Štartová listina Volta ao Algarve 2024

tim
krajinaBORA - HANSGROHE
1 MARTINEZ Daniel
2 JUNGELS Bob
3 HALLER Marco
4 HIGUITA Sergio
5 MEEUS Jordi
6 SCHACHMANN Max
7 HAJEK Alexander
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
11 HERMANS Quinten
12 BOVEN Lars
13 BAYER Tobias
14 PLANCKAERT Edward
15 MEURISSE Xandro
16 VAN TRICHT Stan
17 VERGALLITO Luca
tim
krajinaARKÉA - B&B HOTELS
22 BIERMANS Jenthe
23 GRONDIN Donavan
24 GUERNALEC Thibault
25 McLAY Daniel
26 SÉNÉCHAL Florian
27 TJÖTTA Martin
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
31 BATTISTELLA Samuele
32 VELASCO Simone
33 FEDOROV Jevgenij
34 KUZMIN Anton
35 CHZHAN Igor
36 SCARONI Cristian
37 WALKER Max
tim
krajinaEF EDUCATION - EASYPOST
41 BISSEGGER Stefan
43 HEALY Ben
44 HONORE Mikkel
45 SHAW James
46 VALGREN Michael
47 VAN DEN BERG Marijn
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
51 KÜNG Stefan
52 ASKEY Lewis
53 LE GAC Olivier
54 MADOUAS Valentin
55 PALENI Enzo
56 RUSSO Clément
57 SARREAU Marc
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
61 ARENSMAN Thymen
62 GANNA Filippo
63 HEIDUK Kim
64 PIDCOCK Tom
65 ROWE Luke
66 SHEFFIELD Magnus
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY
71 BRAET Vito
72 HERREGODTS Rune
73 PAGE Hugo
74 PETIT Adrien
75 REX Laurenz
76 TEUNISSEN Mike
77 THIJSSEN Gerben
tim
krajinaLIDL - TREK
81 BAGIOLI Andrea
82 GEOGHEGAN HART Tao
83 HOOLE Daan
84 OOMEN Sam
85 STUYVEN Jasper
86 THEUNS Edward
87 VACEK Mathias
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
91 CATTANEO Mattia
92 EVENEPOEL Remco
93 KNOX James
95 SERRY Pieter
96 VANGHELUWE Warre
97 VERVAEKE Louis
tim
krajinaDSM - FIRMENICH POSTNL
102 BITTNER Pavel
103 LEEMREIZE Gijs
104 MÄRKL Niklas
105 TUSVELD Martijn
106 VAN UDEN Casper
107 WELTEN Bram
tim
krajinaVISMA | LEASE A BIKE
111 VAN AERT Wout
112 KUSS Sepp
113 BENOOT Tiesj
114 HAGENES Per Strand
115 TRATNIK Jan
116 VADER Milan
117 VERMOTE Julien
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
121 DEL TORO Isaac
122 BARONCINI Filippo
123 CHRISTEN Jan
124 HIRSCHI Marc
125 MORGADO António
126 OLIVEIRA Rui
127 POLITT Nils
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
131 BABOR Daniel
132 ARRIOLA-BENGOA Julen
133 BARTA Tomas
134 GUARDEŇO Jaume
135 SORARRAIN Gorka
136 PRADES Eduard
137 SCHLEGEL Michal
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
141 WIRTGEN Luc
142 FROIDEVAUX Robin
143 KLUCKERS Arthur
144 MAYRHOFER Marius
145 ERIKSSON Lucas
146 TRENTIN Matteo
147 VOISARD Yannis
tim
krajinaUNO-X MOBILITY
151 CORT Magnus
152 HOELGAARD Markus
153 LEKNESSUND Andreas
154 RESELL Erik
155 TILLER Rasmus
156 ABRAHAMSEN Jonas
157 BUGGE Martin Urianstad
tim
ABTF Betao - Feirense
161 OLIVEIRA Diogo
162 EULALIO Afonso
163 CABEDO Oscar
164 OLIVEIRA Fabio
165 PINHEIRO Ivo
166 COSTA Fabio
167 SILVA Pedro
tim
AP Hotels & Resorts - Tavira
171 SIMAO Ruben
172 SILVA Afonso
173 SALGUEIRO Miguel
174 BARBOSA Diogo
175 BICHO Jose
176 CAMPOS Francisco
177 CHINGUI Euclides
tim
Aviludo - Louletano
181 VIEGAS Daniel
182 TIVANI Nicolas
183 GARCIA Sergio
184 CONTTE Tomas
185 OYARZUN Carlos
186 DOMÍNGUEZ David
187 MARTINS Tomás
tim
Credibom - LA Alumínios
191 DUARTE Emanuel
192 FERNANDES Luis
193 MONTEZ Alexandre
194 CAIXAS Rodrigo
195 NARCISO Diogo
196 VIE François
197 LEACA Gonçalo
tim
Efapel Cycling
201 SILVA Joaquim
202 GRIGORIEV Aleksandr
203 FERREIRA Antonio
204 MESA Santiago
205 CASIMIRO Henrique
206 GONZÁLEZ Abner
207 SWIRBUL Keegan
tim
Kelly - Simoldes - UDO
211 GOMES Luís
212 CARVALHO Rui
213 GUERREIRO Francisco
214 VALE FERREIRA Tiago
215 MIXAO Duarte
216 CAMPOS Noah
217 RIBEIRO André
tim
Radio Popular - Paredes - Boavista
221 FONTE Cesar
222 NUNES Hugo
223 ROTA RUS Raul
224 PEŇUELA Francisco
225 LEAL Tiago
226 MARTINS João
227 GONCALVES Helder
tim
Sabgal - Anicolor Cycling Team
231 FIGUEIREDO Frederico
232 CARVALHO André
233 MENDONCA Luis
234 BAPTISTA Gabriel
235 DOMINGUES Duarte
236 REES Oliver
237 REIS Rafael
tim
Tavfer - Ovos Matinados
241 CARVALHO Goncalo
242 SILVA Bruno
243 MATIAS Joao
244 MORAIS Francisco
245 LINAREZ Leangel
246 MARTINGIL Cesar
247 AMADO Goncalo
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop