1 CHEVRIER Clément
2 DUVAL Julien
3 DENZ Nico
4 DILLIER Silvan
5 DUPONT Hubert
6 JAUREGUI Quentin
7 CHÉREL Mikaël
tim
krajinaBARDIANI - CSF
11 ALBANESE Vincenzo
12 ANDREETTA Simone
13 BARBIN Enrico
14 SENNI Manuel
15 ORSINI Umberto
16 ROTA Lorenzo
17 WACKERMANN Luca
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
21 CATTANEO Mattia
22 BALLERINI Davide
23 FRAPPORTI Marco
24 GAVAZZI Francesco
25 MASNADA Fausto
26 TORRES Rodolfo
27 VENDRAME Andrea
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
31 BUSATO Matteo
32 KOŠEVOJ Ilja
33 MOSCA Jacopo
34 FONZI Giuseppe
35 TURRIN Alex
36 VELASCO Simone
37 ZARDINI Edoardo
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
41 BAGIOLI Nicola
42 CANOLA Marco
43 BOU Joan
44 PONZI Simone
45 SANTAROMITA Ivan
46 TIZZA Marco
47 ZACCANTI Filippo
tim
Taliansko
51 BONIFAZIO Niccolo
52 BAIS Mattia
53 BRAMBILLA Gianluca
54 GARAVAGLIA Giacomo
55 GRODZICKI Cezary
56 MOSER Moreno
57 BURCHIO Federico
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
61 ANDEMESKEL Awet
62 HERMANS Ben
63 GOLDSTEIN Omer
64 NIV Guy
65 SAGIV Guy
66 SBARAGLI Kristian
67 TUREK Daniel
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
71 BONNAMOUR Franck
72 DELAPLACE Anthony
73 FONSECA Armindo
74 LE ROUX Romain
75 FEILLU Brice
77 PICHON Laurent
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
82 DUNBAR Eddie
83 HANSEN Lasse
84 KONING Peter
85 WARBASSE Larry
86 WATSON Calvin
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
91 COMBAUD Romain
92 FINETTO Mauro
93 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
94 EL FARES Julien
95 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
96 FILOSI Iuri
97 TRARIEUX Julien
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
101 BOJEV Igor
102 LAGUTIN Sergej
103 FIRSANOV Sergej
104 ROVNIJ Ivan
105 NIČ Artem
106 TRUSOV Nikolaj
107 VLASOV Aleksandr
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
111 BANASZEK Alan
112 BROŽYNA Piotr
113 MALECKI Kamil
115 SAJNOK Szymon
116 SISR František
117 STOSZ Patryk
 
tim
krajinaWB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
121 SPENGLER Lukas
122 HABEAUX Gregory
124 MASSON Christophe
125 SIX Franklin
126 STASSEN Julien
127 WARNIER Antoine
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
131 DE BIE Sean
132 DE WITTE Mathias
133 DEVOLDER Stijn
134 DUIJN Huub
136 VAN BREUSSEGEM Elias
 
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
141 BACKAERT Frederik
142 DEGAND Thomas
143 MARTIN Guillaume
144 VAN MELSEN Kevin
145 PASQUALON Andrea
tim
Sangemini-MG.Kvis
151 COLNAGHI Luca
152 GAFFURINI Nicola
153 GAZZARA Michele
154 PUCCIONI Dario
155 SALVIETTI Niccolò
156 TOTò Paolo
157 DRAPERI Matteo
 
tim
Biesse Carrera Gavardo
161 AMICI Alberto
162 DELCò Lorenzo
163 LOGICA Enrico
164 PICCOT Michel
165 RAVANELLI Simone
166 SALVADOR Enrico
167 ZANARDINI Andrea
tim
D'Amico-Utensilnord
171 BETTINI Francesco
172 DI GIOVANNI Emanuele
173 CARLINI Ettore
174 GAROSIO Andrea
175 ONESTI Emanuele
176 VITEILLO Angelo
177 RAFFAELE Angelo
 
tim
Amore & Vita-Sella SMP
181 BANUSHI Besmir
182 GABBURO Davide
183 TROSINO Mirko
184 YUSTRE Kristian
185 ZULLO Antonio
tim
Team Vorarlberg
191 BADILATTI Matteo
192 BOSCH Manuel
193 JÄGER Patrick
194 MEILER Lukas
195 ORRICO Davide
196 STEIMLE Jannik
197 THALMANN Roland
 
tim
Team Virtu Cycling
201 ASGREEN Kasper
202 FLÖTTEN Audun
203 FRÖLICH Mikkel
204 KAMP Alexander
205 ANDERSEN Asbjorn
206 SCHULTZ Jesper
207 VEYHE Torkil
tim
MSTina-Focus
211 BERLATO Giacomo
212 SINZA Raul-Antonio
213 DIMA Emil
214 DOBRE Vlad-Nicolae
215 MARCELLI Mattia
216 STACCHIOTTI Riccardo
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.