Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Tretia etapa Okolo Slovenska objektívmi kamier, fotoaparátov a diktafónov

18.9.2021, 18:00 | Slovensko a Slováci | L. Timko, redakcia
Aj počas a po tretej etape sme pracovali na množstve materiálov, ktoré sme  my, ale aj partneri zaznamenali počas 3. etapy Okolo Slovenska 2021. Tu si ich môžete pozrieť/vypočuť všetky na jednom mieste.
fotogaleria ikonkaCieľová fotografia (© Votrecourse)
video v clanku ikonka ciernaKomentovaný video súhrn etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo z GoPro záberov 3. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo zostrih z 3. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo atmosféry 3. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideovlog Dukly Banská Bystrica
video v clanku ikonka ciernaVideoanalýza Niké

audio ikonkaAudiovyjadrenie Kristofera Halvorsena (víťaz)
vyjadrenie ikonky ciernaVyjadrenie Kristoffera Halvorsena (víťaz)
"V posledných štyroch kilometroch mi veľmi pomohli tímoví kolegovia, potom som ich v poslednej zákrute trochu stratil. Ale našťastie som zachytil Hodegovo koleso. Prešpurtoval som jeho aj Petra z ľavej strany. V závere to bolo veľmi tesné. Dával som si väčší pozor, keďže som včera medzi tými, ktorí včera v poslednej zákrute spadli. Veľmi sa teším z tohto víťazstva, naposledy som vyhral v roku 2019 a keďže bolo minulý rok všetko obmedzené, nemal som veľa šancí. Dnes je to pre mňa o to cennejšie, veľmi som to potreboval."
audio ikonkaAudiovyjadrenie Petra Sagana (3. miesto)

fotogaleria ikonkaFotogaléria z 3. etapy (© Igor Stančík)
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64
Fotografia 1 z 64

Výsledky 3. etapy
1. HALVORSEN Kristoffer Uno-X Pro Cycling Team 04:28:47 14
2. GROVES Kaden Team BikeExchange 00:00 5
3. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 00:00 3
4. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 00:00
5. PUPPIO Antonio Team Qhubeka NextHash 00:00
6. LONARDI Giovanni Bardiani CSF Faizanè 00:00
7. EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 00:00
8. MÖRKÖV Michael Deceuninck - Quick-Step 00:00
9. ŤOUPALÍK Adam Elkov - Kasper 00:00
10. NEUMAN Dominik Elkov - Kasper 00:00
22. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:00
23. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:00
24. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 00:00
27. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 00:00
38. KARAS Juraj Slovensko 00:00
76. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 00:00
79. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 00:00
81. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 00:00
84. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 00:00
89. NÔTA Štefan Slovensko 00:00
92. LOHINSKÝ Filip Slovensko 00:00
93. BÉREŠ Stanislav Slovensko 00:00
98. KAŠKO Dávid Slovensko 00:00
101. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 00:00
108. LAJCHA Juraj Slovensko 00:00
109. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 00:00
112. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 00:30
115. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 00:44
116. GAVENDA Martin Slovensko 00:44
122. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 00:57
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie pretekov po etape
1. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 12:23:30
2. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 00:02
3. STEIMLE Jannik Deceuninck - Quick-Step 00:05
4. ADRIÁ Roger Kern Pharma 00:12
5. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 00:14
6. OTRUBA Jakub Elkov - Kasper 00:15
7. ZAHALKA Matej Elkov - Kasper 00:16
8. BOL Cees Team DSM 00:16
9. PEDERSEN Casper Team DSM 00:16
10. ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team 00:17
15. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:20
20. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:21
39. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 00:25
61. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 01:53
77. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 05:13
93. LAJCHA Juraj Slovensko 08:58
97. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 10:09
99. LOHINSKÝ Filip Slovensko 10:16
103. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 10:44
105. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 10:52
106. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 10:56
111. KAŠKO Dávid Slovensko 13:14
119. KARAS Juraj Slovensko 14:41
120. BÉREŠ Stanislav Slovensko 14:44
126. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 16:43
127. NÔTA Štefan Slovensko 16:43
129. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 17:39
130. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 17:45
132. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 20:34
133. GAVENDA Martin Slovensko 20:36
Zobraziť kompletné poradie
Priebežné poradie bodovacej súťaže po etape
1. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 38
2. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 35
3. ADRIÁ Roger Kern Pharma 18
4. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 18
5. ZAHALKA Matej Elkov - Kasper 16
6. DVERSNES Fredrik Gazprom-RusVelo 16
17. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 8
27. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 3
28. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 2
Priebežné poradie vrchárskej súťaže po etape
1. GAROSIO Andrea Bardiani CSF Faizanè 37
2. ADRIÁ Roger Kern Pharma 16
3. BUDZINSKI Tomasz HRE Mazowsze Serce Polski 13
4. BÁRTA Jan Elkov - Kasper 12
5. ZAHALKA Matej Elkov - Kasper 11
6. DVERSNES Fredrik Gazprom-RusVelo 10
9. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 6
19. HARING Martin Dukla Banská Bystrica 1
Priebežné poradie súťaže do 25 rokov po etape
1. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 12:23:44
2. ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team 00:03
3. HEINSCHKE Leon Team DSM 00:04
4. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 00:06
5. MÄRKL Niklas Team DSM 00:06
6. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 00:07
21. LOHINSKÝ Filip Slovensko 10:02
23. NAGY Simon Cycling Academy Trenčín 10:42
32. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 16:29
33. CHREN Martin Dukla Banská Bystrica 17:25
34. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 17:31
36. FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín 20:20
37. GAVENDA Martin Slovensko 20:22
 
Náš eshop