1 CAVENDISH Mark
2 EISEL Bernhard
3 GIBBONS Ryan
4 RENSHAW Mark
5 SBARAGLI Kristian
6 VAN RENSBURG Jacques
7 HAAS Nathan
11 TROIA Oliviero
12 FERRARI Roberto
13 ZURLO Federico
14 GANNA Filippo
15 POLANC Jan
16 RAVASI Edward
 
21 MEZGEC Luka
22 HEPBURN Michael
23 EDMONDSON Alex
24 DOCKER Mitchell
25 HAIG Jack
26 JUUL-JENSEN Christopher
27 TUFT Svein
28 KLUGE Roger
31 MAJKA Rafal
32 BAŠKA Erik
33 PÖSTLBERGER Lukas
34 BENNETT Sam
35 MÜHLBERGER Gregor
36 PELUCCHI Matteo
37 SELIG Rüdiger
38 SARAMOTINŠ Aleksejs
 
41 PIBERNIK Luka
42 INSAUSTI Ion Ander
43 NOVAK Domen
44 PER David
45 SIUTSOU Kanstantsin
46 VISCONTI Giovanni
47 BOŽIČ Borut
48 COLBRELLI Sonny
tim
krajinaWILIER TRIESTINA
51 DRAPERI Matteo
52 BELLETTI Manuel
53 MARECZKO Jakub
54 BUSATO Matteo
55 TROSINO Mirko
56 KOŠEVOJ Ilja
57 MARTÍNEZ Daniel
58 POZZATO Filippo
 
tim
krajinaANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA
61 GAVAZZI Francesco
62 BALLERINI Davide
63 BENFATTO Marco
64 CATTANEO Mattia
65 FRAPPORTI Marco
66 PACIONI Luca
67 PALINI Andrea
68 VENDRAME Andrea
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
71 FOLIFOROV Alexander
72 BRUTT Pavel
73 LAGUTIN Sergej
74 ŠALUNOV Jevgenij
75 PORSEV Alexander
76 ROVNIJ Ivan
77 OVEČKIN Artem
78 VOROBJEV Anton
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
81 CUNEGO Damiano
82 FILOSI Iuri
83 BISOLTI Alessandro
84 CANOLA Marco
85 MARANGONI Alan
86 BAGIOLI Nicola
87 SANTAROMITA Ivan
88 UCHIMA Kohei
tim
Adria Mobil
91 ROGINA Radoslav
92 KATRAŠNIK Gasper
93 GOLČER Jure
94 GROŠELJ Žiga
95 GAZVODA Gregor
96 RAJOVIČ Dušan
97 BOŽIČ Jon
98 PER Gorazd
 
tim
Sangemini-MG.Kvis
101 BERNARDINI Simone
102 GAFFURINI Nicola
103 GAZZARA Michele
104 ORRICO Davide
105 BONGIORNO Manuel
106 SALVIETTI Niccolo
107 SCARTEZZINI Michele
108 TOTò Paolo
tim
Tirol Cycling Team
111 FORTIN Filippo
112 FANKHAUSER Clemens
113 GAMPER Patrick
114 KRIZEK Matthias
115 KUEN Maximilian
116 SALVADOR Enrico
117 SCHÖNBERGER Sebastian
118 NDAYISENGA Valens
 
tim
krajinaElkov Author
121 BUCHÁČEK Tomáš
122 KAŇKOVSKÝ Alois
123 HUŇAL Martin
124 POLNICKÝ Jiří
125 KUKRLE Michael
126 ČERNÝ Josef
127 HAČECKÝ Vojtěch
128 CIESLIK Pawel
tim
krajinaMeridiana Kamen Team
131 KIŠERLOVSKI Emanuel
132 RABOTTINI Matteo
133 MUCELLI Davide
134 REPŠE Uroš
135 VISCONTI Gianfranco
136 MALTAR Bruno
137 JABUKA David
138 FRANKOVIČ Mateo
 
tim
krajinaSynergy Baku Project
141 MIKAYILZADE Musa
142 GAHRAMANLI Kanan
143 ASADOV Elcin
144 JABRAYILOV Samir
145 ILIASOV Ismail
146 RUMAC Josip
147 ASANOV Enver
148 ALIZADA Elgun
tim
Hrinkow Advarics Cycleang
151 EICHINGER Daniel
152 DE MARCHI Mattia
153 GAUGL Florian
154 FRIEDL Nils
155 HRINKOW Dominik
156 PAULUS Dennis
157 WALZEL Andreas
158 GRAF Andreas
 
tim
ROG-Ljubljana
161 RUČIGAJ Žiga
162 PENKO Izidor
163 GROŠELJ Matic
164 FINKŠT Tilen
165 JERMAN Žiga
166 POGAČAR Tadej
167 PRAH Aljaz
tim
krajinaAmplatz-BMC
171 MUGERLI Matej
172 BAJČ Andi
173 KOROŠEC Rok
174 PERNSTEINER Hermann
175 FIDLER Gerd
176 ČANECKÝ Marek
177 KUSZTOR Péter
178 PELIKÁN János
 
tim
Slovinsko
181 PRIMOŽIČ Jaka
182 LOGAR Tadej
183 PAVLIČ Marko
184 ČOTAR Luka
185 JENKO Robert
186 DRINOVEC Matej
187 OBAL Primož
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.