Team ColoQuick
1 ØSTERGAARD Mads
2 MUFF Frederik
3 KOLZE CHANGIZI Sebastian
4 ANDERSEN Mads
5 GUDNITZ Joshua
6 SÖRENSEN Frederik Bjørn
Dánsko
11 PEDERSEN Mads
12 NORSGAARD Mathias
13 LUND ANDRESEN Tobias
14 STOKBRO Andreas
UNO-X PRO TEAM
21 NORMAN HANSEN Lasse
22 HULGAARD Morten
23 DVERSNES Fredrik
24 CHARMIG Anthon
25 BLUME LEVY William
26 KULSET Kristian
Riwal Cycling Team
31 BUDDING Martijn
32 REINDERS Elmar
33 SALBY Alexander
34 VOSGERAU Søren
35 NÖRTOFT Morten
36 SÖGAARD Kasper Viberg
BHS-PL Belton Bornholm
41 RAHBEK Mads
42 JÖRGENSEN Adam Holm
43 BROGE Nils Lau Nyborg
44 TOUDAL Emil
45 RYTTERSGAARD Sebastian
46 TOFT MADSEN Martin
Restaurant Suri-Carl Ras
51 LARSEN Mathias
52 KONGSTAD Tobias
53 WALLIN Rasmus Bøgh
54 KLARIS Magnus Bak
55 HOLM Albert
56 HANSEN Alexander Arnt
A Bloc CT
61 APPEL Stijn
62 BLOEM Joren
63 DEL GROSSO Bodi
64 KOPECKÝ Tomáš
65 LOOHUIS Lars
66 PLUTO Martins
HRE Mazowsze Serce Polski
71 BANASZEK Alan
72 KACZMAREK Jakub
73 BANASZEK Norbert
74 BUDZINSKI Marcin
75 BOGUSLAWSKI Marceli
76 PAWLAK Tobiasz
ATT Investments
81 PETRUS Jiri
82 KLABOUCH Petr
83 TYRPEKL Karel
84 CAMRDA Karel
85 ŠTOČEK Matúš
86 BARTA Tomas
Kjekkas IF Sykkel
91 BJORGEENGEN Anders
92 KORSTAD Jørgen
93 KLEVGARD Kristian
94 SKJERPING Kristoffer
95 FRYDENLUND Magnus
96 HAUGSVAER Sindre Bjerkestrand
Allinq Continental Cyclingteam
101 BIERKENS Tim
102 BRONSWIJK Mike
103 PATERSON Aden
104 ROUFFAER Lars
105 VAN DER HORST Dennis
106 VLIEK Mike
Dukla Banská Bystrica
111 KAŠKO Dávid
112 HARING Martin
113 TYBOR Patrik
114 KUBIŠ Lukáš
115 FOLTÁN Adam
116 CHREN Martin
Motala AIF Serneke Allebike
121 AHLSSON Jacob
122 AHLSSON Jonathan
123 JAGERSTAL Niklas
124 KVIST Linus
125 LOVIDIUS Edvin
126 LENNARTSSON Hugo
EF Education - NIPPO Development
Voltas Cycling Team
141 NAVARDAUSKAS Ramunas
142 DZERVUS Darijus
143 ZDANEVICIUS Jokubas
144 STRISKA Mindaugas
145 KOVALIOVAS Edgaras
146 TALACKA Lukas
Team Skyline
151 BRANDL Wolfgang
152 TRAVIS Clayton
153 KYZER Parker
154 RUGG Timothy
155 TURMON Chaz
156 LUPIEN Joseph
Kaunas Cycling Team
161 LASINIS Venantas
162 KELMELIS Aristidas
163 DE MEY Remi
164 RAUGALA Gustas
165 JANUSKEVICIUS Mantas
166 BALCIUNAS Mantas
Team Herning CK Elite Biemme
171 JAKOBSEN Jonas
172 IVERSEN Rasmus
173 AIDEL Andreas Brandt
174 BLIGAARD LYHNE Daniel
175 HOUGAARD Mads-Emil
176 KAYSEN Casper
Team CO Play - Giant
181 GRUE Victor
182 HESSEL Kristian
183 MATHIESEN Phillip
184 KÖSTER Pelle
185 BUNDSGAARD MATZ Mathias
186 BROLÖS Kristian
Team Nyt Syn powered by Fialla
191 BAHR Christian
192 BIRKEMOSE Arne
193 FYNBO Anders
194 MILLENIUM Ian
195 PEDERSEN Rasmus Lund
196 TÖNNESEN Emil
Bache-JS.Dk
201 OVERGAARD PEDERSEN Nicklas
202 ANDERSEN Emil
203 LAURITZEN Peter
204 RYOM Stefan
205 MIKKELSEN Lasse
206 ANDREASEN Jeppe
Team IBT-BH-Carl Ras
211 ANDREASSON Sebastian
212 SCHRÖDER Lucas
213 BISGAARD Rasmus
214 RÖNHEDE Thorolf
215 NJOR Marckus
216 THORÖE-HANSEN Nicholas
Team Georg Berg
221 FALK Nicklas
222 BERG Mads Schelde
223 LJUNGDAHL Jannik
224 ROST Magnus
225 SCHEBYE Jacob Maegaard
226 JÖRGENSEN Anders Bjørn
Team Sparekassen Danmark Aalborg
231 MADSEN Jakob Gye
232 ANTONIU Alexandru-Ionut
233 ROM DAHL Johannes
234 GADGAARD Morten
235 PETERSEN Sebastian Theodor
236 KOLDKJAER DECKER Thomas
Team Give Elementer
241 BRUUN Anders
242 ERIKSEN Daniel
243 DAHL Gustav Frederik
244 FALK-KRISTENSEN Jeppe
245 BODKER Jakob
246 TOLBÖL Jeppe
Team Smartdry
251 ALBRECHTSEN Christian Gorm
252 HORNBLOW Keegan
253 FLEMING Riley
254 SCOTT Ari
255 WARD Adam
256 MESI Joosep
Tønsberg CK
261 KRISTENSEN Sondre
262 STENSBY Anton
263 ROLFSEN Kasper
264 KNOTTEN Iver
265 SKJELBRED Aleksander
266 ENSTAD Kasper Steen
Amsterdam Racing Academy
271 DE BRUIN Tjalle
272 KARS Hugo
273 LEERKES Bram
274 NAT Joost
275 VOOGT Niek
276 MOURIS Wessel
The Cycling Academy
281 MCSHERRY Ciaran
282 JOSHI Angus
283 MCARTHUR Gregor
284 FLANAGAN Ben
285 GELATI Thomas
286 TSAHOR Yuval
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.