1 BARBERO Carlos
2 ARCAS Jorge
3 CARAPAZ Richard
4 HERRADA José
5 FERNÁNDEZ Rubén
6 MORENO Daniel
7 PEDRERO Antonio
8 SOLER Marc
11 LANDA Mikel
12 DEIGNAN Philip
14 ELISSONDE Kenny
15 GEOGHEGAN Tao
16 KENNAUGH Peter
17 LÓPEZ David
18 MOSCON Gianni
21 LÓPEZ Miguel Ángel
22 BILBAO Pello
23 BIŽIGITOV Zhandos
24 ČERNECKIJ Sergej
25 STALNOV Nikita
26 ZACHAROV Arťom
27 HANSEN Jesper
28 TIRALONGO Paolo
31 ALAPHILIPPE Julian
32 CAPECCHI Eros
33 DE LA CRUZ David
34 DECLERCQ Tim
35 MAS Enric
36 SERRY Pieter
37 TRENTIN Matteo
38 VELITS Martin
41 ANTÓN Igor
42 FRAILE Omar
43 KING Benjamin
44 KUDUS Merhawi
45 MORTON Lachlan
46 VAN RENSBURG Jacques
48 DLAMINI Nicholas
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
51 PARDILLA Sergio
52 RÓSON Jaime
53 ARROYO David
54 SCHULTZ Nick
55 FERRARI Fabricio
56 MAS Lluís
57 PRADES Eduard
58 CELANO Danilo
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
61 BAGOT Yoann
62 GODON Dorian
63 COUSIN Jérôme
64 PEREZ Anthony
65 LE TURNIER Mathias
66 VAN GENECHTEN Jonas
67 BARCELÓ Fernando
68 BONNAFOND Guillaume
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
71 DE GENDT Aimé
72 DE KETELE Kenny
73 DELTOMBE Kevin
74 LIETAER Eliot
75 NOPPE Christophe
76 FARAZIJN Maxime
77 SPRENGERS Thomas
78 WALLAYS Jens
GAZPROM - RUSVELO
81 FIRSANOV Sergej
82 RIBALKIN Alexej
83 FOLIFOROV Alexander
84 KOZONČUK Dmitrij
85 SOLOMENNIKOV Andrej
86 OVEČKIN Artem
87 BOJEV Igor
88 KOBERNYAK Evgeny
DIRECT ENERGIE
91 ANDERSON Ryan
92 CARDIS Romain
93 CORNU Jérémy
94 DUCHESNE Antoine
95 GRELLIER Fabien
96 GUILLEMOIS Romain
97 PICHOT Alexandre
98 SICARD Romain
MANZANA POSTOBÓN
101 AGUIRRE Hernán
102 VILELA Ricardo
103 ORJUELA Fernando
104 BOL Jetse
105 SUAZA Bernardo
106 BOHORQUEZ Hernando
107 REYES Aldemar
108 OSORIO Juan
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
111 ARISTI Mikel
112 DI GRÉGORIO Rémy
113 FERNÁNDEZ Delio
114 DÍAZ Daniel
115 MADRAZO Ángel
116 SMUKULIS Gatis
117 FINETTO Mauro
118 RODRIGUEZ Jhon
Team Fortuneo-Oscaro
121 SEPÚLVEDA Eduardo
122 MOUREY Francis
123 GÉRARD Arnaud
124 JARRIER Benoit
125 FONSECA Armindo
127 JEANNESSON Arnold
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
131 WEENING Pieter
132 ARIESEN Tim
133 BUDDING Martijn
134 KREDER Raymond
135 MEIJERS Jeroen
136 RIESEBEEK Oscar
137 EMPEL Etienne van
138 GINNEKEN Sjoerd van
AQUA BLUE SPORT
141 BLYTHE Adam
142 CHRISTIAN Mark
143 DENIFL Stefan
144 DUNNE Conor
145 GATE Aaron
146 HANSEN Lasse
147 PEARSON Daniel
148 WARBASSE Larry
NIPPO - VINI FANTINI
151 DE NEGRI Pierpaolo
152 FILOSI Iuri
153 BAGIOLI Nicola
154 BISOLTI Alessandro
156 BOU Joan
157 NISHIMURA Hiroki
158 KOBAYASHI Marino
Burgos - BH
161 TORRES Pablo
162 MERINO Igor
163 SALAS Ibai
164 CUBERO Jorge
165 QUIROZ Oscar
166 LINARES Oscar
167 JURADO Marcos
168 ROBREDO Álvaro
Euskadi - Murias Taldea
171 BRAVO Garikoitz
172 GONZÁLEZ Adrián
173 BAGÜES Aritz
175 ITURRIA Mikel
176 IRIZAR Julen
177 BARRENETXEA Ander
178 GONZALEZ Aitor
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.