Jednorazovky v Dánsku 2023 (2x 1.2)
so | 13.5. | GP Herning | 179 km | Norsgaard | ||
ne | 14.5. | Fyen Rundt | 189 km | Bevort |
Štartová listina | Dukla Banská Bystrica |
Dukla Banská Bystrica cestuje na jednorazovky v zložení: Lukáš Kubiš, Pavol Rovder, Dávid Kaško, Jakub Galovič, Simon Nagy a Denis Hoza.
so | 13.5. | Herning > Herning | 179 km | Norsgaard |
profil pretekov, 620 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Grand Prix Herning patrí medzi najťažšie klasiky na severe Európy. Jazdí sa 179 kilometrov po 16 šotolinových úsekoch, kde nastávajú veľké rozdiely. Dáni to vymysleli už v roku 1992, teda dokonca ešte pred Strade Bianche.
Ak nedisponujete perfektným výkonom medzi 10-20 najlepšími, ak chcete uspieť, musia sa vám vyhnúť všetky problémy. U mladých Slovákov z banskobystrickej Dukly to neplatilo. V jednom zo šotolinových úsekov v polovici pretekov mal najprv defekt Dávid Kaško a keď mu ho mechaničák riešil, defekt dostal aj líder Lukáš Kubiš vracajúci sa po zranení kolena. Dlho teda čakal na svoju výmenu a to ho stálo ohromné sily. Vrátil sa ešte späť, no keď dostal druhý defekt a prišla výmena bicykla, stálo ho to ďalšie sily, ktoré neskôr chýbali.
Najdlhšie v hlavnej skupine vydržali Kubiš s Pavlom Rovderom. Po treťom defekte sa už Kubiš späť nevrátil a jazdil s Pavlom v takej tretej skupine. Pri príchode na záverečné kratučké kolá ich rozhodcovia stiahli, aby sa náhodou partie nepomiešali.
Zvíťazil domáci pretekár Mathias Norsgaard, ktorý jazdí za Movistar a absolvoval väčšinu flámskych klasík plus Roubaix, ktoré dokončil. Tieto skúsenosti a forma sa mu hodili. Dnes nastúpil v drese reprezentácie a potešil domácich priaznivcov sólo atakom.
Vyjadrenie Martina Fraňa (DS Dukly) |
"Pre našich chalanov to boli priťažké preteky. Lukáš sa cítil dobre a snažil sa, no zrejme tam bola taká trochu premotivovanosť, veľmi chcel a prišla príliš agresívna jazda, pri ktorej mal tri defekty. Paľo šiel pekne, prvý raz po otrase mozgu zo Slovenského pohára. Snažil sa, no musí nabrať viac súťažných kilometrov. Zvyšní pretekári takéto extrémne preteky plné prachu mimo asfaltu nezažili a mali veľké rezervy aj v pozičnej jazde. Musia sa to učiť." |
Výsledky | ||||||||
1. | NORSGAARD Mathias | Dánsko | 04:08:44 | |||||
2. | WALLIN Rasmus Bøgh | Res. Suri-Carl Ras | 01:02 | |||||
3. | VALGREN Michael | Dánsko | 01:02 | |||||
4. | NORMAN LETH Lasse | Uno-X DARE Development Team | 01:37 | |||||
5. | DE VRIES Hartthijs | TdT-Unibet | 01:37 | |||||
6. | PALLESEN Jeppe | Mazowsze Serce Polski | 01:37 |
DNF | GALOVIČ Jakub | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | HOZA Denis | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | NAGY Simon | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | ANDERSEN Mads | Team Coloquick | 01:37 | |
8. | MATZ Mathias | Team CO Play - Giant | 01:40 | |
9. | STOCKMAN Abram | TdT-Unibet | 01:49 | |
10. | PEDERSEN Nicklas | Team Coloquick | 02:04 | |
11. | BEVORT Carl-Frederik | Uno-X DARE Development Team | 02:04 | |
12. | WANG Gustav | Res. Suri-Carl Ras | 02:22 | |
13. | JOHANSEN Julius | Dánsko | 02:39 | |
14. | EISING Tijmen | VolkerWessels Cycling Team | 03:21 | |
15. | BLOEM Joren | TdT-Unibet | 04:04 | |
16. | BOMBOI Davide | TdT-Unibet | 04:04 | |
17. | BANASZEK Norbert | Mazowsze Serce Polski | 04:04 | |
18. | VOOGT Niek | Scorpions Racing | 04:04 | |
19. | KONGSTAD Tobias | Team CO Play - Giant | 03:04 | |
20. | KIVISTIK Gert | ATT Investments | 04:04 | |
21. | LASINIS Venantas | Kaunas Cycling Team | 04:04 | |
22. | KLEVGARD Kristian | XSpeed United Continental | 04:04 | |
23. | GRENAAE Alfred | Uno-X DARE Development Team | 04:04 | |
24. | PRIES Cedric | Leopard Togt Pro Cycling | 04:04 | |
25. | BUGGE Markus Klitgaard | Bache-JS.Dk | 04:04 | |
26. | GORM Christian | CeramicSpeed Herning CK Elite | 04:04 | |
27. | KING Matthew | XSpeed United Continental | 04:04 | |
28. | DALBY Simon | Uno-X DARE Development Team | 04:04 | |
29. | BURGER Sven | WPGA Amsterdam Racing Academy | 04:04 | |
30. | ÅRNES Daniel | Uno-X DARE Development Team | 04:04 | |
31. | BIEHL Kevin | Team Sparekassen Danmark Aalborg | 04:11 | |
32. | TREZISE Declan | ARA | Skip Capital | 04:19 | |
33. | ØSTERGAARD Mads | Leopard Togt Pro Cycling | 04:19 | |
34. | JUEL SKIVILD Robin | Leopard Togt Pro Cycling | 04:33 | |
35. | JÖRGENSEN Adam Holm | BHS-PL Belton Bornholm | 04:47 | |
36. | PETERS Marvin | Scorpions Racing | 04:47 | |
37. | VERMELTFOORT Coen | VolkerWessels Cycling Team | 04:47 | |
38. | KLARIS Magnus Bak | Res. Suri-Carl Ras | 05:43 | |
39. | GADGAARD Morten | Bache-JS.Dk | 06:38 | |
DNF | AALRUST Håkon | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | AGNOLETTO Blake | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | AHLSSON Jonathan | Motala AIF Serneke Allebike | odstúpil | |
DNF | AIDEL Andreas Brandt | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | ANTONIU Alexandru-Ionut | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | BAAK Jord | VolkerWessels Cycling Team | odstúpil | |
DNF | BAARS Igor | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | BALCIUNAS Mantas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | |
DNF | BERTAZZO Liam | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | BLEDDYN Oliver | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | BLIGAARD LYHNE Daniel | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | BODKER Jakob | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | BROLÖS Kristian | Team CO Play - Giant | odstúpil | |
DNF | BRUUN Anders | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | BUDDING Martijn | TdT-Unibet | odstúpil | |
DNF | DAHLBLOM Acke | Motala AIF Serneke Allebike | odstúpil | |
DNF | DE MEY Remi | Voltas-Madaris Cycling Team | odstúpil | |
DNF | DEKKER Pieter | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | DUE KASPERSEN Kasper | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | DZERVUS Darijus | Voltas-Madaris Cycling Team | odstúpil | |
DNF | EGHOLM Kristian | Res. Suri-Carl Ras | odstúpil | |
DNF | FELDMANN Karsten Larsen | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | FOG Felix | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | FONNESBECH Nicklas | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | GABRICK David | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | GAIHEDE Lucas Pihl | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | GALOVIČ Jakub | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | GILMORE Brady | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | GROENEVELD Mark | XSpeed United Continental | odstúpil | |
DNF | GUDNITZ Joshua | Team Coloquick | odstúpil | |
DNF | HAAKONSEN Amund | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | HANSEN Peter Asbjørn | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | HANSEN Tobias Aagaard | Leopard Togt Pro Cycling | odstúpil | |
DNF | HODGE Sam | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | HOFLUND Albin | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | HOZA Denis | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | HUITEMA Jasper | Scorpions Racing | odstúpil | |
DNF | IVANOVAS Olegas | Voltas-Madaris Cycling Team | odstúpil | |
DNF | JAGERSTAL Niklas | Motala AIF Serneke Allebike | odstúpil | |
DNF | JAKOUBEK Tomas | ATT Investments | odstúpil | |
DNF | JANUSKEVICIUS Mantas | Voltas-Madaris Cycling Team | odstúpil | |
DNF | JENSEN Frederik | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | JONKMANS Tom | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | JORGENSEN Mikkel | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | KACZMAREK Jakub | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | |
DNF | KARS Hugo | Scorpions Racing | odstúpil | |
DNF | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | KASTRUP Mikkel | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | KEOGH Cian | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | KIRK Mathias | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | KLEBAN Nick | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | KMIELIAUSKAS Rokas | Voltas-Madaris Cycling Team | odstúpil | |
DNF | KNUDSEN Oliver | Leopard Togt Pro Cycling | odstúpil | |
DNF | KOSZELA Daniel | XSpeed United Continental | odstúpil | |
DNF | KROONEN Max | VolkerWessels Cycling Team | odstúpil | |
DNF | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | KÖSTER Pelle | Team CO Play - Giant | odstúpil | |
DNF | LARSEN Mathias | Res. Suri-Carl Ras | odstúpil | |
DNF | LARSEN Sebastian Kirkedam | Uno-X DARE Development Team | odstúpil | |
DNF | LAURITZEN Peter | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | LEVRING Tobias | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | LORENTSEN Lucas | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | LUND SÖRENSEN Lukas | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | LUNDER Eirik | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | LUPIEN Joseph | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | MADSEN Jakob Gye | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | MALMBERG Matias | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | MARD Filip | Motala AIF Serneke Allebike | odstúpil | |
DNF | MATHIESEN Phillip | Team CO Play - Giant | odstúpil | |
DNF | MCKENZIE Hamish | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | MENGEL Nikolaj | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | MEO Felix | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | MUFF Frederik | Team Coloquick | odstúpil | |
DNF | MUNK-OLSEN Oscar | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | NAGY Simon | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | NJOR Marckus | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | PAQUET Tom | Leopard Togt Pro Cycling | odstúpil | |
DNF | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | |
DNF | PEDERSEN Eric | Motala AIF Serneke Allebike | odstúpil | |
DNF | PEDERSEN Henrik | Team Coloquick | odstúpil | |
DNF | PIMENTEL Stephen | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | odstúpil | |
DNF | RAUGALA Gustas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | RAVNÖY Johan | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | ROUMEN Finn | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | odstúpil | |
DNF | RYTTERSGAARD Sebastian | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | RÄIM Mihkel | ATT Investments | odstúpil | |
DNF | RÖNN Oskar | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | SALBY Alexander | Dánsko | odstúpil | |
DNF | SAND THOMSEN Malthe | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | SCHEBYE Jacob | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | SCHURAN Michal | ATT Investments | odstúpil | |
DNF | SEREIKA Tadas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | SIGURD NIELSEN Sebastian | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | SOMERFIELD James | XSpeed United Continental | odstúpil | |
DNF | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | odstúpil | |
DNF | STAMPE Daniel | Res. Suri-Carl Ras | odstúpil | |
DNF | STEININGER Fabian | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | STENSBY Anton | Team Coop-Repsol | odstúpil | |
DNF | STOPPA Brett | XSpeed United Continental | odstúpil | |
DNF | STRANSKY Matej | ATT Investments | odstúpil | |
DNF | SZOKODY Martin | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | THORÖE-HANSEN Nicholas | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | TOMKINSON Tyler | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | TOMKUS Martynas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | TOUDAL Emil | Team Coloquick | odstúpil | |
DNF | TURMON Chaz | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | TÖNNESEN Emil | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | VALIUNAS Deividas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | VAN DER LEEUW Quint | Scorpions Racing | odstúpil | |
DNF | VAN DER MEER Nick | VolkerWessels Cycling Team | odstúpil | |
DNF | VAN SINTMAARTENSDIJK Daan | VolkerWessels Cycling Team | odstúpil | |
DNF | VANDEVELDE Yentl | TdT-Unibet | odstúpil | |
DNF | VOSGERAU Søren | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | WALLINDER Wincent | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | WEBER Philip | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | WISHOLM William Herman | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | WOER Lauge | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | ØHLENSCHLAEGER Kasper Jul | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | ØRITSLAND Mikkel | Team CO Play - Giant | odstúpil | |
DNS | KASPAR Jan | ATT Investments | neštartoval |
ne | 14.5. | Middelfart > Middelfart | 189 km | Bevort |
profil pretekov, 1430 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Po ťažkom dni na prašných cestách nasledovala ďalšia dánska jednorazovka v Middelfarte s názvom Fyen Rundt. Je to tretia najstaršia klasika vôbec. Prvý ročník sa šiel ešte v roku 1894, teda len dva roky po úvodnej edícii Liége-Bastogne-Liége. Mala zvlnený charakter s množstvom nenápadných brdkov.
Do úniku sa tlačili aj Dukláci, ale dlho sa to nedarilo. Napokon pelotón pustil trojicu z dánskych klubov. Nepredstavovali výkonnostnú hrozbu, a tak mali až deväť minút náskoku. V polovici pretekov sa už začalo tvrdo pretekať a tempo šlo výrazne hore. Na záverečnom okruhu, ktorý sa šiel trikrát, boli dve krátke prudké stúpania po ktorých nasledoval zjazd, takže to bolo neustále napäté a padalo sa. Finišoval ale balík bez výkonnostne odpadnutých skupiniek.
Zvíťazil Dán Carl-Frederik Bévort z Developmentu Uno-X, ktorému sa podarilo výborne technicky zvládnuť záver a mierne poodskočiť z balíka, ktorý finišoval tesne za ním. Veľmi sa to tam trhalo a delilo, Lukáš Kubiš sa snažil tlačiť do špurtu, ale neudržal sa v dobrej pozícii a cieľom prešiel na 39. mieste. Ostatní pretekári Dukly prišli do cieľa s rôznymi stratami.
Vyjadrenie Martina Fraňa (DS Dukly) |
"Škoda, že to Lukášovi v závere nevyšlo, pretekári World Tour jazdiaci za reprezentáciu to tam poriadne nakopli, nechceli obyčajný špurt. Na veľmi technickej trati sa to dalo. No Lukáš vypadol z ideálnej pozície.
Som rád, že všetci dokončili ťažké 190-kilometrové preteky. Aj prvoročák Jakub Galovič, ktorý sa učí ešte pri takýchto náročných dňoch. Nosil vodu, snažil sa dobre pohybovať.
Dnes ešte prespíme v Dánsku a presunieme sa do Belgicka, kde potrénujeme a čaká nás najväčšie jednorazové podujatie v tomto roku Circuit de Wallonie v konkurencii štyroch World a deviatich Pro tímov."
|
Výsledky | ||||||||
1. | BEVORT Carl-Frederik | Uno-X DARE Development Team | 04:17:48 | |||||
2. | PEDERSEN Nicklas | Team Coloquick | 00:00 | |||||
3. | SALBY Alexander | Dánsko | 00:00 | |||||
4. | GUDNITZ Joshua | Team Coloquick | 00:00 | |||||
5. | FORTIN Filippo | Maloja Pushbikers | 00:00 | |||||
6. | BUDDING Martijn | TdT-Unibet | 00:00 |
39. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | |
57. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 00:16 | |
93. | GALOVIČ Jakub | Dukla Banská Bystrica | 03:00 | |
99. | NAGY Simon | Dukla Banská Bystrica | 03:00 | |
116. | HOZA Denis | Dukla Banská Bystrica | 04:52 | |
119. | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | 04:52 |
7. | RÄIM Mihkel | ATT Investments | 00:00 | |
8. | MALMBERG Matias | Maloja Pushbikers | 00:00 | |
9. | JENSEN Frederik | BHS-PL Belton Bornholm | 00:00 | |
10. | MUNK-OLSEN Oscar | Team Sparekassen Danmark Aalborg | 00:00 | |
11. | LARSEN Mathias | Res. Suri-Carl Ras | 00:00 | |
12. | HANSEN Tobias Aagaard | Leopard Togt Pro Cycling | 00:00 | |
13. | BANASZEK Adrian | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | |
14. | VANDEVELDE Yentl | TdT-Unibet | 00:00 | |
15. | KACZMAREK Jakub | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | |
16. | STENSBY Anton | Team Coop-Repsol | 00:00 | |
17. | JAKOUBEK Tomas | ATT Investments | 00:00 | |
18. | VAN SINTMAARTENSDIJK Daan | VolkerWessels Cycling Team | 00:00 | |
19. | ØRITSLAND Mikkel | Team CO Play - Giant | 00:00 | |
20. | NORMAN LETH Lasse | Uno-X DARE Development Team | 00:00 | |
21. | MCKENZIE Hamish | ARA | Skip Capital | 00:00 | |
22. | LOND Daniel | Team CO Play - Giant | 00:00 | |
23. | VOOGT Niek | Scorpions Racing | 00:00 | |
24. | PRIES Cedric | Leopard Togt Pro Cycling | 00:00 | |
25. | BAK Simon | Team Coloquick | 00:00 | |
26. | EGHOLM Jakob | Res. Suri-Carl Ras | 00:00 | |
27. | LUNDER Eirik | Team Coop-Repsol | 00:00 | |
28. | BAAK Jord | VolkerWessels Cycling Team | 00:00 | |
29. | WALLINDER Wincent | Team IBT-Tripeak | 00:00 | |
30. | LASINIS Venantas | Kaunas Cycling Team | 00:00 | |
31. | MILLENIUM Ian | Cykling Odense | 00:00 | |
32. | KLYVER Hjalmar | Team IBT-Tripeak | 00:00 | |
33. | GRENAAE Alfred | Uno-X DARE Development Team | 00:00 | |
34. | AGNOLETTO Blake | ARA | Skip Capital | 00:00 | |
35. | LYSGAARD Boas | BHS-PL Belton Bornholm | 00:00 | |
36. | KÖSTER Pelle | Team CO Play - Giant | 00:00 | |
37. | KING Matthew | XSpeed United Continental | 00:00 | |
38. | DAHLBLOM Acke | Motala AIF Serneke Allebike | 00:00 | |
39. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | |
40. | KLEBAN Nick | Team Skyline | 00:00 | |
41. | BLOEM Joren | TdT-Unibet | 00:00 | |
42. | WALLIN Rasmus Bøgh | Res. Suri-Carl Ras | 00:00 | |
43. | JUEL SKIVILD Robin | Leopard Togt Pro Cycling | 00:00 | |
44. | ÅRNES Daniel | Uno-X DARE Development Team | 00:00 | |
45. | KIVISTIK Gert | ATT Investments | 00:00 | |
46. | KOSZELA Daniel | XSpeed United Continental | 00:00 | |
47. | NJOR Marckus | Team IBT-Tripeak | 00:00 | |
48. | STAMPE Daniel | Res. Suri-Carl Ras | 00:00 | |
49. | BROGE Nils Lau Nyborg | Bache-JS.Dk | 00:00 | |
50. | KNUDSEN Oliver | Leopard Togt Pro Cycling | 00:00 | |
51. | NIELSEN Sebastian | Team Coloquick | 00:14 | |
52. | JAKOBSEN Jonas | CeramicSpeed Herning CK Elite | 00:14 | |
53. | HUITEMA Jasper | Scorpions Racing | 00:16 | |
54. | RAVNÖY Johan | Team Coop-Repsol | 00:16 | |
55. | FALK RASMUSSEN Nicklas | BHS-PL Belton Bornholm | 00:16 | |
56. | HAAKONSEN Amund | Team Coop-Repsol | 00:16 | |
57. | ROVDER Pavol | Dukla Banská Bystrica | 00:16 | |
58. | AALRUST Håkon | Team Coop-Repsol | 00:16 | |
59. | HOUGAARD Mads-Emil | BHS-PL Belton Bornholm | 00:16 | |
60. | KLEVGARD Kristian | XSpeed United Continental | 00:24 | |
61. | BURGER Sven | WPGA Amsterdam Racing Academy | 00:26 | |
62. | LEVRING Tobias | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | 00:28 | |
63. | BIRKEMOSE Arne | Cykling Odense | 00:28 | |
64. | ANTONIU Alexandru-Ionut | Team Sparekassen Danmark Aalborg | 00:36 | |
65. | VALGREN Michael | Dánsko | 00:41 | |
66. | ANDERSEN Poul Holten | Team CO Play - Giant | 00:41 | |
67. | DALBY Simon | Uno-X DARE Development Team | 00:44 | |
68. | NORSGAARD Mathias | Dánsko | 00:44 | |
69. | PALLESEN Jeppe Aaskov | Mazowsze Serce Polski | 00:44 | |
70. | SAND THOMSEN Malthe | CeramicSpeed Herning CK Elite | 00:46 | |
71. | BANASZEK Norbert | Mazowsze Serce Polski | 00:52 | |
72. | HODGE Sam | Team IBT-Tripeak | 00:52 | |
73. | BLEDDYN Oliver | ARA | Skip Capital | 00:52 | |
74. | MADSEN Jakob Gye | Team Sparekassen Danmark Aalborg | 00:52 | |
75. | EISING Tijmen | VolkerWessels Cycling Team | 00:57 | |
76. | AHLSSON Jonathan | Motala AIF Serneke Allebike | 01:01 | |
77. | KARS Hugo | Scorpions Racing | 01:18 | |
78. | ØSTERGAARD Mads | Leopard Togt Pro Cycling | 01:26 | |
79. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 01:45 | |
80. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 01:45 | |
81. | FELDMANN Karsten Larsen | Team Coop-Repsol | 01:45 | |
82. | BOMBOI Davide | TdT-Unibet | 01:50 | |
83. | DE VRIES Hartthijs | TdT-Unibet | 01:50 | |
84. | STOCKMAN Abram | TdT-Unibet | 01:53 | |
85. | KROONEN Max | VolkerWessels Cycling Team | 01:57 | |
86. | SÖRENSEN Frederik Bjørn | Team Coloquick | 01:59 | |
87. | PRICE-PEJTERSEN Johan | Dánsko | 01:59 | |
88. | LORENTS NIELSEN Magnus | Team Coloquick | 01:59 | |
89. | GILMORE Brady | ARA | Skip Capital | 02:06 | |
90. | LAU Gustav Ferdinand | CeramicSpeed Herning CK Elite | 03:00 | |
91. | MATZ Mathias | Team CO Play - Giant | 03:00 | |
92. | STRANSKY Matej | ATT Investments | 03:00 | |
93. | GALOVIČ Jakub | Dukla Banská Bystrica | 03:00 | |
94. | MARD Filip | Motala AIF Serneke Allebike | 03:00 | |
95. | ØHLENSCHLAEGER Kasper Jul | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | 03:00 | |
96. | JAGERSTAL Niklas | Motala AIF Serneke Allebike | 03:00 | |
97. | HALD Thomas | Cykling Odense | 03:00 | |
98. | VESTERGAARD Jacob Christian | Team Give Elementer | 03:00 | |
99. | NAGY Simon | Dukla Banská Bystrica | 03:00 | |
100. | SÖRENSEN Jonas | Team Sparekassen Danmark Aalborg | 03:00 | |
101. | SCHURAN Michal | ATT Investments | 03:00 | |
102. | LORENZEN Gustav | CeramicSpeed Herning CK Elite | 03:00 | |
103. | BLUHM Oscar | Res. Suri-Carl Ras | 03:00 | |
104. | PEDERSEN Eric | Motala AIF Serneke Allebike | 03:00 | |
105. | PETERS Marvin | Scorpions Racing | 03:43 | |
106. | VOSGERAU Søren | Bache-JS.Dk | 03:45 | |
107. | TOMKINSON Tyler | ARA | Skip Capital | 03:45 | |
108. | SZOKODY Martin | Team Give Elementer | 03:45 | |
109. | KIRK Mathias | Team Give Elementer | 04:17 | |
110. | KONGSTAD Tobias | Team CO Play - Giant | 04:32 | |
111. | HANSEN Peter Asbjørn | Team IBT-Tripeak | 04:40 | |
112. | DEKKER Pieter | WPGA Amsterdam Racing Academy | 04:47 | |
113. | RÖNN Oskar | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | 04:47 | |
114. | ROSENDAHL Karl-Erik | Cykling Odense | 04:50 | |
115. | PAQUET Tom | Leopard Togt Pro Cycling | 04:50 | |
116. | HOZA Denis | Dukla Banská Bystrica | 04:52 | |
117. | VAN DER LEEUW Quint | Scorpions Racing | 04:52 | |
118. | BAARS Igor | WPGA Amsterdam Racing Academy | 04:52 | |
119. | KAŠKO Dávid | Dukla Banská Bystrica | 04:52 | |
120. | PEDERSEN Martin | Res. Suri-Carl Ras | 05:00 | |
121. | VAN DER MEER Nick | VolkerWessels Cycling Team | 05:30 | |
122. | VERMELTFOORT Coen | VolkerWessels Cycling Team | 05:46 | |
123. | GORM Christian | CeramicSpeed Herning CK Elite | 06:01 | |
124. | BJERREGAARD Mads Bak | Bache-JS.Dk | 06:10 | |
125. | GAIHEDE Lucas Pihl | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | 07:02 | |
126. | TÖNNESEN Emil | Team Give Elementer | 07:02 | |
127. | STEININGER Fabian | Maloja Pushbikers | 07:15 | |
128. | JUUL Sebastian | Cykling Odense | 08:03 | |
129. | STOPPA Brett | XSpeed United Continental | 10:32 | |
130. | GROENEVELD Mark | XSpeed United Continental | 10:32 | |
DNF | ANDREASEN Jeppe | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | BALCIUNAS Mantas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | BERTAZZO Liam | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | BIEHL Kevin | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | CHRISTOFFERSEN Erik | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | GABRICK David | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | GADGAARD Morten | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | JONKMANS Tom | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | JÖRGENSEN Adam Holm | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNF | KAYSEN Casper | CeramicSpeed Herning CK Elite | odstúpil | |
DNF | KEOGH Cian | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | LARSEN Frederik | Team IBT-Tripeak | odstúpil | |
DNF | LARSEN Ruben Zilas | Bache-JS.Dk | odstúpil | |
DNF | LUPIEN Joseph | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | MEO Felix | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | NIELSEN Martin Hessner | Cykling Odense | odstúpil | |
DNF | PIMENTEL Stephen | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | RAUGALA Gustas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | ROUMEN Finn | WPGA Amsterdam Racing Academy | odstúpil | |
DNF | SCHEBYE Jacob | Team Give Elementer | odstúpil | |
DNF | SEREIKA Tadas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | SOMERFIELD James | XSpeed United Continental | odstúpil | |
DNF | TOMKUS Martynas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | TREZISE Declan | ARA | Skip Capital | odstúpil | |
DNF | TURMON Chaz | Team Skyline | odstúpil | |
DNF | VALIUNAS Deividas | Kaunas Cycling Team | odstúpil | |
DNF | VAN DEURS Hugo Bruun | Team Sparekassen Danmark Aalborg | odstúpil | |
DNF | WEBER Mikkel | Team Give Steel - 2M Cycling Elite | odstúpil | |
DNF | WEBER Philip | Maloja Pushbikers | odstúpil | |
DNF | WINKLER Oskar | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | |
DNS | BÄCHLER Magnus | Team Give Elementer | neštartoval | |
DNS | LARSEN Sebastian Kirkedam | Uno-X DARE Development Team | neštartoval |