Štartová listina Gemenc Grand Prix 2023

tim
krajinaBOLTON BLACK SPOKE
1 BOSTOCK Matthew
2 FITZSIMONS Mitchel
3 JACKSON George
4 O'DONNELL Bailey
5 SEXTON Tom
6 STEWART Mark
tim
krajinaATT Investments
11 KELEMEN Pavel
12 SCHURAN Michal
13 STRANSKY Matej
14 JAKOUBEK Tomas
15 ŠTOČEK Matúš
16 PETRUS Jiri
tim
krajinaVoster ATS Team
21 GRABIS Mateusz
22 MURIAS Jakub
23 PAPIERSKI Damian
24 SEK Igor
25 RUDYK Bartosz
26 PARMA Krzysztof
tim
Beltrami TSA-Tre Colli
31 AGOSTINACCHIO Filippo
32 BIANCALANI Andrea
33 LOCONSOLO Ettore
34 PESENTI Thomas
35 RAIMONDI Alex
36 ROSSI Nicola
tim
Epronex-Hungary Cycling Team
41 KARL Adam Kristof
42 ROZSA Balazs
43 MUNTON Byron
44 OROSZ Gergely
45 GONCZY Gergo
46 ISTLSTEKKER Zsolt
tim
So.L.Me. - Olmo
51 MENGHINI Alessio
52 BERZI Andrea
53 BUDA Simone
54 FERRARI Davide
55 HRENKO Norbert
56 FORMICA Daniele
tim
North Cycling
61 STIEN Sander Nistad
62 WIKANDER Tord
63 PETTERSEN Tim Edvard
64 RÖED Torbjørn
65 DOLVEN Halvor
66 HANSEN Sindre
tim
Universe Cycling Team
71 BUIJK Jacob
72 STRAVERS Jarri
73 VERHOEFF Stefan
74 SCHUURMANS Luuk
75 WIJFJE Tom
76 QUAEDVLIEG Lars
tim
krajinaAdria Mobil
81 GLIVAR Gal
82 KOREN Kristjan
83 FINKST Tilen
84 DURIC Dorde
85 HOCEVAR Kristjan
86 TURK Aljaz
tim
Mentorise Elite Team
91 DOBRIN Ioan
92 CRACIUNU Darius
93 PICIU Mattew-Denis
94 VAIDIAN Iustin
95 FLOREA Andrei-Cristian
96 MOLDANSKY Gerhard-Cristin
tim
Lotus Team
101 PAPAI Adam
102 DIVNIC Jovan
103 STOLIC Mihajlo
104 MINDSZENTI Ákos
105 VASKO Levente
106 POTTER Daniel
tim
Arbo Headstart on Fahrrad
111 DOYLE Leo
112 INGLIS Joe
113 STOCKMEYER Fabian
114 HOPFGARTNER Paul
115 OCHSENHOFER Peter
tim
Meblo Jogi Pro-Concrete
121 JENKO Robert
122 ZUMER Matic
123 KIRBIS Primoz
124 CERNE Gregor Matija
125 VRHOVNIK Luka
tim
MKB Bank CT
131 SIDLO Daniel
132 MOROCZ Barnabas
133 OROSZ Balint
134 DEMSZKY Andras
135 VALINT Attila
tim
krajinaTufo - Pardus Prostejov
141 HOLEC Richard
142 PSZCZOLARSKI Wojciech
143 PROKOPYSZYN Filip
144 VAVRA Petr
145 VONES Jan
146 KOBLIZEK Matyas
tim
krajinaNovo Nordisk Development
151 KUSZTOR Peter
152 PERCRULE Doriand
153 POLGA Antonio
154 SMITH Nathan
155 WATTELLE Célestin
156 BROWN Joshua
tim
krajinaRRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
161 HAAS Christian
162 VYSOČAN Daniel
163 KALOJÍROS Tomáš
164 LÍŠKA Andrej
165 VOLTR Martin
166 PRUDEK Dominik
tim
krajinaMaloja Pushbikers
171 BENZ-KUCH Max
172 STEININGER Fabian
173 FORTIN Filippo
174 MEO Felix
175 REIßIG Patrick
176 WEBER Philip
tim
krajinaĽubľana Gusto Santic
181 HOPKINS Dylan
182 GREGORCIC Natan
183 HRIBAR Jernej
184 SKOK Anze
185 POTOCKI Viktor
186 SAMPSON Andrew
tim
krajinaHrinkow Advarics
191 KONCZER Michael
192 HAMMERSCHMIDT Raphael
193 KOVAR Stefan
194 EICHINGER Daniel
195 VERZA Riccardo
196 RAVASI Edward
tim
krajinaHRE Mazowsze Serce Polski
201 FILUTAS Viktor
202 POMORSKI Michal
203 BUDZINSKI Marcin
204 GROSU Eduard Michael
205 PAWLAK Tobiasz
206 KACZMAREK Jakub
tim
Green Riders
211 HLAVATHY Benedek
212 JUHASZ Zsombor
213 PUSPOKI Daniel
214 VARGA László
215 MAKRANCZY Dominik Kevin
216 KOVACS Martin
tim
Gallina Ecotek Lucchini
221 CIRLINCIONE Domenico
222 PICCINI Mattia
223 BASSO Davide
224 FERRONI Lorenzo
225 PERANI Riccardo
226 VELANDIA Diomedes
tim
krajinaElkov - Kasper
231 PRIDAL Tomas
232 LUKES Jan
233 REHA Filip
234 MRAZ Daniel
235 NEUMAN Dominik
236 TELECKY Stepan
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
241 KUBIŠ Lukáš
242 TUKA Samuel
243 NAGY Simon
244 GALOVIČ Jakub
245 KAŠKO Dávid
246 HOZA Denis
tim
Bialini Gomola CCN
251 RUBIANO Miguel Angel
252 LAVADO Erick
253 MALDONADO Jhonatan
254 ORTEGA Jose
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop