WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
1 HABEAUX Gregory
2 LIETAER Eliot
3 MASSON Christophe
4 PEYSKENS Dimitri
5 ROBEET Ludovic
7 DERUETTE Thomas
11 BARDET Romain
12 CHÉREL Mikaël
13 DOMONT Axel
14 VUILLERMOZ Alexis
15 GAUTIER Cyril
16 LATOUR Pierre
17 DUMOULIN Samuel
22 BEPPU Fumiyuki
23 BERNARD Julien
24 CONCI Nicola
25 DANIEL Gregory
26 GUERREIRO Ruben
27 DIDIER Laurent
31 GAUDU David
32 LADAGNOUS Matthieu
33 VINCENT Léo
34 REICHENBACH Sébastien
35 ROUX Anthony
36 SEIGLE Romain
37 VICHOT Arthur
41 CAPECCHI Eros
42 CAVAGNA Rémi
43 JUNGELS Bob
44 MARTINELLI Davide
45 NARVAEZ Jhonnatan
46 SCHACHMANN Maximilian
47 SERRY Pieter
51 BIŽIGITOV Zhandos
52 ČERNECKIJ Sergej
53 FOMINIK Daniil
54 KANGERT Tanel
55 GRIVKO Andrej
56 HOULE Hugo
57 KOZHATAYEV Bakhtiyar
DIRECT ENERGIE
61 CALMEJANE Lilian
62 CHAVANEL Sylvain
63 OURSELIN Paul
64 QUÉMÉNEUR Perrig
65 HIVERT Jonathan
66 JOURNIAUX Axel
67 NAULEAU Bryan
FORTUNEO - SAMSIC
71 BARGUIL Warren
72 DELAPLACE Anthony
73 FEILLU Brice
74 FONSECA Armindo
75 LE ROUX Romain
76 LEDANOIS Kévin
77 PICHON Laurent
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
81 BONNAFOND Guillaume
82 CHÉTOUT Loïc
83 TEKLEHAIMANOT Daniel
84 SOUPE Geoffrey
85 LE TURNIER Mathias
86 PEREZ Anthony
87 ROSSETTO Stéphane
Vital Concept Cycling Club
91 BAGOT Yoann
92 CORBEL Erwann
93 COURTEILLE Arnaud
94 MANZIN Lorrenzo
95 LAMMERTINK Steven
96 PACHER Quentin
97 RÉZA Kévin
AQUA BLUE SPORT
101 CHRISTIAN Mark
102 DENIFL Stefan
103 HANSEN Lasse
104 DUNBAR Eddie
105 KREDER Michel
106 WARBASSE Larry
107 WATSON Calvin
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
111 BALLERINI Davide
112 CATTANEO Mattia
113 FRAPPORTI Marco
114 FRAPPORTI Mattia
115 GAVAZZI Francesco
116 TORRES Rodolfo
117 VENDRAME Andrea
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
121 FINETTO Mauro
122 COMBAUD Romain
123 EL FARES Julien
124 MADRAZO Ángel
125 DE ROSSI Lucas
126 LEVEAU Jérémy
127 MIHAJLOV Nikolaj
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
131 BUDDING Martijn
132 DE GREEF Robbert
133 MEIJERS Jeroen
134 RIESEBEEK Oscar
136 EMPEL Etienne van
NIPPO - VINI FANTINI
141 BAGIOLI Nicola
142 CANOLA Marco
143 LOBATO Juan José
144 CUNEGO Damiano
145 PONZI Simone
146 SANTAROMITA Ivan
147 TIZZA Marco
BARDIANI - CSF
151 ANDREETTA Simone
152 BARBIN Enrico
153 CARBONI Giovanni
154 ORSINI Umberto
155 ROTA Lorenzo
156 STERBINI Simone
157 WACKERMANN Luca
WANTY - GROUPE GOBERT
161 PASQUALON Andrea
162 DEGAND Thomas
163 DOUBEY Fabien
164 EIKING Odd
165 MARTIN Guillaume
166 MEURISSE Xandro
167 MINNAARD Marco
Francúzsko
171 BRUNEL Alexys
172 BURGAUDEAU Mathieu
173 FERRON Valentin
174 GAILLARD Marlon
175 GUGLIELMI Simon
176 LAFAY Victor
177 ROCHAS Rémy
Roubaix - Lille Métropole
181 ANTOMARCHI Julien
182 MAINARD Jérôme
183 CABOT Jérémy
184 DERNIES Tom
185 GOUAULT Pierre
186 IDJOUADIENNE Pierre
187 JOLY Thomas
St Michel-Auber 93
191 JAKIN Alo
192 MAURELET Flavien
193 LE CUNFF Kévin
194 THOMINET Camille
195 MALDONADO Anthony
196 PAILLOT Yoann
197 TOUZÉ Damien
RALLY CYCLING
201 MURPHY Kyle
202 JOYCE Colin
203 ELLSAY Nigel
204 DE VOS Adam
205 HUFFMAN Evan
206 DAL-CIN Matteo
207 ORONTE Emerson
Team Virtu Cycling
211 EGHOLM Jakob
212 SCHULTZ Jesper
213 FLÖTTEN Audun
214 HONORÉ Mikkel
215 KAMP Alexander
216 ANDERSEN Asbjorn
217 VEYHE Torkil
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.