Štartová listina Kuurne - Brusel - Kuurne 2024

tim
krajinaVISMA | LEASE A BIKE
1 BENOOT Tiesj
2 VAN AERT Wout
3 VAN BAARLE Dylan
4 JORGENSON Matteo
5 LAPORTE Christophe
6 TRATNIK Jan
7 HAGENES Per Strand
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
11 ASGREEN Kasper
12 ČERNÝ Josef
13 LAMPAERT Yves
14 LAMPERTI Luke
15 PEDERSEN Casper
16 SVRČEK Martin
17 VANGHELUWE Warre
tim
krajinaLIDL - TREK
21 STUYVEN Jasper
22 HOOLE Daan
23 KIRSCH Alex
24 SKUJINS Toms
25 MILAN Jonathan
26 THEUNS Edward
27 VACEK Mathias
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
31 BENEDETTI Cesare
32 JUNGELS Bob
33 HALLER Marco
34 HERZOG Emil
35 KOCH Jonas
36 LÜHRS Luis-Joe
37 MEEUS Jordi
tim
krajinaARKÉA - B&B HOTELS
42 GRONDIN Donavan
43 MOZZATO Luca
44 SÉNÉCHAL Florian
45 OWSIAN Lukasz
46 RIOU Alan
47 SCOTSON Miles
tim
krajinaDECATHLON AG2R
51 BOASSON-HAGEN Edvald
52 DE BONDT Dries
53 DE PESTEL Sander
54 GAUTHERAT Pierre
55 NAESEN Oliver
56 PEDERSEN Rasmus Søjberg
57 TOUZÉ Damien
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
61 MOHORIČ Matej
62 GRADEK Kamil
63 MIHOLJEVIČ Fran
64 GOVEKAR Matevz
65 PASQUALON Andrea
66 WRIGHT Fred
67 BRUTTOMESSO Alberto
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY
71 BRAET Vito
72 GIRMAY Biniam
73 MIHKELS Madis
74 PAGE Hugo
75 PETIT Adrien
76 TEUNISSEN Mike
77 THIJSSEN Gerben
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
81 PHILIPSEN Jasper
82 GHYS Robbe
83 KRAGH ANDERSEN Søren
84 KIELICH Timo
85 LEYSEN Senne
86 HOLLMANN Juri
87 PLANCKAERT Edward
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
91 ASKEY Lewis
92 BYSTRÖM Sven Erik
93 LE GAC Olivier
94 LIENHARD Fabian
95 PITHIE Laurence
96 RUSSO Clément
97 WATSON Sam
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
101 WELLENS Tim
102 MORGADO António
103 HODEG Alvaro
104 OLIVEIRA Rui
105 POLITT Nils
106 VINK Michael
107 BARONCINI Filippo
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
111 BOL Cees
112 FEDOROV Jevgenij
113 BATTISTELLA Samuele
114 WALKER Max
115 KANTER Max
116 SCHELLING Ide
117 SELIG Rüdiger
tim
krajinaDSM - FIRMENICH POSTNL
122 BITTNER Pavel
123 EEKHOFF Nils
124 FLYNN Sean
125 VAN DEN BROEK Frank
126 MÄRKL Niklas
127 WELTEN Bram
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
132 HAYTER Leo
133 PUCCIO Salvatore
134 ROWE Luke
135 SWIFT Ben
136 TURNER Ben
137 WURF Cameron
tim
krajinaLOTTO DSTNY
141 BEULLENS Cédric
142 DE BUYST Jasper
143 LIVYNS Arjen
144 SEGAERT Alec
145 TAMINIAUX Lionel
146 VAN MOER Brent
tim
krajinaCOFIDIS
151 ZINGLE Axel
152 ALLEGAERT Piet
153 DEBEAUMARCHÉ Nicolas
154 DE GENDT Aimé
155 GOUGEARD Alexis
156 RENARD Alexis
157 MAHOUDO Nolann
tim
krajinaTEAM TOTALENERGIES
161 BONIFACE Lucas
162 BONNET Thomas
163 DUJARDIN Sandy
164 JEANNIÉRE Emilien
165 SOUPE Geoffrey
166 TURGIS Anthony
167 VAN GESTEL Dries
tim
krajinaJAYCO ALULA
171 DURBRIDGE Luke
172 JANSEN Amund Grøndahl
173 JUUL-JENSEN Christopher
174 QUICK Blake
175 STEWART Campbell
176 WALSCHEID Max
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
181 GARCÍA CORTINA Iván
182 JACOBS Johan
183 LAZKANO Oier
184 MORO Manlio
185 NORSGAARD Mathias
186 SERRANO Gonzalo
187 TORRES Albert
tim
krajinaFLANDERS - BALOISE
191 BONNEU Kamiel
192 MARIS Elias
193 DEJAEGHER Jasper
194 DEWEIRDT Siebe
195 HESTERS Jules
196 VANDENSTORME Dylan
197 VERCOUILLIE Victor
tim
krajinaISRAEL - PREMIER TECH
201 COTÉ Pier-André
202 HOFSTETTER Hugo
203 NEILANDS Krists
204 PICKRELL Riley
205 SHEEHAN Riley
206 GEE Derek
207 VERNON Ethan
tim
krajinaUNO-X MOBILITY
212 HOELGAARD Markus
213 RESELL Erik
214 TILLER Rasmus
215 WAERENSKJOLD Søren
216 ABRAHAMSEN Jonas
217 FREDHEIM Stian
tim
krajinaBINGOAL - WB
221 BLOUWE Louis
222 DESAL Cériel
223 PERSICO Davide
224 VAN BOVEN Luca
225 VAN ROOY Kenneth
226 VANDEPITTE Nathan
227 WEEMAES Sasha
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
231 LUDVIGSSON Tobias
232 MALECKI Kamil
233 PARISINI Nicolò
234 SAJNOK Szymon
235 STEIMLE Jannik
236 TOWNSEND Rory
237 ZUKOWSKY Nickolas
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
241 BOHLI Tom
242 DAINESE Alberto
243 FROIDEVAUX Robin
244 KELEMEN Petr
245 KRIEGER Alexander
246 MAYRHOFER Marius
247 TRENTIN Matteo
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop