tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
1 WEENING Pieter
2 LOOIJ André
3 MEIJERS Jeroen
4 LIJKE Nick van der
5 GINNEKEN Sjoerd van
6 ASSELMAN Jesper
11 BOASSON HAGEN Edvald
12 DEBESAY Mekseb
13 NIYONSHUTI Adrien
14 O'CONNOR Ben
15 REGUIGUI Youcef
16 THOMSON Jay
 
21 VANMARCKE Sep
22 BEVIN Patrick
23 LANGEVELD Sebastian
24 MULLEN Ryan
25 VAN ASBROECK Tom
26 VAN BAARLE Dylan
31 GALLOPIN Tony
32 ARMÉE Sander
33 BOECKMANS Kris
34 SHAW James
35 VAN DER SANDE Tosh
36 VERVAEKE Louis
 
41 GERRANS Simon
42 ALBASINI Michael
43 DOCKER Mitchell
44 HAIG Jack
45 KLUGE Roger
46 POWER Robert
51 BOOM Lars
52 GROENEWEGEN Dylan
53 JANSEN Amund
54 LEEZER Tom
55 ROOSEN Timo
56 WAGNER Robert
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
61 NORDHAUG Lars Petter
62 DENIFL Stefan
63 HOWARD Leigh
64 PEARSON Daniel
65 WARBASSE Larry
66 WATSON Calvin
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
71 ARANBURU Alex
72 MAS Lluís
73 MOLINA Antonio
74 PAGE Dylan
75 SÁEZ Héctor
76 SCHULTZ Nick
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
81 BROŽYNA Piotr
82 KACZMAREK Jakub
83 MALECKI Kamil
84 KUREK Adrian
85 PALUTA Michal
86 STOSZ Patryk
tim
krajinaFORTUNEO - VITAL CONCEPT
91 SEPúLVEDA Eduardo
92 DANIEL Maxime
93 DELAPLACE Anthony
94 FONSECA Armindo
95 McLAY Daniel
96 PÉRICHON Pierre-Luc
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
101 ERŠOV Artur
102 MAIKIN Roman
103 NIČ Artem
104 OVEČKIN Artem
105 PORSEV Alexander
106 TRUSOV Nikolaj
tim
krajinaMANZANA POSTOBÓN
111 BOHORQUEZ Hernando
112 BOL Jetse
113 MOLANO Sebastián
114 ORJUELA Fernando
115 PAREDES Wilmar
116 VILLEGAS Juan
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
121 DE GENDT Aimé
122 DE KETELE Kenny
123 LIETAER Eliot
124 SALOMEIN Jarl
125 VAN GESTEL Dries
126 VAN HECKE Preben
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
131 VAN AERT Wout
132 GODRIE Stan
133 KRUOPIS Aidis
134 PRÉMONT Christophe
135 VAN BREUSSEGEM Elias
136 VERGAERDE Otto
 
tim
krajinaWB VERANCLASSIC - AQUAPROTECT
141 DELFOSSE Sébastien
142 HABEAUX Gregory
143 JULES Justin
144 PEYSKENS Dimitri
145 ROBEET Ludovic
146 WARNIER Antoine
tim
Joker Icopal
151 HALVORSEN Kristoffer
152 BREEN Vegard
153 FOSS Tobias
154 HAGEN Carl Fredrik
155 HOEM Bjørn
156 SKAARSETH Anders
 
tim
Team Coop
161 AALRUST Håkon
162 HÖÖG Gustav
164 JENSEN August
165 LINDAU Philip
166 LUKKEDAHL Øivind
tim
Uno-X Hydrogen Development
171 FLÖTTEN Audun
172 RESELL Erik
173 RUDLAND Hans
174 SAUGSTAD Lars
175 TRAEN Torstein
176 WARSTED Syver
 
tim
Team Sparebanken Sør
181 AASVOLD Kristian
182 HOLSTAD Ludvik
183 DAHL Herman
184 RÖINAS Fridtjof
185 TRONDSEN Trond
186 VANGSTAD Andreas
tim
Team FixIT.no
191 BLALID Marius
192 BREIVOLD Jon
193 EIKELAND Ken
194 MADSEN Kristoffer
195 MANNINEN Matti
196 LÖVIK Åsmund
 
tim
Team Veloconcept
201 GULDHAMMER Rasmus
202 KAMP Alexander
203 STEEN Nicolaj
204 RAHBEK Mads
205 REIHS Michael
206 PEDERSEN Mark
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.