1 VAN AVERMAET Greg
2 BETTIOL Alberto
3 DRÜCKER Jempy
4 ROCHE Nicholas
5 SCHÄR Michael
6 VAN HOOYDONCK Nathan
7 VENTOSO Francisco
11 KRISTOFF Alexander
12 DURAŠEK Kristijan
13 COSTA Rui
14 FERRARI Roberto
15 MARCATO Marco
16 NIEMIEC Przemysław
17 TROIA Oliviero
 
21 NIBALI Vincenzo
22 BOARO Manuele
23 BOŽIČ Borut
24 IZAGIRRE Gorka
25 NIBALI Antonio
26 PIBERNIK Luka
27 VISCONTI Giovanni
31 LÓPEZ Miguel Ángel
32 FRAILE Omar
33 HIRT Jan
34 KANGERT Tanel
35 LUTSENKO Alexej
36 NIELSEN Magnus
37 STALNOV Nikita
 
41 CAVENDISH Mark
42 BERHANE Natnael
43 DAVIES Scott
44 DLAMINI Nicholas
45 DOUGALL Nic
46 VAN RENSBURG Jacques
47 KUDUS Merhawi
51 ANDERSEN Søren
52 CURVERS Roy
53 FRÖHLINGER Johannes
54 STAMSNIJDER Tom
55 THEUNS Edward
56 TUSVELD Martijn
57 WALSCHEID Max
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
61 HERRADA Jesús
62 BOUHANNI Nacer
63 CHÉTOUT Loïc
64 EDET Nicolas
65 LEMOINE Cyril
66 NAVARRO Daniel
67 VAN LERBERGHE Bert
71 FELLINE Fabio
72 BERNARD Julien
73 CONCI Nicola
74 IRIZAR Markel
75 NIZZOLO Giacomo
76 REIJNEN Kiel
77 STETINA Peter
 
81 TERPSTRA Niki
82 CAPECCHI Eros
83 CAVAGNA Rémi
84 DECLERCQ Tim
85 DEVENYNS Dries
86 JAKOBSEN Fabio
87 MARTINELLI Davide
tim
Vital Concept Cycling Club
91 COQUARD Bryan
92 BOECKMANS Kris
93 DE BACKER Bert
94 LE BON Johan
95 MANZIN Lorrenzo
96 MORICE Julien
97 RÉZA Kévin
 
101 BOSWELL Ian
102 CRAS Steff
103 HAAS Nathan
104 HOLLENSTEIN Reto
105 KUZNECOV Vjačeslav
106 PLANCKAERT Baptiste
107 POLITT Nils
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
111 DE GENDT Aimé
112 CAPIOT Amaury
113 DECLERCQ Benjamin
114 DELTOMBE Kevin
115 FARAZIJN Maxime
116 VAN ROOY Kenneth
117 WARLOP Jordi
 
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
121 LUNKE Sindre
122 DANIEL Maxime
123 GÉRARD Arnaud
124 PÉRICHON Pierre-Luc
125 CARBEL Michael
126 VACHON Florian
127 WELTEN Bram
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
131 EIKING Odd
132 ANTONINI Simone
133 DOUBEY Fabien
134 KREDER Wesley
135 McNALLY Mark
136 MEURISSE Xandro
137 VALLÉE Boris
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
141 BLYTHE Adam
142 ARCHBOLD Shane
143 CHRISTIAN Mark
144 DUNNE Conor
145 FENN Andrew
146 PEARSON Dan
147 PEDERSEN Casper
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
151 WEENING Pieter
152 GERTS Floris
153 LIGTHART Pim
154 REINDERS Elmar
155 GINNEKEN Sjoerd van
156 VAN GOETHEM Brian
157 WIPPERT Wouter
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
161 YSSAAD Yannis
162 ARANBURU Álex
163 CELANO Danilo
164 FERRARI Fabricio
165 IRISARRI Jon
166 OIEN Justin
167 SCHULTZ Nick
tim
krajinaRALLY CYCLING
171 PATE Danny
172 CARPENTER Robin
173 DE VOS Adam
174 HUFF Brad
175 MAGNER Ty
176 MCNULTY Brandon
177 YOUNG Eric
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.