Štartová listina Vuelta a Andalucía 2024

tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
1 ARRIETA Igor
2 AYUSO Juan
3 NOVAK Domen
4 WELLENS Tim
5 COVI Alessandro
6 SOLER Marc
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
11 BUITRAGO Santiago
12 CARUSO Damiano
13 HAIG Jack
14 POELS Wout
15 MIHOLJEVIČ Fran
16 SÜTTERLIN Jasha
17 TIBERI Antonio
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
21 ARCAS Jorge
22 BARRENETXEA Jon
23 GUERREIRO Ruben
24 SERRANO Gonzalo
25 OLIVEIRA Nelson
26 MÜHLBERGER Gregor
27 ROMO Javier
tim
krajinaJAYCO ALULA
31 DE MARCHI Alessandro
32 BERHE Welay
33 CRADDOCK Lawson
34 JANSEN Amund Grøndahl
35 JUUL-JENSEN Christopher
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
41 FORTUNATO Lorenzo
42 KANTER Max
43 SELIG Rüdiger
44 PRONSKIY Vadim
45 MARUKHIN Daniil
46 BRUSSENSKIY Gleb
47 UMBA Santiago
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
51 CONCI Nicola
52 GHYS Robbe
53 JANSSENS Jimmy
54 KIELICH Timo
55 LAURANCE Axel
56 ROESEMS Siebe
57 BELMANS Lennert
tim
krajinaDECATHLON AG2R
61 BAUDIN Alex
62 DE BONDT Dries
63 DE PESTEL Sander
64 GALL Felix
65 LAPEIRA Paul
66 NAESEN Oliver
67 VENDRAME Andrea
tim
krajinaBURGOS - BH
71 MORA Sebastian
72 ANGULO Antonio
73 DIAZ Jose Manuel
74 FERNANDEZ Sinuhé
75 BOL Jetse
76 OKAMIKA Ander
77 FAGUNDEZ Eric
tim
krajinaPOLTI - KOMETA
81 BAIS Mattia
82 FABBRO Matteo
83 MARTIN Alex
84 MARTIN David
85 SEVILLA Diego
86 TERCERO Fernando
87 PIETROBON Andrea
tim
krajinaLOTTO DSTNY
91 CAMPENAERTS Victor
92 MENTEN Milan
93 DE BUYST Jasper
94 GRIGNARD Sébastien
95 MONIQUET Sylvain
96 SEPULVEDA Eduardo
97 VAN GILS Maxim
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
101 MARTÍN Gotzon
102 BIZKARRA Mikel
103 BOU Joan
104 ITURRIA Mikel
105 AZURMENDI Ibai
106 MATE Luis Angel
107 MINTEGI Iker
tim
krajinaEQUIPO KERN PHARMA
111 AGIRRE Jon
112 GUTIÉRREZ Jorge
113 PARRA José Félix
114 CASTRILLO Pablo
115 RUIZ Ibon
116 SOTO Antonio
117 BERRADE Urko
tim
krajinaFLANDERS - BALOISE
121 BONNEU Kamiel
122 VANHOOF Ward
123 MARIS Elias
124 CLYNHENS Toon
125 CRAPS Lars
126 VANDEVELDE Yentl
127 VANDENSTORME Dylan
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
131 NICOLAU Joel
132 BARCELÓ Fernando
133 BERWICK Sebastian
134 CEPEDA Jefferson
135 GONZÁLEZ David
136 LOPEZ Joseba
137 HAILEMICHAEL Mulu
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
141 DONOVAN Mark
142 FRISON Frederik
143 HAGEN Carl Fredrik
144 CHRISTEN Fabio
145 STEIMLE Jannik
146 WHELAN James
147 HOWSON Damien
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop