 1. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo z GoPro kamier počas 1. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideovlog Dukly Banská Bystrica
video v clanku ikonka ciernaVideoanalýza Niké

audio ikonkaAudiovyjadrenie Álvara Hodega (víťaz)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Petra Sagana (2. miesto)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Andreu Garosia (líder vrchárskej súťaže)

fotogaleria ikonkaFotogaléria z 1. etapy (© Igor Stančík)
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52
Fotografia 1 z 52

Výsledky 1. etapy
1. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 03:34:38 14
2. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 00:00 5
3. VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka NextHash 00:00 3
4. BOL Cees Team DSM 00:00
5. MÖRKÖV Michael Deceuninck - Quick-Step 00:00
6. EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 00:00
7. COATI Luca Team Qhubeka NextHash 00:00
8. NEUMAN Dominik Elkov - Kasper 00:00
9. VAHTRA Norman Israel Start-Up Nation 00:00
10. GALVÁN Francisco Kern Pharma 00:00
12. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:00
18. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:00
50. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 00:00
65. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 00:00
86. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 04:50
90. LAJCHA Juraj Slovensko 04:50
92. LOHINSKÝ Filip Slovensko 04:50
97. KAŠKO Dávid Slovensko 04:50
98. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 04:50
100. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 04:50
106. KARAS Juraj Slovensko 08:20
109. NÔTA Štefan Slovensko 08:20
110. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 08:20
113. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 08:20
115. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 08:20
117. BÉREŠ Stanislav Slovensko 08:20
123. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 08:20
135. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 11:22
137. GAVENDA Martin Slovensko 13:18
141. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 13:18
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie pretekov po etape
1. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 03:36:19
2. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 00:06
3. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 00:08
4. GROVES Kaden Team BikeExchange 00:09
5. ADRIÁ Roger Kern Pharma 00:09
6. STEIMLE Jannik Deceuninck - Quick-Step 00:09
7. VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka NextHash 00:10
8. BOL Cees Team DSM 00:10
9. PEDERSEN Casper Team DSM 00:10
10. BODNAR Maciej BORA-hansgrohe 00:11
21. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:14
29. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:15
56. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 00:19
80. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 00:24
84. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 05:03
90. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 05:07
94. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 05:08
97. LOHINSKÝ Filip Slovensko 05:10
100. KAŠKO Dávid Slovensko 05:11
102. LAJCHA Juraj Slovensko 05:12
114. BÉREŠ Stanislav Slovensko 08:37
116. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 08:38
118. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 08:39
121. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 08:40
122. NÔTA Štefan Slovensko 08:40
123. KARAS Juraj Slovensko 08:40
126. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 08:42
135. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 11:38
141. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 13:43
142. GAVENDA Martin Slovensko 13:45
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie bodovacej súťaže po etape
1. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 18
2. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 15
3. ADRIÁ Roger Kern Pharma 12
4. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 12
5. VAN RENSBURG Reinardt Team Qhubeka NextHash 10
6. BOL Cees Team DSM 8
12. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 3
Priebežné poradie vrchárskej súťaže po etape
1. GAROSIO Andrea Bardiani CSF Faizanè 10
2. BUDZINSKI Tomasz HRE Mazowsze Serce Polski 8
3. PETRELLI Gabriele Cycling Team Friuli ASD 6
4. CASTRILLO Jaime Kern Pharma 4
5. SUNDERLAND Dylan Team Qhubeka NextHash 2
6. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 1
Priebežné poradie súťaže do 25 rokov po etape
1. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 03:36:27
2. HEINSCHKE Leon Team DSM 00:04
3. CARRETTA Riccardo Cycling Team Friuli ASD 00:05
4. ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team 00:06
5. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:06
6. MÄRKL Niklas Team DSM 00:06
8. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:07
24. LOHINSKÝ Filip Slovensko 05:02
30. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 08:31
32. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 08:32
34. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 08:34
38. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 11:30
40. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 13:35
41. GAVENDA Martin Slovensko 13:37
 
Náš eshop