1 PANTANO Jarlinson
2 ALAFACI Eugenio
3 DANIEL Gregory
4 MULLEN Ryan
5 NIZZOLO Giacomo
6 STETINA Peter
tim
Argentína
11 MENDEZ Marcos
12 DURÁN Alejandro
13 RAMOS Rubén
14 MARTÍNEZ José
15 ROJAS Rubén
16 RAMOS Duilio
 
22 SIUTSOU Kanstantsin
23 BONIFAZIO Niccolo
24 GARCÍA Iván
25 NIBALI Antonio
26 PADUN Mark
31 MAJKA Rafal
32 ACKERMANN Pascal
33 KOLÁŘ Michael
34 PELUCCHI Matteo
35 POLJANSKI Pawel
36 SCHILLINGER Andreas
 
41 GAVIRIA Fernando
42 CAVAGNA Rémi
43 HODEG Alvaro
44 KEISSE Iljo
45 NARVAEZ Jhonnatan
46 RICHEZE Maximiliano
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
51 TORRES Rodolfo
52 BELLETTI Manuel
53 FRAPPORTI Marco
54 GAVAZZI Francesco
55 MASNADA Fausto
56 CATTANEO Mattia
 
tim
Taliansko
61 BURCHIO Federico
62 ROCCHETTI Filippo
63 BAIS Mattia
64 VIVIANI Attilio
65 FEDRIGO Leonardo
66 CALDERARO Filippo
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
71 MAS Lluís
72 YSSAAD Yannis
73 SILVA Joaquim
74 AMÉZQUETA Julen
75 ZABALA Josu
76 CUADROS Álvaro
 
81 BENOOT Tiesj
82 KEUKELEIRE Jens
83 MAES Nikolas
84 VAN DER SANDE Tosh
85 WALLAYS Jelle
86 WOUTERS Enzo
91 ATAPUMA Darwin
92 AIT EL ABDIA Anass
93 GANNA Filippo
94 MIRZA Yousif
95 RIABUSHENKO Aleksandr
96 TROIA Oliviero
 
101 ANACONA Winner
102 PEDRERO Antonio
103 CARAPAZ Richard
104 DE LA PARTE Victor
105 QUINTANA Dayer
106 SEPÚLVEDA Eduardo
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
111 ÁVILA Edwin
112 BOIVIN Guillaume
113 PERRY Benjamin
114 RÄIM Mihkel
115 SBARAGLI Kristian
116 YECHZKEL Aviv
 
tim
krajinaUNITEDHEALTHCARE PRO TEAM
121 McCaBE Travis
122 PUTT Tanner
123 MARCOTTE Eric
124 ALZATE Carlos
125 CATAFORD Alex
126 EATON Daniel
tim
SEP de San Juan
131 MÜLLER Mauricio
132 DOTTI Juan Pablo
133 DÍAZ Daniel
134 RODRÍGUEZ José Luis
135 NAJAR Gonzalo
136 JAVIER Gaston
137 IBARRA Emiliano
 
tim
Čile
141 ALMONACID Patricio
142 REYES Sebastián
143 OLIVARES Victor
144 MOYANO Ignacio
145 ALVARADO Adrián
146 CABRERA Nicolás
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
151 POZZATO Filippo
152 BUSATO Matteo
153 FLÓREZ Miguel
154 FONZI Giuseppe
155 TURRIN Alex
156 VELASCO Simone
 
tim
Brazília
161 ANDRIATO Rafael
162 OLIVEIRA Jeovane
163 BIELINSK Mauricio
164 DO NASCIMENTO Rodrigo
165 MANIEZZO Alan
166 PINNO Atilio
tim
EC Municipalidad de Pocito
171 LUCERO Héctor
172 TIVANI Gerardo
173 MIRANDA Gonzalo
174 ARRIAGADA Marco
175 MELIVILLO Juan
176 MOYANO Enzo
177 GONZÁLEZ Pedro
 
tim
Uruguaj
181 MASCARAŇAS Richard
182 MALDONADO Ignacio
183 PRESA Matías
184 ANCHIERI Pablo
185 ASCONEGUI Roderick
186 MALDONADO Anderson
tim
Asociación Civil Mardán
191 JUÁREZ Daniel
192 MONTE Francisco
193 RODRIGUEZ Leonardo
194 PI Jorge
195 CONTRERAS Emiliano
196 ASTIASARÁN José
 
tim
Medellín-INDER
201 SEVILLA Óscar
202 ROLDAN Weimar
203 VARGAS Walter
204 MENDOZA Omar
205 PAREDES Nicolas
206 OYOLA Robigzon
tim
Canel's Specialized
211 SANTOS Efrén
212 VILLALOBOS Román
213 CORTE Eduardo
214 PRADO Ignacio
215 SANTOYO Jose
216 ALARCON Pablo
 
tim
Municipalidad de Rawson
221 AGUIRRE Sergio
222 LUCERO Higiño
223 FALON Ezequiel
224 PAEZ Andres
225 RAMIREZ Alan
226 CATTAPAN Facundo
227 GORDILLO Pedro
tim
ACA Virgen de Fátima
231 NARANJO Nicolás
232 ESCUELA Ricardo
233 MONTIVERO Luciano
234 RICHEZE Mauro
235 RICHEZE Adrián
236 LOPEZ Franco
237 ZAMORA Daniel
 
tim
Trevigiani - Phonix - Hemus
241 ABDERRAHIM Zahiri
242 ARNOULT Floryan
243 JURADO Cristofer
244 MONTOYA Javier
245 PEŇALVER Manuel
246 TIVANI Nicolas
tim
Coldeportes Claro-Zenu
251 CANO Alex
252 LAVERDE Luís Felipe
253 RUBIANO Miguel Ángel
254 CAMACHO Julio
255 CHAVES German
256 MUŇOZ Cristian
 
tim
Kuba
261 PÉREZ Cristián
262 PARRA Alejandro
263 MARCOS Leandro
264 VERA Hidalgo
265 PORTUONDO Pedro
266 NODARSE Felix
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.