1 BAGDONAS Gediminas
2 BARBIER Rudy
3 CHEVRIER Clément
4 DUMOULIN Samuel
5 DUVAL Julien
6 GENIEZ Alexandre
7 GOUGEARD Alexis
8 JAUREGUI Quentin
11 DRÜCKER Jempy
12 GERTS Floris
13 QUINZIATO Manuel
14 SCOTSON Miles
15 TEUNS Dylan
16 VAN HOOYDONCK Nathan
17 VENTOSO Francisco
18 VLIEGEN Loïc
 
21 COURTEILLE Arnaud
22 EIKING Odd
23 LADAGNOUS Matthieu
24 LUDVIGSSON Tobias
25 LE BON Johan
26 PINEAU Cédric
27 ROUX Anthony
28 VINCENT Léo
31 VANENDERT Jelle
32 SHAW James
33 VAN DER SANDE Tosh
34 DE BUYST Jasper
35 DE BIE Sean
36 HOFLAND Moreno
37 MAES Nikolas
38 MERTZ Rémy
 
41 BELKOV Maxim
42 BYSTRÖM Sven Erik
43 KUZNECOV Vjačeslav
44 MAMIKIN Matvej
45 MÖRKÖV Michael
46 PLANCKAERT Baptiste
47 SCHMIDT Mads
51 BOOM Lars
52 CAMPENAERTS Victor
53 CASTELIJNS Twan
54 JANSEN Amund
55 VAN HOECKE Gijs
56 LOBATO Juan José
57 TANKINK Bram
58 WYNANTS Maarten
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
61 BLYTHE Adam
62 DUNNE Conor
63 FENN Andrew
64 HANSEN Lasse
65 KONING Peter
66 GATE Aaron
67 WATSON Calvin
68 KREDER Michel
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
71 BONNAFOND Guillaume
72 HOFSTETTER Hugo
73 ROSSETTO Stéphane
74 TURGIS Anthony
75 TURGIS Jimmy
76 VANBILSEN Kenneth
77 VAN GENECHTEN Jonas
78 VAN STAEYEN Michael
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
81 EL FARES Julien
82 MARTINEZ Yannick
83 COMBAUD Romain
84 LAAS Martin
85 PACHER Quentin
86 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
87 HUPOND Thierry
88 GIRAUD Benjamin
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
91 CARDIS Romain
92 COQUARD Bryan
93 GUILLEMOIS Romain
94 HIVERT Jonathan
95 JEANDESBOZ Fabrice
96 HUREL Tony
97 MORICE Julien
98 NAULEAU Bryan
 
tim
Team Fortuneo-Oscaro
101 DELAPLACE Anthony
102 BONNAMOUR Franck
103 JARRIER Benoit
104 VALLÉE Boris
105 CORBEL Erwann
106 DANIEL Maxime
107 LEDANOIS Kévin
108 FONSECA Armindo
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
111 SAVICKIJ Ivan
112 LAGUTIN Sergej
113 TRUSOV Nikolaj
114 ERŠOV Artur
115 BOJEV Igor
116 MAIKIN Roman
117 SOLOMENNIKOV Andrej
118 VOROBJEV Anton
 
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
121 ASSELMAN Jesper
122 LOOIJ André
123 LIGTHART Pim
124 MEIJERS Jeroen
125 VRIES Berden de
126 VERMELTFOORT Coen
127 REINDERS Elmar
128 VAN GOETHEM Brian
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
131 ALLEGAERT Piet
132 DE GENDT Aimé
133 DELTOMBE Kevin
134 LIETAER Eliot
135 VAN GESTEL Dries
136 VAN HECKE Preben
137 VAN LERBERGHE Bert
138 SPRENGERS Thomas
 
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
141 BILLE Gaetan
142 DE BONDT Dries
143 DEVOLDER Stijn
144 DUIJN Huub
145 DUPONT Timothy
146 PRÉMONT Christophe
147 VAN ZUMMEREN Stef
148 VERGAERDE Otto
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
151 BAUGNIES Jérôme
152 DEHAES Kenny
153 DOUBEY Fabien
154 VEUCHELEN Frederik
155 MEURISSE Xandro
156 ANTONINI Simone
157 LEVARLET Guillaume
158 VAN MELSEN Kevin
 
tim
krajinaWB VERANCLASSIC - AQUAPROTECT
161 ISTA Kevyn
162 HABEAUX Gregory
163 KIRSCH Alex
164 JULES Justin
165 NAESEN Lawrence
166 PEYSKENS Dimitri
167 VANTOMME Maxime
168 WARNIER Antoine
tim
AGO-AquaService
171 MORTIER Julien
172 TAMINIAUX Lionel
173 SIX Franklin
174 LOY Antoine
175 DE WINTER Gordon
176 PALM Martin
177 ARIMONT Charlie
178 DEBUY Anthony
 
tim
Armée de Terre
181 TRONET Steven
182 YSSAAD Yannis
183 FERASSE Thibault
184 KNEISKY Morgan
185 RAIBAUD Jimmy
186 THOMAS Benjamin
187 ALAPHILIPPE Bryan
188 LE ROUX Romain
tim
Telenet-Fidea Lions
191 VAN DER HAAR Lars
192 AERTS Toon
193 HERMANS Quinten
194 CLEPPE Nicolas
195 AERTS Thijs
196 VAN KESSEL Corne
197 AERNOUTS Jim
198 BAESTAENS Vincent
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.