tim
Maroko
1 JELLOUL Adil
2 HADDI Soufiane
3 HIDA Abdellah
4 EL KOURAJI Mohcine
5 MRAOUNI Salaheddine
6 SAHBAOUI Soufiane
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
11 MARECZKO Jakub
12 COLEDAN Marco
13 BERTAZZO Liam
14 ZHUPA Eugert
15 FONZI Giuseppe
16 POZZATO Filippo
 
tim
Vendée U
21 BERNARD Enzo
22 GAILLARD Marlon
23 MAÍTRE Florian
24 PIJOURLET Louis
25 ORCEAU Clément
26 RIVIÉRE David
tim
krajinaSynergy Baku Project
31 ASADOV Elcin
32 POZDNIAKOV Kirill
33 POLIVODA Oleksandr
34 JABRAYILOV Samir
35 ALIZADA Elgun
36 ASANOV Enver
 
tim
Epronex-Bike Hungary
41 PÁLYI Csaba
42 SZEGHALMI Bálint
43 KISS Gergely
44 MINKÓ Roland
45 SOLYMOSI Marton
46 ÁBRÓK Norbert
tim
Sovac-Natura4Ever
51 REGUIGUI Youcef
52 BOUZIDI Mohamed
53 MANSOURI Islam
54 DERIAUX Florian
55 LEGLEY Matthias
56 BELMOUKHTAR Boualem
 
tim
krajinaBike Aid
61 CARSTENSEN Lucas
62 HÖLLER Nikodemus
63 SCHÄFER Timo
64 TESHOME Meron
65 BICHLMANN Daniel
66 LECHNER Patrick
tim
Memil CCN Pro Cycling
71 TIPPER Jacob
72 HETHERINGTON Ben
73 ORR Robert
74 SIZKO Antti
75 VOLKERS Sam
76 MONCORGÉ Pierre
 
tim
Inteja Dominican Team
81 MANCEBO Francisco
82 MILÁN Diego
83 TORRES Albert
84 AGUIRRE José
85 SARABIA Ignacio
86 NUŇEZ Adrián
tim
Quebexico
91 LACHANCE Jean Michel
92 CARR Adam
93 FABRY Antoine
94 JEAN Michel
95 JUAREZ Juan
 
tim
Ryska Posten Racing Team
101 BERGSTRÖM Erik
102 BERGSTRÖM Hannes
103 LARSEN Richard
104 FROM Erik
105 HAUGSVAER Sindre
106 WIHK Jacob
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
111 TYBOR Patrik
112 MAHĎAR Martin
113 HARING Martin
114 ČANECKÝ Marek
115 TARAGEL Filip
116 CULLY Ján Andrej
 
tim
Kenyan Riders
121 KAMAU Joseph
122 KIPLAGAT Kelvin
123 GATHIAMBO Joshpat
124 KIMUTAI Andrew
125 KARIUKI John
126 KIPLAGAT Cornelius
tim
Bai-Sicasal-Petro de Luanda
131 DARIO Antonio
132 CARVALHO Mário
133 CRUZ José
134 ARAúJO Bruno
135 ADILSON Zacarias
136 VIEIRA Helder
 
tim
Tunisko
141 HASNAOUI Maher
142 BEN AMOR Nadhem
143 NOUISRI Ali
144 KAMMOUN Khaled
145 AZIZ Melki
146 TLIBA Achraf
tim
Ginestar
151 VALERO Javier
152 VILLANUEVA Oscar
153 CASTELLO Xeco
154 ORENGO Alvaro
155 GUERRERO Pablo
156 GONCALVES Bernardo
 
tim
Maroc Régional
161 ESSAIL Nizar
162 BENOUZZA Hicham
163 KHAFI Oussama
164 KARMOUCHI Hatim
165 SABER Lahcen
166 TAHIRI Youness
tim
Green Cycling Norway
171 FORAY Maxim
172 STRINDIN Joachim
173 SUNDE Jørgen
174 LINDTVEIT Aasmund
175 BLALID Marius
 
tim
Interpro Stradalli Cycling
181 VERMEULEN Alexey
182 ETXABE Jokin
183 LAMARRE Sony
184 ROUSSEAU Jayson
185 HISHINUMA Yukinori
186 HJORTH Jonas
tim
Rusko
191 KURBATOV Alexej
192 KULIKOV Vladislav
193 SAZANOV Andrej
194 TIKHONIN Evgenii
195 VOROBJEV Anton
196 BOCHKOV Kirill
 
tim
Omidnia Mashhad Team
201 REZVANI Morteza
202 CHERAGHI Gholamreza
203 RAZI Kamal
204 ROUZBAHANEH Mahdi
205 POORHEMMATI Masoud
206 DARGAHI Saeed
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.