Štartová listina Jaén Paraiso Interior 2024

tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
1 AYUSO Juan
2 ARRIETA Igor
3 SOLER Marc
4 NOVAK Domen
5 COVI Alessandro
6 WELLENS Tim
7 BAX Sjoerd
tim
krajinaVISMA | LEASE A BIKE
11 VAN AERT Wout
12 KUSS Sepp
13 GESINK Robert
14 VAN DIJKE Tim
15 HAGENES Per Strand
16 VERMOTE Julien
17 TRATNIK Jan
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
21 RODRIGUEZ Carlos
23 AUGUST AJ
24 FRAILE Omar
25 PUCCIO Salvatore
26 TURNER Ben
27 LEONARD Michael
tim
krajinaDECATHLON AG2R
31 LABROSSE Jordan
32 RETAILLEAU Valentin
33 LAPEIRA Paul
34 DE PESTEL Sander
35 PRODHOMME Nicolas
36 TRONCHON Bastien
37 VENDRAME Andrea
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
41 GARCÍA CORTINA Iván
42 SERRANO Gonzalo
43 LAZKANO Oier
44 NORSGAARD Mathias
45 ROMEO Ivan
46 MÜHLBERGER Gregor
47 CANAL Carlos
tim
Lidl-Trek Future Racing
51 GEBREIGZABHIER Amanuel
52 KESSLER Cole
53 MILAN Matteo
54 O´BRIEN Liam
55 PEDERSEN Martin
56 ROGERS Cameron
57 VAN PETEGEM Axandre
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
61 BERASATEGI Xabier
62 AZPARREN Enekoitz
63 CUADRADO Unai
64 ITURRIA Mikel
65 MATE Luis Angel
66 MINTEGI Iker
67 MARTÍN Gotzon
tim
krajinaEQUIPO KERN PHARMA
71 BERRADE Urko
72 CASTRILLO Pablo
73 RUIZ Ibon
74 GUTIÉRREZ Jorge
75 SANCHEZ Eugenio
76 URIARTE Diego
77 MÁRQUEZ Martí
tim
krajinaBURGOS - BH
81 DIAZ Jose Manuel
82 BOL Jetse
83 FAGUNDEZ Eric
84 FERNANDEZ Sinuhé
85 BOúGLAS Georgios
86 MORA Sebastian
87 VACEK Karel
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
91 BARCELÓ Fernando
92 CEPEDA Jefferson
93 FERNÁNDEZ GARCIA Samuel
94 GONZÁLEZ David
95 LOPEZ Joseba
96 AULAR Orluis
97 NICOLAU Joel
tim
krajinaFLANDERS - BALOISE
101 HESTERS Jules
102 VERCOUILLIE Victor
103 BONNEU Kamiel
104 CLYNHENS Toon
105 MARIS Elias
106 VANDEVELDE Yentl
107 VANHOOF Ward
tim
krajinaLOTTO DSTNY
111 BEULLENS Cédric
112 GRIGNARD Sébastien
113 GUARNIERI Jacopo
114 PAASSCHENS Mathijs
115 SEPULVEDA Eduardo
116 DE LIE Arnaud
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
121 DE LA CRUZ David
122 BRAMBILLA Gianluca
123 CAMPRUBÍ Marcel
124 DONOVAN Mark
125 CONCA Filippo
126 ROSSKOPF Joey
127 ZUKOWSKY Nickolas
tim
Illes Balears-Arabay Cycling
131 DARDER Sergi
132 CURTO PELLICER Edgar
133 GILABERT Arnau
134 RIERA Joan Albert
135 GONZALEZ Asier Pablo
136 LLANERAS Pau
137 MOLENAAR Alex
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop