1 LANDA Mikel
2 AMADOR Andrej
3 ARCAS Jorge
4 BARBERO Carlos
5 ERVITI Imanol
6 CARRETERO Héctor
7 SOLER Marc
11 FROOME Chris
12 DE LA CRUZ David
13 DEIGNAN Philip
14 KNEES Christian
15 POELS Wout
16 PUCCIO Salvatore
17 VAN BAARLE Dylan
 
21 MONFORT Maxime
22 BAK Lars
23 HOFLAND Moreno
24 SHAW James
25 VAN DER SANDE Tosh
26 VANENDERT Jelle
27 WELLENS Tim
31 FUGLSANG Jakob
32 ČERNECKIJ Sergej
33 GATTO Oscar
34 KOZHATAYEV Bakhtiyar
35 MOSER Moreno
36 SÁNCHEZ Luis León
37 VALGREN Michael
 
41 LANGEVELD Sebastian
42 BRESCHEL Matti
43 CLARKE Simon
44 DOMBROWSKI Joe
45 MODOLO Sacha
46 VAN ASBROECK Tom
47 VANMARCKE Sep
51 NAESEN Oliver
52 BAGDONAS Gediminas
53 DILLIER Silvan
54 DUVAL Julien
55 GOUGEARD Alexis
56 PETERS Nans
57 VENTURINI Clément
 
61 KRUIJSWIJK Steven
62 BATTAGLIN Enrico
63 BOUWMAN Koen
64 CLEMENT Stef
65 DE TIER Floris
66 EENKHOORN Pascal
67 WYNANTS Maarten
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
71 MARTIN Guillaume
72 BAUGNIES Jérôme
73 DEGAND Thomas
75 MINNAARD Marco
76 PASQUALON Andrea
77 VAN MELSEN Kevin
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
81 TAARAMÄE Rein
82 BOUDAT Thomas
83 COUSIN Jérôme
84 GAUDIN Damien
85 CARDIS Romain
86 PETIT Adrien
87 SICARD Romain
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
91 PARDILLA Sergio
92 CUADROS Álvaro
93 MAS Lluís
94 MOLINA Antonio
95 RODRÍGUEZ Cristian
96 SERRANO Gonzalo
97 SOTO Nelson
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
101 BOU Joan
102 CIMA Imerio
103 GROSU Eduard
104 HATSUYAMA Sho
105 KOBAYASHI Marino
106 ZACCANTI Filippo
107 UCHIMA Kohei
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
111 MORENO Javier
112 FERNÁNDEZ Delio
113 JONES Brenton
114 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
115 MIHAJLOV Nikolaj
116 SMUKULIS Gatis
117 TRARIEUX Julien
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
121 ANTUNES Amaro
122 GRADEK Kamil
123 KOCH Jonas
124 KUMP Marko
125 OWSIAN Lukasz
126 STOSZ Patryk
127 TRATNIK Jan
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
131 VERMELTFOORT Coen
132 ASSELMAN Jesper
133 BUDDING Martijn
134 DE GREEF Robbert
135 MEIJERS Jeroen
136 RIESEBEEK Oscar
137 LIJKE Nick van der
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
141 LAGUTIN Sergej
142 KOZONČUK Dmitrij
143 CHERKASOV Nikolay
144 FOLIFOROV Alexander
145 KOBERNYAK Evgeny
146 MAIKIN Roman
147 RIBALKIN Alexej
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
151 VAN GESTEL Dries
152 NOPPE Christophe
153 PLANCKAERT Edward
154 RICKAERT Jonas
155 SPRENGERS Thomas
156 VAN HECKE Preben
157 VERWILST Aaron
 
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
161 DE BIE Sean
162 DEVOLDER Stijn
163 DUIJN Huub
164 GOOLAERTS Michael
165 KRUOPIS Aidis
166 TANNER David
167 LEYSEN Senne
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
171 HERMANS Ben
172 DIAZ José
173 NIV Guy
174 PLAZA Rubén
175 SBARAGLI Kristian
176 TUREK Daniel
177 VAN WINDEN Dennis
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
181 BRAVO Garikoitz
182 ABERASTURI Jon
183 BIZKARRA Mikel
184 SAMITIER Sergio
185 PRADES Eduard
186 SÁEZ Héctor
187 SANZ Enrique
tim
krajinaBURGOS - BH
191 TORRES Pablo
192 CABEDO Óscar
193 CUBERO Jorge
194 EZQUERRA Jesús
195 MENDES José
196 RUBIO Diego
197 SIMÓN Jordi
 
tim
krajinaRALLY CYCLING
201 HUFFMAN Evan
202 ANDERSON Ryan
203 BRITTON Rob
204 DAL-CIN Matteo
205 ELLSAY Nigel
206 JOYCE Colin
207 MURPHY Kyle
tim
Team Euskadi
211 INSAUSTI Jon Ander
212 JUARISTI Txomin
213 AZURMENDI Ibai
214 FERNÁNDEZ Egoitz
215 GARCÍA Ricardo
216 LOPEZ Juan
217 MARTÍN Gotzon
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.