1 NOVAK Domen
2 SIUTSOU Kanstantsin
3 ARASHIRO Yukiya
4 BONIFAZIO Niccolo
5 MOHORIČ Matej
6 BOARO Manuele
11 EG Niklas
12 NIZZOLO Giacomo
13 BEPPU Fumiyuki
14 DIDIER Laurent
15 FRAME Alex
16 ALAFACI Eugenio
17 BRAMBILLA Gianluca
 
21 KOZHATAYEV Bakhtiyar
22 ZACHAROV Arťom
23 GIDICH Jevgenij
24 MINALI Riccardo
25 BIŽIGITOV Zhandos
26 TLEUBAJEV Ruslan
27 FOMINIK Daniil
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
31 LASTRA Jonathan
32 SCHULTZ Nick
33 AMÉZQUETA Julen
34 FERRARI Fabricio
35 YSSAAD Yannis
36 OIEN Justin
37 CELANO Danilo
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
41 BERNAS Paweł
42 FRANCZAK Pawel
43 KUREK Adrian
44 TRATNIK Jan
45 OWSIAN Lukasz
46 GRADEK Kamil
47 KUMP Marko
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
51 ŠALUNOV Jevgenij
52 BOJEV Igor
53 ŠILOV, Sergej
54 MAIKIN Roman
55 TRUSOV Nikolaj
56 LAGUTIN Sergej
57 NIČ Artem
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
61 KONING Peter
62 ARCHBOLD Shane
63 BLYTHE Adam
64 PEARSON Dan
65 DUNNE Conor
66 KREDER Michel
67 FENN Andrew
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
71 GOLDSTEIN Roy
72 JENSEN August
73 BOIVIN Guillaume
74 SAGIV Guy
75 NEILANDS Krists
76 ENGER Sondre
77 SBARAGLI Kristian
 
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
81 REINDERS Elmar
82 LIJKE Nick van der
83 WEENING Pieter
84 MEIJERS Jeroen
85 RIESEBEEK Oscar
86 GINNEKEN Sjoerd van
87 WIPPERT Wouter
tim
krajinaWB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
91 DE WINTER Ludwig
92 KIRSCH Alex
93 SIX Franklin
94 ROBEET Ludovic
95 STASSEN Julien
96 DEHAES Kenny
97 DUQUENNOY Jimmy
 
tim
krajinaNOVO NORDISK
101 PERON Andrea
102 IJZENDOORN Rick van
103 KAMSTRA Brian
105 PLANET Charles
106 POLI Umberto
107 LOZANO David
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
111 PONZI Simone
112 NISHIMURA Hiroki
113 LOBATO Juan José
114 YOSHIDA Hayato
115 UCHIMA Kohei
116 GROSU Eduard
117 CIMA Damiano
 
tim
krajinaHOLOWESKO | CITADEL
121 KRASILNIKAU Andrei
122 MURPHY John
123 NIELSEN Nicolai
124 LIENHARD Fabian
125 DAHLHEIM Andrew
126 BRYON Miguel
127 EISENHART TJ
tim
krajinaBARDIANI - CSF
131 SIMION Paolo
132 ALBANESE Vincenzo
133 SAVINI Daniel
134 GUARDINI Andrea
135 TONELLI Alessandro
136 BARBIN Enrico
137 MAESTRI Mirco
 
tim
krajinaMeridiana Kamen Team
141 BANIČEK Deni
142 JABUKA David
143 KIŠERLOVSKI Emanuel
144 RABOTTINI Matteo
145 FRANKOVIć Mateo
146 RUMAC Josip
147 MALTAR Bruno
tim
Ljubljana-Gusto-Xaurum
151 JERMAN Žiga
152 POGAČAR Tadej
153 GROŠELJ Matic
154 PENKO Izidor
155 POTOČKI Viktor
156 RUČIGAJ Žiga
157 HILL Ben
 
tim
MSTina-Focus
161 ZURLO Federico
162 DOBRE Vlad-Nicolae
163 MARINI Nicolas
164 STACCHIOTTI Riccardo
165 DIMA Emil
166 MARCELLI Mattia
167 SINZA Raul-Antonio
tim
Adria Mobil
171 ROGINA Radoslav
172 PER Gorazd
173 BRAJKOVIČ Janez
174 GOLČER Jure
175 HORVAT Žiga
176 BOŽIČ Jon
177 GAZVODA Gregor
 
tim
Bicicletas Strongman-Colodeportes
181 CAŇAVERAL Johnatan
182 ESTRADA Eduardo
183 CALA Aristóbulo
184 MUŇOZ William
185 CANO Diego
186 QUIROZ Oscar
187 ACOSTA Ruben
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.