1 BARBERO Carlos
2 RÓSON Jaime
3 BICO Nuno
4 CARRETERO Héctor
5 CASTRILLO Jaime
6 FERNÁNDEZ Rubén
7 SÜTTERLIN Jasha
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
11 MAS Lluís
12 SOTO Nelson
13 SILVA Joaquim
14 ARANBURU Álex
15 REIS Rafael
16 IRISARRI Jon
17 SERRANO Gonzalo
 
tim
krajinaBURGOS - BH
21 SIMÓN Jordi
22 CABEDO Óscar
23 RUBIO Diego
24 MAMIKIN Matvej
25 LOPEZ Dani
26 GONZÁLEZ Adrián
27 TORRES Pablo
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
31 SAMITIER Sergio
32 RODRIGUEZ Sergio
33 ABERASTURI Jon
34 SÁEZ Héctor
35 IRIZAR Julen
36 SANZ Enrique
37 PRADES Eduard
 
tim
krajinaMANZANA POSTOBÓN
41 ORJUELA Fernando
42 BOHORQUEZ Hernando
43 VILLEGAS Juan
44 VILELA Ricardo
45 DUARTE Fabio
46 HIGUITA Sergio
47 GARCIA Jhojan
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
51 SMUKULIS Gatis
52 FERNÁNDEZ Delio
53 MADRAZO Ángel
54 RODRIGUEZ Jhon
55 MIHAJLOV Nikolaj
56 FINETTO Mauro
57 MORENO Javier
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
61 WILLIAMS Tyler
62 DEMPSTER Zak
63 ÁVILA Edwin
64 PERRY Benjamin
65 PLAZA Rubén
66 RÄIM Mihkel
67 YECHZKEL Aviv
tim
krajinaRALLY CYCLING
71 ANDERSON Ryan
72 CARPENTER Robin
73 ELLSAY Nigel
74 JOYCE Colin
75 MAGNER Ty
76 MCNULTY Brandon
77 ANTHONY Jesse
 
tim
Team Euskadi
81 GARCÍA Ricardo
82 LÓPEZ Diego
83 MARTÍN Gotzon
84 FERNÁNDEZ Egoitz
85 JUARISTI Txomin
86 BUADES Marc
87 ALONSO Mikel
tim
Interpro Stradalli Cycling
91 WHITEHOUSE Daniel
92 ETXABE Jokin
93 VERMEULEN Alexey
94 HISHINUMA Yukinori
95 ROUSSEAU Jayson
96 HUDRY Florian
 
tim
Team Ukyo
101 PUJOL Óscar
102 PRADES Benjami
103 ARAQUE Rodrigo
104 KREDER Raymond
105 MAAR Marc de
106 HATANAKA Yusuke
107 YOKOTSUKA Kohei
tim
Efapel
111 MESTRE Daniel
112 JURADO Marcos
113 PAULINHO Sérgio
114 SILVA Bruno
115 ARROYO David
116 CASIMIRO Henrique
117 DEL PINO Jesús
 
tim
Liberty Seguros-Carglass
121 MARTINGIL César
122 CRISPIM André
123 GONCALVES Gaspar
124 FERNANDES Venceslau
125 LOURENCO Rafael
126 LOPES Pedro José
127 CARVALHO André
tim
Sporting-Tavira
131 NOCENTINI Rinaldo
132 TOFFALI Nicola
133 FIGUEIREDO Federico
134 TRUEBA Álvaro
135 PEREIRA Válter
136 GRIGOREV Aleksandr
137 GONZÁLEZ Mário
 
tim
W52-FC Porto
141 VELOSO Gustavo
142 ALARCÓN Raúl
143 CARVALHO António
144 RODRIGUES João
145 REBOLLIDO Ángel
146 CALDEIRA Samuel
147 FERREIRA José
tim
Medellín
151 PAREDES Nicolas
152 ROLDAN Weimar
153 OYOLA Robigzon
154 MENDOZA Omar
155 CHALAPUD Robinson
156 MONTOYA Cristhian
157 CAICEDO Jonathan
 
tim
Lokosphinx
161 SOKOLOV Dmitrij
162 SAMOLENKOV Artem
163 STRACHOV Dmitrij
164 JEVTUŠENKO Alexander
166 SVEŠNIKOV, Kiril
167 VDOVIN Alexander
tim
Inteja Dominican Team
171 MANCEBO Francisco
172 TORRES Albert
173 RUBIO Jesús
174 MILÁN Diego
175 SARABIA Ignacio
176 CUETO Juan José
177 ELORZA Mikel
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.