Náš eshop

web navigacia bannery bicykleweb navigacia bannery dresyweb navigacia bannery kratasyweb navigacia bannery prilbyweb navigacia bannery tretryweb navigacia bannery komponenty

Štvrtá etapa Okolo Slovenska objektívmi kamier, fotoaparátov a diktafónov

19.9.2021, 17:00 | Slovensko a Slováci | L. Timko, redakcia
Aj počas a po štvrtej etape sme pracovali na množstve materiálov, ktoré sme  my, ale aj partneri zaznamenali počas 4. etapy Okolo Slovenska 2021. Tu si ich môžete pozrieť/vypočuť všetky na jednom mieste.
fotogaleria ikonkaCieľová fotografia (© Votrecourse)
video v clanku ikonka ciernaKomentovaný video súhrn etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo z GoPro záberov 4. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo zostrih zo 4. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideo atmosféry 4. etapy
video v clanku ikonka ciernaVideovlog Dukly Banská Bystrica

audio ikonkaAudiovyjadrenie Itamara Einhorna (víťaz)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Petra Sagana (2. miesto, celkový víťaz)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Juraja Sagana (Bora-hansgrohe)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Jána Valacha (DS Bory-hansgrohe)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Lukáša Kubiša (najlepší Slovák U23)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Petra Privaru (generálny riaditeľ)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Ľudovíta Lučaniča (športový riaditeľ)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Stanislava Holeca (riaditeľ konvoja)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Ondreja Bíroša (slovenský rozhodca)
audio ikonkaAudiovyjadrenie Lívie Hanesovej (manažérka ubytovania)

fotogaleria ikonkaFotogaléria z 4. etapy (© Igor Stančík)
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65
Fotografia 1 z 65

Výsledky 4. etapy
1. EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 03:27:40 14
2. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 00:00 5
3. BOL Cees Team DSM 00:00 3
4. STEIMLE Jannik Deceuninck - Quick-Step 00:00
5. GROVES Kaden Team BikeExchange 00:00
6. FELLINE Fabio Astana-Premier Tech 00:00
7. KONYCHEV Alexander Team BikeExchange 00:00
8. STOKBRO Andreas Team Qhubeka NextHash 00:00
9. LUCENKO Alexej Astana-Premier Tech 00:00
10. KACZMAREK Jakub HRE Mazowsze Serce Polski 00:00
30. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 09:03
31. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 09:03
33. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 09:03
37. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 09:03
48. LOHINSKÝ Filip Slovensko 09:03
49. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 09:03
54. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 09:03
76. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 09:03
85. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 09:03
92. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 09:03
98. GAVENDA Martin Slovensko 09:03
DNF KARAS Juraj Slovensko odstúpil
DNF NÔTA Štefan Slovensko odstúpil
DNF BÉREŠ Stanislav Slovensko odstúpil
DNF KAŠKO Dávid Slovensko odstúpil
DNF LAJCHA Juraj Slovensko odstúpil
DNF NAGY Simon Cycling Academy Trenčín odstúpil
DNF FROLEK Ladislav Cycling Academy Trenčín odstúpil
DNF HARING Martin Dukla Banská Bystrica odstúpil
DNF CHREN Martin Dukla Banská Bystrica odstúpil
Zobraziť kompletné poradie
 
Konečné poradie pretekov
1. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 15:51:00 125
2. STEIMLE Jannik Deceuninck - Quick-Step 00:11 85
3. BOL Cees Team DSM 00:17 70
4. ADRIÁ Roger Kern Pharma 00:22 60
5. ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team 00:24 50
6. PEDERSEN Casper Team DSM 00:26 40
7. BODNAR Maciej BORA-hansgrohe 00:27 35
8. LUCENKO Alexej Astana-Premier Tech 00:27 30
9. FELLINE Fabio Astana-Premier Tech 00:30 25
10. MÄRKL Niklas Team DSM 00:30 20
31. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 09:33
34. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 09:34
45. ČANECKÝ Marek Dukla Banská Bystrica 09:38
70. SAGAN Juraj BORA-hansgrohe 14:26
87. BAŠKA Erik BORA-hansgrohe 19:22
88. LOHINSKÝ Filip Slovensko 19:29
91. OROS Samuel Cycling Academy Trenčín 19:57
93. TYBOR Patrik Dukla Banská Bystrica 20:05
102. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 25:56
104. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 26:58
105. GAVENDA Martin Slovensko 29:49
Zobraziť kompletné poradie
Poradie bodovacej súťaže
1. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 58
2. HODEG Alvaro Deceuninck - Quick-Step 34
3. STEIMLE Jannik Deceuninck - Quick-Step 32
4. BOL Cees Team DSM 28
5. EINHORN Itamar Israel Start-Up Nation 24
6. ADRIÁ Roger Kern Pharma 18
19. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 8
28. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 2
Poradie vrchárskej súťaže
1. GAROSIO Andrea Bardiani CSF Faizanè 37
2. ADRIÁ Roger Kern Pharma 16
3. BUDZINSKI Tomasz HRE Mazowsze Serce Polski 13
4. BÁRTA Jan Elkov - Kasper 12
5. POZZOVIVO Domenico Team Qhubeka NextHash 12
6. ZAHALKA Matej Elkov - Kasper 11
8. SAGAN Peter BORA-hansgrohe 9
Poradie súťaže do 25 rokov
1. ANDERSEN Idar Uno-X Pro Cycling Team 15:51:24
2. MÄRKL Niklas Team DSM 00:06
3. PETRELLI Gabriele Cycling Team Friuli ASD 01:09
4. LUNDER Eirik Gazprom-RusVelo 09:03
5. HEINSCHKE Leon Team DSM 09:07
6. KUBIŠ Lukáš Dukla Banská Bystrica 09:09
7. ŠTOČEK Matúš Topforex - ATT Investments 09:10
22. LOHINSKÝ Filip Slovensko 19:05
27. VANČO Tobias Dukla Banská Bystrica 25:32
28. FOLTÁN Adam Dukla Banská Bystrica 26:34
29. GAVENDA Martin Slovensko 29:25
 
Náš eshop