Amore & Vita-Sella SMP
BERNARDINETTI Marco
COVILI Luca
FICARA Pierpaolo
MANCINI Francesco
MARTINS Uri
MIRALLES Jose
Amplatz-BMC
BAJČ Andi
ČANECKÝ Marek
FIDLER Gerd
GRUBER Julian
MUGERLI Matej
PERNSTEINER Hermann
UMHALLER Andreas
UMHALLER Thomas
ANDRONI-SIDERMEC-BOTTECCHIA
BONUSI Raffaello
CATTANEO Mattia
DURBANO Marco
FRAPPORTI Mattia
GAVAZZI Francesco
PACIONI Luca
RIVERA Kevin
SPREAFICO Matteo
Rakúsko
BAUMANN Lukas
FEDERSPIEL Daniel
HAAS Christian
LAKATA Alban
PREIDLER Georg
REITER Daniel
SPRENGER Michael
STOIBER Lukas
BARDIANI - CSF
ANDREETTA Simone
BARBIN Enrico
CICCONE Giulio
ORSINI Umberto
PACINOTTI Niccolò
STERBINI Simone
TONELLI Alessandro
ZARDINI Edoardo
BÁRTA Jan
HERKLOTZ Silvio
McCARTHY Jay
MENDES José
MÜHLBERGER Gregor
SARAMOTINŠ Aleksejs
CCC SPRANDI POLKOWICE
GROSSCHARTNER Felix
HIRT Jan
KACZMAREK Jakub
OWSIAN Lukasz
PLUCIŇSKI Leszek
STOSZ Patryk
GAZPROM - RUSVELO
ARSLANOV Ildar
FIRSANOV Sergej
FOLIFOROV Alexander
KOBERNYAK Evgeny
LAGUTIN Sergej
ROVNIJ Ivan
RIBALKIN Alexej
ŠALUNOV Jevgenij
GM Europa Ovini
BROGI Adriano
CANEPA Francesco
CANEPA Leonardo
DI FEDERICO Andrea
LANDER Sebastian
MAUTI Rossano
ROTONDI Matteo
RUSCETTA Andrea
Hrinkow Advarics Cycleang
BOSMAN Patrick
EICHINGER Daniel
FRIEDL Nils
HOFER Andreas
MAGER Christian
PAULUS Dennis
REDTENBACHER Paul
WALZEL Andreas
ISRAEL CYCLING ACADEMY
DEMPSTER Zak
DIAZ José
GOLDSTEIN Roy
NIV Guy
SCHREURS Hamish
SESSLER Nicolas
TUREK Daniel
VAN WINDEN Dennis
Kolss Cycling Team
BONDARENKO Pavlo
BURCHENIA Yurii
BUTS Vitalij
LAGKUTI Sergej
PREVAR Oleksandr
SENDROS Llibert
SOLTASJUK Vladislav
NIPPO - VINI FANTINI
BERLATO Giacomo
BISOLTI Alessandro
BOU Joan
CUNEGO Damiano
KOBAYASHI Marino
KOISHI Yuma
NISHIMURA Hiroki
SANTAROMITA Ivan
Roth-Akros
BAILLIFARD Valentin
FUMEAUX Jonathan
JAUN Lukas
LANG Pirmin
LÜSCHER Damien
STÜSSI Colin
THALMANN Roland
WENDELSPIESS Diego
Sangemini-MG.Kvis
BERNARDINI Simone
BONGIORNO Manuel
GAFFURINI Nicola
GAZZARA Michele
PRANDINI Paolo
SALVIETTI Niccolò
SCARTEZZINI Michele
TOTò Paolo
Team Felbermayr-Simplon Wels
AUER Daniel
EIBEGGER Markus
LEHNER Daniel
MANGERTSEDER Matthias
RABITSCH Stefan
STEIMLE Jannik
ZOIDL Riccardo
HAVIK Piotr
KIŠERLOVSKI Robert
LAMMERTINK Maurits
MACHADO Tiago
MATHIS Marco
PLANCKAERT Baptiste
ŠPILAK Simon
VICIOSO Ángel
Team Vorarlberg
BALDAUF Sebastian
BOSCH Manuel
FRIESECKE Gian
GEISMAYR Daniel
HAMMERLE Maximillian
HONIG Reinier
MEILER Lukas
SCHELLING Patrick
Tirol Cycling Team
FANKHAUSER Clemens
FORTIN Filippo
KATZMAYR Daniel
KRIZEK Matthias
KUEN Maximilian
SALVADOR Enrico
SCHÖNBERGER Sebastian
WILDAUER Markus
Unieuro Trevigiani
CENGHIALTA Riccardo
DAVILA Donovan
MOLTENI Marco
MUŇOZ Matias
RAVANELLI Simone
SIDDIKOV Dilmurdjon
VIEL Mattia
ZAHIRI Abderrahim
WILIER TRIESTINA
DRAPERI Matteo
FLÓREZ Miguel
FONZI Giuseppe
GODOY Yonder
KOŠEVOJ Ilja
RAGGIO Luca
RODRÍGUEZ Cristian
TROSINO Mirko
WSA - Greenlife
FRIEDERICH Marco
KOLB Stefan
KOPFAUF Markus
LEOPOLD Hans-Jörg
LODERER Timon
PÖLL Stefan
SALZMANN Jodok
TRETTWER Helmut
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.